Modernizacja stadionu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Rafal1920
Posty: 2502
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 21:03
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19246 Post autor: Rafal1920 » 20 sty 2023, o 12:50

arcio pisze:
20 sty 2023, o 12:16
Maszty ze złomu będą najnowocześniejsze na CICHEJ 6... Tragedia...
W punkt👍. Uśmiałem się z Twojego postu. Ale to niestety śmiech przez łzy. je*** łysego kłamce.

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2587
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19247 Post autor: Adam1983 » 20 sty 2023, o 13:14

Teroz mnie naszło jeszcze jedno...kiedy zacznie się sypać trybuna...?

A juz tak nawiasem mówiąc i znając życie, i tak nie bedemy mieli tych masztów z BB, bo przecież łysy ch** nie bedzie mioł z czego przytulić 10% z transakcji...nie ma na czym wała zrobić, to masztów nie bedzie.
Po drugie tam są 4 maszty, a nom przeca potrzebny jest jeden. Kaj oni dadzą tamte 3 ? Na treningowym bedą leżały, aż pozostałe 3 świeczki popękają ? Nie wierzycie chyba, że z przypływu życzliwości, te ch*** nom wymienią całe oświetlenie...

BoRo
Posty: 378
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:45
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19248 Post autor: BoRo » 20 sty 2023, o 13:26

Slawko pisze:
20 sty 2023, o 11:32
Maszty ze złomu będą pasować do zicow z bany i zardzewiałej trybuny.
A najbardziej będą pasować do tego miasta ulepionego z gówna.
do tego miasta i do wlodarzy/radnych ulepionych z gowna*

Mje az skrynco zeby przijechac do Königshütte isc do urzyndu i im tam wszistkim pocisnonc. Jes to impuls i muszymy to wykorzystac! To musi byc cos w ciu* glosnego! Moze 7dniowo manifestacjo? Jo wiym ze to by wcale niy boło latwe ale muszymy zaczonc wywierac presja wiynkszo niz wczesnij.
PyRsk

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6208
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19249 Post autor: heli » 20 sty 2023, o 13:39

Adam1983 pisze:
20 sty 2023, o 13:14
Teroz mnie naszło jeszcze jedno...kiedy zacznie się sypać trybuna...?

A juz tak nawiasem mówiąc i znając życie, i tak nie bedemy mieli tych masztów z BB, bo przecież łysy ch** nie bedzie mioł z czego przytulić 10% z transakcji...nie ma na czym wała zrobić, to masztów nie bedzie.
Po drugie tam są 4 maszty, a nom przeca potrzebny jest jeden. Kaj oni dadzą tamte 3 ? Na treningowym bedą leżały, aż pozostałe 3 świeczki popękają ? Nie wierzycie chyba, że z przypływu życzliwości, te ch*** nom wymienią całe oświetlenie...
Wątpia, żeby te słupy z BB wypaliły
ale ty się tam już nie martw, bo pewnie jak będzie trzeba to się kupi po cenie złomu, a miastu się sprzeda za normalną cenę, bo przecież trzeba sprawdzenie zrobić.
zrobią jeden maszt to się za miesiąc okaże, że kolejny się za bardzo odchyla lub z powodu erozji grozi katastrofą.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

evn
Posty: 735
Rejestracja: 30 mar 2006, o 22:18
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19250 Post autor: evn » 20 sty 2023, o 13:46

heli pisze:
20 sty 2023, o 13:39
Adam1983 pisze:
20 sty 2023, o 13:14
Teroz mnie naszło jeszcze jedno...kiedy zacznie się sypać trybuna...?

A juz tak nawiasem mówiąc i znając życie, i tak nie bedemy mieli tych masztów z BB, bo przecież łysy ch** nie bedzie mioł z czego przytulić 10% z transakcji...nie ma na czym wała zrobić, to masztów nie bedzie.
Po drugie tam są 4 maszty, a nom przeca potrzebny jest jeden. Kaj oni dadzą tamte 3 ? Na treningowym bedą leżały, aż pozostałe 3 świeczki popękają ? Nie wierzycie chyba, że z przypływu życzliwości, te ch*** nom wymienią całe oświetlenie...
Wątpia, żeby te słupy z BB wypaliły
ale ty się tam już nie martw, bo pewnie jak będzie trzeba to się kupi po cenie złomu, a miastu się sprzeda za normalną cenę, bo przecież trzeba sprawdzenie zrobić.
zrobią jeden maszt to się za miesiąc okaże, że kolejny się za bardzo odchyla lub z powodu erozji grozi katastrofą.
Nie oszukujmy się, wymiana 4 masztów jest potrzebna pod budowę nowego stadionu. Obecne umiejscowienie świeczek, koliduje z budową nowych trybun, moim skromnym zdaniem. Można zauważyć przy budowach i rozgrywaniu jednocześnie spotkań, bodajże wszystkie stadiony miały maszty przy narożnikach boiska. Wiadomo ograniczy nam widoczność, ale przynajmniej jakiś krok ku nowemu będzie... jeśli postawią to w miejscu świeczek to z dupy decyzja...

A tak pół żartem, można świeczką podziękować za manifestację chyba przyniosła większy rozgłos jak nasze w centrum miasta.
[img]https://www.niebiescy.pl/images/flagi/ruch_chorzow_04.jpg[/img]

Stona
Posty: 2810
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 20:25
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19251 Post autor: Stona » 20 sty 2023, o 14:08

bywam w Chorzowie tylko sporadycznie mimo zameldowania tutaj, pzeraża mnie w jakim kierunku stacza się to miasto. Dzisiaj przejechałem ulice Powstańców by dojechać do UM. 90% lokali pustych do wynajęcia. Te miasto umarło nie przez nowy ład tylko przez wysokie czynsze i brak wsparcia dla małych przedsiębiorców. Brak biznesu = brak podatku= bieda w mieście
za Tobą pójde w ogień, wode..

Sezonowy
Posty: 107
Rejestracja: 30 maja 2022, o 13:09
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19252 Post autor: Sezonowy » 20 sty 2023, o 14:35

Też bywam w Chorzowie bardzo często i te miasto to jest tragedia, szczególnie centrum, Wolka już nie istnieje… 3 maja zniszczone, sklepy 2 na krzyż z czego jeden to żabka. Skąd takie poparcie dla kotali? Drogi po świeżych remontach się sypią, budynki to ruiny, nówki mieszkania oddawane Ukraińcom.. ku***, skąd to poparcie ???

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19253 Post autor: kroy » 20 sty 2023, o 14:37

Sezonowy pisze:
20 sty 2023, o 14:35
Też bywam w Chorzowie bardzo często i te miasto to jest tragedia, szczególnie centrum, Wolka już nie istnieje… 3 maja zniszczone, sklepy 2 na krzyż z czego jeden to żabka. Skąd takie poparcie dla kotali? Drogi po świeżych remontach się sypią, budynki to ruiny, nówki mieszkania oddawane Ukraińcom.. ku***, skąd to poparcie ???
Ukraińców to nie win za to jak wyglada Chorzów tylko chorzowian ;)

A dodatkowo już niedługo stadion tez będzie pusty
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Sezonowy
Posty: 107
Rejestracja: 30 maja 2022, o 13:09
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19254 Post autor: Sezonowy » 20 sty 2023, o 14:38

Nie winie ukraincow ale świeżo mieszkania po remoncie są im oddawane, gdzie ludzie z Chorzowa z bajtlami czekają po kilka lat na takie mieszkania. Moja ciotka tylko Kotale zna i kopla więc na wybory nie pójdzie bo po co, jak nikogo nie zna... I chyba tu jest problem

kattowitz
Posty: 2203
Rejestracja: 27 cze 2007, o 20:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19255 Post autor: kattowitz » 20 sty 2023, o 15:14

Tak tylko informacyjnie. Byłem prawie 3 tygodnie temu w miejscu gdzie składowane są te maszty i nie wyglądały na zardzewiałe. One chyba są ocynkowane. Wtedy jeszcze nie było afery ze świeczkami, więc za bardzo się nie przyglądałem. Moim zdaniem, jeżeli Bielsko chce się pozbyć problemu i kosztami związanymi ze składowaniem na terenie prywatnym to brałbym. Przecież problem wróci jak bumerang z pozostałymi trzema. To kwestia czasu. Teraz na szybko postawić jeden a po sezonie reszta. Problem polega tylko na tym że trzeba wykonać nowe podstawy betonowe, dedykowane pod te maszty z Bielska. Jest też pytanie czy części ze świeczek podpasują do tych "nowych". To i tak by była, można powiedzieć największa inwestycja na Ruchu od x lat.

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19256 Post autor: kroy » 20 sty 2023, o 15:34

kattowitz pisze:
20 sty 2023, o 15:14
Tak tylko informacyjnie. Byłem prawie 3 tygodnie temu w miejscu gdzie składowane są te maszty i nie wyglądały na zardzewiałe. One chyba są ocynkowane. Wtedy jeszcze nie było afery ze świeczkami, więc za bardzo się nie przyglądałem. Moim zdaniem, jeżeli Bielsko chce się pozbyć problemu i kosztami związanymi ze składowaniem na terenie prywatnym to brałbym. Przecież problem wróci jak bumerang z pozostałymi trzema. To kwestia czasu. Teraz na szybko postawić jeden a po sezonie reszta. Problem polega tylko na tym że trzeba wykonać nowe podstawy betonowe, dedykowane pod te maszty z Bielska. Jest też pytanie czy części ze świeczek podpasują do tych "nowych". To i tak by była, można powiedzieć największa inwestycja na Ruchu od x lat.

Człowiek to czyta i wydaje mu się ze to jakiś kabaret, suchar Kuby po czym dopiero po chwili jak młotem dostaje w łeb i uświadamia sobie ze ta dyskusja jest na serio
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2587
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19257 Post autor: Adam1983 » 20 sty 2023, o 15:46

A dlaczego ma być na żarty. Jakby nie patrzeć, Bielsko ratuje nam dupsko i skraca termin montażu o kilka tygodni, miesięcy związany z projektami i ewentualnymi przetargami, bo to w końcu zamówienie publiczne jest.
Jest gotowy produkt. Maszty są "nowe", kwestia transportu i montażu. Smutne to wszystko w ch**, ale obecnie nie ma nad czym wybrzydzać, chyba ze ktoś rozbije Euro Jackpot i zasponsoruje nowy obiekt.

qwertyhu
Posty: 129
Rejestracja: 14 sty 2012, o 23:27
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19258 Post autor: qwertyhu » 20 sty 2023, o 15:54

wojt pisze:
20 sty 2023, o 11:48
grzechub pisze:
20 sty 2023, o 10:47
:mur:

Jaki, ku***,, wstyd :mur: :mur: :mur:
Trzeba się zgodzić, to już jest pukanie w dno od spodu. Tak wygląda cała kadencja łysego nieudacznika i obraz inwestycji miejskich na miarę XXI wieku. Jesteśmy pariasami Górnego Śląska, województwa i całej Polski. Czarni Kozłowa Góra mają już lepszy stadion, Kotala jest oszustem, kompletnym nieudacznikiemi i partyjnym figurantem, ale takiemu Koplowi za tekst o zgrabnym stadionie miejskim w Chorzowie powinno sie napluć w sam środek bezczelnego oblicza.
Platforma w całej swojej krasie. Głosujcie dalej na tych nieudaczników może nasze wnuki dożyją nowego stadionu.

adam12
Posty: 448
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 21:53
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19259 Post autor: adam12 » 20 sty 2023, o 17:03

Platforma w całej swojej krasie. Głosujcie dalej na tych nieudaczników może nasze wnuki dożyją nowego stadionu.
[/quote]

A który kandydat ma w programie budowę stadionu? Piszesz jakieś populizmy, a nie dajesz zdanych konkretów jak masz lamentować żeby lamentować to po co jest ten wpis?

Sezonowy
Posty: 107
Rejestracja: 30 maja 2022, o 13:09
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#19260 Post autor: Sezonowy » 20 sty 2023, o 17:35

Temat rzeka, jeżeli o tym nie słyszałeś mieszkając na Śląsku to dziwne. Wystarczy też poczytać komentarze pod chorzowskim artykułami jeżeli jeszcze są o tym. Głównie to było jak był ten ogromny napływ Ukraińców, na Batorym na starym osiedlu np. co drugi to Ukrainiec, była też historia że ukry nie chciały mieszkania z toaletą na sieni to dostali inne mieszkanie mieli nawet wybór. Nie chcieli wypranych pościeli tylko nowe itd. Ale tu nie o ukrach tylko o kotali i stadionie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], OSH i 222 gości