WOJTEK GRZYB

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
jalboss
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1250
Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
Lokalizacja: gdzieniegdzie!
Kontakt:

#46 Post autor: jalboss » 19 maja 2003, o 09:39

Do moderatorów:
Ostatni post pana Bogdana Kalusa powinien się znaleźć na pierwszej stronie serwisu. W kolorowych ramkach, tak by nasi włodarze, jeżeli zaglądaja na tę stronę, zawsze mieli go przed oczami.
NIEBIESCY KIBICE MÓWIĄ...

[email protected]

Wojtek Grzyb

#47 Post autor: [email protected] » 19 maja 2003, o 11:45

Dziękuję za wyrazy szacunku z jakimi się spotykam zarówno na tym forum jak i w wielu e-mailach, które ostatnio dostałem od kibiców Ruchu. Myślę, że drukowanie mnie na pierwszej stronie chyba jest niepotrzebne, bo i tak Ci którzy tu wchodzą czytają ( mam taką nadzieję) wszystkie posty. Myślę jednak, że już nie uda się uratować Ruchu przed spadkiem. Czyja to wina? Nie mnie to oceniać, choć mam swoje zdanie na ten temat. Wierzyć trzeba do końca i nic innego nam kibicom w tym momencie nie pozostało. Chciałbym bardzo, aby pomimo wszystko na mecz z Groclinem przyszło jak najwięcej kibiców i dopingiem pomogli naszym piłkarzom wreszcie wygrać na naszym stadionie. Może to jest ostatnia deska ratunku? Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich, którzy mają niebieskie serca i z przypadku i nie. I jeszcze jedno. Kilka miesięcy temu ktoś napisał na tym forum kilka niezbyt przychylnych słów na temat mojej roli w Świętej wojnie. Ja się nie obrażam, to jest moja praca i to co robię zawsze staram się robić z pełnym zaangażowaniem. Jaki jest rynek pracy wszyscy wiemy i w mojej branży także, więc trzeba brać to co jest.
No więc jeszcze raz pozdrowienia od pijaka ze Świętej wojny.

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#48 Post autor: radzion » 19 maja 2003, o 12:15

bercik: " i tak nie dostaniesz piataka na piwo"
oczywiscie to taki maly zart,a ostatnio jak ogladalem swieta wojne to wlasnie cos bylo o ruchu i dospelach!bercik cos tam fandzolol o gieksie i sie spytol gerarda omu lon kibicuje!no i tu padlo Ruch Chorzow!wszystko fajnie ino ze zas warszawiok sie musiol wdupic ze swoja legia: :D :D
no tekst bercika "pitej" :D :D
a tak wogole panowie to na szpilu z groclinem nie moze sie zdazryc to co zdarzylo sie w jaworznie na szpilu z zaglebiem!kto nie wie o czym pisza nie sie przeczyto info na onecie!no jak wies to wies!!a jeszcze tydzien temu sie tak chwolili ze maja najlepszych kibicow!!wiesmaki

pozdro dla wszystkich niebieskich

Gość

#49 Post autor: Gość » 19 maja 2003, o 18:24

tradycyjny ślonski piynciok, a niy żodyn piątak

Awatar użytkownika
Rejon
Posty: 587
Rejestracja: 8 maja 2003, o 20:15
Lokalizacja: sajliżja
Kontakt:

#50 Post autor: Rejon » 22 maja 2003, o 20:21

Do p. Bogdana Kalusa, Pozdrowienia dla Pana i Pani Kasi! Matura 2003 I LO,

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: arcio, Bing [Bot], Google Adsense [Bot], hebel, Majestic-12 [Bot], sivy35, WITEK123 i 293 gości