Modernizacja stadionu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Gebeels
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 240
Rejestracja: 2 cze 2009, o 09:49
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17941 Post autor: Gebeels » 16 paź 2019, o 14:10

Dajcie mi wzór listy do referendum w pdf, jutro idę zbierać na wolce. Trzeba tą ku*** ze stołka wy***rdolić.
Ostatnio zmieniony 16 paź 2019, o 14:12 przez Gebeels, łącznie zmieniany 1 raz.
Pamiętaj, ślubowałeś KS Ruch.

Awatar użytkownika
niebieski szatan
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 62
Rejestracja: 16 mar 2012, o 23:21
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17942 Post autor: niebieski szatan » 16 paź 2019, o 14:10

1. Co do referendum, to trzeba sprawdzić, kto może w nim brać udział, bo wielce prawdopodobne jest, że meldunek nie jest konieczny, a wystarczy oświadczenie o zamieszkiwaniu w Chorzowie i wpisanie się na listę uprawnionych do głosowania. Jeśli tak jest, to przy dobrej mobilizacji można tej łysej k...e naprawdę koło dupy zrobić gorąco. Pamiętajmy, że to sam prezydent na manifestacji ogłaszał, że wystarczy zgłosić w US, że mieszkamy w Chorzowie i już nasze podatki wpływają do Chorzowa. Notabene można by taką samą zagrywkę zastosować w odwrotną stronę i każdy kto płaci swoje podatki w Chorzowie, może je w prosty sposób przenieść np.: do Mikołowa, ale to już osobna historia....
2. Chciałbym poznać stanowisko klubu, bo jakoś nigdzie nie doczytałem, aby Pan Siemianowski wypowiedział się w tej sprawie, a uważam, że potrzebne jest aktywne wsparcie ze strony klubu
Ino Ruch!

TheEnd2
Posty: 205
Rejestracja: 29 lip 2019, o 19:25
Lokalizacja: SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17943 Post autor: TheEnd2 » 16 paź 2019, o 14:11

No to wiela jest kibiców Ruchu w Chorzowie?
a wiela mieszkańców?
W liczbach.... Thoth wypierdol te liczby...

P. Siemianowski jakiś taki nijaki...

Thoth
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8786
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 10:31
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17944 Post autor: Thoth » 16 paź 2019, o 14:15

TheEnd2 pisze:
16 paź 2019, o 14:11
No to wiela jest kibiców Ruchu w Chorzowie?
a wiela mieszkańców?
W liczbach.... Thoth wypierdol te liczby...
czekej biera liczydło i zadupiom do Chorzowa porachować :mur: :mur:
TheEnd2 pisze:
16 paź 2019, o 14:11
P. Siemianowski jakiś taki nijaki...
ja prdl :mur: :mur: chop jeszcze tydnia nie poprezesowoł a już sie znaleźli "giganci" z taki tekstami :wstyd: :wstyd:
Wielkość Ruchu jest tak wielko że nie do sie jej wyrazić w kilku słowach!

TheEnd2
Posty: 205
Rejestracja: 29 lip 2019, o 19:25
Lokalizacja: SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17945 Post autor: TheEnd2 » 16 paź 2019, o 14:20

ja są giganci, bo Wela za to wylecioł, że Kotali nazdoł jak świni do koryta...

a ten chop Siemianowski , jak miał kamery to mógł coś powiedzieć że też mu zależy na stadionie
a klub zno od podszewki....

19ElNino20
Posty: 444
Rejestracja: 21 sie 2008, o 13:25
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17946 Post autor: 19ElNino20 » 16 paź 2019, o 14:22

Siedział obok prezydenta na tym brifingu, odezwał się? Przedstawił stanowisko klubu? Chociaż dla mnie stanowisko klubu jest jasne-radocha z tych 2 milionów, a nuż uda się więcej wypromować.

Awatar użytkownika
Wonsy.
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 619
Rejestracja: 22 sie 2007, o 08:35
Lokalizacja: i /R\ r y s
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17947 Post autor: Wonsy. » 16 paź 2019, o 14:37

Thoth pisze:
16 paź 2019, o 14:06
Wonsy. pisze:
16 paź 2019, o 14:04
Wybacz ale Twój wpis można potraktować tylko jako OT i nie zamierzam łamać regulaminu więc się nie odniosę do tych prywatnych wycieczek, poza tą uwagą, że nie jesteś wyjątkowy bo wszyscy wiedzą gidzie działam bo to jest w mojej stopce.
za***iście że twierdzisz że kwestia odpowiedzialności łysego w sprawie zaniechania budowy stadionu Ruchu to OT :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:

Niczego w cytowanym tekście poza osobistymi wycieczkami do mojej osoby (i, że niby kogoś tłumaczę co jest nieprawdą) i stowarzyszeniu jakim działam merytorycznego nie było.
Prezydenta nie mam zamiaru tłumaczyć, bo zarzucałem to w czasie kampanii, że stadionu w przypadku reelekcji nie będzie i dziś się niestety to potwierdziło.
www.chorzow.autonomia.pl

Thoth
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8786
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 10:31
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17948 Post autor: Thoth » 16 paź 2019, o 14:43

Wonsy. pisze:
16 paź 2019, o 13:17
PS. Tutaj nie macie co się oburzać na PO.
no tak prezydent i jego szajka w magistracie są ze szkolnego kółka plastycznego, oczywiście że nie mamy się o co oburzać :hurra: :hurra: jak i też ciężko zrozumieć stwierdzenie że starasz się bronić ugrupowania z którym twoje jest w koalicji. :hurra: :hurra: i żeby jasne było w taki sam sposób bym je*** każde inne ugrupowanie odpowiedzialne za syttuację do której dzis doprowdził ten łysy męt a że jest członkiem partii oszustów to fakt niezaprzeczalny i tyla.
Wielkość Ruchu jest tak wielko że nie do sie jej wyrazić w kilku słowach!

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7957
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Modernizacja stadionu

#17949 Post autor: Scypion » 16 paź 2019, o 15:00

Ilu jest kibicow Ruchu w Chorzowie? A ilu łazi do WPKiW? Więc wycinka drzew. Likwidacja 12. Za Kopla, jasne, ale za Kotali dalej ciezko na stary zajechac. Obrzydliwy media expert w centrum, rozpadajaca sie rzeznia. Itp itd. WSZYSTKO musi byc uruchomione. Nie ino stadion i kibice. Nawet tabliczki w parku na kerych stoło ze jest w katowicach

Awatar użytkownika
Wonsy.
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 619
Rejestracja: 22 sie 2007, o 08:35
Lokalizacja: i /R\ r y s
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17950 Post autor: Wonsy. » 16 paź 2019, o 15:10

Thoth pisze:
16 paź 2019, o 14:43
Wonsy. pisze:
16 paź 2019, o 13:17
PS. Tutaj nie macie co się oburzać na PO.
no tak prezydent i jego szajka w magistracie są ze szkolnego kółka plastycznego, oczywiście że nie mamy się o co oburzać :hurra: :hurra: jak i też ciężko zrozumieć stwierdzenie że starasz się bronić ugrupowania z którym twoje jest w koalicji. :hurra: :hurra: i żeby jasne było w taki sam sposób bym je*** każde inne ugrupowanie odpowiedzialne za syttuację do której dzis doprowdził ten łysy męt a że jest członkiem partii oszustów to fakt niezaprzeczalny i tyla.
PO jest tak samo złodziejska jak PiS i inni. Jak napisałem ich interesują słupki poparcia i jak budowa stadionu tego nie spowoduje to go nie będzie. Nie wyrywaj słów z kontekstu tylko przytocz całość. Jeśli Twierdzisz, że bronię tego ugrupowania polecam przejrzeć moje wypowiedzi z kampanii wyborczej. Koalicja to jest deal dla osiągnięcia dla jakiegoś celu i nie muszę tutaj niczego i nikogo bronić. Chcieliśmy mieć żółto-niebieski Śląski? Dzięki jednych z koalicji się udało (podobnie było w wielu innych kwestiach). Zawsze krytykowałem rządzących miastem kiedy część była tutaj wpatrzona w pana Kotalę jak w zbawiciela. Trzeba było myśleć przy urnach, a nie teraz płakać nad rozlanym mlekiem. Teraz trzeba działać, a staniem komuś pod domem stadionu nie wybudujesz. A tak na koniec to napiszę tylko tyle. Kiedy zdobyliśmy mandaty radnych dostaliśmy propozycję koalicji w mieście i teraz się poważnie zastanów dlaczego łatwiej panu Kotali było "przekonać" ludzi ze WCH niż zrobić z nami w mieście koalicję. Tyle w temacie.
www.chorzow.autonomia.pl

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1457
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 23:47
Lokalizacja: Niderlandy
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17951 Post autor: Darth Kabut » 16 paź 2019, o 15:16

Bo WCH w którym jest Kopel ma tak samo w w du*** stadion i Ruch jak glacaty ciul

Thoth
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8786
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 10:31
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17952 Post autor: Thoth » 16 paź 2019, o 15:23

Wonsy. pisze:
16 paź 2019, o 13:17
PS. Tutaj nie macie co się oburzać na PO.
super, wyrwane z kontekstu :hyhy: :hyhy: dla mnie kontekst jest jasny i czytelny a i darujmy sobie te wyliczanie "sukcesów" bo mnie one jakoś się kojarzą wystawieniem "Klątwy" przy aprobacie (najdelikatniej ujmując) ówczesnego członka zarządu województwa a ze nie zamierzom wchodzić w kwestie rozliczania waszych osiągnięć darujmy sobie dalszo godka i tyla.
Wielkość Ruchu jest tak wielko że nie do sie jej wyrazić w kilku słowach!

MNCH
Posty: 1674
Rejestracja: 30 mar 2008, o 16:31
Lokalizacja: Wielkie Hajduki/Nowe Chechło
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17953 Post autor: MNCH » 16 paź 2019, o 15:32

Jak z zarzutami prokuratorskimi dla fatnomasa ?
CBA coś tam niuchało?
Kiedys to piesci decydowaly kto jest najlepszy a nie kto ulozy lepiej karteczki albo pojedzie w wiekszej liczbie na wyjazd

Wela
Posty: 345
Rejestracja: 14 lip 2019, o 13:31

Re: Modernizacja stadionu

#17954 Post autor: Wela » 16 paź 2019, o 15:48

Niybiescy,

Dyskusja świadczy o tym, jak jesteście zaś wku...ni, bo zaś oszukani przez tego samego kłamcę!

I dyskutować trza, bo to jest genau demokracjo i wolność słowa, yno... niy mogymy sie wadzić!

Nie dajcie się ponieść emocjom w stronę awantur, bo nam jest potrzebny każdy głos!

Ilość Kibiców i Fanatyków Ruchu zweryfikuje referendum, jeśli zbudujemy silną koalicję!

I nie możemy atakować się wzajemnie. Musimy trzymać się razem wokół Ruchu!
Siemion służy na różnych płaszczyznach Ruchowi przez 25 lat. Dzisiaj dowiedziałem się, że to on, jako młody synek wprowadzał nasz Niybieski Sztandar na 75 lecie Ruchu i dalej jest z Ruchem!
On ma pilnować dobra Klubu od środka, a my musimy teraz razem powalczyć o Ruch!

WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD!
KAŻDY BĘDZIE POTRZEBNY DO TEJ WALKI!

Bez stadionu z roku na rok będzie coraz ciężej uratować Ruch i wyprowadzić Go na prostą i każdy, kto stoi na przeszkodzie budowania stadionu jest szkodnikiem dla Ruchu!

W klubie jest jeszcze paru szkodników w środku, ale Siemion o nich wie, a my teraz mobilizujmy siły do walki z największym szkodnikiem dla Ruchu Chorzów - a jest nim nie kto inny, a dokładnie Andrzej Kotala!

Widać, niektórzy mają za nic LISTĘ GRABARZY RUCHU, to teraz musimy pokazać siłę Niebieskiej Rodziny i Niebieskiej Armii!

Ja wierzę w to zwycięstwo! Nie będzie lekko, będzie bardzo ciężko, ale wygramy! Wierzę, że RAZEM wygramy!

pyRsk!

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4469
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17955 Post autor: _BiADACZ_ » 16 paź 2019, o 15:49

Wonsy. pisze:
16 paź 2019, o 13:17
Jeśli zaczęliście o polityce to musicie zrozumieć, że zdecydowana większość mieszkańców ma budowę stadionu gdzieś. Zrozumiał (już dawno) to pan prezydent (w zasadzie dowiedział się z badań opinii), a, że jest politykiem to przede wszystkim interesują go słupki poparcia, a tych zwiększenia budowa stadionu nie gwarantuje. Kiedy robiliśmy kampanie przed wyborami samorządowymi wiele razy usłyszałem od czytających nasze ulotki po co chcemy budować stadion mimo, że celowo tego postulatu nie dawaliśmy na początek (też dotarliśmy do tej informacji). Po wprowadzeniu ulg przez PiS którymi obciążono samorządy tylko czekałem kiedy ten argument zostanie użyty jako jeden z ważnych powodów. Szczerze mówiąc obecna sytuacja jest taka, że nie ma szans na budowę do końca kadencji samorządowej (szans na skrócenie jej też nie ma). No chyba, że stworzenie społecznego komitetu budowy, ale takie rzeczy to raczej dla postawienia pomnika Wilimowskiemu albo Peterkowi a nie tak ogromnemu przedsięwzięciu.
PS. Tutaj nie macie co się oburzać na PO. To są politycy. PiS też robi badania i też ma to gdzieś ;)
A czy Ty czasem nie jesteś / byłeś członkiem RAŚ / ŚPR? To by wyjaśniało dlaczego tak bronił tego łysego cwela i jego partii.
Akurat bardzo wiele ma to wspólnego z kotalą oszustem, nie trzeba było w mediach i wszedzie pi***olić, że ten stadion CHCE budować,.
ch** mnie obchodzi jaka parta sprawuje władze, pis, po, sld czy lgbt, ta oszustka kotalowa obiecała nam kibicom stadion i zaznaczam, że m.in. dlatego część kibiców oddała na niego głos, po ch** te plakaty wyborcze z eRkami itp.?!
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], sivy35 i 269 gości