Modernizacja stadionu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
NG1920
Posty: 1159
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18841 Post autor: NG1920 » 13 cze 2022, o 13:43

Gebeels pisze:
13 cze 2022, o 13:08
Wszyscy tutaj piszą, że sprawa stadionu to strikte mieszkańców Chorzowa ale właśnie jest całkowicie odwrotnie. Jako prezydent miasta posiadający taki klub powinien być dobrym gospodarzem goszczącym tych ludzi z miast ościennych. Trzeba mówić że to jest sprawa ludzi nie tylko tych z Chorzowa ale całego województwa. Czy dobre Uniwersytety z wielkich miast zamykają się tylko dla miejscowych ? Czy Jasna Góra zamyka się tylko na Częstochowian ? Czy plaża w Sopocie, Niechorzu, Stegnie zamyka się tylko dla ich mieszkańców ? Nie bo o to właśnie w tym chodzi, jeśli Chorzów słynie tylko z tego że ma Ruch i przyciąga to ludzi to jest sprawa wszystkich tych którzy w tym uczestniczą. W latach Wielkich Hajduk jak budowali najnowocześniejszy stadion w Europie to dla prawie całego województwa a nie Chorzowa. Tym trzeba kierować presję, że to sprawa prawie całego śląska.
:padam: :padam: :padam:

I tyle w temacie. Dobry zarządca widzi, że przyjezdni są w stanie zostawiać pieniądze w mieście. Zły zarządca widzi tylko i wyłącznie problem.

evn
Posty: 735
Rejestracja: 30 mar 2006, o 22:18
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18842 Post autor: evn » 13 cze 2022, o 14:05

Gebeels pisze:
13 cze 2022, o 13:08
Wszyscy tutaj piszą, że sprawa stadionu to strikte mieszkańców Chorzowa ale właśnie jest całkowicie odwrotnie. Jako prezydent miasta posiadający taki klub powinien być dobrym gospodarzem goszczącym tych ludzi z miast ościennych. Trzeba mówić że to jest sprawa ludzi nie tylko tych z Chorzowa ale całego województwa. Czy dobre Uniwersytety z wielkich miast zamykają się tylko dla miejscowych ? Czy Jasna Góra zamyka się tylko na Częstochowian ? Czy plaża w Sopocie, Niechorzu, Stegnie zamyka się tylko dla ich mieszkańców ? Nie bo o to właśnie w tym chodzi, jeśli Chorzów słynie tylko z tego że ma Ruch i przyciąga to ludzi to jest sprawa wszystkich tych którzy w tym uczestniczą. W latach Wielkich Hajduk jak budowali najnowocześniejszy stadion w Europie to dla prawie całego województwa a nie Chorzowa. Tym trzeba kierować presję, że to sprawa prawie całego śląska.
Dokładnie, kupując wszystko w Chorzowie, : bilety, coś ze strefy gastro i gadżety to podatek zostaje tam. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.
[img]https://www.niebiescy.pl/images/flagi/ruch_chorzow_04.jpg[/img]

BoRo
Posty: 378
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:45
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18843 Post autor: BoRo » 13 cze 2022, o 14:22

NG1920 pisze:
13 cze 2022, o 13:43
Gebeels pisze:
13 cze 2022, o 13:08
Wszyscy tutaj piszą, że sprawa stadionu to strikte mieszkańców Chorzowa ale właśnie jest całkowicie odwrotnie. Jako prezydent miasta posiadający taki klub powinien być dobrym gospodarzem goszczącym tych ludzi z miast ościennych. Trzeba mówić że to jest sprawa ludzi nie tylko tych z Chorzowa ale całego województwa. Czy dobre Uniwersytety z wielkich miast zamykają się tylko dla miejscowych ? Czy Jasna Góra zamyka się tylko na Częstochowian ? Czy plaża w Sopocie, Niechorzu, Stegnie zamyka się tylko dla ich mieszkańców ? Nie bo o to właśnie w tym chodzi, jeśli Chorzów słynie tylko z tego że ma Ruch i przyciąga to ludzi to jest sprawa wszystkich tych którzy w tym uczestniczą. W latach Wielkich Hajduk jak budowali najnowocześniejszy stadion w Europie to dla prawie całego województwa a nie Chorzowa. Tym trzeba kierować presję, że to sprawa prawie całego śląska.
:padam: :padam: :padam:

I tyle w temacie. Dobry zarządca widzi, że przyjezdni są w stanie zostawiać pieniądze w mieście. Zły zarządca widzi tylko i wyłącznie problem.
Genau ! kotala to je zly zarzondca i tyla ! Uon sie probuje wybielic, ale dwanoscie lot w kulki leciec to yno te k***y polityczne umiom.
PyRsk

niebieskifanatyk
Posty: 2692
Rejestracja: 20 maja 2006, o 16:55
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18844 Post autor: niebieskifanatyk » 13 cze 2022, o 14:40

Aż się w człowieku gotuje. Śrutwa wczoraj dobrze zauważył, jak Ruchem rządzili złodzieje i oszuści to Kotala był z nimi w dobrej komitywie. Teraz jak u steru są ludzie uczciwi, którym na sercu leży tylko i wyłącznie dobro klubu to łysy robi tylko i wyłącznie pod górkę.

scaneRboy
Posty: 8303
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18845 Post autor: scaneRboy » 13 cze 2022, o 15:40

To tak jakby burmistrz Szczyrku miał problem, że mu narciarze drogi korkują.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Elmer
Posty: 10375
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18846 Post autor: Elmer » 13 cze 2022, o 15:53

Elmer pisze:
8 cze 2022, o 12:43
Po rozmowie z osobą z RM wnioskuję, że fantomas rzuci jakiś ochłap wkrótce. Coś ma być głosowane na radzie miasta. Nie wiem dokładnie co, ale jakieś rozmowy prawdopodobnie są. Widać wybory się zbliżają.

Może źle wnioskuję. Jak będę miał okazję to podpytam.
Nic nie będzie. Zresztą łysy to potwierdził dzisiaj.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
Lateralus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 403
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 20:21
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18847 Post autor: Lateralus » 13 cze 2022, o 16:41

Mam wrażenie że przeciągające się remonty ulic w Chorzowie są po to aby o nich mówić, że przecież są remonty i kasa właśnie na nie idzie! Wiem, to spora nadinterpretacja z mojej strony ale jak się czyta brednie „Przydenta” to można po takich głupotach się już wszystkiego spodziewać.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7944
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Modernizacja stadionu

#18848 Post autor: Scypion » 13 cze 2022, o 16:46

Lateralus pisze:
13 cze 2022, o 16:41
Mam wrażenie że przeciągające się remonty ulic w Chorzowie są po to aby o nich mówić, że przecież są remonty i kasa właśnie na nie idzie! Wiem, to spora nadinterpretacja z mojej strony ale jak się czyta brednie „Przydenta” to można po takich głupotach się już wszystkiego spodziewać.
Nie. Przeciągajace sie remonty ulic są po to aby były wstego do przecinania przed wyborami. Naszym celem jest zebranie informacji ile biznesów padło bo okazały się działac na bezludnej wyspie

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10150
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18849 Post autor: jajo » 13 cze 2022, o 17:04

Scypion pisze:
13 cze 2022, o 16:46
Lateralus pisze:
13 cze 2022, o 16:41
Mam wrażenie że przeciągające się remonty ulic w Chorzowie są po to aby o nich mówić, że przecież są remonty i kasa właśnie na nie idzie! Wiem, to spora nadinterpretacja z mojej strony ale jak się czyta brednie „Przydenta” to można po takich głupotach się już wszystkiego spodziewać.
Nie. Przeciągajace sie remonty ulic są po to aby były wstego do przecinania przed wyborami. Naszym celem jest zebranie informacji ile biznesów padło bo okazały się działac na bezludnej wyspie
akurat sie dzis taki artykul pojawil:
https://dziennikzachodni.pl/agonia-hand ... PR7YPRq9vA
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
rafraf32
Posty: 547
Rejestracja: 2 cze 2010, o 13:21
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18850 Post autor: rafraf32 » 13 cze 2022, o 17:15

Czytając ten artykuł widać jakim gospodarzem (grabarzem) biznesu jest prezydent. Kto z kasą zainwestuje w Chorzowie jak miasto nie potrafi uporać się remontami dróg itp. ... zresztą coś wiem o utrudnianiu prowadzenia biznesu przez urząd ... Oni by chcieli zrobiono robota w miesiąc a zapłacić za 12 miesięcy ...


jajo pisze:
13 cze 2022, o 17:04
Scypion pisze:
13 cze 2022, o 16:46
Lateralus pisze:
13 cze 2022, o 16:41
Mam wrażenie że przeciągające się remonty ulic w Chorzowie są po to aby o nich mówić, że przecież są remonty i kasa właśnie na nie idzie! Wiem, to spora nadinterpretacja z mojej strony ale jak się czyta brednie „Przydenta” to można po takich głupotach się już wszystkiego spodziewać.
Nie. Przeciągajace sie remonty ulic są po to aby były wstego do przecinania przed wyborami. Naszym celem jest zebranie informacji ile biznesów padło bo okazały się działac na bezludnej wyspie
akurat sie dzis taki artykul pojawil:
https://dziennikzachodni.pl/agonia-hand ... PR7YPRq9vA
"W życiu piękne są tylko szpile ! "

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2535
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18851 Post autor: Radvan138 » 13 cze 2022, o 17:25

jajo pisze:
13 cze 2022, o 17:04
Scypion pisze:
13 cze 2022, o 16:46
Lateralus pisze:
13 cze 2022, o 16:41
Mam wrażenie że przeciągające się remonty ulic w Chorzowie są po to aby o nich mówić, że przecież są remonty i kasa właśnie na nie idzie! Wiem, to spora nadinterpretacja z mojej strony ale jak się czyta brednie „Przydenta” to można po takich głupotach się już wszystkiego spodziewać.
Nie. Przeciągajace sie remonty ulic są po to aby były wstego do przecinania przed wyborami. Naszym celem jest zebranie informacji ile biznesów padło bo okazały się działac na bezludnej wyspie
akurat sie dzis taki artykul pojawil:
https://dziennikzachodni.pl/agonia-hand ... PR7YPRq9vA
im wiecej takich informacji w mediach na temat nie kompetencji Kotali tym dla nas lepiej

orbiter
Posty: 1414
Rejestracja: 7 maja 2004, o 22:28
Lokalizacja: SH 1920
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18852 Post autor: orbiter » 13 cze 2022, o 20:44

Jeśli Kotala ciągle rzuca tymi samymi argumentami od lat, a przecież przez te 12 lat kadencji mogła powstać choćby jedna trybuna to nadchodzi czas, aby powstala w Chorzowie poważna partia/stowarzyszenie, które będzie miało swojego kandydata na prezydenta.
WdCh i PO będzie ciężko od koryta oderwać, bo to układ wrośnięty w tkankę miasta (tzn.cale rodziny lokalnych notabli poupychani, gdzie się da), ale bez zmian w magistracie możemy na następną kadencję zapomnieć o stadionie.
Ruch Chorzów - Górny Śląsk - Polska

Arena C6

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7944
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Modernizacja stadionu

#18853 Post autor: Scypion » 14 cze 2022, o 06:32

Argumenty Korali można obalić w prosty sposób. Co Pan zrobił przez 12 lat aby miasto było stać? Stadionu nie ma, więc przez te ponad dekadę Chorzów musiał stac się rajem żłobków, dróg, ścieżek rowerowych...(to dopiero jest robienie dobrze nielicznym, btw czy po tych ścieżkach jedz tylko chorzowianie?)

Awatar użytkownika
lacky24
Posty: 130
Rejestracja: 27 paź 2020, o 17:53
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18854 Post autor: lacky24 » 18 cze 2022, o 15:48

lacky24 pisze:
11 cze 2022, o 15:41
Jeden z radnych wystosował interpelację w sprawie budowy stadionu. Pewnie zas odpisza farmazony typu, ze jarek nie dal kasy. Wrzucam, bo im wiecej oczu patrzy na rece politykom, tym lepiej.

P.S. Zebyscie tez nie wpadali w sidla pierwszego lepszego populisty, ktory tylko gada o stadionie ;)

http://chorzow.esesja.pl/interpelacje_i_zapytania
Interpelacja KRM.0003.46.2022 (dot. budowy Stadionu Ruchu przy ulicy Cichej 6)
Mamy odpowiedz

http://chorzow.esesja.pl/interpelacja/8 ... chej-6.htm
Debiut na Cichej: 09.12.2006 Górny Śląsk - Polska
Debiut na Ruchu: 14.04.2007 Ruch - Zagłębie S.

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6208
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#18855 Post autor: heli » 18 cze 2022, o 16:27

Sporządził Aleksandra Kołodziej. Czy to jest zbieżność nazwisk? Czy tam całe rodziny robią w tych urzędach, spółdzielniach i miejskich spółkach?
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] i 168 gości