Zmiana prezesa !!!!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
WOJTEKK

#16 Post autor: WOJTEKK » 14 kwie 2003, o 12:52

W kosciele sie spiewa gorzkie zale,Prezes by mógł isc i odspiewac w wielki tydzien.Czasu szybko leci a na zmiany moze byc juz zapózno,ale kto zmusi góre do tego :?: :?: I oby naszym hymnem przewodnim nie zostały słowa nastepujace Chorzów CZEKA , MY CZEKAMY NA ZDOBYCIE PIERWSZEJ BRAMY :cry: :cry:

Dzyn

#17 Post autor: Dzyn » 14 kwie 2003, o 16:01

Chorzów CZEKA , MY CZEKAMY NA ZDOBYCIE PIERWSZEJ BRAMY
zeby mi nie spiewali ino jakiejkolwiek bramy ( w tej rundzie na swoim stadionie) ) :cry: :( :x

Dugi Piekary

#18 Post autor: Dugi Piekary » 14 kwie 2003, o 21:19

Plusy prezesa - sciagnal do klubu dobrych sponsorow ( Roboprojekt , Plus , Diadora ). Liczylem ze druzyna spokojnie utrzyma lige w dobrym stylu , sponsorzy beda zadowoleni i wyloza kase na konkretne wzmocnienia. Ale chyba do tego nie dojdzie dzieki naszym super gwiazda !!!
Zap....lą wszystko i dobroczyncy odejda.
Albo prezes odchudzi i odmlodzi zarzad ( od razu a nie za pol roku ) albo niech ustapi miejsca mlodym - kiedys mowil ze Mariusza widzi jako swego nastepce - uczyn to prezesie !!!
Niestety wiekszosc trzeba w Ruch u zmienic - trenera bez koncepcji , marnych graczy ( Fornalik , Jamroz , Wiechowski , Narwojsz itp ) i jeszcze gorszych dzialaczy !!! Oby to nastapilo jak najszybciej - a narazie niestety mysle ze kolejny wazny mecz w Plocku zakonczy sie porazka , choc ostatnio wszyscy W. Plock leja , to nasi chlopcy pewnie daja dupy !!!

Mik20
Posty: 266
Rejestracja: 5 kwie 2003, o 22:38
Lokalizacja: Centrum
Kontakt:

#19 Post autor: Mik20 » 14 kwie 2003, o 21:57

Dugi zgadzam sie.
Ale mi sie wydaje ,ze Mariusz raczej nie zostanie nastepca rogali,
po tym jak go prezes potraktowal to raczej nie widzi go jako nastepcy
po nim.
Ale jak np rogala odejdzie to kto zostanie prezesem?? mysle ze jakis jego
kumpel z zarzadu i bedzie tak samo jak teraz.Beda na prubowali mydlic oczy ze wszystko jest ok.

Gość

#20 Post autor: Gość » 15 kwie 2003, o 16:05

WITAM.W RUCHU SPRZEDANO NAJLEPSZYCH PIŁKARZY 2 LINI.NAPEWNO SZKODA SURMY WOSIA ITD.ALE TAK JEST W WIĘKSZOŚCI KLUBÓW 1 LIGI.MAŁO JAKI KLUB STAC NA TAKICH PIŁKARZY,ALE GDY JUŻ ICH SIE SPRZEDAJE TO NALEŻY KOGOŚ KUPIĆ W ICH MIEJSCE,A TAK NIESTETY NIE JEST :cry: CO DO PREZESA TO TEŻ UWAŻAM ŻE POWINIEN ODEJŚĆ A RAZEM Z NIM Z POŁOWA MARNEGO ZARZĄDU.

Awatar użytkownika
AdiC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1489
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:56
Lokalizacja: Ruda Śl Bykowina akt Szczecin
Kontakt:

Czas na zmiany

#21 Post autor: AdiC » 15 kwie 2003, o 19:23

Należa do osób, które zawsze broniły Krystiana. Za serce, zaangażowanie, za umiejętność poruszania się po układach pzpnowskich. Ale musza się zgodzić z tymi którzy widzą, ze nic sie nie dzieje pozytywnego w Ruchu a teraz byle wiocha może do nas przyjechać i nom wklupać. Chyba naprowdy czas jest na zmiany. Nie ma ludzi niezastąpionych. Mariusz - jest najlepszym kandydatem, żeby odmienić ten klub. Tu trzeba powołania normalnej spółki z klarownym statutem i poukładanymi sprawami handlowo marketingowymi. Trzeba ludzi z zewnątrz. Chociażby do marketingu. Jest cała masa przykładów, tzw business case jak zrobić kasa na piłce. Trzeba tylko poczytać, mieć predyspozycje menedżerskie i chcieć dokonać zmian. Myślicie, że nie ma chętnych. A czy ktoś próbował ich poszukać... chociażby spośród absolwentów śląskich uczelni? Czy na polskim rynku reklamy nie ma firm? A może sponsorzy nie chcą przyjść do klubu który jest tak poukładany. Bogate firmy nie chcą wchodzić w mętne układy.
AdiC
Dumni ze zwycięstw - wierni po porażce!!!

Gość

#22 Post autor: Gość » 15 kwie 2003, o 21:08

Tylko najpierw trzeba zwolnic tych co teraz siedza bo na pewno sami sie nie zwolnia. Zarzad nie odejdzie z wlasnej woli wiedzac jaka jest sytuacja na polskim rynku pracy. Sam im sie nie dziwie.

ukasz77
Posty: 336
Rejestracja: 11 sie 2002, o 17:01
Lokalizacja: Świony/Bytom/Ahlen
Kontakt:

#23 Post autor: ukasz77 » 16 kwie 2003, o 14:23

Nie trzeba ich zwalniać tylko wy***rdolic!!!!!!!!
A rynek pracy oni maja w du*** bo to przecież właściciele lub dycydenci różnych firm więc bezrobocie im niegrozi!!!!!!! :twisted:

HKS

#24 Post autor: HKS » 16 kwie 2003, o 18:51

Nie wiem czy sie wszyscy zgodza ale ja proponuje po meczu z Widzewem spotkac sie na sektorze 7. I isc z prezesem pogadac o tym co sie dzieje w naszym ukochanym klubie K.S. Ruch Chorzów ! ! !

Wierze ze bedzie coraz lepiej ! ! !
>>>>>>>>>>>>>>Górny Śląsk<<<<<<<<<<<<<
RUCH TO MY KIBICE ! ! !

WOJTEKK

#25 Post autor: WOJTEKK » 17 kwie 2003, o 11:50

czy myslisz,ze sie spotka ?????czy bedzie chciał ???? watpie,maja nas w du*** coraz głebiej a na pytania i tak bym sie prawdziwych informacji nie spodziewał takie jest moje zdanie.Chetnie by sie spotkał jakby było wszystko o.k a tak nie jest i nie wyjdzie na spotkanie

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#26 Post autor: KK » 17 kwie 2003, o 12:13

Hmm jesli jakas grupka ludzi zainteresowana bylaby spotkaniem, to moge wystapic jako lacznik i zalatwic to spotkanie.
Przynajmniej sie postaram... Ale czekam na konkrety

Mik20
Posty: 266
Rejestracja: 5 kwie 2003, o 22:38
Lokalizacja: Centrum
Kontakt:

#27 Post autor: Mik20 » 17 kwie 2003, o 13:18

Ja mam mieszane uczucia do ewentualnego spotkania, czemu???
Z jednej strony co ono nam da, prezes nam napewno powie ,ze wszystko
jest wporzadku lub wszystko idzie w dobra strone, poprostu bedzie sciemnial i mydlil wszystkim oczy.
Ale zdrugiej strony to niech wiedza ze wszycy sa juz w korwieni na max.
i ze maja go i calego zarzadu dosyc, niech sie o tym przekona bo jezeli
bedziemy tylko klikali na necie i tylko tu bedziem narzekac i klnac to co to nam da, poprostu nic.
wiec jestem za takim spotkaniem

PPB

#28 Post autor: PPB » 19 kwie 2003, o 20:59

To jest temat który powinien byc naszym tematem nr 1- aż do skutku.

a tak na marginiesie tylko:
- kto zatrudnił p.Mandrysza , oraz poprzednich trenerów ?
- kto obiecywał po rundzie jesiennej że zrobi porządek z tą drużyną ?
- kto przez swoją politykę kadrową i transferową doprowadził drużynę
do takiego stanu jaki mamy dziś ?
- kto doprowadził klub do zadłużenia i skraju upadku ?
( np. długi za Grzelaka i Madeja pozostały - zawodnicy nie )
- kto w koncu powinnie się przyznac do błędów i powinnien powiedziec:

,, interes klubu jest dla mnie najważniejszy ,dla dobra klubu zrobie wszystko aby druzyna utrzymala sie w I lidze
i niezależnie od rezultatu po sezonie odchodze z prezesury ?

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#29 Post autor: wojt » 19 kwie 2003, o 22:23

To co się dzieje z naszym Ruchem tacy "specjalisci od pesymizmu" jak ja przewidywali już dawno. Z taka organizacją w klubie nie może być inaczej.
Czytajac wypowiedż PPB przypomniała mi sie wypowiedź nieudolnego lecz honorowego prezesa Barcelony Gaspara, który powiedział że dla dobra ukochanego klubu z Katalonii podaje się do dymisji. Wypowiedź ta poprzedzona była oczywiście falą krytyki ze strony kibiców i słynnym machaniem białymi chusteczkami na pożegnanie prezesa.
Może i my powinniśmy na mecz z Widzewem zabrać białe chustki?

PPB

#30 Post autor: PPB » 19 kwie 2003, o 22:37

Moim zdaniem jest to konieczność.
Mam tylko wątpliwości co do koloru chusteczek białe czy czerwone.

p.s
mam na marginiesie pytanie jako rodowity bytkowianin:
co klub ma z honorowego Prezesa ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Acid, Bing [Bot], Ejsi87, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Kiler1989, klimz(R)owiec, koRnik, Majestic-12 [Bot], marek79, Mavo1920, nołnejm, OLSZA, pepson19R20, pko, Rickenn10, tynbydziedobry i 330 gości