Modernizacja stadionu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Elmer
Posty: 10374
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18271 Post autor: Elmer » 13 lut 2020, o 13:29

Ja tam się nie znam, ale paliwo to raczej. Nie wzrosło. Szczegół, ale pokazuje ogół.

Kto w czasach przed Albą wywoził śmieci? I gdzie ten twór teraz jest? Po co miastu 30% udziału w czymś na co nie ma się wpływu?
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

scaneRboy
Posty: 8301
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18272 Post autor: scaneRboy » 13 lut 2020, o 17:50

Już nie pamiętam jaka była nazwa, ale to było przedsiębiorstwo miejskie.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Elmer
Posty: 10374
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18273 Post autor: Elmer » 13 lut 2020, o 20:47

scaneRboy pisze:
13 lut 2020, o 17:50
Już nie pamiętam jaka była nazwa, ale to było przedsiębiorstwo miejskie.
Coś w stylu MPGK. Komu to przeszkadzało?

Po co oddawano to wszystko kapitałowi zagranicznemu? Kto na tym zyskał? Sorry za OT, ale od takich małych rzeczy zaczyna się to gdzie jesteśmy, jako kraj czy jako Chorzów. Sprzedano co się da, drobnych przedsiębiorców łupi się na każdym froncie. Nie opłaca się mieć małej firmy, bo ZUSy itd firmę rozwalą. Rośnie szara strefa itd...
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

piter600
Posty: 139
Rejestracja: 10 kwie 2008, o 21:28
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18274 Post autor: piter600 » 13 lut 2020, o 21:04


scaneRboy
Posty: 8301
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18275 Post autor: scaneRboy » 14 lut 2020, o 11:11

weź nie podpowiadaj, jeszcze chwila i na Cichą wjedzie konserwator zabytków
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
Goscioo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1301
Rejestracja: 16 lis 2003, o 08:51
Lokalizacja: Piekary Śl. / Kępno
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18276 Post autor: Goscioo » 18 lut 2020, o 11:04

Czy obecna patowa sytuacja znana nam bardzo dobrze została przyjęta jako fakt i przeszliśmy do porzadku dziennego z tym ?

ciudu
Posty: 492
Rejestracja: 30 sty 2009, o 20:01
Lokalizacja: Fryna

Re: Modernizacja stadionu

#18277 Post autor: ciudu » 18 lut 2020, o 13:41

Tyz Mi sie wydowo ze Sam sie wszyscy juz pogodzili z tym marasym, szkoda ze osoby kumate majom tak w..... ne na ten stadion,szkoda, szkoda bo bez niego wszystkie inne inicjatywy sie idzie do zyci wsadzic.

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Modernizacja stadionu

#18278 Post autor: RNK95 » 18 lut 2020, o 14:05

Aktualnie referendum jest niemożliwe ze względu na wybory prezydenckie, więc robić teraz afery, której nie da się nijako wykorzystać jest bezcelowe. Z Kotalą nie ma się już raczej też co próbować dogadywać, bo każdy wie, że kłamie i gra na czas, byle jakoś przeżyć tę kadencję i czmychnąć stąd potem. Miała być budowa budynku obok stadionu i co? Też zrobił kibiców w balona. Manifestacje teraz, kiedy za pasem obchody stulecia i w przypadku manifestacji przeciw Kotali - miasto może robić różne akcje i decyzje pod górkę klubowi. Też to jest bez sensu.
Jedyną sensowną decyzją jest według mnie skupić się na tym stuleciu, spróbować awansować do 2 ligi, wrócić na szczebel centralny i tam się utrzymać w kolejnym sezonie. Jak już będzie można podjąć działania w temacie referendum - to wtedy zacząć kampanię. Stadion i tak powstanie tylko wtedy gdy zmieni się władza w tym mieście, na przychylną klubowi i kibicom. Kotala niczego nie postawi, on ma w du*** Ruch co wiele razy udowadniał.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7944
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Modernizacja stadionu

#18279 Post autor: Scypion » 18 lut 2020, o 15:10

I budować podstawy pod wybory samorzadowe.

ciudu
Posty: 492
Rejestracja: 30 sty 2009, o 20:01
Lokalizacja: Fryna

Re: Modernizacja stadionu

#18280 Post autor: ciudu » 18 lut 2020, o 15:12

Wiysz, niy chodzi mi juz o jakies akcje typu manifestacja czy protest pod domym tego oszusta ale poprostu o naglasnienie tej sprawy czy to w praise czy jakies akcje plakatowe itp. zeby tyn tymat niy umarl smierciom naturalnom co sie w tyj chwili wlaanie dzieje. Do jasnego Ch.. ja, przeciez ktos musi jakos odpowiedzialnosc ponisic za rodu.. nie publicznych pieniedzy, abo?

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11969
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18281 Post autor: Ozor » 18 lut 2020, o 15:18

Scypion pisze:
18 lut 2020, o 15:10
I budować podstawy pod wybory samorzadowe.
dokładnie Scypion dokładnie :ok:

scouser
Posty: 1965
Rejestracja: 31 sty 2007, o 13:02
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18282 Post autor: scouser » 18 lut 2020, o 16:44

Scypion pisze:
18 lut 2020, o 15:10
I budować podstawy pod wybory samorzadowe.
dokładnie tak przy czym teraz jest ostatni dzwonek na podjęcie tematu referendum na jesień, następny termin to wiosna 2021. naszym priorytetem jak mówisz powinny być wybory samorządowe, tam trzeba umieścić "swoich" ludzi i nie powinno to być trudne.

Awatar użytkownika
Siwy82
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 288
Rejestracja: 1 kwie 2005, o 15:26
Lokalizacja: KATOWICE
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18283 Post autor: Siwy82 » 18 lut 2020, o 17:19

RNK95 pisze:
18 lut 2020, o 14:05
Aktualnie referendum jest niemożliwe ze względu na wybory prezydenckie, więc robić teraz afery, której nie da się nijako wykorzystać jest bezcelowe. Z Kotalą nie ma się już raczej też co próbować dogadywać, bo każdy wie, że kłamie i gra na czas, byle jakoś przeżyć tę kadencję i czmychnąć stąd potem. Miała być budowa budynku obok stadionu i co? Też zrobił kibiców w balona. Manifestacje teraz, kiedy za pasem obchody stulecia i w przypadku manifestacji przeciw Kotali - miasto może robić różne akcje i decyzje pod górkę klubowi. Też to jest bez sensu.
Jedyną sensowną decyzją jest według mnie skupić się na tym stuleciu, spróbować awansować do 2 ligi, wrócić na szczebel centralny i tam się utrzymać w kolejnym sezonie. Jak już będzie można podjąć działania w temacie referendum - to wtedy zacząć kampanię. Stadion i tak powstanie tylko wtedy gdy zmieni się władza w tym mieście, na przychylną klubowi i kibicom. Kotala niczego nie postawi, on ma w du*** Ruch co wiele razy udowadniał.
Generalnie ok tylko ze gość wywalił iles milionów publicznych pieniądzy nie zabezpieczając w żaden sposób finansowania planowanej inwestycji, nie wiem ale wg mnie powinien za to beknąć. Czy to możliwe u nas nie wiem...
"Bronić Śląskiej ziemi gotów każdy z nas"
[img]http://www.xif.pl/podpis/podpisy/grzyb.jpg[/img]

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Modernizacja stadionu

#18284 Post autor: RNK95 » 18 lut 2020, o 17:28

Siwy82 pisze:
18 lut 2020, o 17:19
RNK95 pisze:
18 lut 2020, o 14:05
Aktualnie referendum jest niemożliwe ze względu na wybory prezydenckie, więc robić teraz afery, której nie da się nijako wykorzystać jest bezcelowe. Z Kotalą nie ma się już raczej też co próbować dogadywać, bo każdy wie, że kłamie i gra na czas, byle jakoś przeżyć tę kadencję i czmychnąć stąd potem. Miała być budowa budynku obok stadionu i co? Też zrobił kibiców w balona. Manifestacje teraz, kiedy za pasem obchody stulecia i w przypadku manifestacji przeciw Kotali - miasto może robić różne akcje i decyzje pod górkę klubowi. Też to jest bez sensu.
Jedyną sensowną decyzją jest według mnie skupić się na tym stuleciu, spróbować awansować do 2 ligi, wrócić na szczebel centralny i tam się utrzymać w kolejnym sezonie. Jak już będzie można podjąć działania w temacie referendum - to wtedy zacząć kampanię. Stadion i tak powstanie tylko wtedy gdy zmieni się władza w tym mieście, na przychylną klubowi i kibicom. Kotala niczego nie postawi, on ma w du*** Ruch co wiele razy udowadniał.
Generalnie ok tylko ze gość wywalił iles milionów publicznych pieniądzy nie zabezpieczając w żaden sposób finansowania planowanej inwestycji, nie wiem ale wg mnie powinien za to beknąć. Czy to możliwe u nas nie wiem...
Pytanie też czy nie był na takie rozwiązanie sprawy przygotowany i nie ma już kilka lat wcześniej przygotowanej jakiejś podkładki do własnej obrony. Myślę, że jeśli rozpoczął proces, było wybieranie inżyniera kontraktu, a z drugiej strony jak najbardziej odwlekał rozpoczęcie budowy, ostatecznie do niej nie doprowadzając - musiał to przewidzieć już wcześniej. To nie będzie takie proste, zacznijmy od tego - że to jest kraj z dykty. Tu się idzie siedzieć za kradzież cukierka, a ludzie co miliony defraudują chodzą po wolności i się śmieją innym w twarz.

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11969
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18285 Post autor: Ozor » 18 lut 2020, o 23:39

scouser pisze:
18 lut 2020, o 16:44
Scypion pisze:
18 lut 2020, o 15:10
I budować podstawy pod wybory samorzadowe.
dokładnie tak przy czym teraz jest ostatni dzwonek na podjęcie tematu referendum na jesień, następny termin to wiosna 2021. naszym priorytetem jak mówisz powinny być wybory samorządowe, tam trzeba umieścić "swoich" ludzi i nie powinno to być trudne.
to jest punkt niezmienny od lat
powinno być tak nic o Nas bez Nas .
Na temat referendum jestem na nie bo tu nie ma szans na powodzenie vide Swiony ale już następne wybory samorządowe to inna bajka przy odpowiednim przygotowaniu.
Przypominam sam prezydent bez większości w RM jest niczym.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KubaK, Marek Nowak, moRi95, nołnejm, pl1110, tynbydziedobry i 137 gości