Sponsorzy

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
19aRtuR20
Posty: 9204
Rejestracja: 1 mar 2008, o 22:56
Kontakt:

Re: Sponsor

#91 Post autor: 19aRtuR20 » 28 wrz 2009, o 21:46

wbijak pisze:Widzieliście WASKO teraz sponsoruje Polonia Bytom.
wczesniej tez, tylko wiosna09 oni byli u nas :D

a od jesieni 07 czy nawet wczesniej pojawia sie ich logo na koszulkach z Bytomia

Awatar użytkownika
bzk
Posty: 2602
Rejestracja: 6 sie 2003, o 03:04
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#92 Post autor: bzk » 29 wrz 2009, o 17:18


Awatar użytkownika
ObeRschlesien
Posty: 2708
Rejestracja: 2 lut 2008, o 12:47
Lokalizacja: Chorzów BatoRy
Kontakt:

#93 Post autor: ObeRschlesien » 30 wrz 2009, o 20:23

Obrazek

bluefil
Posty: 1396
Rejestracja: 30 gru 2003, o 03:41
Lokalizacja: Ruda Slaska
Kontakt:

#94 Post autor: bluefil » 30 wrz 2009, o 20:26

DZIES.10.NA pisze: http://www.sportslaski.pl/Rozstal-sie-z ... ,info.html :/ :/ :/ problemy zdrowotne hmm
Jak to ostatnio bylo mowione, coraz latwiej rozmawia sie nam ze sponsorami, dzieki dobrym wynikom w lidze! Zamiast zdobywac nowych sponsorow, to tracimy nawet tych starych...echa szkoda slow:(
w zadnej lidze RUCHu sie nie wstydze!

Lukas89
Posty: 7986
Rejestracja: 23 kwie 2006, o 11:56
Kontakt:

#95 Post autor: Lukas89 » 30 wrz 2009, o 21:06

Dodajmy, że klub z Cichej uregulował zaległości w pensjach wobec piłkarzy. Skąd zastrzyk gotówki? 29 czerwca Ruch wziął pożyczkę na kwotę 1,1 mln zł. Umowa została zawarta do dnia 15 sierpnia. Pięć dni później zarząd zdecydował się na podobne posunięcie. Tym razem mowa o kwocie okrągłego miliona złotych. Spłata ma nastąpić do 19 października. Wcześniej na klubowe konto wpłynie transza z Canal+.
:niepewny:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11974
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

#96 Post autor: Ozor » 30 wrz 2009, o 21:20

Przejmnie nas ta Królowo-Furtokowa spółka na to sie zanosi :zly:
Teraz, po przejściu do nowej pracy, musiałem ją zawiesić - wyjaśnia. Koniarek potwierdza w rozmowie z "Gazetą", że CentroPromSport myśli o przejęciu jakiegoś klubu. - Wiem, że jest taka opcja, ale na razie trzeba spokojnie czekać na rozwój wypadków. Czy wyobrażam sobie mnie i Jana Furtoka w Ruchu? Byłoby ciężko, ale czasy się zmieniają - uśmiecha się Koniarek.

Awatar użytkownika
Rejon
Posty: 587
Rejestracja: 8 maja 2003, o 20:15
Lokalizacja: sajliżja
Kontakt:

#97 Post autor: Rejon » 2 paź 2009, o 18:04

wielkie larmo w mediach i pieron wiy o co sam sie richtich rozchodzi, ale myśla, że akurat w sprawie centrozapu to niy uo nos ino o dospeli. forszteluja sie scynariusz taki: doprowadzić dospel na skraj upadku i pogrozić inwestycjami w Ruch, coby posrani działacze gks naciskani bez fanów i GW zgodzili sie na wejście(ratunek) centrozapu w gks na warunkach inwestora i z rezygnacjom zarzondu kibicowskigo, tela.
Patermana niy komentuja, ale chop tyż mi wiarygodnie niy wyglondo, som z siebie raczy niy mo uodpowiednich środków, fulo w mediach o tym co kożdy kibic Ruchu lubi słuchać (współpraca z PAO, powrót byłych Niebieskich, wielko niebiesko rodzina itp.), moze Mr P. mo jakigoś asa w rynkowie, ale rozmowy kuluarowe z kimś, a potym konieczność inwestowanio to je inszo-inszość, chop mimo dobrych chynci som sie i nos przi okazji może wykolegować.
"Od piłkarzy wymagam wyłącznie respektu. Tak jak w szkole musisz mieć szacunek do nauczyciela, w domu do ojca i matki, tak w szatni do trenera. I ten respekt musi być zawsze, a nie tylko wtedy, kiedy trener zrobi awanturę." - J. Kocian

jaca22
Posty: 432
Rejestracja: 7 sty 2009, o 12:53
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

#98 Post autor: jaca22 » 2 paź 2009, o 18:15

Też mam mieszane uczucia co do Patermana ale to on dba ostatnio w miarę płynne wypłaty i dba o to by zawodnicy mieli komfort gry jeśli chodzi o finanse.Sobstyl przy nim to kopciuszek .A tak przy okazji czy Pani Katarzyna nadal tak "Ciężko" pracuje dla klubu???
Wątek Centrozapu zauważony słusznie,jednak z tego co słyszałem to tylko prezes Król był kiedyś związany z GKS. Częśc zarządu i ludzi Centrozapu to są kibice Ruchu i to oni podsunęli Królowi pomysł by zainwestować w pewny bo notowany na giełdzie klub.Czysty i przejżysty z wyprowadzonymi perspektywami ,dobrze grający w lidze i mający wiernych kibiców. Z historią ,osiągnięciami i ambicjami.Będzie Centrozap w postaci akcji- dobrze.Nie będzie? Damy radę. Najcięższe czasy wydaje się już za nami a teraz bardzo wiele w nogach piłkarzy i frekwencji na meczach.Szkoda tylko ,że znów Klimka nie ma jak bardzo przydałaby się jego fizyczna obecność.

slavo
Posty: 1687
Rejestracja: 24 paź 2005, o 19:58
Lokalizacja: szczewogród
Kontakt:

#99 Post autor: slavo » 2 paź 2009, o 19:06

jaca22 pisze:Też mam mieszane uczucia co do Patermana ale to on dba ostatnio w miarę płynne wypłaty i dba o to by zawodnicy mieli komfort gry jeśli chodzi o finanse.
a można wiedzieć skąd to przekonanie graniczące z pewnością :?:

19_kRzysiek_20
Posty: 2671
Rejestracja: 12 gru 2007, o 21:42
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

#100 Post autor: 19_kRzysiek_20 » 3 paź 2009, o 21:28

Jak nie przy takich wynikach to kiedy ten sponsor? Czy nikt nie chce sponsorowac i odnośić sukcesow z takimi piłkarzami i wspaniałymi kibicami?

codziennie sie podla i dalej nic :zdegustowany:

Lukas89
Posty: 7986
Rejestracja: 23 kwie 2006, o 11:56
Kontakt:

#101 Post autor: Lukas89 » 3 paź 2009, o 21:38

Sponsor przyjdzie jak przejmie Nas Janusz Supermann :rotfl:

a tak serio.. mnie też to niesamowicie dziwi,że 2 drużyna w tabeli ekstraklasy musi oddawać miejsce na klacie na działalność charytatywną..

Już dawno chyba nie było tak "pozytywnie" (mimo wszystko) w klubie.. piłkarze grają fajną piłke,wygrywają mecz za meczem,sporadycznie przegrywają.. kibice bez żadnych afer czy 'akcji na plus' chodzą na mecze dopingują swoją drużyne fajnie sie przy tym bawiąc... Jeżdzą na wyjazdy w dobrych liczbach,pokazują się Na nich fajnie..
W prasie Nas chwalą, w mediach (Canal+) Nas chwalą.. Atmosfera w drużynie jest dobra. Nie słychać od kilku tygodni (miesięcy?) narzekań w prasie Nowackiego czy innych...

Ja nie wiem co jeszcze potrzeba,żeby jakaś normalna firma sie zainteresowała miejscem na klacie.. :zdegustowany: :niepewny:
Obrazek

Awatar użytkownika
bzk
Posty: 2602
Rejestracja: 6 sie 2003, o 03:04
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#102 Post autor: bzk » 3 paź 2009, o 21:48

Lukas89 pisze:Sponsor przyjdzie jak przejmie Nas Janusz Supermann :rotfl:

a tak serio.. mnie też to niesamowicie dziwi,że 2 drużyna w tabeli ekstraklasy musi oddawać miejsce na klacie na działalność charytatywną..

Już dawno chyba nie było tak "pozytywnie" (mimo wszystko) w klubie.. piłkarze grają fajną piłke,wygrywają mecz za meczem,sporadycznie przegrywają.. kibice bez żadnych afer czy 'akcji na plus' chodzą na mecze dopingują swoją drużyne fajnie sie przy tym bawiąc... Jeżdzą na wyjazdy w dobrych liczbach,pokazują się Na nich fajnie..
W prasie Nas chwalą, w mediach (Canal+) Nas chwalą.. Atmosfera w drużynie jest dobra. Nie słychać od kilku tygodni (miesięcy?) narzekań w prasie Nowackiego czy innych...

Ja nie wiem co jeszcze potrzeba,żeby jakaś normalna firma sie zainteresowała miejscem na klacie.. :zdegustowany: :niepewny:
nawet na Sobstylowa tak ludzie nie narzekaja ;D :rotfl: :rotfl:

Awatar użytkownika
woj
Posty: 208
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 22:29
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

#103 Post autor: woj » 3 paź 2009, o 21:51

bydzie dupny sponsor :D ino kruzys go zatrzymoł i
woj

19aRtuR20
Posty: 9204
Rejestracja: 1 mar 2008, o 22:56
Kontakt:

#104 Post autor: 19aRtuR20 » 3 paź 2009, o 21:58

woj pisze:bydzie dupny sponsor :D ino kruzys go zatrzymoł i
ciekawe ftory kryzys? :D :rotfl:

Fanatyk z Rudy
Posty: 1395
Rejestracja: 3 mar 2005, o 03:39
Lokalizacja: nie wiem
Kontakt:

#105 Post autor: Fanatyk z Rudy » 3 paź 2009, o 22:11

Codziennie przylaza z roboty odpolom niebiescy pl z nadzieja ze przeczytom wkoncu ''Ruch pozyskal bogatego sponsora strategicznego!'' no ale ja kryzys je to cza poczekac z 2 tydnie
Litość to zbrodnia NISZCZ KSG

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BandzioR, Google [Bot], Pawlo i 308 gości