Bez płotów !!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10282
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Bez płotów !!!

#1 Post autor: gerhat » 29 sie 2002, o 14:36

Właśnie byłem na stadionie. Nie ma juz ochydnych płotów pod trybuną główną. To co jest to 50 cm barierki świeżo pomalowane.
Ponadto wszystkie cztery sektory centralne maja juz krzesełka.

Do Europy jescze daleko ale efekt jest super.
Czeba docenic ten gest zarządu i odpłacić się wzorowym dopingiem, widac ze zarzad mysli o kibicach.

Bilety sprzedają dziś do 16.00, na trybune jescze są.

Kosa

#2 Post autor: Kosa » 29 sie 2002, o 15:03

Może Krzysio K. (albo Tomek_W. , bo chyba ostatnio on skacze z aparatem)zrobi nam niespodziewanke i podjedzie, zrobi fotki i jeszcze dziś zobaczymy nasz "nowy" stadion na naszej stronie WWW. :D

Gość

#3 Post autor: Gość » 29 sie 2002, o 15:06

he, zobaczymy jutro :)

BLUEMAN

Re: Bez płotów !!!

#4 Post autor: BLUEMAN » 29 sie 2002, o 16:55

[quote="gerhat"]... widac ze zarzad mysli o kibicach....

quote]


Nierozśmieszaj mnie

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#5 Post autor: Mikoruch » 29 sie 2002, o 17:36

Dobra robota. Teraz trzeba pomyśleć o reszcie stadionu.

Krystian

bez płotu

#6 Post autor: Krystian » 29 sie 2002, o 20:48

W dniu dzisiejszym obcieliśmy płot na całej długości trybuny głównej.Została barierka wysokości 1 metra.Na następny mecz chcemy to samo zrobić z płotem na całej długości boiska od strony 4-ch nowych sektorów/krzesełka/.Zlikwidowaliśmy płoty pomiędzy sektorami na wprost tryb.gł.oraz na koronie boiska.Proponuje pewnego rodzaju układ pomiędzy mną a Kibicami.Będę likwidował poszczególne części ogrodzenia w zamian za kulturalny doping.Wszyscy pamiętamy stadion "RUCH"-u,gdzie ogrodzenie od strony płyty boiska było wysokości 1 m.Chcę do tego wrócić.Od nas wszystkich będzie zalężało czy to się uda.Rozruby na stadionach nie tylko przyczyniły się do wielu nieszczęść,kar nakładanych na Klub ,stały się wręcz "n u d n e". Najwyższy już czas to zmienić. Pamiętać musimy że każdy mecz bez awantur to następne metry płotu w likwidacji. Tak jak obiecałem, zamontowano dodatkowe elektroniczne kołowrotki od strony ul.Bojowników i DTŚ. Zapraszam na mecz "RUCH"-GKS o godz.20oo oraz na przedmecz trampkarzy pomiędzy "RUCH"-em a GKS-sem o godz. 18 40 Pozdrawiam.K.Rogala-prezes

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1954
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#7 Post autor: wojt » 29 sie 2002, o 21:09

Jeśli o mnie chodzi, to płotu może nie byc wcale. Ja napewno na boisko wbiegać nie bede. No chyba że Ruch bedzie grał tak fatalnie że Orest wyjdzie z ławki rezerwowych i zawoła: Wojt grzej sie za 10 minut wchodzisz na boisko za Sukera :D :D Pozdrowienia dla Marka(oby taka sytuacja nigdy nie nastapiła) :D

Tomasz_W (niezalogowany)

#8 Post autor: Tomasz_W (niezalogowany) » 29 sie 2002, o 21:49

hehe, dobre !!! Chociaz uwazam - ze plot naprzeciwko glownej powinien zostac - mamy jedne z najladniejszych flag klubowych - gdzie one beda wisiec ?? z drugiej strony pewnie na dole sa foteliki - i te fany zaslanialyby widocznosc polowie ludzi na sektorze :))

Awatar użytkownika
amra
Posty: 419
Rejestracja: 11 sie 2002, o 20:30
Lokalizacja: Königshütte
Kontakt:

#9 Post autor: amra » 29 sie 2002, o 22:04

:twisted: :lol:
[b][size=167][color=blue] NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB[/color][/size][/b]

[img]http://img55.imageshack.us/img55/7136/naforum0tp.jpg[/img]
[img]http://img233.imageshack.us/img233/1124/narod5zv.jpg[/img]

Awatar użytkownika
amra
Posty: 419
Rejestracja: 11 sie 2002, o 20:30
Lokalizacja: Königshütte
Kontakt:

#10 Post autor: amra » 29 sie 2002, o 22:08

Brawo prezes oby tak dalej - mam nadzieję że stadion(płot ) będzie wyglądał jak ten z przed 1989 za wyjątkiem sektora dla " innych".
Ponadto myśle że jak "nasi chłopcy" zajmą się pilnowaniem porządku na stadionie to będzie o.k.
A takie scenki(chyba że jakaś panna ) będą rzadkością :lol:
Obrazek
[b][size=167][color=blue] NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB[/color][/size][/b]

[img]http://img55.imageshack.us/img55/7136/naforum0tp.jpg[/img]
[img]http://img233.imageshack.us/img233/1124/narod5zv.jpg[/img]

BLUEMAN

#11 Post autor: BLUEMAN » 29 sie 2002, o 23:37

NIE MA TO JAK PDNIECAĆ SIE WYPOWIEDZIAMI KRYSTIANA MAJACEGO NAS W du***...

Viro

#12 Post autor: Viro » 30 sie 2002, o 00:32

ja dzis bylem na stadionie widzialem Pana Prezsa i mysle ze ten usmiech na Pana twarzy nie zniknie tez po jutrzejszym meczu:)
obciecie plotow jest super sprawa ale mozna by te konce troch spilowac lub jakies gumowe oslonki dac bo dzis juz sie przeciolem:)
jutro i tak chcielismy zaniechac wieszania fan na prostej z tego wzgledu ze sa krzeselka i ograniczylibysmy widcznosc kibicow
mysle ze awantury na stadionach to juz historia zdarzaja sie niezwykle sporadycznie wiec bez plotow bedzie ok
wg mnie zostawic ino klatke dla przyjezdnych no i moze na anszym luku zebysy mieli fany kaj powiesic:)
a przyjezdni napewno nie wyskocza na murawe bo beda narazeni nie tylko na to ze 1 lub 2 ochroniarzy ich pogoni ale caly stadion::)

ayer_NetF@ns

#13 Post autor: ayer_NetF@ns » 30 sie 2002, o 01:08

Hmmm, prezes na forum...?? Panowie..wy chyba jestescie jedynymi szczesliwcami którzy moga z prezesem pogadac na forumie...Kur...popieram takie działania, tzn.prezesów którzy nie boja sie swoich kibiców... :D Jesli to oczywiscie on....
A z płotami tez super pomysł, oby wypalił i oby doszło w Polsce do tego co w Angli.

Awatar użytkownika
19r20
Posty: 2357
Rejestracja: 23 sie 2002, o 10:33
Lokalizacja: Panewniki
Kontakt:

#14 Post autor: 19r20 » 30 sie 2002, o 08:38

Brawo za odważną decyzje!
Zawsze marzyłem żeby na ruchu było bezpiecznie i przyjaźnie dla kibiców. Tylko trochę obawiam się nas samych. Jeśli będą duże nerwy to wielu może nie wytrzymać np. gdy będzie schodził sędzia lub jakiś bardzo nielubiany/znienawidzony pikarz...
Jest to napewno krok w dobrym kierunku. Nareszcie widać że na stadionie coś dobrego się dzieje. Jeśli będą pieniądze to może generalny remont w przyszłym roku? Wszystko zależy od warszawki i ministra sportu czy jak mu tam

TYLKO RUCH

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10282
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#15 Post autor: gerhat » 30 sie 2002, o 08:40

BLUEMAN - ja tez nieraz krytykowalem zarzad, wtedy gdy sie nalezalo.
Ale jezeli nie potrafisz przyznac uczciwie ze cos jest dla nas dobre tzn. jestes zacietrzewiony pesymista.
Jak nie widzisz ze prezes mowi naszym jezykiem, jezykiem kibicow to chyba jestes slepy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adam1983, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], MakeRson, pedro-sbl, scaneRboy i 107 gości