WOJTEK GRZYB

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
niebieski78

WOJTEK GRZYB

#1 Post autor: niebieski78 » 7 kwie 2003, o 21:27

Po meczu z Odra Wojtek Grzyb schodzac nie okazywal radosci nie pajcowal jak nasz byly przecietniak gorski spokojnie zchodzil do szatni
a w miedzyczasie podniusl koszulke z napisem "MOJE SERCE JEST NIEBIESKIE" az mi szczena opadla

i tu uklon w strone osob prowadzacych nasz klub Wojtek Górski byl pilkarzem z karta na rece gra na prawej stronie identyfikuje sie z naszym klubem wiec... CZEMU TU NIE GRA????!!!!!!!!!!!!! :evil:

PS a moze mamy lepszych :?

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#2 Post autor: radzion » 7 kwie 2003, o 21:43

wojtek grzyb czy gorski bo to jest 2 zawodnikow,chyba ze cos zle zrozumialem!!
jesli chodzi o gorskiego to bardzo przydalby nam sie zawodnik takiego pokroju!!szkoda ze to malo realne :(

ukasz77
Posty: 336
Rejestracja: 11 sie 2002, o 17:01
Lokalizacja: Świony/Bytom/Ahlen
Kontakt:

#3 Post autor: ukasz77 » 7 kwie 2003, o 21:47

Widziałem też jak podnosił koszulkę po meczu przy trybunie, ale nie zdążyłem zobaczyć co miał tam napisane.
Wielki szacunek dla Wojtka i wypada wierzyć że kiedyś dla nas zagra.
A Prezes i spólka mają to na pewno w gdzieś bo jakby grał w Ruchu to byłby im niewygodny tak jak nasz Mariusz.Bo miał by NIEBIESKIE SERCE!!!!!!!!!!!

KK
Posty: 1495
Rejestracja: 10 sie 2002, o 13:58
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#4 Post autor: KK » 7 kwie 2003, o 21:49

Tos mnie kurde Marcin dobil...
No za***iscie:( A my mamy Wiechowskiego "bo lepszych nie ma na tej pozycji" jak kurde nie ma, jak to jest zero co on gra! Zapewne nie jeden z forumowiczow zagralby duzo lepiej, bo ja nie wiem co tu jest az tak trudnego jak to wszystko trenerzy opowiadaja...
Zarzeczny powiedzial w stosunku do Nowaka, ze pilka to prosta gra i kazdy w nia z lepszym lub gorszym skutkiem grac umie...
A jak taki wiechowski zero podania, odpuszczanie pilki lecacej na aut, zero strzalu to ja nie wiem o co tu chodzi:(
Ekipy typu Polonia, Gieksa maja charakter... my tego charakteru nie mamy, zreszta jeden z dzialaczy powiedzial po meczu ze co z tego ze mamy nazwiska, jak one nic nie graja... i to chyba jest najlepszy komentarz... w polskiej lidze trzeba po pierwsze walczyc i wylozyc serce na murawe... a ja na razie widze ze chca grac tylko Nowak, Wlecial, Lines i Bizak... Nawet dziadki sie dziwili ze nowze la nd le cial za pilka choc pewne bylo ze wyjdzie na aut, ale lecial, a nie to co wiechowski ze on juz przy kopnieciu pilki widzi ze nie dojdzie...
niech wreszcie Mandrysz pokaze ze ma "jaja" bo mnie juz to zaczyna irytowac... gramy ta sama 11 tylko nieco zmienia sie taktyka i tyle...
jak zagraja z gieksa jamroz, wiechowski, masternak to ja dziekuje... nie wierze ze nagle po 2 dniach dostana olsnienia...
patrze na nasza kadre i w porownaniu z odra (jakies kwieki itp.) to my mamy kadre na pierwsza 6... no ale... jak graja drewna zamiast graczy
wspomnial mi sie Jamroz... ogladam bramke sprzed 2 sezonow jaka walnal z 18 metrow Plockowi... podlecial, przywalil atomowo pod poprzeczke i po zawodach... w sobote mial czyste pole podlatuje... i pilka jeszcze z bieda doleciala na 5 metr gdzie pizla w Gore...

niebieski78

#5 Post autor: niebieski78 » 7 kwie 2003, o 21:51

Gorski schodzac mowil "do domu wiesniaki" i cieszyl sie jak by zostal mistrzem Polski .W Sporcie jako najwiekszy blad zycia podal przedluzenie kontraktu z Ruchem wiec nie mow mi ze taki ciul jest temu klubowi potrzebny!
Radzion dobrze zrozumiales koszulke mial facet który nigdy nie zagral w seniorskiej druzynie Ruchu i nazywa sie Wojciech Grzyb

ukasz77
Posty: 336
Rejestracja: 11 sie 2002, o 17:01
Lokalizacja: Świony/Bytom/Ahlen
Kontakt:

#6 Post autor: ukasz77 » 7 kwie 2003, o 21:53

Jestem pewien że chodzi mu o Wojtka Grzyba.

DIDI
Posty: 480
Rejestracja: 24 sty 2003, o 21:23
Lokalizacja: Myslowice-Duesseldorf
Kontakt:

#7 Post autor: DIDI » 7 kwie 2003, o 22:05

Jestem troszke dumny z niego bo to moj dalszy kuzyn.
Mysle ze jak nadejdzie okazja to on wruci bo ma NIEBIESKIE SERCE
Pozdrowka
FREIES Oberschlesien!
Ernst Otto Pradella

pko

#8 Post autor: pko » 8 kwie 2003, o 08:45

nie widzialem ale takich ludzi nam trzeba jak wreszcie wszyscy podniosa koszulki a pod nimi beda tego typu wyznania (szczere) to je*** mnie czy beda grac w okregowce i tak przyjde na kazdy mecz

Gość

#9 Post autor: Gość » 8 kwie 2003, o 09:46

Niesamowite nparawdę niesamowite. Na takiego człowieka z ogrmonym szacunkiem powinien popatrzeć Woś i niektórzy ludzie z zarządu którym tylko kasę chodzi. Wielki szacunek dla W.Grzyba.

LoLo

#10 Post autor: LoLo » 8 kwie 2003, o 11:02

:P jak to przeczytałem to az m ciarki ze wzruszenia poszły!!takich ludzi nom czeba!!wielki szacunek dla WOJTKA!!!! :D

mjr.Bień

#11 Post autor: mjr.Bień » 8 kwie 2003, o 12:54

Wojtek Grzyb pochodzi z Mysłowic.Zaczynał karierę w Górniku 09 M-ce.Znam go osobiście-zawsze był kibicem Ruchu.Jego marzeniem było zagrać w niebieskiej koszulce.Grał swego czasu nawet w rezerwach Ruchu,ale niestety działacze i trener uznali go za zbędnego-teraz mogą tylko żałować.Cóż,może jeszcze mu dadzą kiedyś szansę.Również jego ojciec był zawsze wiernym kibicem Ruchu(i chyba nadal jest).Mój vater jak jeżdził za łebka na Ruch to wspominał zawsze pełną bane z Mysłowic,która wtedy jeździła bezpośrednio do Chorzowa(kosztowała chyba 5zł)-prawie tylo co dziś:-)))-wtedy w banie często widział łojca od Wojtka-eh,to musiały być czasy

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#12 Post autor: radzion » 8 kwie 2003, o 12:55

to jo juz caly sie potraciol!!
jest tak robert gorski tyn ciula co u nos grol
jest wojtek gorski - dobry pilkarz
i jest wojtek grzyb---
kiery kurna w koncu miol ta koszulka !!boscie jzu tak popisali ze ch** z tego wim :D

Bolek
Posty: 851
Rejestracja: 21 sie 2002, o 20:12
Lokalizacja: paryz
Kontakt:

#13 Post autor: Bolek » 8 kwie 2003, o 13:10

radzion pisze:to jo juz caly sie potraciol!!
jest tak robert gorski tyn ciula co u nos grol
jest wojtek gorski - dobry pilkarz
i jest wojtek grzyb---
kiery kurna w koncu miol ta koszulka !!boscie jzu tak popisali ze ch** z tego wim :D
eh radzion Wojtek Grzyb miol tak koszulka !!
[img]http://www.widzewlodz.pl/images/logo/chorzow_d.jpg[/img]

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#14 Post autor: DjMaciar » 8 kwie 2003, o 13:12

slowa uznania dla Grzyba aby wiecej takich pilkarzy
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

Re: WOJTEK GRZYB

#15 Post autor: radzion » 8 kwie 2003, o 13:18

niebieski78 pisze:i tu uklon w strone osob prowadzacych nasz klub Wojtek Górski byl pilkarzem z karta na rece gra na prawej stronie identyfikuje sie z naszym klubem wiec... CZEMU TU NIE GRA????!!!!!!!!!!!!! :evil:

PS a moze mamy lepszych :?
teroz juz wiem ino godom zescie pomiesdzlai!patrz i czytej! z tego tekstu wylazi ze to wojtek gorski miol,ze to lon sie identyfikuje z naszym klubem

dobre lae mniejsza z tym :D :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], jajo, julko20, MakeRson, Mavo1920 i 301 gości