KRYSTIANO VS GORSKI

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
niebieski78

KRYSTIANO VS GORSKI

#1 Post autor: niebieski78 » 13 maja 2003, o 10:06

co wy na to ja osobiscie nie ufam prezesowi i twierdze ze mimo iz Gorski
grajkiem jest miernym to swoje pieniadze dostac powinien
caly wywiad naszego "wielkiego" prezesa dla tempa brzmial mn tak

blebleble jest mi przykro blebleble winna jest legia blebleble jest mi przykro blebleble mam zal do gorskiego blebleble na strone ruchu nie wchodze bo tam wypowiadaja sie przypadkowi ludzie blebleble

Krystiano nikt ci kretaczu juz nie ufa a przypadkowym to moze ty jestes prezesem bo my jestesmy glosem stadionu na ktory przychodzisz
pewnie jesc ci teraz przykro i masz do mnie zal wiec ulzyj sobie i nam i ustap

jr

#2 Post autor: jr » 13 maja 2003, o 10:31

jak sie obiecuje to trzeba płacic a nie zwalac na innych a Górski grał u nas a nie w legii jezeli pan prezes podchodzi do wszystkich ze to sa przypatkowi ludzie to czemu nigdy oficjalnie nie zasiadzie na trybunie jaby był w porzadku to ludzie by go szanowali.

Ilu teraz takich Górskich sie odezwie ?????????

p.Rogala czy chce byc pan najbardziej "kispskim" prezesem w historii RUCHU !!!!

pzdr
juza

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#3 Post autor: Morris » 13 maja 2003, o 10:58

ale was, rządzących Ruchem, ten Robercik załatwił :lol: :lol: :lol:
na ogłoszenie we wczorajszym tempie wydał pare złotych, a afera zrobiła sie wcale wcale konkretna, dziś już tabuny dziennikarzy mają pożywkę do opisywania.

bój się Kristiano bój, jak donosi dzisiejsza trybuna sląska, do Górskiego zgłosiło sie od reki 17 firm zajmujących się windykacją nalezności. czyzby wizyta grubych karków z laptopami czy nie daj Boże baseballami w rękach(takie firmy tez się zdarzają) na zebraniu zarządu???

a tak na serio, to kolejna (która juz z kolei) kompromitacja porządków panujących na Cichej.

HANYS RUCH

#4 Post autor: HANYS RUCH » 13 maja 2003, o 15:59

napisolech smsa R. GORSKIEMU zeby nie pograzol naszego RUCHU. Odpowiedziol ze sercem jest za RUCHEM ale nie za ROGALA!!!

Gość

#5 Post autor: Gość » 13 maja 2003, o 18:06

Ja mu się wcale nie dziwię i to co zrobił nawet może miec pozytywne strony dla nas.

Jestem ciekawy jak bardzo rogala i zarząd pogrążą taka firmę jaką kiedyś był Nasz Ruch?
Wszyscy wiedzą że wcześniej już jakaś niemiecka klinika podała że Ruch im wisi kilkaset euro,i wszyscy się z nas śmiali.

Teraz to już zaden byle kopacz nie będzie chciał u nas grać a co dopiero walczyć za Niebieskie barwy!!!!!!!!!!!

ukasz77
Posty: 336
Rejestracja: 11 sie 2002, o 17:01
Lokalizacja: Świony/Bytom/Ahlen
Kontakt:

#6 Post autor: ukasz77 » 13 maja 2003, o 18:08

Tyn na wiyrchu to jo ino mie odlogowało podczas przeglądania :wink:

ecik

#7 Post autor: ecik » 13 maja 2003, o 22:46

A może by tak"przypadkowe społeczeństwo :wink: "spuściło wp***dol,komu trzeba??? :evil:

bibik

#8 Post autor: bibik » 14 maja 2003, o 10:40

:shock: rogalik to cwaniak czerpiący niezłą kase z Niebieskich,jestem za wyeliminowaniem jego eminęcji w ten......czy inny sposób....
precz z komuną!!!!!!!!!!!!

AndRe
Posty: 2167
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#9 Post autor: AndRe » 14 maja 2003, o 18:37

A ja sie skoncentruje tylko na slowach:
" na strone ruchu nie wchodze bo tam wypowiadaja sie przypadkowi ludzie "

ech traci ten czlowiek w moich oczach , traci.A przyznam ze mialem duzy szacunek do Rogali jako do czlowieka.
Czy to jest zasada w pewnym ugrupowaniu ze jak brakuje argumentow to sie obraza ludzi????(patrz premier przed komisja)

Widze ze haslo "Jestem Cristiano Kaizerka i mam wszystkich w du***" staje sie coraz bardziej na czasie.
:evil:
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

Gość

#10 Post autor: Gość » 14 maja 2003, o 19:00

Nie wchodzi na strone poniewaz tutaj jest duzo niwygodnych pytan. Wedlug niego ci przypadkowi ludzie nie maja pojecia na temat pilki noznej a tym bardziej RUCHU.

panie kajzerka chcilbym aby Ci ludzie mieli duzo wiecej wspolnego z naszym klubem. Przynjmniej chce cos zrobic dla klubu. Pan tez umie znalez sie w pilce noznej jednak tylko po to aby zgarnac jak najwiecej kasy.

PS ANDRE kiedy nowa historyjka o Kristiano i spolce.

AndRe
Posty: 2167
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#11 Post autor: AndRe » 14 maja 2003, o 19:25

Jak przyjdzie wena to cos sproboje skrobnac na temat pewnego klubu z Glosnej :wink:

Smuci mnie tylko, ze te slowa maja coraz wiecej wspolnych cech z tym co sie dzieje w pewnym klubie z ulicy Cichej.Szczerze mnie to martwi bo pisze te historie przez pryzmat krzywego zwierciadla. :(

A spraw sie nazbieralo -powrot kapitana , afera Gorski-gate , bunczuczne wypowiedzi trenera-nieudacznika.

PozdRo
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

Viro

#12 Post autor: Viro » 14 maja 2003, o 21:41

przeciez to wlasnie Rogala cieszyl sie ze serwis jest oficjalny i tak dobrze mu sie wspolpracowalo z internautami, a teraz dla niego to przypadkowi ludzie :lol: smiech na sali
wszystkich nas przeszla jakas dziwna metamorfoza i jestesmy teraz "be" dlatego prezes nas nie odwiedza
ale jakby Ruch gral dobrze to wpisywalby sie tu dziennie
panie prezesie jezeli jest pan odpowiedzialnym czlowiekiem to nalezy przyjac odpowiedia postawe do powagi sytuacji, a nie jak jest dobrze to sie afiszowac a jak jest zle to chowa pan glowe w piasek
traci pan w oczach wszystkich
pamietam jak na trybunie byla fana "Rogala i spolka..... na szubienice" jakos to ucichlo ale fana ta wywolala duzy entuzjazm na trybunach
mysle , ze teraz zdaje sobie Pan sprawe, ze koniec jest bliski bo o tym , ze jest zle bylo wiadomo od dawna ale nic sie nie robi w kierunku zeby bylo lepiej
Prezesie masz jaja to zaczni dzialac!!!!!!!!!!!!!!

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10291
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#13 Post autor: gerhat » 16 maja 2003, o 00:11

[quote="AndRe"]A ja sie skoncentruje tylko na slowach:
" na strone ruchu nie wchodze bo tam wypowiadaja sie przypadkowi ludzie "/quote]

Jest w tym jakaś prawda, wchodził kiedys taki z loginem Krystian i rzeczywiście te był przypadkowy człowiek, i teraz za kazdym razem jak wejdzie widzi swój login i widzi przypadkowego człowieka.
W lustrze pewnie sie tez nie przegląda bo wrażenie jest zapewne to samo, niedługo bedzie uciekał przed własnym przypadkowym cieniem.

AndRe
Posty: 2167
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#14 Post autor: AndRe » 18 maja 2003, o 00:34

Teraz do listy osob przypadkowych zaliczyc nalezy dwa nazwiska

KRYSTIAN ROGALA (nick: Krystian)
PIOTR MANDRYSZ (nick: zalosny nieudacznik)

ale jestem wk***ny jak nigdy przedtem.
Jestem ciekaw co powie Krystiano w prasie.Jak Nas teraz nazwie???
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DaReQ93, disu, Google [Bot], niebieski98 i 344 gości