RUCH-WIDZEW

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Mik20
Posty: 266
Rejestracja: 5 kwie 2003, o 22:38
Lokalizacja: Centrum
Kontakt:

RUCH-WIDZEW

#1 Post autor: Mik20 » 26 kwie 2003, o 13:08

CIEKAWE ILE DZIS PRZYJDIE LUDZI NA SZPIL, FAJNA POGODA WIEC MOZE FREKWENCJA BEDZIE NA DOBRYM POZIOMIE.
WCZESNIEJ PISALEM ZE NIE BYDA CHODZIL NA RUCH DO KONCA SEZONU, ALE NIE UMIAL BYM W DOMA WYSIEDZIEC,WIEC IDE.
MAM NADZIEJE ZE WSZYSCY CO ZAPOWIADALI ZE NIE PRZYJDA TO BEDA NA CICHEJ.
DZIS MOZE SIE DLA NAS OKAZAC BYC LUB NIE BYC W I LIDZE.
DOZOBACZENIA NA STADIONIE :!: :!: :!:

Bolek
Posty: 851
Rejestracja: 21 sie 2002, o 20:12
Lokalizacja: paryz
Kontakt:

#2 Post autor: Bolek » 26 kwie 2003, o 13:38

Licze ,ze bedzie jakies 2000 ludzi a wynik oczywiscie zwyciestwo po 2 bramczeczkach Mario :wink:
[img]http://www.widzewlodz.pl/images/logo/chorzow_d.jpg[/img]

SLawa

#3 Post autor: SLawa » 26 kwie 2003, o 14:50

pikno pogoda, szpil o życie, ku*** nie rozumia ludzi którzy nie przyjdą bo im sie nie chce albo ze Ruch dziadosko gro

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#4 Post autor: DjMaciar » 26 kwie 2003, o 17:07

dziadowsko nie dziadowsko jo nie mom takiej okazji a z milom checiom bych przyszed jeszcze jak pogoda super u mie je*** deszczem az guliki wybijo :wink:
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

Gość

#5 Post autor: Gość » 26 kwie 2003, o 17:31

CZY JEST ZLA POGODA CZY DOBRA JA NA MECZU RUCHU ZAWSZE BEDE!!!!

darek 1964

ruch w 2 lidze

#6 Post autor: darek 1964 » 26 kwie 2003, o 19:57

Do przerwy o-1 spadacie? :P :P :lol:

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#7 Post autor: Schlesien » 26 kwie 2003, o 20:17

darek 1964 Zastanawialem sie czy usunac tego posta czy nie. Odpowiem Ci w twoim stylu. My dotychczas spadlismy pare miejsc, czyli tak jak wy. Kaj mocie tego majstra o ktorym bylo tak glosno zima? Widze, ze jak sie GieKSie nie wiedzie to lepiej sie cieszyc z naszych porazek niz... BTW, wlasnie strzelil bramke SRUTWA!!!!!!!!!!!!!!!

1:1 :P
Obrazek

bolo23

#8 Post autor: bolo23 » 26 kwie 2003, o 20:31

a jednak Mario strzelil bramke, a ja nie wierzylem - szacunek Panie Śrutwa
ale znając życie (a raczej Śrutwe), to pewnie pilka sie od niego przypadkiem odbiła...

piechol
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 243
Rejestracja: 22 wrz 2002, o 11:18
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#9 Post autor: piechol » 26 kwie 2003, o 20:55

no i Ruch przegral :(((

1 bramka z karnego... Druga w 84 minucie... Nie wiem w jaki sposob stracili te bramki, bo na meczu byc nie moglem, ale zobacze w Lidze +...

Zastanawia mnie teraz jedno. Czy prezes dotrzyma obietnicy ??
od małego NIEBIESKI

AndRe
Posty: 2204
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#10 Post autor: AndRe » 26 kwie 2003, o 21:50

No i po szpilu.
Z wyborem najgorszego pilkarza meczu nie bede mial klopotow.Byl nim MARCIN NARWOJSZ.To co dzis ten Pan pokazal ciezko opisac.Niech mowia liczby:
6 podan do kolegow - w tym 4 niecelne
okolo 4 prob dryblingu - wszystkie koncza sie strata pilki
1 tzw "seta" - zobaczycie w tv (tyczy sie osob majacych canal +) ci ktorzy nie maja -po prostu nie wiem jak mozna bylo tego nie strzelic
Slabo gral Bizacki -tyle strat dawno nie widzialem w jego wykonaniu.Co prawda sie staral ale nie wychodzilo (ile razy juz to przy jego nazwisku pisalem)

Kolejny Matyja - nie widzialem z winkla dokladnie tego zagrania reka ale z tego co widzialem bylo 4 obroncow Ruchu i jeden gracz Widzewa.

Najlepszy , najambitniejszy -Mariusz Srutwa.Bramka poza tym wypracowal kilka sytuacji

Przegralismy , Widzew mial 3 sytuacje , strzelil 2 bramki , jestesmy juz praktycznie jedna noga w 2 lidze - to narazie tyle.Jak dojde do siebie to moze jeszcze cos naszkrobie
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

niebieski78

#11 Post autor: niebieski78 » 26 kwie 2003, o 21:57

Orest Lenczyk kiedys powiedzial:
"walczyli? walczyc mozna w boksie w pilce strzela sie gole"
nic dodac nic ujac DRAMAT

OJ NIE PLACZ RUCHU NIE PLACZ NIE CHOC ZAL CI SERCE RWIE BO CHORZOW ZAWSZE Z TOBA JEST NA DOBRE I NA ZLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS dla poprawienia humorow ... Damian Gorawski robi wszystko zeby byc pierwszym muzynem w Ruchu :wink:

Gość

#12 Post autor: Gość » 26 kwie 2003, o 22:01

Szkoda słów. "Zmiana trenera, zmiana prezesa". Słowa ciagle aktualne na Cihcej tym bardziej ,że MArio strzelił dzisiaj braamkę. Zresztą jak na zawodnika który nie treneował z pierwszoligowym zespołem zagrał całkiem nieźle. Gdyby Narwojsz byłł ciutkę lepiej wyszkolony lub potrafił trafić piłką w bramkę , to po podaniach - bardzo ładnych zresztą Maria mogliśmy zremisować.
Co do karnego - wiadomo nic nie bylo.

Gość

#13 Post autor: Gość » 26 kwie 2003, o 22:02

Obronca Widzewa nawet nie wiem czy dotknal nog Maria, bo mial je miedzy swoimi nogami, po za tym atakowal pilke, a wiadomo jak to koniec mecze, czasem, nam sie udawalay takie sytuacje. :)
Zrobilismy ogromny krok ku :arrow: drugiej lidze. Nieludzmy sie jesli na wlasnym stadionie nie potrafimy wygrac z druzyna nizej od nas notowana, druzyna ktora wcale w meczu nie stworzyla wielu sytuacji, zeby nie powiedziec stworzyla tylko te bramkowe, to nie mamy czego szukac w tym gronie.

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#14 Post autor: radzion » 26 kwie 2003, o 22:05

brak slow na to co sie dzieje!!

szacunek i podziekowania dla Mariusza( wiedzialem ze cos strzeli a bramka z piety to juz cos)przynajmniej tak to wygladalo!!!
eh ten matyja,przez nikogo nie atakowany i takie cos robi!!
mandrysz raus!!!!polowa zawodnikow tez!sprzedawczyki...!!
panie rogala i co nam pan teraz powie!!!
dobrze ze mamy mario!chlop ktory pol roku nie gro w fusball musi im tory stzrelac

huta

#15 Post autor: huta » 26 kwie 2003, o 22:10

panie Rogala! idź i nie grzesz więcej.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19aRtuR20, Bing [Bot], Google Adsense [Bot], HullCityFC, Mavo1920, nołnejm, Rickenn10, WolnyLogin, zico1920, Zip i 172 gości