Modernizacja stadionu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu [MANIFESTACJA 5 WRZEŚNIA!]

#17836 Post autor: Ozor » 6 wrz 2019, o 16:46

ale aby być uczciwym gdy zapytamy o ostatnia wizytę na stadionie to już jest gorzej :P
Mam takich znajomków na pęczki wszyscy kibice , wszyscy Ruchu ale zawsze coś stoi na przeszkodzie by przyjść na stadion ale kreple w Derby robią wyjątek :kwasny:

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1440
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 23:47
Lokalizacja: Niderlandy
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu [MANIFESTACJA 5 WRZEŚNIA!]

#17837 Post autor: Darth Kabut » 6 wrz 2019, o 17:28

Nie ma znaczenia czy to są kreple czy nie.
Prawda jest taka że Chorzów jest w takim miejscu aglomeracji i bardzo dobrze skomunikowany że wypad czy to do Aquadromu na Halembie, IMAXa, Silesii i innych tego typu atrakcji nie robi różnicy w jakim mieście się znajduje. A wydawanie pieniędzy na kolejny basen z którego nikt poza szkołami nie będzie korzystać mija się kompletnie z celem.

Argument w postaci rozpoznawania Chorzowa poprzez Stadion Śląski można w buty włożyć tak samo zoo czy Wesołe Miasteczko.
Mam młodego znajomego z Częstochowy który nawet nie wie że w chorzowskim parku jest zoo to raz a dwa zawsze myslał że Stadion Śląski jest w Katowicach.

Chorzów to jedna wielka dziura z trzema drogami na krzyż z centrum przesiadkowym. Typowa sypialnia Katowic.

Marzy mi się by w Chorzowie żyło się Ruchem jak w Dortmundzie Borussią...

Awatar użytkownika
Aveni1920
Posty: 434
Rejestracja: 25 lip 2016, o 19:00
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu [MANIFESTACJA 5 WRZEŚNIA!]

#17838 Post autor: Aveni1920 » 6 wrz 2019, o 17:52

Tak samo zapytaj o Zabrze , gliwice , bytom . Co tam niby jestr ?? Ja ino kojarzę stadiony . My przynajmniej mamy ten park
Łowcy Cyganów

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1440
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 23:47
Lokalizacja: Niderlandy
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu [MANIFESTACJA 5 WRZEŚNIA!]

#17839 Post autor: Darth Kabut » 6 wrz 2019, o 19:06

I tu się mylisz. Zabrze poza szczewami kojarzą z Religą i sercówką. Gliwice to choćby radiostacja, fabryka opla i bramki na autostradzie. Bytom... faktycznie prawie jak Chorzów dupne nic...


Sorry, mea culpa. Pracowałem z kolesiem spod Tarnowa co kojarzył Chorzów z Piramidą...

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu [MANIFESTACJA 5 WRZEŚNIA!]

#17840 Post autor: viperR » 6 wrz 2019, o 19:23

jeszcze sie mowi chorzowskie zoo i wesole miasteczko od zawsze kojarzone ze jest w Chorzowie.

Awatar użytkownika
sgR
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 286
Rejestracja: 7 maja 2019, o 20:59
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu [MANIFESTACJA 5 WRZEŚNIA!]

#17841 Post autor: sgR » 6 wrz 2019, o 19:40

Chorzów kojarzy się przede wszystkim ze Stadionem Śląskim, Parkiem Śląski, Zoo czy Wesołym Miasteczkiem. Bez urazy ale te skojarzenia z innych miast co niektórzy podali to przy Chorzowie pikuś.

Tomasz
Posty: 698
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:06
Lokalizacja: Chorzów/Gl-ce
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu [MANIFESTACJA 5 WRZEŚNIA!]

#17842 Post autor: Tomasz » 6 wrz 2019, o 20:04

Własnie to jest totalna bzdura, Chorzów to jest zmarnowany potencjał, chocby te miejsca które wymieniłem - Zoo, Wesołe (obudzili sie jak juz Zator zrobił im grubą konkurencje), Park ( planetarium), pewnie sami Chorzowianie nie wiedzą, że to najwiekszy w Europie śródmiejski Park. Stadion Śląski w Chorzowie, nie w Katowicach, jak ktos tak mówi jest ignorantem, w telewizji mówią zawsze Stadion Śląski w Chorzowie wiec nawet dla durniów czerpiacych wiedzę z TV stadion powinien byc w Chorzowie, Polska wygrała z Portugalią w Chorzowie. Metalica grała w Chorzowie. To, że ludzie są kretynami i nie słuchaja to już inna kwestia. Przypominam, że Silesia miala powstać w Chorzowie na terenach wielkich pieców ( sławnych kominów) tylko miasto się nie mogło dogadać z przejęciem gruntów ( w duzym uproszczeniu). Miasto jest w samym sercu aglomeracji idealny punkt dojazdu wszedzie. Teatr Rozrywki jeden z czołowych teatrów muzycznych w polsce zresztą nie tylko z takim repertuarem i wisienką na torcie powinien być 14 krotny mistrz Polski. Na dawnych terenach Huty są ogromne tereny inwestycyjne, w Gliwicach pozyskali inwestorów na pole, tutaj mogli zrobić dokładnie to samo i to duzo wczesniej. Najdluzsza ulica handlowa/deptak jest w Chorzowie. Problem jest jeden INDOLENCJA WŁADZY w miescie...od Kopla, przez Kotale i wszystkie hieny które zrobiły z miasta folwark i ofiarą tego wszystkiego jest Ruch, a miasto z takim potencjałem powinno brylować i rosnąc w siłe. Na wlasne zyczenie jest zasciankiem w samym centrum.

Zamist tego mamy miasto w opłakanym stanie i zobojętniałych ludzi, nie opowiadajcie mi, że ludzie z Chorzowa wspierają Ruch, co z tego, żę pytają o niego. Ludzie którzy mieszkają w Chorzowie, często nawet nie wiedzą, gdzie Ruch gra i im to zwisa. Nie mówie,że wszystkim ale znacznej części populacji tak i nie oszukujmy się, że jest innaczej. Więc artykuł, w którym pismak mówi, że kibice obalą Kotale jest wyssany z palca, Kibice MY! musimy zadbać o swój PR! o renome w miescie, przekonać ludzi, że Ruch to duma tego miasta. Jak tego nie zrobimy to mozemy sie cmonkac a Kotala się wyłga brakiem kasy a mieszkancy go poprą.
Ruch Ruch HKS!

Tomasz
Posty: 698
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:06
Lokalizacja: Chorzów/Gl-ce
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu [MANIFESTACJA 5 WRZEŚNIA!]

#17843 Post autor: Tomasz » 6 wrz 2019, o 20:04

Własnie to jest totalna bzdura, Chorzów to jest zmarnowany potencjał, chocby te miejsca które wymieniłem - Zoo, Wesołe (obudzili sie jak juz Zator zrobił im grubą konkurencje), Park ( planetarium), pewnie sami Chorzowianie nie wiedzą, że to najwiekszy w Europie śródmiejski Park. Stadion Śląski w Chorzowie, nie w Katowicach, jak ktos tak mówi jest ignorantem, w telewizji mówią zawsze Stadion Śląski w Chorzowie wiec nawet dla durniów czerpiacych wiedzę z TV stadion powinien byc w Chorzowie, Polska wygrała z Portugalią w Chorzowie. Metalica grała w Chorzowie. To, że ludzie są kretynami i nie słuchaja to już inna kwestia. Przypominam, że Silesia miala powstać w Chorzowie na terenach wielkich pieców ( sławnych kominów) tylko miasto się nie mogło dogadać z przejęciem gruntów ( w duzym uproszczeniu). Miasto jest w samym sercu aglomeracji idealny punkt dojazdu wszedzie. Teatr Rozrywki jeden z czołowych teatrów muzycznych w polsce zresztą nie tylko z takim repertuarem i wisienką na torcie powinien być 14 krotny mistrz Polski. Na dawnych terenach Huty są ogromne tereny inwestycyjne, w Gliwicach pozyskali inwestorów na pole, tutaj mogli zrobić dokładnie to samo i to duzo wczesniej. Najdluzsza ulica handlowa/deptak jest w Chorzowie. Problem jest jeden INDOLENCJA WŁADZY w miescie...od Kopla, przez Kotale i wszystkie hieny które zrobiły z miasta folwark i ofiarą tego wszystkiego jest Ruch, a miasto z takim potencjałem powinno brylować i rosnąc w siłe. Na wlasne zyczenie jest zasciankiem w samym centrum.

Zamist tego mamy miasto w opłakanym stanie i zobojętniałych ludzi, nie opowiadajcie mi, że ludzie z Chorzowa wspierają Ruch, co z tego, żę pytają o niego. Ludzie którzy mieszkają w Chorzowie, często nawet nie wiedzą, gdzie Ruch gra i im to zwisa. Nie mówie,że wszystkim ale znacznej części populacji tak i nie oszukujmy się, że jest innaczej. Więc artykuł, w którym pismak mówi, że kibice obalą Kotale jest wyssany z palca, Kibice MY! musimy zadbać o swój PR! o renome w miescie, przekonać ludzi, że Ruch to duma tego miasta. Jak tego nie zrobimy to mozemy sie cmonkac a Kotala się wyłga brakiem kasy a mieszkancy go poprą.
Ruch Ruch HKS!

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11925
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu [MANIFESTACJA 5 WRZEŚNIA!]

#17844 Post autor: Ozor » 6 wrz 2019, o 20:18

Kibice MY! musimy zadbać o swój PR! o renome w miescie, przekonać ludzi, że Ruch to duma tego miasta.
dobrze prawisz :ok:

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2522
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu [MANIFESTACJA 5 WRZEŚNIA!]

#17845 Post autor: Radvan138 » 6 wrz 2019, o 20:25

Tomasz pisze:
6 wrz 2019, o 20:04
Własnie to jest totalna bzdura, Chorzów to jest zmarnowany potencjał, chocby te miejsca które wymieniłem - Zoo, Wesołe (obudzili sie jak juz Zator zrobił im grubą konkurencje), Park ( planetarium), pewnie sami Chorzowianie nie wiedzą, że to najwiekszy w Europie śródmiejski Park. Stadion Śląski w Chorzowie, nie w Katowicach, jak ktos tak mówi jest ignorantem, w telewizji mówią zawsze Stadion Śląski w Chorzowie wiec nawet dla durniów czerpiacych wiedzę z TV stadion powinien byc w Chorzowie, Polska wygrała z Portugalią w Chorzowie. Metalica grała w Chorzowie. To, że ludzie są kretynami i nie słuchaja to już inna kwestia. Przypominam, że Silesia miala powstać w Chorzowie na terenach wielkich pieców ( sławnych kominów) tylko miasto się nie mogło dogadać z przejęciem gruntów ( w duzym uproszczeniu). Miasto jest w samym sercu aglomeracji idealny punkt dojazdu wszedzie. Teatr Rozrywki jeden z czołowych teatrów muzycznych w polsce zresztą nie tylko z takim repertuarem i wisienką na torcie powinien być 14 krotny mistrz Polski. Na dawnych terenach Huty są ogromne tereny inwestycyjne, w Gliwicach pozyskali inwestorów na pole, tutaj mogli zrobić dokładnie to samo i to duzo wczesniej. Najdluzsza ulica handlowa/deptak jest w Chorzowie. Problem jest jeden INDOLENCJA WŁADZY w miescie...od Kopla, przez Kotale i wszystkie hieny które zrobiły z miasta folwark i ofiarą tego wszystkiego jest Ruch, a miasto z takim potencjałem powinno brylować i rosnąc w siłe. Na wlasne zyczenie jest zasciankiem w samym centrum.

Zamist tego mamy miasto w opłakanym stanie i zobojętniałych ludzi, nie opowiadajcie mi, że ludzie z Chorzowa wspierają Ruch, co z tego, żę pytają o niego. Ludzie którzy mieszkają w Chorzowie, często nawet nie wiedzą, gdzie Ruch gra i im to zwisa. Nie mówie,że wszystkim ale znacznej części populacji tak i nie oszukujmy się, że jest innaczej. Więc artykuł, w którym pismak mówi, że kibice obalą Kotale jest wyssany z palca, Kibice MY! musimy zadbać o swój PR! o renome w miescie, przekonać ludzi, że Ruch to duma tego miasta. Jak tego nie zrobimy to mozemy sie cmonkac a Kotala się wyłga brakiem kasy a mieszkancy go poprą.
To jest chyba jeden z lepszych komentarzy na tym forum

Wela
Posty: 345
Rejestracja: 14 lip 2019, o 13:31

Re: Modernizacja stadionu [MANIFESTACJA 5 WRZEŚNIA!]

#17846 Post autor: Wela » 6 wrz 2019, o 20:36

sgR pisze:
6 wrz 2019, o 19:40
Chorzów kojarzy się przede wszystkim ze Stadionem Śląskim, Parkiem Śląski, Zoo czy Wesołym Miasteczkiem. Bez urazy ale te skojarzenia z innych miast co niektórzy podali to przy Chorzowie pikuś.
SgR, od 1988 r. do 2016 - łącznie 28 lat służby w armii, różne roboty w Polsce i przez ten szmat czasu miałem mnóstwo rozmów z ludźmi z różnych regionów kraju, od wschodu po zachód i od północy po południe i TYLKO JEDNO skojarzenie pojawiało się na hasło Chorzów: RUCH!

Stadion Śląski budził zdziwienie, że leży w Chorzowie, o naszym ZOO, Parku Śląskim czy Wesołym pies z kulawą nogą w Polsce nie słyszał.

Chorzów to RUCH i nie ma większej marki dla Chorzowa. Problem polega na tym, że władze miasta nie potrafią tego wykorzystać i wyeksponować, a to dlatego zaś, że mają Ruch głęboko w d... I czas to zmienić!

DO ORGANIZATORÓW MANIFESTACJI!

CZAPKI Z GŁÓW! Nie spodziewałem się takiej dobrej organizacji i Simon - SZACUN za merytoryczne przygotowanie do tej niełatwej konfrontacji. Oglądałem wiele debat i politycznych i gospodarczych i kulturalnych, ale tak miażdżącej przewagi jednego z dwóch uczestników debaty, jeszcze nie widziałem.

Dokonaliście bardzo poważnej rzeczy i otworzyliście drogę do walki o nowy stadion, a tym samym o dobrą przyszłość dla Ruchu i jestem pełen podziwu na sposób, w jaki tego dokonaliście.

Mam tylko dwa wnioski, a w zasadzie trzy.

1. Dla mnie frekwencja była dobra, ale jak słusznie, zdaje się zauważył Ozor, skoro na Rekord jedzie więcej ludzi, to w przyszłości na takie manifestacje trzeba jeszcze bardziej to nagłośnić i zmobilizować ludzi. To drobna uwaga, bo było bardzo dobrze, ale skoro może być jeszcze lepiej, to warto się nad tym pochylić. Za organizację - BRAWA! Pokazaliście i siłę i klasę!

2. Wiem, że przysłowiowy "wkurw" jest wśród Was, po tylu latach kłamstwa, okradania Klubu, kombinowania i nabijania własnej kabzy przez cwaniaków akcjonariuszy i członków kolejnych zarządów. A do tego długie lata pustych obietnic ze stadionem... ale!
Jeśli chcemy pozyskać głosy społeczeństwa, szerokie poparcie mieszkańców Chorzowa, to MUSIMY zapanować nad inwektywami i wszelkiej maści przekleństwami. Ja nie wypadłem sroce spod ogona i sam mam nieraz cięty język, ale na takich manifestacjach MUSZĄ BYĆ ARGUMENTY, ARGUMENTY i JESZCZE RAZ ARGUMENTY! One oczywiście były i Simon położył przeciwnika na łopatki wiele razy, ale musimy opanować ten "wkurw"... Mimo wszystko... Jeśli chcemy budować koalicję w temacie stadionu i rozwoju Ruchu.

3. Zabrakło mi szerokiego przekazu do społeczeństwa, że STADION jest nie tylko dla piłkarzy i Kibiców Ruchu, ale i dla rodzin i dzieci i z Chorzowa i okolicznych miast, gdzie będą koncerty, iventy, festyny, roztomaite zawody sportowe, a i konwencje gospodarcze czy polityczne - a co? Stadion musi zarabiać i na siebie i na miasto! Taka kampania musi zostać rozpoczęta wobec mieszkańców Chorzowa, a pomysł prezydenta na przekludzenie Kibiców z miast ościennych i innych, gdzie mamy Niebieskich, możemy wykorzystać w kilku obszarach!

OGÓLNIE ZA CAŁĄ MANIFESTACJĘ - czapki z głów! Brawo Panie i Panowie!

I do Jorga, kiery mioł mi za złe, żech niy szoł z Wami łod przodka, ale czekołżech prziy samy scynie.
Po pierwsze - kiedy byłem z Wami na poprzedniej manifestacji, to nie daliście mi głosu i chcieliście, żebym stamtąd poszedł, bo baliście się prowokacji. Wysłuchiwałem różnych pomówień i Waszych żali wobec mnie, ale nie powiedziałem ani słowa, żeby pokazać, że jestem daleki od jakichkolwiek prowokacji. Chciałem jedynie poprzeć Wasze postulaty i podziękować, że swoimi postulatami robicie dla mnie bardzo dobrą robotę.

Na wczorajszą manifestację nie byłem oficjalnie zaproszony, ani nie byłem jej organizatorem /choć bardzo chętnie włączę się w takie działania, bo mam duże doświadczenia w tej materii/ i dlatego nie poszedłem od początku, bo nie wiedziałem, czy będzie to dobrze widziane z Waszej strony. Na przyszłość JESTEM DO WASZEJ DYSPOZYCJI!
Drugim powodem było to, że byłem przekonany, że Manifestacja zacznie się o godz. 16.00 a do 15.35 byłem na spotkaniu z akcjonariuszami, bo omawialiśmy decyzję prezydenta, że chce upadłości Ruchu /Spółki/ i że nie da więcej ani grosza i że wycofuje się z ustaleń z p. Bikiem. /PO RAZ KOLEJNY/.
Jadąc na Rynek, a dojechałem parę minut przed początkiem, byłem pewny, że nie zdążę. Niemniej jednak, pierwszy powód był kluczowy.

Na przyszłość żeby nasza komunikacja była lepsza, już teraz deklaruję, że bardzo chętnie wezmę udział w każdej manifestacji na rzecz stadionu dla Niebieskich i bez znaczenia, czy na tym stołku wiceprezesa, czy nie. W ich organizacji także!

A moje stanowisko jest takie, że gdyby Chorzowem rządzili ludzie, którym Ruch jest bliski i ważny, nie doszłoby do tych wszystkich lat upokorzeń dla WCIĄŻ najbardziej utytułowanego Klubu w Polsce!

Do zobaczenia w Zabrzu Niybiescy!

pyRsk!

Wela
Posty: 345
Rejestracja: 14 lip 2019, o 13:31

Re: Modernizacja stadionu [MANIFESTACJA 5 WRZEŚNIA!]

#17847 Post autor: Wela » 6 wrz 2019, o 20:40

Radvan138 pisze:
6 wrz 2019, o 20:25
Tomasz pisze:
6 wrz 2019, o 20:04
Własnie to jest totalna bzdura, Chorzów to jest zmarnowany potencjał, chocby te miejsca które wymieniłem - Zoo, Wesołe (obudzili sie jak juz Zator zrobił im grubą konkurencje), Park ( planetarium), pewnie sami Chorzowianie nie wiedzą, że to najwiekszy w Europie śródmiejski Park. Stadion Śląski w Chorzowie, nie w Katowicach, jak ktos tak mówi jest ignorantem, w telewizji mówią zawsze Stadion Śląski w Chorzowie wiec nawet dla durniów czerpiacych wiedzę z TV stadion powinien byc w Chorzowie, Polska wygrała z Portugalią w Chorzowie. Metalica grała w Chorzowie. To, że ludzie są kretynami i nie słuchaja to już inna kwestia. Przypominam, że Silesia miala powstać w Chorzowie na terenach wielkich pieców ( sławnych kominów) tylko miasto się nie mogło dogadać z przejęciem gruntów ( w duzym uproszczeniu). Miasto jest w samym sercu aglomeracji idealny punkt dojazdu wszedzie. Teatr Rozrywki jeden z czołowych teatrów muzycznych w polsce zresztą nie tylko z takim repertuarem i wisienką na torcie powinien być 14 krotny mistrz Polski. Na dawnych terenach Huty są ogromne tereny inwestycyjne, w Gliwicach pozyskali inwestorów na pole, tutaj mogli zrobić dokładnie to samo i to duzo wczesniej. Najdluzsza ulica handlowa/deptak jest w Chorzowie. Problem jest jeden INDOLENCJA WŁADZY w miescie...od Kopla, przez Kotale i wszystkie hieny które zrobiły z miasta folwark i ofiarą tego wszystkiego jest Ruch, a miasto z takim potencjałem powinno brylować i rosnąc w siłe. Na wlasne zyczenie jest zasciankiem w samym centrum.

Zamist tego mamy miasto w opłakanym stanie i zobojętniałych ludzi, nie opowiadajcie mi, że ludzie z Chorzowa wspierają Ruch, co z tego, żę pytają o niego. Ludzie którzy mieszkają w Chorzowie, często nawet nie wiedzą, gdzie Ruch gra i im to zwisa. Nie mówie,że wszystkim ale znacznej części populacji tak i nie oszukujmy się, że jest innaczej. Więc artykuł, w którym pismak mówi, że kibice obalą Kotale jest wyssany z palca, Kibice MY! musimy zadbać o swój PR! o renome w miescie, przekonać ludzi, że Ruch to duma tego miasta. Jak tego nie zrobimy to mozemy sie cmonkac a Kotala się wyłga brakiem kasy a mieszkancy go poprą.
To jest chyba jeden z lepszych komentarzy na tym forum
Tomasz, W SAMO SEDNO! Ludzi trzeba uświadomić, wykonać ogromną pracę promocyjną Klubu i pokazać, że Chorzów nie wyleciał sroce spod ogona!

Chorzów I RUCH TO JEDNO!

I tak jak z Ruchu /patrząc na całą Jego historię/, tak i z Chorzowa powinniśmy być dumni!

pyRsk!

Tomasz
Posty: 698
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:06
Lokalizacja: Chorzów/Gl-ce
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu [MANIFESTACJA 5 WRZEŚNIA!]

#17848 Post autor: Tomasz » 6 wrz 2019, o 21:06

Wela, ja jestem dumny, zawsze z Chorzowa i z Ruchu, w obu przypadkach mamy do czynienia z bandą patałachów. Moja frustracja dotyczy i miasta z którego pochodzę i w którym spędziłem dużą część swojego życia i z którym jestem emocjonalnie związany jak i ukochanego klubu. Fakt jest taki, że oba te obszary zotały zaniedbane, mam takie poczucie, że chcesz teraz wykorzystać naszą niechęć do Kotali. Natomiast ja uwazam, że powinien to zrobić dawno temu zamknać ten kramik a 4 miliony rocznie przeznaczyć na te oświate, o której tak radośnie wspominał to bylibysmy juz teraz w innym miejscu.
Ruch Ruch HKS!

Awatar użytkownika
bdomin10
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 15
Rejestracja: 6 maja 2019, o 21:02
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu [MANIFESTACJA 5 WRZEŚNIA!]

#17849 Post autor: bdomin10 » 6 wrz 2019, o 22:22

Witam wszystkich Niebieskich!

Jestem z Sieradza - miasta generalnie Widzewa. Do Chorzowa mam prawie 200 km. Nie zawsze mam czas, żeby przyjeżdżać na mecze Ruchu lub różne wydarzenia związane z Ruchem.
Powiem tak - kibicuję Ruchowi kilka lat. Pierwszy (i przez brak czasu niestety jedyny raz) byłem na meczu Ruchu z Legią Warszawa w 2016 roku. Byłem tak zachwycony atmosferą na Cichej, że zawsze pragnę tu wrócić. Zawsze planuję przyjechać do Chorzowa, albo na mecze Ruchu, albo nawet manifestację - przez brak czasu (praca w lokalnej telewizji, zarządzanie moim portalem sportowym oraz gra w B-klasie) nie pozwala mi na osobistą obecność.
Niemniej całym niebieskim sercem popieram budowę nowego stadionu, bo to się należy!!! W wolnej chwili śledzę sytuację Ruchu i analizuję w głowie, dlaczego tak się dzieje i co trzeba robić. Oglądałem film z wczorajszej manifestacji i - muszę przyznać - panu Simonowi należą się owacje na stojąco za to, jak zdemolował prezydenta Kotalę - tak to jest, kiedy polityk nie umie się wysłowić i zasłania się wydawaniem kasy na inne cele. Ok, edukacja i drogi też są ważne - ale stadion w porównaniu z innymi, nawet czwartoligowymi (np. Warty Sieradz z mojego miasta) wygląda gorzej i trzeba to zmienić. Swoją drogą - pan Simon nadawałby się na Prezydenta Chorzowa :D
Muzeum to również podstawa - zwłaszcza po odkryciu pamiątek. Bez historii nie ma przyszłości! Ja do końca (wiem, że powinienem jako kibic Ruchu wiedzieć o pewnych rzeczach) nie znam historii Ruchu, niemniej staram się edukować i poznaję historię Ruchu, która kształtuje moją Niebieską tożsamość i nas wszystkich :)
Manifestacja była kluczowa; Prezydenta Kotalę poparłem TYLKO w jednej rzeczy - że do Was wyszedł! Tylko w tym! To, co mówił jest bez znaczenia, bo i tak odkręcałby kota ogonem - liczy się fakt, że wyszedł odpowiedzieć na pytania Simona. O to chodziło! Trzeba walczyć o swoje!
Mam nadzieję, że znajdę czas i przyjadę na manifestację, a może nawet z Sieradza przyjadę na jakiś wyjazd (do Kluczborka mam 90 km niecałe i może uda mi się przyjechać na Niebiesko i wesprzeć ukochany Ruch).

Pozdrawiam wszystkich Niebieskich! :D

marek79
Posty: 7700
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu [MANIFESTACJA 5 WRZEŚNIA!]

#17850 Post autor: marek79 » 6 wrz 2019, o 22:35

Odnośnie onkologii i jak to powiedział Kotala zawieszenia działalności oddziału.

Trzeba było się go zapytać jak tam tramwaj 12. On tyż był ino zawieszony w kursowaniu. A dziś młode nawet niy wiedzom, że tako banka jeździła.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Boszu, Google [Bot], Google Adsense [Bot], KamilPøl, Krzymp i 57 gości