Modernizacja stadionu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
damian
Posty: 103
Rejestracja: 25 paź 2007, o 20:10
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19186 Post autor: damian » 18 sty 2023, o 19:31

Prezydent Andrzej Kotala jest w miejscowości Chorzów.
11 stycznia o 07:37 ·
Sportowa informacja o poranku❗️
Największe tegoroczne wydarzenie sportowe w Europie, czyli Igrzyska Europejskie 🇵🇱 Kraków-Małopolska 2023 (#europeangames2023, 21.06 - 02.07.2023 ) zawitają również do naszego miasta. 👍Sportowcy, a konkretnie lekkoatleci, rywalizować będą także w Miasto Chorzów. 🥇🏃🏆🏃‍♀️
#IE2023 #IgrzyskaEuropejskie2023

I to jest news na FB tego kłamcy
moRawa

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10150
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19187 Post autor: jajo » 18 sty 2023, o 19:32

Darth Kabut pisze:
18 sty 2023, o 16:30
Oni potrafili nawet zrobić grilla pod domem Uszoka
Krola, chyba ze byl tez event u Uszoka, o którym nei słyszalem.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10283
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19188 Post autor: gerhat » 18 sty 2023, o 19:50

jajo pisze:
17 sty 2023, o 21:21
gerhat pisze:
17 sty 2023, o 20:54
Mija drugo dzień - miasto milczy, klub milczy tylko WR zabrał głos i bardzo dobrze, mam nadzieję że to zapoczątkuje efekt kuli śniegowej
pomijajac wszystko, kontekst i oczekiwania, to pojawilo sie:
- oswiadczenie klubu
- oswiadczenie MORiSu
- wypowiedz rzecznika UM
jajo nie chodzi mi o komunikaty z-cy psa kierownika że zdemontują maszt tylko wypowiedź osób kluczowych i odpowiedzialnych - co dalej? budowa? wynajem? jak ma funkcjonować klub? gdzie treningi? gdzie mecze? kto jest za ten burdel odpowiedzialny? kto pokryje straty klubu - zwiększone koszty działalności, dojazdów ma treningi, zamknięcia strefy kibica, wynajęcia stadionu, boisk treningowych, pomieszczeń klubowych, utraconej frekwencji i wpływów z dnia meczowego. Jest jeszcze pewnie kilkanaście innych problemów o których nie mamy pojęcia i nikt nie zabiera na ten temat głosu.

Kotala nie wyszedł i nie powiedział że egzystencja klubu nie jest zagrożona a wszelkie dodatkowe koszty jakie dotkną klub z tego tytułu i poniesione straty zostaną pokryte przez miasto i nie pomniejszą środków przyznanych na sport. Prezes Ruchu również czegoś takiego nie powiedział. Ja takiego zdania nigdzie nie przeczytałem a każdy kibic oczekuje takich informacji

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19189 Post autor: Bartorus » 18 sty 2023, o 20:45

Nie ma odpowiedzi na wszystkie pytania bo dopiero ludzie działają. Trudno po paru dniach mieć to wszystko gotowe(inne pytanie czy nie powinno po grudniu wstępnie być takich awaryjnych planów) Rozmawiałem z przewodniczącym Rady Miasta. Jego zdaniem nie będzie sytuacji gdzie wynajmowanie stadionu odbędzie się kosztem zmniejszenia dotacji dla klubu co jest najważniejsze. Powinny się na to znaleźć dodatkowe środki.

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10283
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19190 Post autor: gerhat » 18 sty 2023, o 21:08

Działać to można w sprawie podnośnika czy załatwienia nyski żeby zabrać gadżety ze strefy kibica. To są korytarzowe rozmowy o jakich wspominasz, z których nikt nikogo nie rozliczy a na publiczne zapewnienie że wszelkie straty klubu zostaną pokryte nie trzeba czasu tylko dobrej woli i odwagi!
Ostatnio zmieniony 18 sty 2023, o 21:09 przez gerhat, łącznie zmieniany 1 raz.

kvas1920
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 18:36
Lokalizacja: Zjednoczona EmigRacja
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19191 Post autor: kvas1920 » 18 sty 2023, o 21:09

kroy pisze:
18 sty 2023, o 18:29
Lofs pisze:
18 sty 2023, o 17:36
zagłosować na polityka Lewicy który miałby w programie stadion
:cenzura: :cenzura: :zabawa: :cenzura: :zabawa: :cenzura: :zabawa: :cenzura: :zabawa:

No wlasnie :) dokladnie o to mi chodzi. Typowy kibicRuchu nie zaglosuje za stadionem, gdyby edyny polityk ktory proponuje stadion to bylby polityk Lewicy.

Zapytalem wyzej czy jest choc jeden Radny albo potencjalny kandydat na prezydenta z Chorzowa ktory oficjalnie deklaruje stadion i nie dostalem zadnego nazwiska (nie jestem z Chorzowa)

Mozna sobie chodzic na manifestacje, wywieszac banery ale bez woli i decyzji polityczna (bo taka decyzja jest budowa stadionu) to te dzialania sa bezcelowe.

Tak jak kiedys pisalem - potrzebne jest zgromadzenie radnych + kandydat na prezedenta na szczeblu lokalnym lub ponadpartyjnym gdzie beda oni chcieli stadion. Wtedy kibice Ruchu o innych niz konserwatywno-prawicowcyh pogladach beda mogli rowniez zaglosowac na kandydata ktory bedzie chcial stadionu.
Nie wiem czy to mozliwe, szczegolnie patrzac na komentarz wyzej, ale chcialbym zeby bylo.
[/quote]

Ja również bym nie zagłosował. Masz ale świadomość tego, że jakbyśmy wybrali takiego lewaka z lgbt+ to wiesz jakby później wyglądał ten stadion? Wiesz jak szybko by zniknął ruch ultras na rzecz tęczowej generacji? Tęczowe flagi, chłopy idące koroną stadionu za rękę i tęczowe wuwuzele. Stanowcze nie dla lewaka chcącego stadion
Zwykły szary chłopak wychowany przez ulice, Kilku mam przyjaciół, wszyscy to kibice

grzechub
Posty: 1809
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19192 Post autor: grzechub » 18 sty 2023, o 21:12

Bartorus pisze:
18 sty 2023, o 20:45
Nie ma odpowiedzi na wszystkie pytania bo dopiero ludzie działają. Trudno po paru dniach mieć to wszystko gotowe(inne pytanie czy nie powinno po grudniu wstępnie być takich awaryjnych planów) Rozmawiałem z przewodniczącym Rady Miasta. Jego zdaniem nie będzie sytuacji gdzie wynajmowanie stadionu odbędzie się kosztem zmniejszenia dotacji dla klubu co jest najważniejsze. Powinny się na to znaleźć dodatkowe środki.
Dodatkowe środki powinny znaleźć się na dofinansowanie Ruchu/wyrównanie strat. Tracimy na frekwencji, tracimy na biletach, wpływach z gastronomi oraz ze sprzedaży w strefie. Każdy mecz to kilkadziesiąt tysięcy, razy osiem meczy, to wychodzi kwota, która dla klubu jest bardzo istotna.
O stratach w kwestiach sportowych nawet nie piszę, bo moim zdaniem, przez zakaz wyjazdowy i problem ze stadionem, jeszcze przed rozpoczęciem rundy, odpadliśmy z walki o awans.

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19193 Post autor: Bartorus » 18 sty 2023, o 21:32

Czy się zgadzam z wami co do strat i że to o czym wspomniałem to najmniej co powinno zrobić miasto? Oczywiście. Czy warto zaznaczyć ponieważ moje zaufanie do strony miejskiej w tych sprawach jest zerowo i obawiałem się pokrywania wynajmu z puli na zakup akcji? Tak i cieszę się, że RACZEJ nie powinno to mieć miejsca.

Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12442
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19194 Post autor: Mirek » 18 sty 2023, o 21:49

Mam dziś urodziny / i nie chodzi mi o składanie życzeń/.
Prezent Kotali będę pamiętał do końca życia...

Sezonowy
Posty: 107
Rejestracja: 30 maja 2022, o 13:09
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19195 Post autor: Sezonowy » 18 sty 2023, o 21:56

Jakie lgbt jakie tęczowe pasy na stadionie co wy pierdzielicie. Gość z lewicy chce budować stadion i myślę że warto mu zaufać jeśli to ostatnia opcja. Myślę że lewak wie gdzie mieszka i napewno takiego cyrku by nie odwalał a stadion by zrobił żeby mieć poparcie. W Warszawie też są tęczowe zjeby u władzy i jakoś Ruch ultras jest tam nadal na wysokim poziomie jak nie najwyższym w Polsce.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7948
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Modernizacja stadionu

#19196 Post autor: Scypion » 18 sty 2023, o 22:10

O czym wy piszecie? Przecież i tak nie ma poważnego lewicowego kandydata na prezydenta...

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19197 Post autor: kroy » 18 sty 2023, o 22:16

Sezonowy pisze:
18 sty 2023, o 21:56
Jakie lgbt jakie tęczowe pasy na stadionie co wy pierdzielicie. Gość z lewicy chce budować stadion i myślę że warto mu zaufać jeśli to ostatnia opcja. Myślę że lewak wie gdzie mieszka i napewno takiego cyrku by nie odwalał a stadion by zrobił żeby mieć poparcie. W Warszawie też są tęczowe zjeby u władzy i jakoś Ruch ultras jest tam nadal na wysokim poziomie jak nie najwyższym w Polsce.

To było hipotetyczne.
Jak na razie nie ma nawet jednego nazwiska radnego czy tez polityka który by jasno chciał stadionu.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1032
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19198 Post autor: True Blue » 18 sty 2023, o 22:17

kvas1920 pisze:
18 sty 2023, o 21:09
kroy pisze:
18 sty 2023, o 18:29
Lofs pisze:
18 sty 2023, o 17:36
zagłosować na polityka Lewicy który miałby w programie stadion
:cenzura: :cenzura: :zabawa: :cenzura: :zabawa: :cenzura: :zabawa: :cenzura: :zabawa:

No wlasnie :) dokladnie o to mi chodzi. Typowy kibicRuchu nie zaglosuje za stadionem, gdyby edyny polityk ktory proponuje stadion to bylby polityk Lewicy.

Zapytalem wyzej czy jest choc jeden Radny albo potencjalny kandydat na prezydenta z Chorzowa ktory oficjalnie deklaruje stadion i nie dostalem zadnego nazwiska (nie jestem z Chorzowa)

Mozna sobie chodzic na manifestacje, wywieszac banery ale bez woli i decyzji polityczna (bo taka decyzja jest budowa stadionu) to te dzialania sa bezcelowe.

Tak jak kiedys pisalem - potrzebne jest zgromadzenie radnych + kandydat na prezedenta na szczeblu lokalnym lub ponadpartyjnym gdzie beda oni chcieli stadion. Wtedy kibice Ruchu o innych niz konserwatywno-prawicowcyh pogladach beda mogli rowniez zaglosowac na kandydata ktory bedzie chcial stadionu.
Nie wiem czy to mozliwe, szczegolnie patrzac na komentarz wyzej, ale chcialbym zeby bylo.
Ja również bym nie zagłosował. Masz ale świadomość tego, że jakbyśmy wybrali takiego lewaka z lgbt+ to wiesz jakby później wyglądał ten stadion? Wiesz jak szybko by zniknął ruch ultras na rzecz tęczowej generacji? Tęczowe flagi, chłopy idące koroną stadionu za rękę i tęczowe wuwuzele. Stanowcze nie dla lewaka chcącego stadion
[/quote]

Jakie urojenia xD chopie zjedz Snickersa. To jest samorząd, a niy polityka na szczeblu krajowym
ZAWSZE NIYBIESKI

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2932
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19199 Post autor: HullCityFC » 18 sty 2023, o 22:17

Dla mnie moze nawet czarna baba z ku***em zostac prezydentem, byle stadion powstal. Nic innego nie ma znaczenia.

Sezonowy
Posty: 107
Rejestracja: 30 maja 2022, o 13:09
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19200 Post autor: Sezonowy » 18 sty 2023, o 22:25

No to wystawić Szymona zrobic jakieś pikniki rodzinne, porozdawac pączki na osiedlach (tym m.in kotala wygrał z koplem) i wygrana w kieszeni. Gdyby to było tylko takie proste. Aktualnie według GW, Kotala w ogóle nie jest zagrożony utraceniem posady i chyba na tym zostaniemy. Niestety

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], KamilPøl, Majestic-12 [Bot], Rickenn10, scaneRboy i 255 gości