TRENER MANDRYSZ OUT !

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Gorg

odnosnie Bochynka w Piescie

#76 Post autor: Gorg » 11 maja 2003, o 02:28

Lysy pisze:Bochynek niedawno trenował Pista i wychodziło mu to fatalnie!!!! Tylko nie ten Pan!!!Co zaś się tyczy Mikulskiego to uważam ,ze jeśli on miałby zastąpić Mandrysza to ta zmiana nic nie da."
[b]LYSY Z RUCHEM NA DOBRE I ZŁE!!![/b]
tu sie Lysy nie zgodze z Toba, Bochynek jak do nas przyszedl (do Piasta)
to bylismy na ostanim miejscu z 1 punktem po 6 czy 7 meczach, wzial kompletnie nieprzygotowany zespol, chlopaki dostali w dupe, ostry rygor zaprowadzil i nas wygrzebal z gowna , odszedl dlatego ze po pierwszej rundzie zmienil sie zarzad i chcieli by pracowal prawie za darmo, na co nie przystal i mu sie nie dziwie (Zagorski go wyruchal mimo ze sprowadzil go tydzien wczesneij z concordii do granai) Jestem przekonany ze jakby zostal Bochynek to juz w tej chwili swietowalibysmy awans do drugiej ligi a tak nas jeszcze golebie dogonia :-(( poza tym popatrz na jego osiagniecia awans z odra chyba razem z wami jak pamietam i od razu uefa, poszedl do groclinu awans od reki, w Gorniku ostatni majster,troche mu sie podwinela noga w opolskiej odrze ale tam to sprzedawali wszystko jak lecialo 9mozna o tym poczytac na ich stronach, prawie tak ciekawe jak ksiazka kowala :-)) w porownaniu z mandryszem mikulski i naszym dankowskim to profesor z niego nie z tej planety, i na pewno dostepny finansowo dla was jesli i nas bylo na niego stac. z drugiej strony jak na niego patrze to moze nie tyle jest wam potrzebny teraz jak wam bedzie potrzebny po spadku, w wprowadzaniu zespolow z 2 do 1 ligi to juz zawodowiec :-)) (wspominana odra i groclin. mimo wszystko zycze wam utrzymania, niech spadaja jakies gorolskie druzyny.

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#77 Post autor: Morris » 12 maja 2003, o 12:35

jako że źle się dzieje we wszelkich aspektach funkcjonowania Ruchu jako klubu, totez nie chciałem jakos specjalnie bluzgać na Mandrysza, bo pracuje z takimi a nie innymi zawodnikami, ma takie a nie inne warunki pracy, brak pieniędzy na zgrupowania przedsezonowe i wiele innych niekorzystnych spraw.
jednak postawa Mandrysza po całej serii fatalnych w skutkach występów Ruchu zmusza mnie do takiej oto refleksji:
Mandrysz to nie tylko słaby trener ale równiez człowiek bez odrobiny nawet honoru. Ruchu jest obecnie najsłabszą druzyną ligi (pomijając rzecz jasna Pogoń i KSZO). po takiej serii nieudanych wystepów, pan Mandrysz wciąz robi dobra minę do złej gry, ciągle nie wiedziec czemu jest zadowolony bądź to z gry poszczególnych zawodników bądź to ze stworzonego dramatycznego widowiska itd.itp.
to że po 60 minutach meczu z Garbarnią zawodnicy Ruchu oddychali rekawami, to ze zdrowi młodzi ludzie, których jedynym zajęciem jest kopanie piłki prosza o zmianę bo nie potrafią wybiegac 90 minut i słaniaja się po boisku obciąza konto trenera, bo może w relatywnie krótkim czasie nie mozna nauczyć techniki ale mozna tak wytrenowac zespól aby był w stanie biegać od 1 do 90 minuty!!!!
o przeprowadzanych amianch, o motywacji zawodników przed spotkaniami o radosnych reakcjach na konferencjach prasowych po uciułanych w kiepskim stylu punkcikach nie chce mi sie nawet wspominać.

wszystko składa mi się na takie podsumowanie: Mandrysz wie, ze o nastepną robotę w trenerskim fachu na szczeblu centralnym będzie mu niesłychanie trudno dlatego, do kiedy tylko może, trzyma się rękami i nogami posady wychodząc z założenia "po mnie choćby powódź". przy tym jest chyba tanim, bezkonflikotwym trenerem, przy którym rządzący klubem mają spokój. no i tak to się kręci, tracimy bezcenne punkty, wszyscy sypia głowy popiołem, troche "męskich rozmów", Mandrysz plecie jekieś farmazony ze zabrakło szczęścia, skuteczności itp., po czym sytuacja się powtarza efekt jest taki że Ruch dryfuje niebezpiecznie ku drugiej lidze.
człowiek z honorem juz dawno przynajmniej "oddał by się do dyspozycji zarządu"

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#78 Post autor: Mikoruch » 17 maja 2003, o 22:55

ponad miesiąc temu puściłem ten temat. jedni byli za inni przeciw. wtedy był jeszcze czas. teraz jest już za późno ......

Panie Mandrysz. jest Pan jako trener gorszy chyba od Bońka.

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#79 Post autor: vahanara » 18 maja 2003, o 16:18

W lidze+ mówili że od poniedziałku Ruch będzie miał dwóch trenerów. Rozumiem że przyjdzie ktoś nad naszego "supertrenera". Ciekawe kto...

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#80 Post autor: wojt » 18 maja 2003, o 17:06

Vahanara pytasz kto? Młody, zdolny, nie drogi i lojalny.
Odpowiedź prosta: Marek Wleciałowski!!! :lol:

stan01

#81 Post autor: stan01 » 18 maja 2003, o 17:28

A moze by tak potraktowac na nastepnym meczu Pana Mandrysza tak jak kilka lat temu Pana Zurka?

Gość

#82 Post autor: Gość » 18 maja 2003, o 20:31

vahanara tez to slyszlem...
ciekawe kto to jest ???
raczej nie :Młody ,zdolny ,nie drogi i lojalny Marek Wlecialowski :lol:

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#83 Post autor: vahanara » 18 maja 2003, o 22:10

Zaczynam sie modlić o niedrogiego - bo ciągle (mam nadzieje) opłacanego - Oresta. Histaoria lubi się powtarzać. Pamiętam jak kibice klęli na niego a potem cały stadion śpiewał : "każdy to powie Oreście zostań w chorzowie"...

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#84 Post autor: vahanara » 18 maja 2003, o 22:13

wojt pisze:Vahanara pytasz kto? Młody, zdolny, nie drogi i lojalny.
Odpowiedź prosta: Marek Wleciałowski!!! :lol:
Mierny, bierny ale wierny... Mam cichą (nomen omen) nadzieje że jednak nie Marek W. (chociaż pomimo tej całej padaki rozgrywa tej wiosny życiową partię).

Mik20
Posty: 266
Rejestracja: 5 kwie 2003, o 22:38
Lokalizacja: Centrum
Kontakt:

#85 Post autor: Mik20 » 18 maja 2003, o 22:51

panowie czy jak przyjdzie drugi trener to cos zmieni,moim zdaniem juz nie :!: :!: zobaczcie ile kolejek do konca zostalo :cry: zanim taki nowy trener uprzadkuje gre drozyny to beda juz wakacje.
Teraz tylko trzeba czekac i modlic sie ze mandrysz walnie sie mocno w glowe i jakos ich zmotywoje do nastepnych meczow :!: :!:

krempy1

#86 Post autor: krempy1 » 19 maja 2003, o 09:01

Zmiana trenera już nic nie da jest po prostu za pozno. Teraz to sami pilkarze musza sie okreslic czy chca aby w Chorzowie byla I liga czy nie i grac dla siebie i nie sluchac naszego nadtrenera.

Awatar użytkownika
19r20
Posty: 2357
Rejestracja: 23 sie 2002, o 10:33
Lokalizacja: Panewniki
Kontakt:

#87 Post autor: 19r20 » 19 maja 2003, o 09:13

Jedno jest pewne
jeśli nie wy***rdolą mandrysza i nie będzi normalnego trenera który nie mówi - gramy o 1 punkt, pamiętajcie o 1 punkt to spadamy z ligi nawet bez baraży.....

mANDRYSZ wy***rdalaj

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#88 Post autor: Mikoruch » 21 maja 2003, o 19:25

graliśmy o 1 punkt, byliśmy blisko. Jest dobrze......

Gość

#89 Post autor: Gość » 21 maja 2003, o 19:32

DO(NIE)WIDZENIA PANIE MANDRYSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

#90 Post autor: Gość » 21 maja 2003, o 19:44

Po raz setny powtrzm to samo ale trzeb ytrzymac ten cigle aktualny temat.

Panie Piotrze nikt PAna tu nie chce, psujesz nasz klub. Spadamy coraz nizej, a twoje decyzje sa ponizej krytyki. Nie zaslugujesz na zadna pochwale, tylko na slowa krytyki.
JA NIE PROSZE TYLKO ZADAM JAZDA MI OD RUCHU.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], jajo, Krzymp, Lateralus, Majestic-12 [Bot], pyjter20, Rickenn10 i 296 gości