Modernizacja stadionu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
ciudu
Posty: 492
Rejestracja: 30 sty 2009, o 20:01
Lokalizacja: Fryna

Re: Modernizacja stadionu

#17311 Post autor: ciudu » 6 lut 2019, o 19:44

Przeciez lysemu wlasnie o to cbodzi, zeby bylo drogo, wtedy radni Sie bydom buntowac, glosowac przeciw budowie albo z innym wariantym it'd. it'd. a czas bydzie dalij plynol I w 2029 roku lysy wpadnie na pomysl budowy przystadionowych parkingow na 2000 aut I hotelu wkonponowanego w infraktusgura nowego estadio. I wreszcie w 2030 roku robiymy nowo makieta I szukomy do 2035 nowego projektanta, oczywiscie jak sie niy okaze ze te parkingi majom trrocha male wymiary to moge sie to trrocha przedluzyc o OK 2 Lata. Ale h..j, jakos to bydzie.

ciudu
Posty: 492
Rejestracja: 30 sty 2009, o 20:01
Lokalizacja: Fryna

Re: Modernizacja stadionu

#17312 Post autor: ciudu » 6 lut 2019, o 20:49

Smutne jest to ze niyma w naszych szeregach osoby kero by te SETKI TYSIECY NIEBIESKICH KIBICOW pokierowala pod UM. Wszyscy chyba do h... ja niy siedzom.? Abo?

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Modernizacja stadionu

#17313 Post autor: RNK95 » 6 lut 2019, o 21:12

ciudu pisze:
6 lut 2019, o 20:49
Smutne jest to ze niyma w naszych szeregach osoby kero by te SETKI TYSIECY NIEBIESKICH KIBICOW pokierowala pod UM. Wszyscy chyba do h... ja niy siedzom.? Abo?
Jest na ten moment tylko jedna taka osoba - Simon ;)

mauryc1990
Posty: 290
Rejestracja: 26 mar 2008, o 22:41
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17314 Post autor: mauryc1990 » 6 lut 2019, o 22:24

Coś za dużo ostatnio przypadków. Miała być umowa sponsorska z Alba - cisza. Dzień pózniej info o udzielonej pożyczce. W wywiadzie zwróćcie uwagę na ostatnie zdanie Chrapka o budowie stadionu, tak jakby wiedział że Kotala coś kręci.
Wczoraj wieczorem info o odwołaniu dzisiejszego spotkania.
Czwarta poprawka w projekcie to kolejny koszt, uzyskanie nowych zezwoleń budowlanych to też koszty. Czy mózna zarzucić obecnemu prezydentowi niegospodarność i działanie na szkode?

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17315 Post autor: gerhat » 7 lut 2019, o 06:29

Spokojnie. Kibice mają swojego przedstawiciela w uzgodnieniach dot. budowy i może niech Simon się wypowie czy ta kwestia zmiany projektu była omawiana na spotkaniu czy też to kolejny z nikim nie konsultowany wybieg miasta by odwlec wszystko w czasie.
Z tego co kojarzę to po spotkaniu były komunikowane drobne poprawki związane ze zmianą przepisów a nie tak poważne zmiany funkcjonalne obiektu ale nie śledzę wszystkiego więc poprawcie mnie jeżeli się mylę

Awatar użytkownika
19Wariat20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 702
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 13:14
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17316 Post autor: 19Wariat20 » 7 lut 2019, o 06:36

gerhat pisze:
7 lut 2019, o 06:29
Spokojnie. Kibice mają swojego przedstawiciela w uzgodnieniach dot. budowy i może niech Simon się wypowie czy ta kwestia zmiany projektu była omawiana na spotkaniu czy też to kolejny z nikim nie konsultowany wybieg miasta by odwlec wszystko w czasie.
Spokojny to byda dopiyro wtedy jak tyn stadion powstanie.Kotala robi wszystkich w ciula i śmieje sie nom w twarz.
Poprawka,poprawka poprawki,potym jeszcze coś innego a czas leci i ceny rosnom.... :cenzura:
Kibice Ruchu ino poradzom dużo godać,szkryflać,narzekać itd.Co miesiąc powinny być protesty pod urzędem miejskim bo to co tyn glacok odpierdalo jest żałosne

scaneRboy
Posty: 8166
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17317 Post autor: scaneRboy » 7 lut 2019, o 08:31

"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

domin11hks
Posty: 901
Rejestracja: 31 mar 2005, o 13:12
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17318 Post autor: domin11hks » 7 lut 2019, o 10:39

'PYJTER' pisze:
7 lut 2019, o 10:12
Chce wierzyć w dobre intencje Kotali i liczę, że teraz ma łeb na karku i myśli trocha dali...
Mogę mu zarzucić, że dlaczego dopiero teraz ocknął się z tym pomysłem aby stadion żył nie tylko w dniu meczowym ale także poza nim.
To tylko pokazuje, że projekt który powstał 5-6 lat temu czy ile tam lat temu nie chce mi się teraz szukać był zrobiony na zasadzie zrobimy go a i tak nie wybudujemy.
Teraz nagle okazało się, że ten projekt ni jak ma się do rzeczywistości gdyż poza meczami i jakimiś mniejszymi koncertami byłby martwy.
Sam pomysł aby jakoś ożywić obszar dookoła jest jak najbardziej słuszny. Jakby na to nie patrzeć to są dodatkowe miejsca pracy i dodatkowe wpływy do miasta. Możemy po nim jechać ile wlezie ale jakby ten stadion wybudowali bez tego całego zaplecza komercyjnego to byłby to koronny argument dla przeciwników że prócz dnia meczowego do stadionu non stop trzeba dokładać. Budowa restauracji, siłowni które ktoś zaadoptuje i wynajmie jest rzeczą wręcz dla mnie normalną i myślałem, że to już wcześniejszy projekt zakładał.
Poczekajmy do spotkania komisji może Simon coś więcej się dowie...
Dla mnie najważniejsza rzecz to finansowanie a dokładnie jaki budżet zakłada miasto na realipodać zację tej inwestycji po zmianach... Bo czy on będzie kosztować 150mln czy 200mln to finansowanie spokojnie zmontuje miasto bo każdy bank bardzo chętnie to sfinansuje w mniejszym bądź dłuższym okresie...
Pytanie tylko jaki jest max. pułap który chce miasto na to przeznaczyć, bo to jest odpowiedź czy przetarg w ogóle ma szanse powodzenia... Mamy stary SIWZ sprzed paru lat a nowy do przetargu dopiero się tworzy więc nie ma się skąd dowiedzieć...
Na tym polega właśnie cała ta zabawa, no przeca Kotala chce dobrze ma łeb i kombinuje.
Teraz kolesia oświeciło że można by tak a nie inaczej ? Prędzej o tym nie wiedział ?
Za długi czekamy żeby podać jakąś złą informacje o zatrzymaniu całego tego procesu
Teraz będzie nam zabierał czas oczywistymi oczywistościami...
I tak kolejne 10 lat ..

Rafal1920
Posty: 2492
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 21:03
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17319 Post autor: Rafal1920 » 7 lut 2019, o 10:46

Wszyscy godali, że tyn stadion bez siłowni, pubu i muzeum to bubel i że bydzie zarabiać na siebie tylko w dniu meczowym. I ludzie godali to 4, 5 lot temu jak zoboczyli projekt. O tym samym wspominoł Kotali Simon. Teraz nagle gdy wydawało się, że w końcu coś ruszyło, konieczne są ino drobne poprawki, Fantomas kapnął się że jednak wszyscy mieli wcześni racja i podjął decyzja o przeprojektowaniu koncepcji bo stadion musi żyć. Przecież nawet gupi i ślepy kapnie się, że jes to dalsze mamienie nos i robienie w ciula. Wszystko żeby odwlec w czasie budowa i żeby jakoś następno kadencja przeleciała. Już wolołbych męski decyzji i powiedzenia wprost przez Łysego, że niy wybuduje tego stadionu bo jest niy potrzebny. A łon nos wszystkich w hu** robi już tyla lot. 27 lutego na posiedzeniu komisji niy dowiemy się niczego nowego. Wszystko jest robione żeby tyn stadion niy powstoł i co najgorsze jest to robione przy naszy bierny postawie. Wszyscy się dziwią, że całe środowisko piłkarskie ratowało Wisła, z Bońkami, Stanowskimi i rzeszą dziennikarzy na czele, a nos pora lot temu zwyczajnie ololi. Ino tam było co ratować, tam rzesza kibiców wykupiło akcje klubu i organizowało różne akcje żeby uratować swój kochany klub. Jak łoni by byli w naszej sytuacji to pod UM zrobili by taki rozpierdol, że stadion już downo był w trakcie budowy. A w Chorzowie cisza i hu*, transparent na meczu NOWY STADION DLA RUCHU i od 10 lot okrzyki że moknymy jak te ci***. Niestety nie momy żodny siły przebicia, a naszą bierną postawom dajemy Kotali dalsze pozwolenia gry na czas. Szkoda godać.

LEMON-CHORZOW
Posty: 1082
Rejestracja: 24 gru 2009, o 14:40
Lokalizacja: CHORZOW
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17320 Post autor: LEMON-CHORZOW » 7 lut 2019, o 12:21

http://stadiony.net/aktualnosci/2019/02 ... nie_cichej wkleilech to wczoraj niektorzy moze nie czytali ,,,,link ze strony zajmujacej sie tylko stadionami

Awatar użytkownika
AdiC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1488
Rejestracja: 14 sie 2002, o 13:56
Lokalizacja: Ruda Śl Bykowina akt Szczecin
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17321 Post autor: AdiC » 7 lut 2019, o 13:17

RNK95 pisze:
6 lut 2019, o 21:12
ciudu pisze:
6 lut 2019, o 20:49
Smutne jest to ze niyma w naszych szeregach osoby kero by te SETKI TYSIECY NIEBIESKICH KIBICOW pokierowala pod UM. Wszyscy chyba do h... ja niy siedzom.? Abo?
Jest na ten moment tylko jedna taka osoba - Simon ;)
Jedyn Simon a za nim może z 80 osób przidzie na demonstracja.
AdiC
Dumni ze zwycięstw - wierni po porażce!!!

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17322 Post autor: gerhat » 7 lut 2019, o 13:52

Setki tysięcy to jedynie Św. Karol Wojtyła

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1399
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17323 Post autor: kroy » 7 lut 2019, o 21:02

gerhat pisze:
7 lut 2019, o 13:52
Setki tysięcy to jedynie Św. Karol Wojtyła
To by nawet kibice Górnika i GKS-u przyszli na manifestacje :D Pod pache z gorolami z Sosnowca :D
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

ciudu
Posty: 492
Rejestracja: 30 sty 2009, o 20:01
Lokalizacja: Fryna

Re: Modernizacja stadionu

#17324 Post autor: ciudu » 7 lut 2019, o 23:41

Z tymi setkami tys. to niy biercie tego tak na powaznie, tako Malo ironia z moij strony. Faktem jest ze niyma na chwila obecno chopa Co by sie tym zajol. Wiym Simon, ale niy idzie od niego wymagac zeby sie som tyloma sprawami zajmowo
A tak wlasciwie moim zdaniym powinny sie wszystkie fankluby spotkac I ustalic Co dalij.
W jednosci sila abo?

Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17325 Post autor: szogun » 8 lut 2019, o 10:58

12 tysięcy wystarczy.
Takie moje skromne zdanie patrząc na frekwencję z Ekstraklasy, 1 ligi i obecnie.
A jak będzie jakiś mega rywal np Górnik albo Legia to zrobi się bilet 5 zł droższy i już połowa zrezygnuje.
Co myślicie? 🤔

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Pivko i 68 gości