Ruch Chorzów na GPW !!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10283
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#46 Post autor: gerhat » 8 sty 2008, o 20:22

a gdzie Patton wyczytałeś że z tymi 5 bańkami bedziemy trząść OE ?
w wypowiedzi Smagrowicza trudno sie tego doszukać wiec nie polemizuj z mitami tworzonymi przypadkiem na forum,
5 baniek to tyle ile ... nikt temu klubowi jednorazowo jeszcze nie dał, więc malkontenctwo chyba nie jest wskazane

ZIBI13
Posty: 180
Rejestracja: 8 wrz 2005, o 19:21
Kontakt:

#47 Post autor: ZIBI13 » 9 sty 2008, o 08:19

Patton pisze:Z calym szacunkiem dla Klimka, ale Reporter a Mittal to nie ta liga panowie... Zreszta z ta cala gielda to chyba chodzi o zwrot poniesionych kosztow przez panow Smagorowicza i Klimka ;)
hihihihih zwrot poniesionych kosztow....????? chyba kpisz.Myslisz ze klimek przez pare lat wydal na ruch 5 mln. ???? chyba na rok tyle wydaje.
Mysle ze jak zwykle chce pomoz klubowi.Moze to dla niektorych tylko piec,dla mnie az piec nowych,dodatkowych.
jak przyszedl gralismy baraze zeby nie spasc do trzeciej.Teraz w krotkim czasie gramy w pierwzsej i dalej do przodu.
zrob to a potem godej.odbuduj jakis klub....

ENDZA
Posty: 576
Rejestracja: 6 lut 2005, o 19:04
Lokalizacja: Chorzow
Kontakt:

#48 Post autor: ENDZA » 9 sty 2008, o 08:31

ZIBI13 pisze:
Patton pisze:Z calym szacunkiem dla Klimka, ale Reporter a Mittal to nie ta liga panowie... Zreszta z ta cala gielda to chyba chodzi o zwrot poniesionych kosztow przez panow Smagorowicza i Klimka ;)
hihihihih zwrot poniesionych kosztow....????? chyba kpisz.Myslisz ze klimek przez pare lat wydal na Ruch 5 mln. ???? chyba na rok tyle wydaje.
Mysle ze jak zwykle chce pomoz klubowi.Moze to dla niektorych tylko piec,dla mnie az piec nowych,dodatkowych.
jak przyszedl gralismy baraze zeby nie spasc do trzeciej.Teraz w krotkim czasie gramy w pierwzsej i dalej do przodu.
zrob to a potem godej.odbuduj jakis klub....
Synek ochłon Czasy filantropów dawno minely.

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#49 Post autor: KK » 9 sty 2008, o 09:02

ENDZA pisze:Synek ochłon Czasy filantropów dawno minely.
I dobrze. Byli tacy, którzy na klub łożyli PONOĆ nawet z pieniędzy żony, a zostawili go zadłużonym ;)

Kobold
Posty: 208
Rejestracja: 29 lis 2002, o 19:21
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#50 Post autor: Kobold » 9 sty 2008, o 14:23

http://www.manageria.pl/manageria/1,85811,4814999.html

Nie każdy w nas wierzy ...

Ps.
Jeśli było to przepraszam za zaśmiecanie ...

Awatar użytkownika
gnz
Posty: 440
Rejestracja: 25 cze 2007, o 08:44
Lokalizacja: Ze Snów
Kontakt:

#51 Post autor: gnz » 9 sty 2008, o 20:09

właśnie było o wejściu Ruchu w wiadomościach na tvp1

5 sekundowego wywiadu udzielił nasz forumowy szymeksays :D

Awatar użytkownika
ch-R
Posty: 2490
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 08:20
Lokalizacja: Chorzów

#52 Post autor: ch-R » 11 sty 2008, o 09:55

Kto mo Nsport to moze sobie poogladać.
W piątek 11.01.2007 r. na antenie nSport o godz.21.30 program Wojciecha Zawioły „Ring Wolny”, w którym tym razem w narożnikach staną: prezes Ruchu Chorzów SSA Katarzyna Sobstyl oraz redaktor Janusz Basałaj. Tematem przewodnim starcia będzie: Ruch Chorzów na Giełdzie Papierów Wartościowych
****************
Mahatma Gandhi

Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.

ENDZA
Posty: 576
Rejestracja: 6 lut 2005, o 19:04
Lokalizacja: Chorzow
Kontakt:

#53 Post autor: ENDZA » 11 sty 2008, o 17:19

simonsays pisze:Moze by ktos nagrol to i wciepnal na forum ?

PS. Momy juz 2008 :D
Bylo juz wczoraj.Ale znajac N bedzie walkowane przez caly tydzien

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1637
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

#54 Post autor: west72 » 11 sty 2008, o 21:54

zapowiada sie całkiem ciekawie

http://nsport.pl/polecamy.html

niestety nie mom n-ki ale mom nadzieja ,że ktoś to wciepnie na yotube.com :padam: :padam: :padam:
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

Awatar użytkownika
ch-R
Posty: 2490
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 08:20
Lokalizacja: Chorzów

#55 Post autor: ch-R » 11 sty 2008, o 22:20

Nic nie było mówione czego byśmy nie wiedzieli. Tylko martwi mnie to z tym sklepem internetowym. Czy to znaczy ze Ruch czyli SSA nic nie ma ze znaku sprzedawanego w sklepie Frontala ? :kwasny: Nic mi do tego bo Frontal robi kawal dobrej roboty , sam tam zostawiłem kupe kasy ale czy ktoś może mi powiedzieć czy Ruch coś z tego ma ?
****************
Mahatma Gandhi

Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1637
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

#56 Post autor: west72 » 12 sty 2008, o 14:06

chorzowskaR pisze:Nic nie było mówione czego byśmy nie wiedzieli. Tylko martwi mnie to z tym sklepem internetowym. Czy to znaczy ze Ruch czyli SSA nic nie ma ze znaku sprzedawanego w sklepie Frontala ? :kwasny: Nic mi do tego bo Frontal robi kawal dobrej roboty , sam tam zostawiłem kupe kasy ale czy ktoś może mi powiedzieć czy Ruch coś z tego ma ?
Ok ale chciołbym zoboczyć jak nasza pani prezes radziła se z atakami tego ćwoka bylego prezesika skisły :hyhy: :hyhy: :hyhy:
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

Awatar użytkownika
ch-R
Posty: 2490
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 08:20
Lokalizacja: Chorzów

#57 Post autor: ch-R » 12 sty 2008, o 19:16

Dobrze sobie radziła , z resztą nSport krzywdy Ruchowi nie zrobi bo maja umowe o współpracy podpisaną więc nie było tak strasznie. Jeżeli chodzi o wciepniecie tego na jakiś serwer to jo nie jest w stanie temu podołać , niestety. Może na oficjalnej sronie klubowej to sie pokaże.
****************
Mahatma Gandhi

Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.

Kama_wiRek
Posty: 691
Rejestracja: 11 sty 2008, o 09:33
Lokalizacja: Niebieska Ruda Śląska
Kontakt:

#58 Post autor: Kama_wiRek » 13 sty 2008, o 22:55

1 roz chyba sie dobrze radzila ! mom nadzieja ze cos z tego wyjdzie bo z tego idzie sie fajnie dugow narobic tak jak np. Lazio czy Dortmund 2 dobre druzyny co graly w LM a potem na gieldzie bankrutowali :/ ALE RUCH TO JESZCZE NIE LAZIO ABO BVB :rotfl:
[size=200][color=blue]WIDZEWSKIE CHOJNY & NIEBIESKA RUDA ŚLĄSKA ![/color][/size]
[img]http://www.niebiescy.pl/images/sygnatury/ruch_Widzew_01.jpg[/img]
http://rap-port.wrzuta.pl/audio/ghTvTzVvIE/ <---cała prawda o PZPN'ie

arcio
Posty: 4790
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

#59 Post autor: arcio » 13 sty 2008, o 23:11

jak może klub zbankrutować na giełdzie?
jak nawet w czarnym scenariuszu akcje polecą to tracą inwestorzy, którzy te akcje zakupili a nie klub

BVB miało olbrzymie kłopoty bo przeinwestowali - założyli w budżecie kase za awans do LM do której sie nie dostali, potem kredyty i tak poszło z górki
nigdy nie jest za późno

bogas1985

#60 Post autor: bogas1985 » 14 sty 2008, o 16:17

http://www.dziennik.pl/sport/article106 ... ielde.html

News z przed 3 dni. Zdecydowana wiekszosc przewiduje bamkructwo :przestraszony:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fanatyczny1920, Google [Bot], tynbydziedobry i 104 gości