NA DOBRE I NA ZLE???

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
BRolu_PF____

NA DOBRE I NA ZLE???

#1 Post autor: BRolu_PF____ » 24 kwie 2003, o 04:09

CZYTAM NIEKTORE WASZE WYPOWIEDZI I DOCHODZE DO WNIOSKU ZE DLA 90% FORUMOWICZOW TO HASLO NIC NIE ZNACZY!!!
DLA WAS TO TYLKO PUSTY SLOGAN!!!

powinniscie sie wstydzic!!!

JA SZCZERZE POWIEM ZE WOGOLE NIE INTERESUJE MNIE PILKA NOZNA!
ALE RUCH W MOIM SERCU NA ZASZE!!!


NA DOBRZE I NA ZLE!!!

8) PSYCHOFANS 8)

Chuliganeria

#2 Post autor: Chuliganeria » 24 kwie 2003, o 07:34

ku*** koles zaloguj sie bo ch** wie kim ty jestes mozejestes zabolem a moze dospelowcem ch** to wie.

Gość

#3 Post autor: Gość » 24 kwie 2003, o 08:36

Chuliganeria pisze:ku*** koles zaloguj sie bo ch** wie kim ty jestes mozejestes zabolem a moze dospelowcem ch** to wie.
Ty chuliganeria jeśli nie wiesz kto to Brolu to ja się zastanawiam coś ty za jeden :roll: Ten gościu zrobił więcej dla kibiców niż Ty kiedykolwiek zrobisz... :roll:

Gość

#4 Post autor: Gość » 24 kwie 2003, o 08:57

Fobie jakieś macie czy co ? :roll:

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10345
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#5 Post autor: gerhat » 24 kwie 2003, o 09:02

To jest Brolu,
to jego styl wypowiedzi.

pko

#6 Post autor: pko » 24 kwie 2003, o 10:45

ku*** wqrwia mnie te ciagle opierdalanie o logowanie sie macie schizy jak w psychiatryku ze ktos wam nicka zdupi czy jak?

na dobre i na zle ch** z grajkami/prezesami wazny tylko ruch (grunt zeby grali biali i nie ruszali nazwy)

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#7 Post autor: DjMaciar » 24 kwie 2003, o 11:07

Mi to wisi kto jest logniety a kto nie kazdy ma prawo sie wypowiedziec

a co do Brola to ze nalatuje na zarzad to chyba cie nie dziwi a NIEBIESKI
BYLEM JESTEM I UMRE chociaz moze akurat mnie zaliczyles do tej drugiej grupy procetowej :wink:
Jest na forum Kilku Mlodzikow ktorzy nie rozumia paru spraw ale wyrosna z tego jak dojrzeja

POZDRAWIAM
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#8 Post autor: radzion » 24 kwie 2003, o 11:35

fakt faktem!!!nie chodzi tu bynajmniej o wypowiedzi osob z forum!!gdyby to haslo dkla wielu cos znaczylo to nawet przy takiej grze na mecze chodzilo by wiecej ludzi!!!
mam tylko nadzieje ze niektorzy przyjda po rozum do glowy i przyjda w sobotni wieczor na cicha!!!
z szacunku do siebie,do klubu i niektorych zawodnikow,bo nie mozemy powiedziec ze wszyscy sa "be"!!!!!!
ja staram sie byc na wszystkich meczach ruchu!niezaleznie od tego jak graja!!poprostu mniekurwica bierze gdy moj ruch gra a ja nie jestem na ichg meczu!!!
tak samo bede i w sobote!!!
wy tez badzcie i pokazcie ze naprawde jestescie z ruchem na dobre i na zle( to kieruje do tych ktorzy nie zamierzaja byc w sobote na meczu)

Awatar użytkownika
Adi-Żory
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1483
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:20
Lokalizacja: ŻoRy
Kontakt:

#9 Post autor: Adi-Żory » 24 kwie 2003, o 13:26

Jo tyż zawsze sie starum być na każdym szpilu Ruchu.
Zawsze jak moga to jada na szpil,nieważne jak grajum,przeważnie zech jest na ul.Cichej.
Chłopcy pokożcie że w naszym sercu jest RUCH I NA DOBRE I NA ZŁE!!!!!!
Pozdro.

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#10 Post autor: Patton » 24 kwie 2003, o 14:01

ku*** paranoja! Chuliganeria -na ch** Ci taki nick, jak Brola nie znasz? A oprawa na Ruchu podoba sie, a oprawa na derbach podoba sie? To dzieki niemu min. takie cos jak Ultras jeszcze istnieje i nie pi***ol, ze to jakis zabol. A Ci, co go nie znaja, to niech sie nie wypowiadaja, ze moze sie przypisywac jakis zabol. To jest Brolu - jego styl wypowiedzi. I akurat wedlug mnie, to on nie musi sie logowac :twisted: Pozdro dla normalnych
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#11 Post autor: Patton » 24 kwie 2003, o 14:10

A i jeszcze jedno - ku*** wszyscy potem pi***ola, ze mlyn slaby itd. Jak taki chuliganeria z drugim nie wiedza kto jest kim w mlynie..... :? Szkoda gadac. Brolu masz w 100% racje
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

JUNIOR

#12 Post autor: JUNIOR » 24 kwie 2003, o 14:44

Patton ma racje
jak nieznasz Brola to niepisz że to żabol

Gość

#13 Post autor: Gość » 24 kwie 2003, o 15:00

APM po co ma sie logowac jak pisze tylko jeden post.
Jakby potrzebowal sie logowac to by to zrobil. Przypuszczam ze Brolu nie ma neta w domu lub ma modem. Wiec jest to zbedne.

A co do jego wypowiedzi to ma calkowita racje. Wkurwiaja mnie ludzie ktorzy narzekaja a frekwencje a nie chodza na szpile. Ja staram sie byc na kazdym meczu jak wiekszosc na tym forum. Jezeli mnie nie bedzie to jest to moj, z pewnoscia bardzo wazny powod.

Viro

#14 Post autor: Viro » 24 kwie 2003, o 15:28

po 1 Brolu w swojej wypowiedzi ma calkowita racje Chuliganeria dziwie sie, ze nie wiesz kto to moze czesciej przychodz do mlyna lub zaczni udzielac sie juz niedlugo bedziesz mial okazje poznac ludzi z forum i bedzie ok
2 sprawa co do logowania to ja osobiscie jestem za tym zeby logowal sie kazdy bo tak jak pisalo kilku z was mozna sie podszyc pod kogos i pisac pierdoly ja mialem kiedys taka sytuacje na forum Gieksy ze ktos podszyl sie po demnie i pisal glupoty ale moderatorzy napisali riposte ze to nie ja tylko jakis gosc ktory sie podszyl i mial calkiem inne ip

Viro

#15 Post autor: Viro » 24 kwie 2003, o 15:29

teraz to forum jest tylko dla zarejestrowanych uzytkownikow i ja sklaniam sie tez do tego zeby u nas tez wprowadzic taka opcje
kazdy kto ma staly dostap co wchodzi na forum jest juz logniety a kto nie ma to nie zbawi go ta minuta na wpisanie loginu i hasla
oszczedzi nam to wielu przypadkowych" gosci" ktorym nie bedzie chcialo sie rejestrowac tylko po to zeby na nas nabluzgac a ci co sie wypowiadaju tu caly czas i tak w wiekszosci sa zalogowani
np teraz ja bez problemu moge podszyc sie pod pko i cos nawrzucac
ja sprawdzam ip kazdego "goscia" jak cos nawrzuca lub jak nie jestem pewny kto to a taki wymog w znacznym stopniu ulatwil by tez prace
pozdRawiam

ps. pojawil mi sie jakis blad ogolny i nie moglem postu wyslac w 1 calosci

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: andrzejn64, Mavo1920 i 179 gości