Modernizacja stadionu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
fRoś
Posty: 250
Rejestracja: 21 lut 2011, o 22:02
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19201 Post autor: fRoś » 18 sty 2023, o 22:26

Każdy kto będzie spoza środowiska kibiców Ruchu, powinien być z miejsca wykluczony, nawet jak obieca wybudować stadion czy sprowadzić sponsora z workiem siana. Partia niby ważna nie jest, bo to są te same ***** świnie, tylko w innym przebraniu, jednak z kibicowskiego punktu widzenia, strzałem w kolano, byłoby zagłosować na kogoś ze świń obecnych u koryta. Oby Nasz kandydat wystartował z Nowego Ruchu/Twojego Chorzowa ;)

Sezonowy
Posty: 107
Rejestracja: 30 maja 2022, o 13:09
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19202 Post autor: Sezonowy » 18 sty 2023, o 22:31

Tez trzeba pamiętać że tematem przewodnim "kandydata z Ruchu" nie może być tylko stadion. Bo tym na 100% w Chorzowie się nie wygra

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1455
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 23:47
Lokalizacja: Niderlandy
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19203 Post autor: Darth Kabut » 18 sty 2023, o 23:13

Dlatego na czas wyborów trzeba zameldować kilkaset kibiców z miast ościennych i pójść zagłosować

Awatar użytkownika
Bułek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 191
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 22:22
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19204 Post autor: Bułek » 19 sty 2023, o 01:27

Łysy wygrał wybory w przedbiegach w 2018
Kto to jest Leszek Piechota?
Kto to jest Adam Trzebińczyk?
Jeśli nie ma silnego charakterystycznego kandydata, to na tle tych bezimiennych Łysy znowu wygra w przedbiegach, bo jest z Peło, a nie Pisu. Widocznie takie są w większości poglądy Chorzowian.
Co możemy zrobić jeśli chcemy zmienić władze w Chorzowie?
Zarejestrować swojego kandydata, lub za odpowiednie gwarancje wesprzeć opozycję ( wiem jest to nieuczciwa praktyka ocierająca się o korupcję, ale nie czarujmy się tak wygląda polityka) Odpowiednia ilość podpisów nie jest problematyczna wystarczy oddolnie uruchomić wszystkie dzielnice i zebrać podpisy, tu powinna zadziałać scena kibicowska w Chorzowie. Każdy pełnoletni mieszkaniec dzielnicy kibic Ruchu ma za zadanie zorganizować 3 do 5 osób pełnoletnich którzy pójdą zagłosować nie za, ale przeciwko ( nie ma znaczenia kto będzie kandydatem) po awansie "naszego" kandydata do drugiej tury łatwiej będzie przekonać samych przeciwników politycznych Andrzeja aby zagłosowali przeciwko. Analogicznie będzie z wyborami do Rady Miasta z prostej przyczyny sami po takich wyborach będą do nas się kandydaci przymilać. Jest to praca na najbliższe dziesięciolecie i szybciej się nie da. Kiedyś mówiłem o tym że stadion będzie dopiero na 100lecie aktualnego czyli w 2035, a będzie to możliwe dopiero po zmianie władzy. Już wszyscy zrozumieliśmy że z Andrzejem i kliką w tym magistracie będą żaglówki, padle, puchar prezydenta w narciarstwie alpejskim, czy tam zawody w ping ponga, a gęby nam będzie zatykać dwumilionowym wsparciem stadionu jednak nie będzie. Im szybciej większość Nas zda sobie z tego sprawę tym lepiej...

Uświadomienie ludziom czym mogło sie skończyć zawalenie takiego masztu i przedstawienie tego na podstawie tragedii która kiedyś w Chorzowie się wydarzyła to byłby dobry początek. Nie znam się na tworzeniu video materiałów, ale w sieci już powinien krażyć filmik który wiralem zataczałby kręgi między mieszkańcami miasta. Mogę napisać i nagrać kawałek o przekrętach Andrzeja, ale odbiorcy takiego kawałka prawdopodobnie znają już prawdę. Oczywiście nie omieszkam tego zrobić, ale np bilbordy w mieście tez byłyby za***istym początkiem ery końca tego kłamcy i oszusta.

adam12
Posty: 447
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 21:53
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19205 Post autor: adam12 » 19 sty 2023, o 11:34

Kotala może być prezydentem po raz 3? Myślałem ze tylko 2 kadencje maja

19Ruch20R
Posty: 395
Rejestracja: 2 sty 2010, o 12:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19206 Post autor: 19Ruch20R » 19 sty 2023, o 11:38

adam12 pisze:
19 sty 2023, o 11:34
Kotala może być prezydentem po raz 3? Myślałem ze tylko 2 kadencje maja
Wszystko na to wskazuje że na prezydenta będzie startować Michalik ponieważ na każdym kroku widać że jego kampania wyborcza już się rozpoczęła.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10149
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19207 Post autor: jajo » 19 sty 2023, o 11:42

prawo nie działa wstecz, wiec teraz jeszcze moze startowac.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12441
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19208 Post autor: Mirek » 19 sty 2023, o 11:43

adam12 pisze:
19 sty 2023, o 11:34
Kotala może być prezydentem po raz 3? Myślałem ze tylko 2 kadencje maja
Może być bo liczą kadencje od wprowadzenia przepisu. Czyli ta ewentualna następna byłaby drugą.

kattowitz
Posty: 2203
Rejestracja: 27 cze 2007, o 20:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19209 Post autor: kattowitz » 19 sty 2023, o 11:44

Znaleźli zwyżka. W sobota zaczynają pracę.

Rafal1920
Posty: 2502
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 21:03
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19210 Post autor: Rafal1920 » 19 sty 2023, o 12:43

Że znależli zwyżka nie znaczy, że zaczną coś w sobota robić. Z piątku na sobota mo sypnąć śniegiem, więc pewnie bydzie też wioło. Pewnie znajdą wymówka żeby pracę przełożyć. Taki amatorki i dziadostwa nie ma w żodnym innym mieście.
A tak apropo ta z MORiSu już wyleciała dyscyplinarnie albo się skończy grożeniem palcem?

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19211 Post autor: kroy » 19 sty 2023, o 13:18

Rafal1920 pisze:
19 sty 2023, o 12:43
Że znależli zwyżka nie znaczy, że zaczną coś w sobota robić. Z piątku na sobota mo sypnąć śniegiem, więc pewnie bydzie też wioło. Pewnie znajdą wymówka żeby pracę przełożyć. Taki amatorki i dziadostwa nie ma w żodnym innym mieście.
A tak apropo ta z MORiSu już wyleciała dyscyplinarnie albo się skończy grożeniem palcem?
Jaka dymisja? W naszym kraju szef policji odpala granatnik w swoim biurze i go nie zwalniaja to gdzie kobite z MORiS?
Politycy i urzednicy polityczni sa bezkarni i bez odpowiedzialnosci a jakiekolwiek dymisje to zazwyczaj przykrywka zeby zrobic dobra mine do zlej gry.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2587
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19212 Post autor: Adam1983 » 19 sty 2023, o 14:54

A nie szło zrobić tak, że zamiast tej zwyżki, wynająć dźwig, pod który podepnie się ten kielich z oświetleniem, potem utnie odpowiedni fragment, sprowadzi na ziemię, i tam dopiero nastąpi demontaż żarówek ? Czy serio trza te lampy demontować w górze, wynajmować osobno zwyżki a potem dźwigi ?
Nie wiem, od razu godom, że nie orientuje się w tych sprawach, ale na logikę tak się wydaje i szybciej i taniej.

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19213 Post autor: kroy » 19 sty 2023, o 15:15

Adam1983 pisze:
19 sty 2023, o 14:54
A nie szło zrobić tak, że zamiast tej zwyżki, wynająć dźwig, pod który podepnie się ten kielich z oświetleniem, potem utnie odpowiedni fragment, sprowadzi na ziemię, i tam dopiero nastąpi demontaż żarówek ? Czy serio trza te lampy demontować w górze, wynajmować osobno zwyżki a potem dźwigi ?
Nie wiem, od razu godom, że nie orientuje się w tych sprawach, ale na logikę tak się wydaje i szybciej i taniej.
Albo je***c taka minibombe atomowa, to nie trzeba by bylo nic wyburzac ino stawiac od nowa stadion na 20 tys ludzi :D
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

kattowitz
Posty: 2203
Rejestracja: 27 cze 2007, o 20:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19214 Post autor: kattowitz » 19 sty 2023, o 15:48

Adam1983 pisze:
19 sty 2023, o 14:54
A nie szło zrobić tak, że zamiast tej zwyżki, wynająć dźwig, pod który podepnie się ten kielich z oświetleniem, potem utnie odpowiedni fragment, sprowadzi na ziemię, i tam dopiero nastąpi demontaż żarówek ? Czy serio trza te lampy demontować w górze, wynajmować osobno zwyżki a potem dźwigi ?
Nie wiem, od razu godom, że nie orientuje się w tych sprawach, ale na logikę tak się wydaje i szybciej i taniej.
Pamiętaj o tym że w środku masztu lecą przewody energetyczne, które są podpięte do tych lamp a które też chcą wykorzystać. Więc niestety najpierw odłączenie lamp potem demontaż kabli a na końcu położenie całego masztu.

Rafal1920
Posty: 2502
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 21:03
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19215 Post autor: Rafal1920 » 19 sty 2023, o 16:05

Jedni mają 7 milionów miejskiej dotacji, drudzy 2 mln. Jednym buduje się stadion, drudzy muszą szukać zastępczego. Jedni polecieli do Turcji, drugim kibice dorzucili 40 tys. do obozu w Rybniku.

Zestawienie dwóch najlepszych śląskich 1-ligowców jest tej zimy wyjątkowo ciekawe ⚽️

Maciek Grygierczyk na Twitterze

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19gorek20, Bing [Bot], DaReQ93, disu, fanatyczny1920, Google [Bot], hebel, iglo, Janochaaa, Marek Nowak, NG1920, nołnejm, Pulocini, Rickenn10, WolnyLogin i 172 gości