Modernizacja stadionu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Rafal1920
Posty: 2502
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 21:03
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19111 Post autor: Rafal1920 » 16 sty 2023, o 20:32

Kotala, ta cało Zawada i reszta świty powinni zostać wywiezieni na taczkach. To jest jawny sabotaż, przecież tyle czasu było wiadomo, że to kiedyś pi***olnie, to akurat teraz jak momy szansę wrócić do elity to zostały rzucone nom kłody pod nogi. Osoby które doprowadziły to tej sytuacji muszą ponieść konsekwencje.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7953
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Modernizacja stadionu

#19112 Post autor: Scypion » 16 sty 2023, o 20:53

Poniosą. Awans. Nagroda. Itp

BlackSiemce
Posty: 196
Rejestracja: 26 cze 2021, o 20:02
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19113 Post autor: BlackSiemce » 16 sty 2023, o 21:06

Biydnymu to zawsze chu.j w dupa… jak my to przetrwomy to bydzie cud

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1415
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19114 Post autor: kroy » 16 sty 2023, o 21:43

DaReQ93 pisze:
16 sty 2023, o 20:22
Midway pisze:
16 sty 2023, o 20:03
DaReQ93 pisze:
16 sty 2023, o 19:41
Po co ten link? Myślałem, że dowiem się czegoś więcej niż z komunikatu klubu czy info na niebiescy.pl ale tam jest wręcz mniej informacji. Weszło wraz z naczelnym hipokrytą Stanowskim nie jest żadną wyrocznią.
https://sportdziennik.com/cicha-zostala-zamknieta/ tu masz więcej info
Dzięki, czytałem już to wcześniej ale chciałem zwrócić uwagę koledze wyżej, że przekleja i daje zarobić na odsłonach gównoportalowi
Nazywanie weszło gownoportalem to chyba lekka przesada.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
KOSTA
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1728
Rejestracja: 8 maja 2003, o 12:32
Lokalizacja: aus Boerschachte
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19115 Post autor: KOSTA » 16 sty 2023, o 22:35

[facebookposhttps://www.facebook.com/100041085492412/posts/ ... /?app=fblt][/facebookpost]
od bajtla po grob zawsze KS RUCH
Kattowitz Boerschachte

Awatar użytkownika
kibol-siem-ce
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1322
Rejestracja: 22 paź 2005, o 13:06
Lokalizacja: z lauRahutte
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19116 Post autor: kibol-siem-ce » 16 sty 2023, o 22:57

Dtś też niech zamkną w takim razie. Tam nie zagraża ? Brak mi qwa słów na to co sie dzieje!!!😡😡😡
SIEMIANOWICE NAJLEPSI RUCHU KIBICE

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10283
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19117 Post autor: gerhat » 16 sty 2023, o 23:49

Było do przewidzenia, że to się kiedyś będzie walić po 55 latach malowania farbą. Za 2 lata walić się będzie maszt na dziesionie, a do 2030 runą wszystkie a w tym czasie FC Deutschland wynajmie nim stadion w Essen. I będziemy wszyscy szczęśliwi i mieszkańcy Chorzowa wybiorą Kotale albo innego Michalika na kolejną kadencję

W mieście w którym zawaliła się hala MTK bo formalnie podlegała pod Chorzów nie uczą się na błędach i fundują nam kolejne pułapki zagrażające życiu.
Prezydent Kotala ze swoimi zapewnieniami że mamy wystarczający stadion powinien od razu podać się do dymisji. Mam nadzieje że to początek jego końca i całego chorego układu w Chorzowie.

Kto zapłaci odszkodowania - gdzie będą mecze? Gdzie treningi? Kto pokryje straty strefy kibica?
O kolejnych zawiedzionych nadziejach kibiców na normalność nie wspomnę.
To wszystko są wymierne straty finansowe, organizacyjne i wizerunkowe na które narażają Ruch i całą niebieską społeczność władze miejskie odpowiedzialne za ten obiekt i spuściznę naszych przodków, którzy założyli i z sukcesami prowadzili ten klub.

Mamy stowarzyszenie, które w tej sytuacji powinno głośno upomnieć się o nasze prawa i narażenie sektora rodzinnego na wielką tragedię

Awatar użytkownika
Slawko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1732
Rejestracja: 15 lis 2003, o 11:59
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19118 Post autor: Slawko » 17 sty 2023, o 05:51

Niech się łysy dogaduje z marszałkiem i gramy na Śląskim. Zawsze to lepsze niż Gliwice.
"Popularność Ruchu na Śląsku nie zna granic" - Przegląd Sportowy, 1934r.

Fanatyczny NRŚL
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 566
Rejestracja: 3 maja 2008, o 10:59
Lokalizacja: Ruda Śląska-Bykowina
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19119 Post autor: Fanatyczny NRŚL » 17 sty 2023, o 10:22

Na ile to ostatnio wyceniali szpil na Śląskim ?miliard 600 tysięcy dobrze godom?To chyba jeszcze było przed inflacją.Musiołby Maraszałek chyba jakieś dupne promo zrobić...
29.05.2022 w szatni przed meczem RUCH-MOTOR
T.Foszmańczyk:
"Nie będziemy drużyną o której będą mówić że prawie zrobiła awans bo my go k**** zrobimy!Z Bogiem i po zwycięstwo!Kto wygra mecz?RUCH!

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7953
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Modernizacja stadionu

#19120 Post autor: Scypion » 17 sty 2023, o 10:33

Fanatyczny NRŚL pisze:
17 sty 2023, o 10:22
Na ile to ostatnio wyceniali szpil na Śląskim ?miliard 600 tysięcy dobrze godom?To chyba jeszcze było przed inflacją.Musiołby Maraszałek chyba jakieś dupne promo zrobić...
Nie musiałby. Otoz miasto Chorzów zwalnia WPKiW z podatku od nieruchomości. Wystarczy sie dogagadać. Ale trzeba chciec. Sam nie wiem czy dobrze ze nie chca czy zle

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6208
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19121 Post autor: heli » 17 sty 2023, o 10:48

ale jak to nie da się na śląskim, przecież cały czas była forsowana ideologia po co nowy obiekt jak jest Śląski, a teraz się okazuje, że nie ma i starego obiektu, a i jak się okazuje Śląski nie taki prosty skoro pierwsze rozmowy poszły w stronę innych samorządów.
Wiadomo, że klub nie pójdzie na konflikt z miastem i po za jakimiś ogólnikami, że oczywiście woleli by grać u siebie i też są zaskoczeni całą sytuacją i ponoszą stratę pewnie wiele więcej się nie usłyszy. Ale mam nadzieję, że kibice odpowiednio wykorzystają tą sytuację do pokazania nieudolności i wręcz kłamstw nt nowego stadionu na Cichej, które doprowadziły do sytuacji w której wczoraj się obudziliśmy.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Fanatyczny NRŚL
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 566
Rejestracja: 3 maja 2008, o 10:59
Lokalizacja: Ruda Śląska-Bykowina
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19122 Post autor: Fanatyczny NRŚL » 17 sty 2023, o 10:54

Scypion pisze:
17 sty 2023, o 10:33
Fanatyczny NRŚL pisze:
17 sty 2023, o 10:22
Na ile to ostatnio wyceniali szpil na Śląskim ?miliard 600 tysięcy dobrze godom?To chyba jeszcze było przed inflacją.Musiołby Maraszałek chyba jakieś dupne promo zrobić...
Nie musiałby. Otoz miasto Chorzów zwalnia WPKiW z podatku od nieruchomości. Wystarczy sie dogagadać. Ale trzeba chciec. Sam nie wiem czy dobrze ze nie chca czy zle
widza że błąd napisałem chodziło mi o milion a nie miliard :wstyd: A co do tematu chyba lepiej byłoby się mimo wszytsko dogodać tymbardziej że na urodziny z Wisłą i tak coś na Śląskim jest szykowane
29.05.2022 w szatni przed meczem RUCH-MOTOR
T.Foszmańczyk:
"Nie będziemy drużyną o której będą mówić że prawie zrobiła awans bo my go k**** zrobimy!Z Bogiem i po zwycięstwo!Kto wygra mecz?RUCH!

arcio
Posty: 4790
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19123 Post autor: arcio » 17 sty 2023, o 11:00

Z jednej strony to najlepsze wyjście z tej chorej i wstydliwej sytuacji, bo mamy najbliżej.
Z drugiej to prezent dla wyznawców SŚ bo idziemy tam z musu i a nuż zostaniemy.

Tak czy siak w du***. Nie dość, że mamy najbrzydszy, najstarszy, archaiczny stadion to jeszcze sam się wali...
Kopel i Kotal niestety są rodzicami tej tragedii.
nigdy nie jest za późno

tomicher
Posty: 555
Rejestracja: 29 lip 2004, o 13:28
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19124 Post autor: tomicher » 17 sty 2023, o 11:24

Sytuacja jest fatalna ale może my tego naprawdę potrzebujemy ? Może to szambo naprawdę musiało wybić ?

Kiedy organizacyjnie i sportowo kilka lat temu potrzebowaliśmy odbicia się od dna, tak może infrastrukturalnie też tego potrzebowaliśmy ?
Oczywistym jest, że lepiej nie mieć takiego kłopotu jaki jest obecnie, ale może ta kuriozalna sytuacja nam pomoże w walce o swoje ?

Do tej pory retoryka była prowadzona na zasadzie "Cicha nie jest taka zła na I ligę, jakoś to będzie". Jak się okazuje ten stadion nie nadaje się już powoli na jakąkolwiek ligę. Może temat stadionu to nie będzie tylko temat kibiców, ale w końcu kogoś więcej ? My już mówimy nie o komforcie a bezpieczeństwie.

Co do stadionu na jakim będziemy grali, to pewne że zadecydują pieniądze. W stadion Śląski nie wierzę.
W obecnej sytuacji jakiej jesteśmy, to Gliwice przy pojemności chyba około 9500, odcięciu buforów i sektora gości proponowałoby nam coś w okolicach max 8 tys :/
Obrazek

Dżem
Posty: 1356
Rejestracja: 4 lip 2008, o 21:56
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19125 Post autor: Dżem » 17 sty 2023, o 11:32

Nie jestem z Chorzowa, ale mam nadzieję, że stowarzyszenie wystawi swoich kandydatów na wybory samorządowe i będzie ogromna mobilizacja kibiców na czas kampanii bo inaczej to tam się nic nie zmieni.

A Moris chorzowski to mam nadzieję, że karma do nich wróci i to szybko bo to co oni odpierdalają w tym mieście to jest skandal. Ceny wywindowane za obiekty, że taniej jest chociażby w Tychach. Upasione to na miejskich pieniądzach

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: eustachyrakieta, Google [Bot], Jadajada, Krzymp i 275 gości