Modernizacja stadionu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Harpo
Posty: 3374
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#22021 Post autor: Harpo » 18 kwie 2024, o 15:28

PrzyPOminam, bo chyba trzeba: Michałek "zajumal" fotel prezydenta nadanego i wspieranego przez PO (KO). Ich to boli.
Jeśli ktoś myśli, że ten zacietrzewiony typ, amator białego specyfiku i damskich torebek w Sejmie, niechętny kibicom- cokolwiek nam pomoże, to jest w grubym błędzie. Będzie tak zwodził PRezydenta Michałka jak Kotala. Obym się mylił, ale nie łudzę się. Z MM poszłoby zdecydowanie łatwiej, ścieżka już była wydeptana, deklaracja padła, poza tym to inni ludzie. Zresztąz każdym innym ministrem można by dojść do porozmunia, mnie wystarczył pierwszy wywiad odnośnie kasy na stadion Ruchu:
Prezydent Chorzowa 8-10 lat temu podjął decyzję, że ma ważniejsze potrzeby niż stadion. W tym samym czasie w Gliwicach prezydent zbudował stadion, w Zabrzu pani prezydent buduje piekielnie drogi stadion. Katowice budują stadion, Opole zbudowało stadion, a ja mam jako minister przyjechać i dać w prezencie stadion Ruchowi i będzie wszystko sprawiedliwie? - pytał w "Kanale Sportowym" Sławomir Nitras.
No cóż...
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Elmer
Posty: 10388
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#22022 Post autor: Elmer » 18 kwie 2024, o 17:06

Szybko zapomniał jak żebrał o kasę dla stadionu w Szczecinie.

Teraz jest, zaraz go nie będzie. My zostaniemy.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

NG1920
Posty: 1164
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#22023 Post autor: NG1920 » 24 kwie 2024, o 22:30

Inwestycja nowej areny dla @Cwksresoviapl
ma być finansowana z kilku źródeł. Projekt ma kosztować 194 mln złotych. 60 z MSiT, 30 mln z samorządu województwa i 104 mln z samorządu miasta. Koniec budowy zaplanowany na 31 paźdiernika 2026 roku
To w końcu można te pieniądze z MSiT przekazywać prywatnym klubom czy nie? I ładnie widać, że województwo też dosypuje. W naszym przypadku nie wierzę, że nie jest to możliwe, skoro na stadion Gieksy wpadło już też kilkadziesiąt milionów. No i to wszystko na tle artykułu z weszło o wsparciu państwowych spółek dla KAŻDEGO klubu, co nas omija.

Elmer
Posty: 10388
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#22024 Post autor: Elmer » 26 kwie 2024, o 19:05

Może jednak - skoro poprzednicy obiecali Zabrzu wsparcie finansowe - obecny minister sportu Sławomir Nitras zechce tej obietnicy dotrzymać?

- Na pewno będę prosić pana ministra o to, żeby wyasygnował takie środki. Nie wiem na ile jest to możliwe, ale na pewno nie będę czekała aż pan minister przyjedzie do Zabrza, tylko sama pojadę prosić, aby te środki się znalazły. Dla nas na pewno to będzie chociaż odrobina oddechu, biorąc pod uwagę kiepską sytuację finansową naszego miasta - mówiła Agnieszka Rupniewska, prezydent-elekt Zabrza.
O ile zakład, że dostaną?
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1459
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 23:47
Lokalizacja: Niderlandy
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#22025 Post autor: Darth Kabut » 26 kwie 2024, o 23:41

Przecież Budka to szczewo. No a jak są z tej samej stajni to przecież jej byłemu szefowi "czeba pomuc"

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10298
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#22026 Post autor: gerhat » 27 kwie 2024, o 07:11

Jestem pewien że szczewa dostaną kasę od Nitrasa - „przecież oni mają otwartą budowę a Ruch nie” - tak to tylko zostawię bo uzasadnienie Nitrasa będzie w tym stylu

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7974
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Modernizacja stadionu

#22027 Post autor: Scypion » 27 kwie 2024, o 07:50

Ciekawe jak to sobie będą racjonal8zować nasi forumowi kodziarze. Czy choć rysa powstanie na brązowym obliczu słońca Peru?

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10298
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#22028 Post autor: gerhat » 27 kwie 2024, o 09:09

Scypion pisze:
27 kwie 2024, o 07:50
Ciekawe jak to sobie będą racjonal8zować nasi forumowi kodziarze. Czy choć rysa powstanie na brązowym obliczu słońca Peru?
No co Ty, przecież Obajtek …. ;)

julko20
Posty: 154
Rejestracja: 21 lis 2009, o 18:10
Lokalizacja: Blue City!
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#22029 Post autor: julko20 » 27 kwie 2024, o 12:31

Ma ktoś wywiad z naszym Prezydentem z Przeglądu Sportowego? Niestety wszędzie jest premium, dodatkowo płatny. Jeśli tak to proszę o wklejenie. Z tym sie zgadzam w 100%:

– Ruch jest klubem z regionu, który budował stolicę Polski po wojnie, więc uważam, że wsparcie z centralnego budżetu na budowę stadionu byłoby pewną dziejową sprawiedliwością – mówi Szymon Michałek, prezydent elekt Chorzowa.

Wszyscy w Polsce mają krótką pamięć i teraz się wypinają na Śląsk, bo żyje im się dostatnie, a Śląsk się zmaga ze swoimi problemami... Chorzów też się dołożyl do tej cegiełki, fakt faktem wszystkim się kojarzy z Hutą, ale kopalnie też były...może nie takie prężne jak w Myslowicach czy innych miastach, ale mowa tutaj o tym , że CAŁY Śląsk dołożył cegiełkę, a RUCH to klub METROPOLITALNY, mnóstwo naszych kibiców w Rudzie Śląskiej, Katowicach...każdy będzie z tego obiektu korzystać, marzy mi się piękne, porządne, interaktywne muzeum Ruchu Chorzów na ktore będzie wpisane w jakiś szlak turystyczny gdzie będa przyjeżdzać wycieczki, takiej historii nie ma nikt Ernest Wilimowski, Gerard Cieślik... Wielu nam zazdrości hisotrii, słabo z niej korzystam, zazdroszczą do tego stopnia, że wymyślają hisotire, że Ruch zdobywal mistrzostwa w latach kiedy ta piłka nożna byla ustawiana, nie do końca decydowal wynik sportowy... bla bla bla... wykorzystujmy swoją historię, chwalmy się nią, wiadomo nie zastąpi to obecnych czasów, ale dla wielu z młodego pokolenia otworzy oczy

pko
Posty: 310
Rejestracja: 4 cze 2003, o 14:09
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#22030 Post autor: pko » 27 kwie 2024, o 17:00

[Login ON]

Scypion i właśnie przez takie zacietrzewienie pizdowców mam ich dość
ślepi głupi i fałszywi (robili dokładnie to samo)

[Login OFF]

scaneRboy
Posty: 8326
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#22031 Post autor: scaneRboy » 27 kwie 2024, o 18:43

Bardzo szkoda, że nie potraficie dyskutować na ten temat bez nic nie wnoszących zaczepek albo wyzwisk.

Skoro Szymon wygrał wybory, a uważamy go za swojego, to oznacza że będziemy zmuszeni wielokrotnie dyskutować na tematy samorządu i lokalnej polityki na tym forum.

Z gory uprzedzam, że nie będą tolerowane posty, które rozwalają sensowną dyskusje. Szczegolnie po przejęciu urzędu.

Zastanawia mnie też to, że taka dyskusja nasila się akurat w chwili, kiedy gramy mecz, obojętne jest to jaki akurat na boisku jest wynik.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7974
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Modernizacja stadionu

#22032 Post autor: Scypion » 27 kwie 2024, o 21:04

pko pisze:
27 kwie 2024, o 17:00
[Login ON]

Scypion i właśnie przez takie zacietrzewienie pizdowców mam ich dość
ślepi głupi i fałszywi (robili dokładnie to samo)

[Login OFF]
Dokładnie to samo? Przecież miało być lepiej. Konkursy miały być, koniec kolesiostwa, transparentność, tank po 5,19 itp ;)

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1459
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 23:47
Lokalizacja: Niderlandy
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#22033 Post autor: Darth Kabut » 27 kwie 2024, o 21:20

Scypion pisze:
27 kwie 2024, o 21:04
pko pisze:
27 kwie 2024, o 17:00
[Login ON]

Scypion i właśnie przez takie zacietrzewienie pizdowców mam ich dość
ślepi głupi i fałszywi (robili dokładnie to samo)

[Login OFF]
Dokładnie to samo? Przecież miało być lepiej. Konkursy miały być, koniec kolesiostwa, transparentność, tank po 5,19 itp ;)
Tak jak i dwa miliony mieszkań...
PiS-PO jedno zło.
A gadać z nimi niestety w samorządzie trzeba czy to się nam podoba czy nie

lyjna
Posty: 21
Rejestracja: 5 mar 2022, o 10:30
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#22034 Post autor: lyjna » 28 kwie 2024, o 08:10

>>>>Tak jak i dwa miliony mieszkań...


i milion aut elektycznych a póki co mamy wycięty las. Tak że @Scypion przestań z wypisywać takie argumenty bo się kompromitujesz

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 875
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#22035 Post autor: chropaczow » 28 kwie 2024, o 09:41

Kasy od państwa nie dostaniemy. To świetny moment na koniec z zaśmiecaniem tego tematu polityką ogólnopolską i wojenką popis.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 71 gości