Sponsorzy

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

Re: Sponsorzy

#6316 Post autor: RNK95 » 9 maja 2019, o 13:07

MaRko22 pisze:
9 maja 2019, o 11:22
A ja płacę 80 zł, też chodzę do barbera. Boże Święty, rozumiem kontekst z fryzjerem, ale to jest jednak sponsor lub też partner, czyli firma, która chce wspierać klub! Zrobiliście taka antyreklame w internecie, że nie zdziwi się jak inne, mniejsze podmioty zainteresowane wsparciem dla klubu odmówia.
No ja podobnie chodzę do barbera, tyle że w Bytomiu i za obcięcie płacę 40 zł. Jeśli się chce, żeby ktoś się przyłożył do waszej fryzury i obciął was schludnie i estetycznie to czasem trzeba więcej zapłacić. Także nie ma co się śmiać i szkalować, jak dla mnie wspierać Ruch może nawet sklep warzywny Pani Jadzi Goździkowej. Każda pomoc jest ważna. Jakby takich małych firm z Chorzowa i okolic zainwestowało 10-15 to byłoby super.
Tu nie ma co trenować - tu trzeba dzwonić

Obrazek

Harpo
Kontakt:

#6317 Post autor: Harpo » 9 maja 2019, o 16:09

RNK95 pisze:
9 maja 2019, o 13:07
jak dla mnie wspierać Ruch może nawet sklep warzywny Pani Jadzi Goździkowej.
K..a jakich czasów dożyłem :szok: :kwasny: :/ :/ :/

PS50 (40? 80?) zł za zwykłe (schludne, ładne- jak wszędzie) męskie obcięcie- jakby 30zł z tego szło na Ruch, też bym się obcinał na bogato :P
Niebieskie serce od 1988 R.

"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
pRedatoR
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#6318 Post autor: pRedatoR » 9 maja 2019, o 16:35

MaRko22 pisze:
A ja płacę 80 zł, też chodzę do barbera. Boże Święty, rozumiem kontekst z fryzjerem, ale to jest jednak sponsor lub też partner, czyli firma, która chce wspierać klub! Zrobiliście taka antyreklame w internecie, że nie zdziwi się jak inne, mniejsze podmioty zainteresowane wsparciem dla klubu odmówia.
Chodzi o sam profil działalności w chujni, w której jesteśmy, który wydal sie smieszy i tyle. Równie dobrze Alba może być sponsorem tytularnym stadionu. Musi się kasa zgadzać a u Nas nic się nie zgadza.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#6319 Post autor: Scypion » 13 maja 2019, o 07:47

RNK95 pisze:
9 maja 2019, o 13:07
MaRko22 pisze:
No ja podobnie chodzę do barbera, tyle że w Bytomiu i za obcięcie płacę 40 zł. Jeśli się chce, żeby ktoś się przyłożył do waszej fryzury i obciął was schludnie i estetycznie to czasem trzeba więcej zapłacić. Także nie ma co się śmiać i szkalować, jak dla mnie wspierać Ruch może nawet sklep warzywny Pani Jadzi Goździkowej. Każda pomoc jest ważna. Jakby takich małych firm z Chorzowa i okolic zainwestowało 10-15 to byłoby super.
Barber obcino brody. Tako sie moda zrobiła na brody, że co drugi pizduś-żelus mo broda, że jo co mom broda od 17 roku życia cbyba sie ogola w koncu. Ps łaza do Barbershop Silesia. Srednio jak mi sie przypomni co 2 miesiace.
"Some folk we never forget
Some kind we never forgive
Haven’t seen the end of it yet
We’ll fight as long as we live"

ODPOWIEDZ