WOJTEK GRZYB

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adi-Żory
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1483
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:20
Lokalizacja: ŻoRy
Kontakt:

#31 Post autor: Adi-Żory » 21 kwie 2003, o 01:42

A w sumie mogłby przyjsc do Ruchu,moze by sie wyroznial jako jedyny walczacy pilkarz na boisku.
No moze jakby on gral u nas Ruch by wkoncu zaczol grac tak jak ma grac.
Pozdro.

Gość

#32 Post autor: Gość » 22 kwie 2003, o 21:19

TEZ CHCIALBYM ZEBY TU GRAL (JAK WSZYSCY) !!!
ALE MYSLICIE ZE ODRA SPTRZEDA GO NAM ,TERAZ NAPEWNO NIE !!!!! :(

kibic Ruchu

Wojtek Grzyb

#33 Post autor: kibic Ruchu » 11 maja 2003, o 14:56

WITAM!
WCZORAJ PRZYPADKOWO SPOTKAŁEM SPIKERA Z "CICHEJ 6" BOGDANA KALUSA CZYLI POPULARNEGO GERARDA ZE "ŚWIĘTEJ WOJNY", KTÓRY POINFORMOWAŁ MNIE ŻE NA STRONIE RUCHU ISTNIEJE TEMAT wojtka grzyba!
Z PEWNYM NIEDOWIERZANIEM WSZEDŁEM DZISIAJ NA STRONĘ RUCHU I OKAZAŁO SIĘ, ŻE TO PRAWDA-JESTEM POD WRAŻENIEM!
NA MECZU Z ODRĄ BYŁO "WAS" NIEWIELU ALE I TAK WIEDZIAŁEM ŻE CI NAJWIERNIEJSI KIBICE SĄ Z RUCHEM NA DOBRE I NA ZŁE...
SAM PAMIĘTAM JAK NIEBIESCY SPADLI DO 2 LIGI BY PO ROKU AWANSOWAĆ I ZROBIĆ MAJSTRA!!! PAMIĘTACIE TE NAZWISKA... SZEWCZYK, WARZYCHA, WIRA, MIREK MOSÓR, WRONA, DAMIAN ŁUKASIK I WIELU INNYCH? A MECZ NA GÓRNIKU ZABRZE 2-1 I PÓŹNIEJ 4-1 Z GÓRNIKIEM WAŁBRZYCH W CHORZOWIE... RAZEM Z MOIM TATĄ BYLIŚMY WTEDY NA STADIONIE I ŚWIETOWALIŚMY TE OSTATNIE MISTRZOSTWO Polski...
TERAZ RUCH JEST W TRUDNEJ SYTUACJI ALE ZAWSZE MIAŁ WSPANIAŁYCH, WIERNYCH KIBICÓW I MUSICIE POKAZAĆ ŻE MA ICH NADAL...
JEST PIĘĆ KOLEJEK I TROCHĘ PUNKTÓW DO ZDOBYCIA-DRUŻYNIE NIE IDZIE ALE BEZ WASZEJ POMOCY BĘDZIE JESZCZE GORZEJ!
ZRÓBCIE WSZYSTKO BY RUCH NIE SPADŁ DO 2 LIGI!
JA WIERZĘ ŻE NIE SPADNIE!
POZDRAWIAM.
ps-dzięki za wszystkie miłe słowa.
POZDRAWIAM
[/b]

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#34 Post autor: vahanara » 11 maja 2003, o 20:28

Czy ten post powyżej był pisany przez tytułowego bohatera?

Gość

#35 Post autor: Gość » 11 maja 2003, o 20:32

CHYBA JA !!!! :wink:
FAJNIE ZE TU ZAJRZAL :D
WOJTEK WRACAJ NA CICHA !!!!

Gość

#36 Post autor: Gość » 11 maja 2003, o 22:28

Dawno tutaj nikogo nie bylo z zawodnikow. Pozdrowienia WOJTEK. Zycze Ci udanej kariery. Dla mnie jestes juz niebieski bo pamietasz o klubie chociaz w nim nigdy nie grales, Pozdro

deniss
Posty: 194
Rejestracja: 13 sie 2002, o 03:04
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

#37 Post autor: deniss » 12 maja 2003, o 02:09

I wlasnie TAKICH ludzi nam brakuje w RUCHu co szanuja klub i kibica
MOJA JEDYNA MIŁOSC TO
NIEBIESCY

niebieski78

#38 Post autor: niebieski78 » 13 maja 2003, o 18:54

Wojtku jesli to ty to powodzenia w wyscigu o puchar uefa i obym zobaczyl cie jeszcze w niebieskiej koszulce :!:

[email protected]

Wojtek Grzyb

#39 Post autor: [email protected] » 14 maja 2003, o 10:06

Post, który się pojawił w dniu 11 maja a podpisał go kibić Ruchu jest faktycznie autorstwa Wojtka Grzyba, z którym faktycznie przypadkowo spotkałem się po meczu ze Szczakowianką. Muszę przyznać, że imponuje mi jego postawa i dlatego też przekazałem mu informację o dyskusji na jego temat na tej stronie. Jest to dla mnie przykład przywiązania do barw klubowych godny do naśladowania(pomimo tego, że nigdy w Ruchu nie grał) Kto pamięta dziś, że kiedyś byli zawodnicy, którzy całe swoje kariery poświęcali jednemu klubowi? Niestety dziś obowiązuje hasło wyrwać kasę i spadać. Owszem można to robić, ale także w jednym bądź dwóch klubach. Przykład Gucia jest tutaj wzorcowy. Szacunek dla Wojtka, szacunek dla kilku niebieskich, którzy ciągle w Ruchu( Mariusz, Bizak, Marek Wleciałowski) Pozdrawiam wszystkich kibiców i bądźmy dobrej myśli w tych trudnych dla naszego klubu czasach.

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10291
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#40 Post autor: gerhat » 14 maja 2003, o 11:27

dobrze napisane Gerardzie,
jak spotkasz Wojtka, to pozdrów go od nas i namów na grę w Ruchu :lol:

tak na marginesie, to moglibyście nakręcic jakiś odcinek "Świętej Wojny" dla kibiców np. o derbach Ruch - Dospel, Bercik dospelowiec z podbitymi oczami, Ty po 5 piwach i warszwiak co próbuje kupić mecz, bo zarobł trochę grosza na szaberplacu. Niezła mieszanka :lol:

hanys1920
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 455
Rejestracja: 30 sie 2002, o 16:01
Kontakt:

#41 Post autor: hanys1920 » 14 maja 2003, o 22:55

witam .no prosze coraz bardziej dostojniejsze osoby sie wpisuja na forum a prezes nasz ukochany pisze ze wpisuja sie tu przypadkowe osoby.wszyscy mamy nadzieje ze Ruch sie utrzyma a wraz znowym sezonem przyjda do ruchu nowi ludzie dla ktorych pierwszym zadaniem bedzie sprowadzenie na ulice Cichą Wojtka Grzyba.Bo Wojtek twoje miejsce jest na Cichej i może to paradoks ale jesteś chyba jedynym pilkarzem z któym jako kibic Ruchu sie utożsamiam(chco nie grasz obecnie w Ruchu ale co sie odwlecze to nie uciecze)
MOIM DOMEM GÓRNY Śląsk MOIM ŻYCIEM RUCH Chorzów

www.wolnyposredni.pl

Awatar użytkownika
jalboss
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1250
Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
Lokalizacja: gdzieniegdzie!
Kontakt:

#42 Post autor: jalboss » 15 maja 2003, o 08:52

Mam nadzieję, że pana Kalusa za wypowiedzi na tym formu prezesina rogalina nie wy***przy z konferansjerki.
Dzięki Robercie i Gerardzie.
NIEBIESCY KIBICE MÓWIĄ...

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Wojtek Grzyb

#43 Post autor: Morris » 16 maja 2003, o 11:42

[email protected] pisze: Pozdrawiam wszystkich kibiców i bądźmy dobrej myśli w tych trudnych dla naszego klubu czasach.
jako naczelny głos klubu z ulicy Cichej, zatrudniany przez prezesa Rogale powinien Pan pozdrowic raczej "wszystkich przypadkowych ludzi" bo tylko tacy ponoc pojawiają się na internetowym forum KS Ruch Chorzów :lol: :P :lol: . zdanie odmienne od zarządzajacych, może drogo kosztowac panie Bogdanie, przekonało się o tym juz kilka osób w klubie :-) radze więc wzmóc czujność. pozdrawiam :wink:

[email protected]

#44 Post autor: [email protected] » 16 maja 2003, o 14:01

Dziękuję za pozdrowienia. Jednocześnie chcę się ustosunkować do Waszych odpowiedzi na mój post. Otóź nie będę namawiał Wojtka Grzyba do gry w Ruchu gdyż są ode mnie lepsi fachowcy od transferów w tym klubie( Wiechowski, Matyja, Kulawik, Narwojsz a wcześniej jeszcze paru innych). Druga sprawa zatrudnia mnie faktycznie pan Rogala, ale jeszcze w tym sezonie niestety tylko raz będę miał okazję? krzyknąć BOMBA, na meczu z Groclinem, potem już mnie nie będzie( kto zrobi spikerkę nie wiadomo), a co do przyszłego sezonu to się zobaczy. Po trzecie o utracenie pracy w roli spikera się nie martwię gdyż mam jak większość wie co robić. Poza tym spiker nawet w 4 lidze powinien mieć licencję na prowadzenie meczów ( ja ją posiadam) a więc kto będzie spikerem jeśli mnie nie będzie? Pytanie zostawię bez odpowiedzi.Jeszcze jedna rzecz. Został zrobiony odcinek Świętej wojny na temat derbów Ruch i ta drużyna z ościennego miasta :lol: , nie kończy się tak jakbyśmy tego chcieli, ale paru kibiców Gieksy i tak uciekało, bo nie wiedzieli, że to fikcja. Pozdrawiam wszystkich niebieskich i tak jak Wy wierzę, że się utrzymamy w lidze. Pozdrowienia także dla wszystkich "przypadkowych ludzi".

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10291
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

#45 Post autor: gerhat » 16 maja 2003, o 14:27

1. oby ten spec od Wiechowskiego, Kulawika i spółki nie zatrudnił na spikera ..... Michnika, przy jego fachowości i to jest możlwie
2. nie śledzę wszystkich odcinków, ale mam nadzieję że ten z derby nie był jeszcze wyemitowany, jeżeli będzie znana data jego emisji przydałoby się jakieś info na stronie
3. powodzenia BOOOOOMBAAAAAAASTIC !!!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19JeRRy20, eustachyrakieta, GbatJ1920, Google Adsense [Bot], hebel, jalboss, JSensei, Mavo1920, NG1920, niebieskifanatyk, qwertyhu, tynbydziedobry i 378 gości