Modernizacja stadionu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
somebody_correct
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 449
Rejestracja: 25 cze 2007, o 13:13
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18241 Post autor: somebody_correct » 25 sty 2020, o 21:17

Czy sa plany kolejnej juz ostrzejszej manifestacji i wyrazenia pogladow na temat Niepoprezydenta Chorzowa zwanego inaczej lysym nietoperzem?
Temat upadl i w sumie slowa skierowane do Viro bo tak broniles ze wolisz cos niz nic.. Jal tam te remonty budynkow? Bo ponoc kasa wyparowala.
Wszyscy - #wspieram WR - WIELKI RUCH
Kto nie daje ten z policji hej!

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1637
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18242 Post autor: west72 » 25 sty 2020, o 21:23

arcio pisze:
25 sty 2020, o 08:10
scouser pisze:
23 sty 2020, o 18:40
Elmer pisze:
22 sty 2020, o 22:32
W grze w szachy Chorzów to czołówka krajowa. W te "szachy".

Z tego co czytam na Świonach chcą referendum. Niby to ktoś apolityczny, ale ja tam wyczuwam ducha Dawidka.
oczywiście że tak, całe środowisko które było "beneficjentem" rządów Dawidka wyje i jęczy jak na marszach KODu, coraz więcej Świętochłowickich urzędników zauważa jednak pozytywne zmiany, racjonalnie wydawaną kasę, ludzie też to widzą.
Jakie bzdury... Sprawdź ilu urzędników sp***doliło ze Świon, tam teraz łapanka stażystów, kolesiostwo jakiego nie było za poprzedników, amatorka, szycie na siłę, dokumenty z wadami prawnymi...
Niestety, ale każdy nowy prezydent jest gorszy od poprzednika :(
Temat dotyczy stadionu RUCHU a nie Świon.Urzędnicy zostali pogonieni a nie spier.....Niektórzy są poszukiwani przez interpol (list gończy)więc arcio daj spokój :rotfl:
Swiony mają swoje problemy ale my jako kibice RUCH-u także Ci ze Świon powinniśmy wspierać tych z Chorzowa aby doprowadzić do odwołania PINOKIA KO-tali,bo jeśli tego nie przeprowadzimy to mimo wszystkich wysiłków włożonych w ratowanie 100 latka wszystko może pi***olnąć ,bo stadion to podstawa do rozwoju i powrotu do normalności
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

Awatar użytkownika
bergmon
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 424
Rejestracja: 14 mar 2013, o 13:04
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18243 Post autor: bergmon » 26 sty 2020, o 06:55

somebody_correct pisze:
25 sty 2020, o 21:17
Czy sa plany kolejnej juz ostrzejszej manifestacji i wyrazenia pogladow na temat Niepoprezydenta Chorzowa zwanego inaczej lysym nietoperzem?
Temat upadl i w sumie slowa skierowane do Viro bo tak broniles ze wolisz cos niz nic.. Jal tam te remonty budynkow? Bo ponoc kasa wyparowala.
No właśnie,tyż bych chcioł wiedzieć, co dalij bydymy udować,że nic się nie stało,a łysy nom pluje w twarz.Niy ma stadionu,niy na żodnych remontów,pozwolenia się kończą,kasa wyparowała,a my siedzymy cicho.Taki stan niy może trwać.

Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1046
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18244 Post autor: tedeus63 » 26 sty 2020, o 08:59

Nawet jak nom sie udo odwołać tego łysego oszusta to wiadomo co dalij? momy jakiegos kandydata , wiemy co robic dalej?

arcio
Posty: 4790
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18245 Post autor: arcio » 28 sty 2020, o 17:07

west72 pisze:
25 sty 2020, o 21:23
Temat dotyczy stadionu RUCHU a nie Świon.Urzędnicy zostali pogonieni a nie spier.....Niektórzy są poszukiwani przez interpol (list gończy)więc arcio daj spokój :rotfl:
Swiony mają swoje problemy ale my jako kibice RUCH-u także Ci ze Świon powinniśmy wspierać tych z Chorzowa aby doprowadzić do odwołania PINOKIA KO-tali,bo jeśli tego nie przeprowadzimy to mimo wszystkich wysiłków włożonych w ratowanie 100 latka wszystko może pi***olnąć ,bo stadion to podstawa do rozwoju i powrotu do normalności
Po pierwsze obecny prezydent chciałby pogonić wszystkich urzędników ale tak to jest jak się nie znasz na robocie którą masz nadzorować, więc sporo ludzi odeszło samych, cześć została zmuszona a cześć jeszcze sp***doli co odbije się jeszcze bardziej na jakości pracy - no ale widzę że wiesz lepiej więc pewnie jesteś z rzutu begerowego :D
Po drugie list gończy jest wystawiony za jedną Panią która akurat do mądrych nie należy więc nawet i dobrze :)
Po trzecie stadionu nie będzie i tylko zmiana na stanowisku prezia może coś zmienić. Nie jest to jednak pewne bo jak pokazuje przykład Świon gdzie zmienił się prezydent a obietnice zostały tylko obietnicami, rzeczywistość pokazała że hipokryzja polityków nie zna granic. Oby w Chorzowie się udało na korzyść Ruchu.
nigdy nie jest za późno

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1637
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18246 Post autor: west72 » 28 sty 2020, o 19:01

arcio pisze:
28 sty 2020, o 17:07
west72 pisze:
25 sty 2020, o 21:23
Temat dotyczy stadionu RUCHU a nie Świon.Urzędnicy zostali pogonieni a nie spier.....Niektórzy są poszukiwani przez interpol (list gończy)więc arcio daj spokój :rotfl:
Swiony mają swoje problemy ale my jako kibice RUCH-u także Ci ze Świon powinniśmy wspierać tych z Chorzowa aby doprowadzić do odwołania PINOKIA KO-tali,bo jeśli tego nie przeprowadzimy to mimo wszystkich wysiłków włożonych w ratowanie 100 latka wszystko może pi***olnąć ,bo stadion to podstawa do rozwoju i powrotu do normalności
Po pierwsze obecny prezydent chciałby pogonić wszystkich urzędników ale tak to jest jak się nie znasz na robocie którą masz nadzorować, więc sporo ludzi odeszło samych, cześć została zmuszona a cześć jeszcze sp***doli co odbije się jeszcze bardziej na jakości pracy - no ale widzę że wiesz lepiej więc pewnie jesteś z rzutu begerowego :D
Po drugie list gończy jest wystawiony za jedną Panią która akurat do mądrych nie należy więc nawet i dobrze :)
Po trzecie stadionu nie będzie i tylko zmiana na stanowisku prezia może coś zmienić. Nie jest to jednak pewne bo jak pokazuje przykład Świon gdzie zmienił się prezydent a obietnice zostały tylko obietnicami, rzeczywistość pokazała że hipokryzja polityków nie zna granic. Oby w Chorzowie się udało na korzyść Ruchu.
Koleżko nie rób mi tu prywatnych wycieczek z jakiego jestem rzutu bo mieszkam w tym mieście już tyle lat ,że przeżyłem już nie jednego cwaniaka i nieudacznika na stanowisku prezydenta także tego za którym jak piesek biegałeś podczas wszystkich imprez na których się pojawiał jako pracownik wydziału promocji miasta i to nie tylko podczas kampanii prezydenckiej.Niestety taki mamy na Świonach klimat;Temat dotyczy modernizacji stadionu RUCHU Chorzów a nie Skałki więc może skupmy się na temacie a nie wylewaniu żalów i tesknotą za Delfinem (na którego w pierwszej kadencji sam oddałem głos)panie Arkadiuszu Ch.
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

scaneRboy
Posty: 8310
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18247 Post autor: scaneRboy » 29 sty 2020, o 06:53

arcio pisze:
28 sty 2020, o 17:07

Po pierwsze obecny prezydent chciałby pogonić wszystkich urzędników ale tak to jest jak się nie znasz na robocie którą masz nadzorować, więc sporo ludzi odeszło samych, cześć została zmuszona a cześć jeszcze sp***doli co odbije się jeszcze bardziej na jakości pracy
Arcio, pozwolisz że się wtrącę. Jestem z Chorzowa, ale miałem możliwość zarządzać różnymi zespołami. Gwarantuje Ci, że przewietrzenie takiej organizacji jak urząd, szczególnie po ładnych paru latach stylu poprzednika (żeby nie powiedzieć dosadniej) na pewno nie zaszkodzi. Jakość pracy powiązana jest z kosztami. Jeśli próbujesz napisać, że dotychczasowy układ gwarantował najwyższą jakość pracy, to wiesz... może koszty Świętochłowice mają rewelacyjne? Skoro jest jakość, to gdzie jest wydajność? Jak wyglądają owoce tej jakości? Jakie są w Świętochłowicach mierniki jakości?

Skoro jest zapaść budżetowa, to tylko naiwniak myśli, że to będzie funkcjonowało w niezmieniony sposób przez kolejne lata.

Na temat zarządzania zmianą powstały tomiska podręczników, zmiany zawsze powodują przejściowy chaos, wymagają szkoleń i czasu, sięgają do miękkich stref organizacyjnych takich jak kultura. Nowy lider może być oceniony dopiero z perspektywy czasu.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

scaneRboy
Posty: 8310
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18248 Post autor: scaneRboy » 29 sty 2020, o 11:54

najlepsze jest to, że gdyby mnie szwindel wyborczy Kotali prawdopodobnie nikt lub prawie nikt by się tymi sprawami nie zainteresował.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

arcio
Posty: 4790
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18249 Post autor: arcio » 30 sty 2020, o 00:17

@West72 a kto tu tęskni za poprzednim prezydentem? Ja tylko opisuję fakty. Pracowałem z czterema prezydentami więc trochę porównania mam od wewnątrz. Łatwo jest kogoś osądzać nie znając faktów, ale to jest najłatwiejsze, prawda koleżko? ;)

@scaneRboy zgadzam się z Tobą ale jak dobrze wiesz wszystko musi być robione z głową, a nie w myśl zasady "Teraz ku*** my" :D

A wracając do tematu to powtórzę po raz kolejny że nowego stadionu nie będzie, nie z tym prezydentem! Referendum nie wypali bo do odwołania trzeba konkretnego przekrętu a Andrzejek jak na razie dobrze maskuje ;)
nigdy nie jest za późno

ciudu
Posty: 492
Rejestracja: 30 sty 2009, o 20:01
Lokalizacja: Fryna

Re: Modernizacja stadionu

#18250 Post autor: ciudu » 11 lut 2020, o 05:12

Panie radny Krzak, dlugo jeszcze bydymy na odpowiedzi czekac?

scaneRboy
Posty: 8310
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18251 Post autor: scaneRboy » 11 lut 2020, o 09:16

arcio pisze:
30 sty 2020, o 00:17
robione z głową,
zastanawiam się, czy nie lepiej by było dyskretnie pocisnąć jakiś mały bunt na zapleczu. Nie w tym rzecz, że na opozycje nie można liczyć, opozycji po prostu nie ma.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

kickers
Posty: 289
Rejestracja: 23 wrz 2003, o 22:17
Lokalizacja: NOWY (R) BYTOM
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18252 Post autor: kickers » 11 lut 2020, o 11:14

W Chorzowie opozycja?---------->Ani widu Ani słychu!
NOWY [R] BYTOM

ciudu
Posty: 492
Rejestracja: 30 sty 2009, o 20:01
Lokalizacja: Fryna

Re: Modernizacja stadionu

#18253 Post autor: ciudu » 11 lut 2020, o 14:18

Ponawiam pytanie do Pana RADNEGO K., juz dawno powinien pan odpowiedzic na zadane pytanie a ze sie pan mial podjac zapatania pewnego lysego oszusta co z listem do Morawieckiego to czekam na odpowiedzi, albo fantomas panu powiedzial : IDZ PAN W CH.. J.

19Ruch20R
Posty: 395
Rejestracja: 2 sty 2010, o 12:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18254 Post autor: 19Ruch20R » 11 lut 2020, o 17:57

ciudu pisze:
11 lut 2020, o 14:18
Ponawiam pytanie do Pana RADNEGO K., juz dawno powinien pan odpowiedzic na zadane pytanie a ze sie pan mial podjac zapatania pewnego lysego oszusta co z listem do Morawieckiego to czekam na odpowiedzi, albo fantomas panu powiedzial : IDZ PAN W CH.. J.
Taką dostałem odpowiedz ostatnio od Pana Radnego Krzaka.
Na sesji 30.01 nie był obecny prezydent. Złożyłem w tej sprawie interpelację. Czekam na odpowiedź. Poinformuję, jak się pojawi.

ciudu
Posty: 492
Rejestracja: 30 sty 2009, o 20:01
Lokalizacja: Fryna

Re: Modernizacja stadionu

#18255 Post autor: ciudu » 11 lut 2020, o 19:58

19Ruch20R pisze:
11 lut 2020, o 17:57
ciudu pisze:
11 lut 2020, o 14:18
Ponawiam pytanie do Pana RADNEGO K., juz dawno powinien pan odpowiedzic na zadane pytanie a ze sie pan mial podjac zapatania pewnego lysego oszusta co z listem do Morawieckiego to czekam na odpowiedzi, albo fantomas panu powiedzial : IDZ PAN W CH.. J.
Taką dostałem odpowiedz ostatnio od Pana Radnego Krzaka.
Na sesji 30.01 nie był obecny prezydent. Złożyłem w tej sprawie interpelację. Czekam na odpowiedź. Poinformuję, jak się pojawi.

Dzieki !!!
To pokazuje kto rzadzi miastem Chorzow ,2-4 tygodnie na odpowiedz na proste pytanie w sprawie ktora to wyplynela z jego ust ,ale widocznie tylko poto zeby sie wydawalo ze cos jeszcze dziala w sprawie stadionu.Wku.....jace jest tylko to ,ze ten oszust po tym stadionowym przekrecie jeszcze przez tyle lat bedzie sie tego koryta trzymac jakby najnormalniejszom zecza na swiecie bylo wyj...nie milionow zlotych publicznych pieniedzy na projekty itd. nie mowiac juz o jego klamstwach i nadzieji tysiecy kibicow na normalnosc w tym miescie.Nie upolityczniajac tego watku, musze powiedziec ze tak k...a PO rzadzilo pare dekad temu i chce do tego koryta sie znowu dorwac i dalej tak rzadzic,dlatego tylko z tego wzgledu zeby tym ch..jom na zlosc zrobic i zeby bylo w tym wszyskim trocha normalnosci byda zawsze inne partie popiyrac , niy wazne jakie , byle niy tych k..a niyudacznikow,zlodzieji i sprzedawczykow. Dobra koniec polityki , fakt jest ze niy moga juz na tyn lysy zaklamyny pysk patrzec.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], JEDI_V, NG1920 i 191 gości