Zmiana prezesa !!!!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Tomicher

Zmiana prezesa !!!!!

#1 Post autor: Tomicher » 12 kwie 2003, o 22:14

Piszę ten post po dzisiejszym meczu RUCH - Polonia.
Gdy się skończył głębiej pomyślałem na temat naszego
prezesa. Pierwsze co zauważył mój tata to dlaczego
nie siedzi on w loży wśród kibiców tylko czai się w tunelu ???
Boi się nas a może wsyt mu za to co dzieje się w klubie ??!!
Druga sprawa to kwestia ruchów transferowych na Cichej 6. Dla mnie
jest to całkowite nieporozumienie, jak można sprzedać całą pomoc ??
Mieliśmy tę formację jedną z najlepszych w Polsce. A teraz w pomocy
męczy się Szyndrowski... Oddaliśmy m.in :
Łukasz Madej - jeden z najlepszych graczy Lecha
Jan Woś - Solidny i doświadczony pomocnik
Łukasz Surma - Tu chyba nie muszę opisywać...
Rafal Grzelak - Najlepszy w młodzieżówce, dobry skrzydłowy
I po co to było ??? A dlatego abyśmy się teraz męczyli !
W każdym wywiadzie Rogala powtarza iż chce dobrze dla klubu,
a jak to wytłumaczy ?? Ten chłop poprostu rozwalił drużynę !!!
A nawet gdyby mu przyszło do głowy aby ogłosić zgromadzenie
zarządu, to co to da ?? On wszystkich jego czlonków ma w garści !!
Czyli odwołanie prezesa jest praktycznie niemożliwe !!!!!!
To nie jest zarząd tylko grupa kolegów, którzy wszyscy za nim stoją.
Jest wiele przykładów gdzie od zera zaczęto budować drużyny, np. takie
wentylatory (GKS) niedawno była taka bieda że ciepłej wody brakowało
a teraz walczą o mistrza, druga sprawa to Lech Poznań to samo co wyżej,
oraz sprowadzenie nowych gaczy, na mecze chodzi po 20 tysięy ludzi, a
prezes nie bierze nawet złotówki z kasy klubu i wszystko jet dobrze.
Ja mam dość czasów, w których TYLKO TATA mi mówijak super było na Ruchuw latach 80 !! I wspomina dawne mecze, ja nie chcę o tym słyszeć tylko to widzieć na własne oczy na Cichej !!! Dlatego dla dobra klubu niech się Pan poda do dymisjii teraz !! a nie gdy spadniemy do II ligi. Zrobiłeś dużo dla klubu ale teraz musi przyjść ktoś nowy !!!
PANIE ROGALA DZIĘKUJEMY I ŻAGNAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NADSZEDŁ CZAS ZMIAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chuliganeria

#2 Post autor: Chuliganeria » 12 kwie 2003, o 23:03

Tomicher pamietaj nie ma gks jest DOSPEL :twisted: a po zatym zgadzam sie w 100% nadszedł czas zmian !! dziadki wy***rdalac na rente !!

Viro

#3 Post autor: Viro » 13 kwie 2003, o 08:41

dospel nie dospel akurat to mnie malo interesuje
w klubie potrzebne sa zmiany to jest pewna rzecz i trzeba swiezej krwi , a nalezy zaczac budowanie tego klubu od samej gory bo inaczej jak budowanie od podstaw sie tego nie da nazwac
dzis juz nie ma komuny trzeba zabiegac o sponsorow, trzeba zabiegac o kibicow to juz nie te czasy ze kazdy mial w domu 3 kanaly jak wogole mial tv i kazdy zyl od weekendu do weekendu zeby isc na mecz bo byla to wtedy jedna z niewielu rozrywek
trzeba radykalnych zmian, nowych mlodych ludzi, ktorzy znaja sie na realiach dzisiejszego futbolu i maja pojecie o nowoczesnym marketingu
moze bede nudny i powtorze juz poraz n-ty ale zobaczmy na Lech
tam chodzilo na mecze swojego czasu po 1 tys ludzi!!!!!! przyszly zmiany, nowy prezes wspolpraca z firmami, wspolpraca z miastem, wspolpraca z kibicami
tam klub wychodzi naprzeciw kibicom spelnia ich oczekiwania
czy u nas jest to niemozliwe???
oczywiscie , ze jest mozliwe tylko u nas sie nikomu dupy nie chce ruszyc
panom z zarzadu juz tak sie przykleily stolki ze pi***ola to wszystko byle im bylo dobrze
co do wspolpracy z miastem to ona jest tylko wtedy jak zblizaja sie wybory przychodzi nasz wspanialy prezydent na mecz i oglasza sie ze zamontowano dzieki niemu krzeselka a za tydzien sa wybory czyz to nie jest paranoja i jawna kpina z kibicow???
jak cos sie nie zmieni to obym sie mylil ale boje sie z,ze mozemy podzielic los takich klubow jak Zaglebie Sosnowiec, Lks Lodz czy obecnie Pogon Szczecin
obysmy sie nie obudzili "z reka w nocniku" bo to czego mamy przyklad teraz nic dobrego nie wrozy, a cierpliwosc kibicow juz powoli sie konczy bo przez jaki czas mozemy byc robieni w ciula???
przypomnicie sobie interwencje w szatni kibicow wtedy skonczylo sie jak sie skonczylo ale jak widac pomoglo
teraz znow chyba przypomniec bedzie trzeba , ze RUCH TO MY KIBICE
pozdRawiam

Kuba.

#4 Post autor: Kuba. » 13 kwie 2003, o 09:25

Mała Uwaga

Niewiem czy zauwazyliscie a moze ja przeoczylem jakies posty ..
ale nasz Prezes na forum sie wypowiada( a raczej wypowiadal) tylko po zwycieskich meczach albo gdy w Klubie cos sie dobrego dzialo (montaz krzeselek) . Z tego wszystkiego nasuwa sie jeden wniosek bynajmniej dla Mnie . Za duzo bylo zadawanych nie wygodnych pytan u nas w stosunku do prezesa.... Moze troszke przekrece wypowiedz Zony Prezesa ze po ciezkim dniu pracy nie ma On sil i ochoty czytac bluzg pod jego adresem mija sie troszke z Celem . Przeciez wkoncu Prezes to jest (przynajmniej w teori w naszym klubie) czlowiek ktory jest sternikiem i niema dla takiej osoby niewygodnych pytan czy tez spostrzezen.

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#5 Post autor: KK » 13 kwie 2003, o 11:50

Z tego co sie orientuja to po sprawie z Mariuszem Srutwa o zamieszaniem na forum, prezes odcial sie od internetu...

Gość

#6 Post autor: Gość » 13 kwie 2003, o 12:49

No tak to jest u niego i ludzi z arządu normalne umyć ręce, schować się zwalić winę na kogoś innego Krisz.

Tomicher

The end

#7 Post autor: Tomicher » 13 kwie 2003, o 13:45

W tym klubie nigdy nie może być normalnie, zawsze jest coś nie tak jak powinno. Dlatego nie mozemy czekać aż spadniemy do II ligi !!!!!!!!!!!!!

Marek Nowak
Posty: 345
Rejestracja: 10 sie 2002, o 23:40
Lokalizacja: Glinde
Kontakt:

#8 Post autor: Marek Nowak » 13 kwie 2003, o 15:48

To wszysko bylo do przewidzenia ( za Rogali prawie co 2 sezon walczymy o byt ). Nie dosc ze zespol jest permamentnie oslabiany to - to co stalo sie tej zimy to dla mnie SABOTAZ naszego SUPERKTOSIA i pseudozarzadu[/b].
Jak mozna pozbywac Srutwy i Wosia , w zamian nie sprowadzajac nikogo wartosciowego .( Dla mnie te nabytki , moze procz Nowaka , to delikatnie mowiac najwyzej uzupelnienia ).
Przeciez pod koniec lutego mozna bylo - wiedzac ze Gorawski i Narwojsz sa kontuzjowani i nie przygotowani do sezonu - dogadac sie z Mariuszem.
Do tego chyba wiedzieli ze momy w " pierony kartek " i teraz kiedy kazdy mecz jest o " byc albo nie byc " to zacznie sie pauzowanie..np: Malina dostanie 3 mecze , a inni 1-2. Byda musialy grac takie "drzewa "jak Jarczyk , Szyndrowski ( nasi wspaniali Wychowankowie ) , Suker i inni.
Co do trenera to tuaj trzeba by cudotworcy ( moze Lorens by starczyl.. ), ale z ta kadra to rzeczywiscie ciezko cos zdzialac.
Ale jako trener nie sprzeciwil sie sie oslabieniu druzyny i nie zabiegal o zawodnika ktory by poprowadzil gre RUCHU , chociaz kazdy laik wiedzial , ze po odejsciu Wosia nie zostal nikt , ktory by to potrafil.
Tak bardzo wierzyl w swoje umijetnosci czy raczej boi sie sprzeciwic gorze. co tam Radomsko spadlo to Ruch tez moze...
Dla mnie juz dawno czas Rogali i spolki sie skonczyl- za jego kadencji przestalismy sie liczyc w polskiej pilce , kazda wiocha nom wali a przeciez nazwa RUCH zobowiazuje.
Czym predzej to zrozumie to wyjdzie z korzyscia do klubu.

blumen

WSPÓŁPRACA Z MIASTEM ???

#9 Post autor: blumen » 13 kwie 2003, o 20:49

Viro pisze o Lechu i ch współpracy z miastem - A jak u nas to wygłąda ?
WSPANIALE - ZAŁOŻYŁ KOPEL W BUDYNKU KLUBOWYM OGRZEWANIE , to było bardzo wazne tylko dla kogo !!!
KOPEL obiecał " ŻE NA WIOSNĘ MECZE BĘDZIEMY OGLĄDAĆ NA NOWO WYREMONTOWANEJ TRYBUNIE ?
MOŻE KTOŚ MI PODPOWIE JAKA TO TRYBUNA?
SŁYSZAŁEM KILKA LAT TEMU TEŻ O PODGRZEWANEJ MURAWIE!
( to bylo niedługo po prezentacji światel - mecz RUCH - BOLOGNA )
A CO MOWI O WSPÓŁPRACY Z MIASTEM ROGALA (wypowiedzi przed sezonem) ŻE UKŁADA SIE BARDZO DOBRZE!!!!!!!!!!!!!! :oops:
MIASTO POWINNO WSPIERAĆ RUCH bo dobry klub to reklama dla miasta!
KOPEL WSPIERA SPORT ALE TEN Z KTÓREGO ON KORZYSTA - CZYLI
GŁOSNE JUŻ KIEDYŚ KORTY TENISOWE W CHORZOWIE - bo po ciężkiej pracy nasi rajcy miejscy tam sie relaksują!!!!!!!!!!!!!!! :(
Od dobrej z miastem powinno budować się silny klub - wszystkie silne kluby naszei pierwszej ligi to robią ale nie w CHORZOWIE!!!




POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH NIEBIESKICH

stan01

#10 Post autor: stan01 » 13 kwie 2003, o 21:36

Niestety, jest to smutne, ale prawdziwe - od kilkunastu lat Ruchem kieruja komunisci, dawniej z ramienia pzpr m. in. manfred gorywoda oraz inni, nie mam czasu na to, aby przypomniec sobie ich wszystkich, a obecnie z ramienia SLD Pani B. Blida wraz z calym zarzadem).
I dlatego zgadzam sie z tymi wszystkimi ktorzy obarczaja ZARZAD za obecna sytuacje w Ruchu. Rzeczywiscie juz najwyzszy czas, a takze najwyzsza pora aby cos zmienic, szczegolnie w SKORUMPOWANYM I NIEUDOLNYM ZARZADZIE NIBIESKICH.
Na tym forum wypowiada sie przewaznie mlodziez. Chwala Im za to, ze ich serca sa na zawsze zwiazane z NIEBIESKIMI.
Ja mam ten "luksus", ze pamietam czasy Piechniczka, Wyrobka, Nieroby, Fabera, Poloka, Lercha, ostatnie mecze Cieslika itd.
Bedac na ostatnim meczu z Polonia W. wolalem zamknac oczy i zamiast patrzec na to kalectwo w wykonaniu obydwu druzyn, powspominac sobie rajdy po lewym Ojgi (Fabera), po prawym Poloka, wejscia Antka Nieroby itd. Wiem, powiecie, ze jestem stary dziad, ktory tylko steka i nie potrafi z Wami ryknac "gola, gola, strzelcie ku...m gola". Ale takich jak ja na ostatnich meczach Ruchu na Cichej jest niestety procentowo coraz wiecej w stosunku do mlodziezy. Tu moze zmieniam temat, ale nie dziwcie sie, oni dalej maja nadzieje. tak samo jak i ja, ze kiedys nadejda znowu dobre czasy dla naszych NIEBIESKICH. OBY JAK NAJPREDZEJ!
Pozdrowienia dla KLUBU KIBICA i nie zalamujcie sie - na Cichej nie powinno byc CICHO!
stan
:D

Gość

Re: Zmiana prezesa !!!!!

#11 Post autor: Gość » 13 kwie 2003, o 23:26

Tomicher pisze: PANIE ROGALA DZIĘKUJEMY I ŻAGNAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NADSZEDŁ CZAS ZMIAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no ikto zamiast Rogali... podaj nazwisko, pdaj cokolwiek nie sztuka wywalać.. sztuka zamieniać ...

huta

#12 Post autor: huta » 14 kwie 2003, o 01:25

A może trzeba by pokazać prezesowi, że juz nikt go nie ma za prezesa tylko za ch***, złodzieja itd. itp. Wszystko da sie zrobić, a szczególnie wymusić rozpad zarządu przez taki silny organizm jakim są kibice. Przecież Ruch to nie jest prywatna własność Rogali do ch***. Trzeba zrobić jakiś przewrót, bo będzie jeszcze gorzej.

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#13 Post autor: wojt » 14 kwie 2003, o 03:01

Stan masz całkowitą racje. Jestem pewnie od Ciebie o dekadę młodszy, ale tak jak ty jeszcze pamiętam chwile chwały na Cichej. Młodzi nie wiedzą co to stary dobry Ruch i cieszą się kazdym małym sukcesem "niebieskich". Nam pamietajacym prawdziwy dobry Ruch to nie wystarcza.

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#14 Post autor: marcyk » 14 kwie 2003, o 07:36

Jestem z tego pokolenia ktore pamieta RUCH lat 80-tych i niema porownania tamtego RUCHU z tym obecnym. Ten tamtemu poprostu do piet nie dorasta.
W sobote wrocilem do domu taki wkurwiony ze do dzisiaj mi nie przeszlo, dobil mnie jeszcze fater(kibic aktywny w latach 50-60) ktory stwierdzil, ze albo mam dac sobie spokoj albo isc do rogali po kase ktora za jego kadencji przepierdolilem na dojazdy do Chorzowa i bilety.
Podjalem decyzje, ze na nastepny szpil pojada jak nasz "kochany" prezes zapewni mi transport z Nakla do Chorzowa(tj. 50 km tam i z powrotem), albo wpusci wszystkich za darmo. KONIEC robienia mnie w CIULA.
A co do mojego fatra pare lat temu stwierdzil, ze dopuki rogala bedzie prezesem to RUCH nic wielkiego w naszej lidze nie zwojuje i niestety to sie sprawdza.
A wiec prezesie majac na wzgledzie dobro naszego RUCHU oraz zdrowie kibicow i ich rodzicow PAKUJ MANELE I wy***rdalaj.

Gość

#15 Post autor: Gość » 14 kwie 2003, o 09:22

WotekO nie znam rynku prezesów w Polsce i nie powim Ci kto po Rogali. Powiem Ci natomaist ,że na cichej jest w łaśnie cały czas tak. A kto po ROgali?? A kto po Mandryszu??? A może poczekajmy to Fornalik w końcu zagra dobry mecz... tak jest cały czas stagnacja i zero progresji. A wynikiem tego jest tabela. Ok narazie 10 miesjce, ono pod koniec sezonu będzie dla nas szczytem marzeń , mam nadzieje,że spełnionych.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Dorcia, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Harpo, heli, HullCityFC, jajo, koperniol1984 i 311 gości