zbiórka na gkse

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Chuliganeria

zbiórka na gkse

#1 Post autor: Chuliganeria » 5 kwie 2003, o 22:48

gdzie i o której bedzie zbiórka na gkse ?? aha i napiszcie czy warto kupowac bilet czy nie

pozdRo

Dugi

#2 Post autor: Dugi » 6 kwie 2003, o 09:29

Jak nie wiesz czy kupic bilet to lepiej siedz w domu - mam dosc glupoty , przez takich co nie kupuja biletu , i wylamuja ploty zeby wejsc na mecz , coraz mniej porzadnych kibicow przychodzi na mecze - patrz frekwencja z meczu z Odra - mimo ze poprzedni mecz Ruch wygral , to ilosc ludzi byla zalosna :!: Zastanow sie czlowieku co robisz :!:

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#3 Post autor: radzion » 6 kwie 2003, o 09:33

Dugi pisze:Jak nie wiesz czy kupic bilet to lepiej siedz w domu - mam dosc glupoty , przez takich co nie kupuja biletu , i wylamuja ploty zeby wejsc na mecz , coraz mniej porzadnych kibicow przychodzi na mecze - patrz frekwencja z meczu z Odra - mimo ze poprzedni mecz Ruch wygral , to ilosc ludzi byla zalosna :!: Zastanow sie czlowieku co robisz :!:
hmmm,a mi sie wydaje ze to ze akurat wcozraj bylo malo ludzi bylo bardziej spowodowane pogoda!a to ze piszesz ze zwyciestwo nad kszo powinno przyciagnac wiecej ludzi jest dla mnie glupie, z tego wzgl;edu ze teraz z kszo tak samo jak z pogonia moze wygrac kazdy!!

ja sie tak tylko zastanawaim co myslal prezes jak widzial puste krzeselka!!!???

panie prezesie moze wreszcie jakas madra decyzja i wstep na polonie bezplatny!przynajmniej moze ciut wiecej ludzi przyjdzie!bo na zyski z biletow raczj nie ma co liczyc!
w wersji optymistycznej na polonii bedzie z 1000 ludzi! :(

Dugi

#4 Post autor: Dugi » 7 kwie 2003, o 00:22

Tylko debile chca wchodzic za darmo. Zastanow sie co piszesz. Twoje teksty sa przeciwko naszemu Ruchowi. Tacy jak Ty , odstraszają ludzi ze stadionów !

Dugi

#5 Post autor: Dugi » 7 kwie 2003, o 00:37

Tylko ci*** czekaja na wolny wstep na mecz !! Radzion - jak byś byl prawdziwym kibicem Ruchu , to cena biletu bylaby dla Ciebie niewazna !! Debile psuja atmosfere na meczach , i szkoda ze to sie nie zmienia. Piszecie o roznych rzeczach , a nie myslicie o tym co sami robicie !! Drogi mlynie - jestes cienki jak zyleta - wiem ze to straszne , ale prawdziwe !! GieKsa w dopingu jest duzo lepsza - kiedys nie potrafila nam dorownac , a teraz nas przeskoczyla !!

Chuliganeria

#6 Post autor: Chuliganeria » 7 kwie 2003, o 07:27

Drugi Tyś za to nie jest debilem zaloguj sie chociaz jak piszesz na forum bo ch** wie czy ty nie jestes z gks;)
A wracajac do biletów 90% ludzi z tego co wiem nie kupuje biletów wiecpo ch** piszesz ze debile włamuja sie przez płot

_MIKOLOW_

#7 Post autor: _MIKOLOW_ » 7 kwie 2003, o 11:16

Dugi pisze:...jak byś byl prawdziwym kibicem Ruchu , to cena biletu bylaby dla Ciebie niewazna
pi***olisz bez sensu , co tu ma do rzeczy czy ktoś jest prawdziwym kibicem do kupowania biletów :?: . Jak jestes w miare inteligentny (w co wątpie) to se policzycz ile musi przecietny kibic miesiecznie wydać na mecze (ok 60-70zl). Skąd np. osoba ucząca ma na to wzions kase :?:
A po drugie na Giekse mało kto kupuje bilety (nie każdy ma czas , żeby w tygodniu po nie jechac) . Tak i tak tam będziemy :!:
P.S. Jak już ktoś wyżej napisał zaloguj się, bo ch** wie czy nie jesteś je***ym gieksiarzem siejącym tylko prowokacje :!:
PozdRo dla kumatych

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#8 Post autor: radzion » 7 kwie 2003, o 12:41

dugi ku*** ty niedorozwoju!!!tak sie sklada ze jestem na wszystkich meczach u siebie i staram sie takze jezdzic na wyjazdy!!!a to ze napisalem ze dobrze by bylo zeby byl wstep wolny na polonie wiaze sie z tym ze moze tam byc conajwyzej 500 ludzi a co to oznacza kazdy wie!!!zreszta ja czasmai mam problem z kasa na mecz ale zawsze ja skombinuje, do tego dochodzi kilka innych rzeczy!!
a co do gieksy,to wlasnie wrocilem z ruchu z biletem na mecz!wiec zamknij juz kur.. ta swoja mor.. bo ch*** wiesz,ch*** robisz,tylko pi***olisz farmazony!!!

a jak ci sei na cichej nie podoba to sie ku*** zaszyj w swoim baraku i i tam siedz!!!poza tym to ze wiekszosc naie kupi biletow na ruchu moze jest spowodowane tym ze sa w szkole w pracy itd..!chyba o tym nie pomyslales!zreszta wogole chyba nie myslisz

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#9 Post autor: fuhr » 7 kwie 2003, o 15:24

spokojnie panowie....


co do meczy bezplatnych:

podobno(niech mnie ktos poprawi) jakis procent z biletu jest rowniez ubezpieczeniem....bez biletu gdyby sie cos komus stalo na stadionie (odpukac...) taka osoba mogla by pozwac organizatora meczu a wtedy....
nie wiem czy nie bylo to na chacie z Prezesem

kiedys Gerhat napisal cos w tym stylu:

cos za darmo nie mozesz zadac jakosci :roll:
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Mikolów-lecz sie!!

#10 Post autor: Mikolów-lecz sie!! » 7 kwie 2003, o 15:39

Mikołow--Czy ktoś obraził teraz twoj ruch???Widze ze jestes malo inteligentny!! A co do biletow za friko to jakas paranoja!!

Sprostowanie

#11 Post autor: Sprostowanie » 7 kwie 2003, o 15:43

Żeby wszystko było jasne nie obraziłem MIASTA MIKOŁÓW tylko goscia co ma takiego nicka!!

Chuliganeria

#12 Post autor: Chuliganeria » 7 kwie 2003, o 17:10

ku*** nie zasmiecajcie forum spierdalajcie na forum gks i tam se je zasmiecajcie a nie tu

a wracajac do meczu ja biletu nie kupiłem i nie kupie pozdRo

Gość

#13 Post autor: Gość » 7 kwie 2003, o 18:09

NO dobra nie bede sie wpisywal jush ,ONLY GieKSa!!!!!!!!!!!!!!!

Andrut

#14 Post autor: Andrut » 7 kwie 2003, o 19:33

Nie rozumiem waszego zachowania. Nie chcecie kupić biletów-Wasza sprawa, nie obejrzycie meczu (na Bukowej nie będzie możliwości kupna biletów). Skoro już planujęcie rozwalić bramę (tak jak się to Wam raz udało) to dziwną decyzją jest rozpisywanie się o tym na forum. Chyba, że żyjecie w przekonaniu, że to forum czytają tylko fani Ruchu.
Przecież jest niemal pewne, że psiarnia już dawno przeczytała co planujecie i się odpowiednio przygotują do "sprawdzania biletów".
No, ale cóż może się mylę...

POZDRO

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#15 Post autor: radzion » 7 kwie 2003, o 19:43

hmm nie bylbym taki pewien tego ze nie obejrzymy meczu i co do tego ze nie kupimy biletow u was!!!

a co do bramy,pisac zawsze mozna duzo!!!zreszta ile to juz razy oni sie dobrze przygotowywali do sprawdzania biletow!
ale mniejsza z tym!jo tam bilet mom!!a co bydzie zoboczymy jutro

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19Ruch20R, 9chomik9, DaReQ93, Google [Bot], moRi95 i 168 gości