co powiecie na nowy kontrakt Mario????

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#61 Post autor: radzion » 26 kwie 2003, o 22:15

powiedz to jeszcze raz!ten kaleka jak go nazwales nie gral pol roku,teraz wraca i strzela bramke,gdyby niue on to ta banda dalej by nic nie strzelila!!

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#62 Post autor: DjMaciar » 26 kwie 2003, o 22:20

ALE SOM SRUTWA I-LIGI NIE UTRZYMIE
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

Gość

#63 Post autor: Gość » 26 kwie 2003, o 22:21

Wedlug mnie Mario to jedyny pozytyw tego zespoly. Nie gral kilka miesiecy, a jednak potrafil strzelic gola, odebrac kilka pilek, dobrze zagrac. Odczepcie sie od niego. Jezeli teraz gra na poziomie lepszym od tych naszych grajkow to nie wiem co bedzie jak sie rozegra w kilku spotkaniach.

niebieski78

#64 Post autor: niebieski78 » 26 kwie 2003, o 22:29

te malolat napisz jeszcze kika takich durnych postow to sam sie skonczysz na tym forum

a tak swoja drogo to troche dziwne ze na Mariusza nadaje masa jakichs niezalogowanych kolesi z kosmosu a zadko to robia stali bywalcy forum

Awatar użytkownika
Adi-Żory
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1483
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:20
Lokalizacja: ŻoRy
Kontakt:

#65 Post autor: Adi-Żory » 26 kwie 2003, o 22:36

ALE SAM MARIO, RUCHU NIEUTRZYMA W EKSTRAKLASIE.
Pozdro.

deniss
Posty: 194
Rejestracja: 13 sie 2002, o 03:04
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

#66 Post autor: deniss » 26 kwie 2003, o 23:27

jedyna piekna zecz w tym meczy to bramka Mariusza i jak ten synek sie cieszyl brawo Mario!!!!!!!
i tych okolo 30 kiboli co zostalo na dziesionie (miedzy innymi ja) dziekujac Mariuszowi za walke do konca 8)
Mario jestes naprawde caly NIEBIESKI dzieki CI za to
pozdRo
MOJA JEDYNA MIŁOSC TO
NIEBIESCY

malolat

#67 Post autor: malolat » 29 kwie 2003, o 12:48

radzion pisze:powiedz to jeszcze raz!ten kaleka jak go nazwales nie gral pol roku,teraz wraca i strzela bramke,gdyby niue on to ta banda dalej by nic nie strzelila!!
ok zgadza sie a pamietasz jeszcze czasy kiedy nie umial umiescic pilk w siatce przez kilka ligowych kolejek a w wywiadach dla canal + sie tlumaczyl ze to nie jego winna itp.
koniec ze Srutwa dla mnie oznacza postawienie w koncu na mlodziez powiedzcie mi panowie zrzeszeni w klubie kibica mariusza Srutwy dlaczego wyrzucono z klubu madeja , moskale ? ha i srednia wieku w klubie to 100 lat no dlaczego . teraz bedziecie sie zachwycac gra Srutwy ale jak znowu zacznie slabo grac to co - biedny mariuszek ! moje zdanie jest jedno koniec z zachwycaniem sie kolesiem ktory malo pokazuje tylko mu sie czasami udaje ...
ale zyjcie w blogiej nieswiadomosci i przekonaniu ze Srutwa to wielki pilkarz !

malolat

#68 Post autor: malolat » 29 kwie 2003, o 12:50

[quote="niebieski78"]te malolat napisz jeszcze kika takich durnych postow to sam sie skonczysz na tym forum ...

byc moze ale bylo by to na reke tym ktorym moje poglady nie pasuja

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#69 Post autor: Schlesien » 29 kwie 2003, o 13:02

moje zdanie jest jedno koniec z zachwycaniem sie kolesiem ktory malo pokazuje tylko mu sie czasami udaje ...
Zyczylbym sobie aby wszystkim naszym pilkarzom sie tak "czasami" udawalo. U Mariusza te czasami to tak dokladnie 102 razy!
Obrazek

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#70 Post autor: vahanara » 29 kwie 2003, o 14:39

Faktem jest że Mario -zwłaszcza do momentu zdobycia bramki - grał super. Grał dużo lepiej niż w ubiegłych latach!!! Może to jednak nie On grał tak dobrze lecz reszta tak dziadowsko? Moim zdaniem wielkim plusem Mariusza jest to że długo nie trenował pod wodzą naszego "supertrenera" i tyle...

malolat

#71 Post autor: malolat » 8 maja 2003, o 13:23

te 102 razy i ktorych wspominasz to bezsprzecznie fakt tylko ja stawiam pytanie w ilu meczach ligowych . A dlaczego nie odpowiedzieliscie na moje pytanie odnosnie mlodych graczy - czyzbym mial racje?

pozdrowienia

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bamboleo1, cisiu, DaReQ93, Darth Kabut, Google Adsense [Bot], Harpo, JSensei, Kiler1989, kroy, pedro-sbl, Pulocini, pyjter1920, Rickenn10, rocky_4, threeco, zizi i 91 gości