Konferencja Mandrysza po Lechu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
ADI

Konferencja Mandrysza po Lechu

#1 Post autor: ADI » 4 maja 2003, o 09:23

"Przyjechaliśmy do Poznania z zamiarem wywiezienia jednego oczka. :!: Jestem bardzo zadowolony z faktu, że zrealizowaliśmy nasz plan. Ciężko nam się dzisiaj grało, szczególnie w drugiej połowie, kiedy to Lech ostro zaatakował i miał sporą przewagę. Marek Matuszek obronił rzut karny i to wystawia mu bardzo wysoką ocenę. Dowieźliśmy wynik bezbramkowy do końca i to nas bardzo cieszy. :!: "

Pojechali po 1 punkt do zespołu z którym walczą o utrzymanie ?
Czyli wyjazdy do Wronek, Lubina, Warszaway także będą wyjazdami po jeden punkt ? Ale ile karnych Maruszek potrafi jeszcze obronić ? W ilu meczach nie stracimy bramki gdy przeciwnik oddaje 23 strzały na bramkę ? Nie chcę być czarnym prorokiem ale z takim podejściem naszego "super stratega" zdobędziemy jakimś cufalem 3 punkty ze szczakową i pogonią a reszta same to porażki.

Czas ucieka ...
Puntku uciekają ...
Spadek się zbliża ...
A Mandrysz jest zadowolony i jeszcze się cieszy ... :evil:

nie mam więcej słów ...

PozdRo.

blumen

Mandrysz jak zwykle zadowolony!!

#2 Post autor: blumen » 4 maja 2003, o 11:06

Jest punkt ale tylko Mandrysz się cieszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ku*** ALE OPTYMISTA czy jest taki drugi trener w pierwszej lidze???
NIEEEEEEEEEEEEEE ! ALE JEST ZARZĄD I PREZES TAK ! ! ! ! ! ! ! !
Co do meczu piłkarze Lecha ogladali chyba nasze mecze na video
i za bardzo wzieli sobie nasze partactwo do serca (do nóg).
Jednym tylko można się pocieszyć że przy równej ilości punktow z Lechem
bedziemy przed nimi - ale czy tak będzie ? !
Teraz mecz nie za 3 nie za 6 punktów ale o HONOR (za 6-2)


NASZYM HONOREM TEŻ BĘDZIE PRZYJŚĆ W SOBOTĘ O 19.00
I POMÓC RUCHOWI BO DO POMOCY W TYM KLUBIE ZOSTALI TYLKO WSPANIALI KIBICE!!!


POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH NIEBIESKICH

Gość

#3 Post autor: Gość » 4 maja 2003, o 12:29

Jak to zobaczylem to ja juz neiwime co teraz napisac ..... Po jeden punkt . no ja juz ku*** nie moge. Strefa spadkowa a oni pi***ola ze oni przyjechali na mecz po 1 punkt .

to Chyba jak pojada na Legie czy Groclin to wypowiedz mandrysza bedzie ze przyjechlismy sie broic i wywiesc choc jeden punkcik z. Niestety gra obraonna sie nie uk ladala przez 90 minut i dlatego to Groclin strzelil nam gole .

ku*** Mandrysz nie wiem jak inni ale ja Cie mam juz serdecznie dosc . I sie nie zdziwiejak przejebia ze szczakowianka a na murawe w strone Super Trenera poleca jakies puszki bo to Mu sie ku*** nalezy

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#4 Post autor: DjMaciar » 4 maja 2003, o 13:34

z tego co sie orientuje to MANDRYSZ na wszystkie wyjazdy jedzie po 1-punkt to juz nie pierwszy raz kiedy sie cieszy z punktu
CZY TEN FACET NIE WIDZI UKLADU W TABELI :evil:
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

Gość

#5 Post autor: Gość » 4 maja 2003, o 19:06

Juz niedlugo Mandysz bedzie gral u siebie o jeden punkt.
Nie wiem co on szykuje na szczakowianke ale jak bedzie remis to mu chyba cos zrobie. W sobote jade po to zeby obejrzec ladny mecz PIERWSZOLIGOWEGO zespolu.

Tak samo jednak bylo zWidzewem, jechalem obejrzec dobre widowisko a zobaczylem rozpaczliwa walke o pilke.

Marek Nowak
Posty: 345
Rejestracja: 10 sie 2002, o 23:40
Lokalizacja: Glinde
Kontakt:

#6 Post autor: Marek Nowak » 4 maja 2003, o 19:30

Po fragmentach z Canal+ i statystyce widac ze mielismy pieronowe szczescie , a w dodatku gralismy straszna padline i dno , zreszta to co zawsze tej wiosny.
Gratuluje poczucia humoru i spokoju naszym pseudodzialaczom i superpseudoprezesowi - oni w przeciwienstwie do wszyskich widza swiatelko w tym tunelu , zobaczyli poprawe gry i ciagle wierza ze tylko super trener Mandrysz doprowadzi nas do celu.( krok po kroku , punkt po punktciku ) Moze im sie oczy otworza juz w sobote , ale to znowu tak jak z Wira bydzie za pozno . Do tego mamy najgorszy bilans meczy z druzynami zagozonymi .

To co sie dzieje to jest swiadome spuszczanie Ruchu do 2 ligi.

P.S. Mam nadzieje ze czarny scenariusz sie nie sprawdzi , opatrznosc nam pomorze , a Bog tez ma niebieskie serce...

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#7 Post autor: radzion » 5 maja 2003, o 09:17

Buri pisze:Juz niedlugo Mandysz bedzie gral u siebie o jeden punkt.
Nie wiem co on szykuje na szczakowianke ale jak bedzie remis to mu chyba cos zrobie. W sobote jade po to zeby obejrzec ladny mecz PIERWSZOLIGOWEGO zespolu.

Tak samo jednak bylo zWidzewem, jechalem obejrzec dobre widowisko a zobaczylem rozpaczliwa walke o pilke.
juz gra o 1 punkt!!zauwazcie ze narazie na wyjezdzzie zdobylismy na wiosne wiecej punktow niz u siebie
wyjazdy:
gornik 1
kszo 3
lech 1

dom:
polonia 1


a wiec 5 do 1
panie madrysz moze grajcie se na 1 punkt na wyjezdize ale do konca sezonu maja byc u siebie same 3!!!

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#8 Post autor: marcyk » 5 maja 2003, o 10:11

juz to kiedys tu oisalem ale powtorze MANDRYSZ ku*** MAC ZA MECZ DAJA 3 PUNKTY.

Ruda Śląska

#9 Post autor: Ruda Śląska » 5 maja 2003, o 10:15

Przed meczem większość wzięła by w ciemno ten 1 pkt po meczu możemy dziękować Matuszkowi a może przedewszystkim zawodnikom Lecha więc chyba z tego jednego punmtu możemy się cieszyć bo Ruch nic nie pokazał. Oby tylko z szczakowianką nie grali na remis.

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10345
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#10 Post autor: gerhat » 5 maja 2003, o 10:51

Jeżeli ktoś liczył, ze Ruch zagra na Lechu o 3 pkt to chyba jest fantastą.
Nie w tym składzie, formie i dołku psychicznym.
Jeżeli przełamiemy sie ze Szczakową to mozemy grać o 3 pkt we Wronkach i Lubinie.

Gratulacje dla całej druzyny (podwójne dla Matuszka) i trenera.
Ten 1 pkt. może nam uratowac ligę.

krempy1

#11 Post autor: krempy1 » 5 maja 2003, o 11:10

Szczerze nigdy nie liczyłem na zwycięstwo w Poznaniu i ten remis przyjołem z zadowoleniem. Jednak patrząc na inne wyniki w tej kolejce można zacząć przypuszczać że zaczynają sie znowu pewne poza boiskowe ruchy.

WOJTEKK

#12 Post autor: WOJTEKK » 5 maja 2003, o 11:44

gerhat napisałes,ze ten punkt nam moze uratowac lige,a co z reszta jak sie okaze,ze mimo wszystko brakło ich,fakt trzeba sie cieszyc ale jak Garbania wygrywa na wyjezdzie,Amica dostaje lejty jak to wszystko tłumaczyc :?: :?: :?: :?:

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#13 Post autor: marcyk » 5 maja 2003, o 12:14

Zgoda . Ten punkt napewno jest naszym sukcesem, ale mnie chodi o to, ze jak sie od razu wychodzi z nastawieniem zdobycia jednego punktu, to efekty sa takie jakie sa.

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10345
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#14 Post autor: gerhat » 5 maja 2003, o 13:06

marcyk, wole aby wychodzili z takim nastawieniem jak wczoraj i je realizowali, anizeli wychodzili po zwycięstwo tak jak z polonia i widzewem, ze efektem o którym lepiej nie wspominać.
Po zwycięstwo muszą wyjść w sobotę i wtedy moge mieć pretensje, jezeli nie zdobędą 3 pkt.

ps
patrzyłem na terminarz- oprócz lubina, wsyscy zagrożeni maja jeszcze mecze z kszo i pogonią, a niektórzy tak jak Widzew z obydowma spadkowiczami, tak więc nasz ostatni mecz z pogonią, nawet jeżeli będzie wygrany to w ogólnym rozrachunku daje 0 pkt, a do niektórych mamy już teraz - 3 pkt. Jeżeli nie wygramy ze Szczakowa i Lubinem to nawet na baraże nie mamy szans.

piechol
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 243
Rejestracja: 22 wrz 2002, o 11:18
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#15 Post autor: piechol » 5 maja 2003, o 16:27

gerhat pisze:Jeżeli nie wygramy ze Szczakowa i Lubinem to nawet na baraże nie mamy szans.
Takie niestety są fakty... :( Tylko, czy ludzie rządzący Ruchem, piłkarze zdają sobie z tego sprawę? Niestety, ale wydarzenia ostatnich dni dają mi podstawy by tak sądzic...
od małego NIEBIESKI

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 158 gości