Modernizacja stadionu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
szogun
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1217
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 23:03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17446 Post autor: szogun » 15 lut 2019, o 18:21

Jeszcze jedno bo wpisałes się jak pisałem posta.
Piszecie że nie wiemy ile opraw posiadacie.
Widzisz, to właśnie trzeba mówić. Ludzie się głowia, gdzie ta kasa jest a Ty mówisz że macie oprawy. No to mówcie o tym że macie oprawy i choć część ludzi się uspokoi że jednak coś tam szykujecie i trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Pozdro. Wszyscy na mecz z Olimpią!

natiste
Posty: 54
Rejestracja: 10 cze 2018, o 12:02

Re: Modernizacja stadionu

#17447 Post autor: natiste » 15 lut 2019, o 18:46

jakimamnick? pisze:
15 lut 2019, o 18:09
Wariaciku - podejdź na konferencji do Nas to pogadamy. Tutaj nie zamierzamy już rozmawiać

Natiste - od kiedy grupa UN organizuje wyjazdy? Czy wiesz ile było zebranych pieniędzy na derby i ile kosztowała ta jedna jedyna oprawa? Czy wiesz w posiadaniu ilu opraw jesteśmy teraz? Nic nie wiesz, ale nie ufasz. Zrób dobry uczynek i nie pisz na nasz temat.

Jest to mój ostatni tu post. Bawcie się dobrze
Ja pi***ole heh,no włssnie ludzie nic nie wiedzą więc nie ufają, bo nie jesteście transparentni jak napisał kolega wyżej.Ilez to razy w robocie czy na osiedlu sie słyszy" jo juz im nic niewciepna bo hu** z tego jest"
Ale wy chyba tak troche zyjecie w swoim hermetycznym srodowisku i wam sie wydaje ze jest wszystko ok a jak komuś coś nie pasi to pod gniazdo!

Awatar użytkownika
Aveni1920
Posty: 434
Rejestracja: 25 lip 2016, o 19:00
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17448 Post autor: Aveni1920 » 15 lut 2019, o 19:32

Oprawy, oprawami ale gadzety . To co się stało w meczu z Widzewem to była kompletna porażka i nadal srednio to wygląda.
Łowcy Cyganów

LEMON-CHORZOW
Posty: 1082
Rejestracja: 24 gru 2009, o 14:40
Lokalizacja: CHORZOW
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17449 Post autor: LEMON-CHORZOW » 15 lut 2019, o 19:41

,,https://sportdziennik.pl/kto-i-za-ile-c ... -sosnowcu/ ,,takie oferty zostaly przedstawione miastu w przetargu na stadion 12 tys ,,mniejszy od naszego a ceny kosmiczne ,,ciekawe ile w takim wypdku za naszo arena ,,,,

LEMON-CHORZOW
Posty: 1082
Rejestracja: 24 gru 2009, o 14:40
Lokalizacja: CHORZOW
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17450 Post autor: LEMON-CHORZOW » 15 lut 2019, o 19:48

a tu info ze stadiony net ,portalu zajmujacym sie tylko stadionami ,,http://stadiony.net/aktualnosci/2019/02 ... nki_miasta co na to kotala,,we wtorek godol ze nie bedzie placil 150 milionow za budowa stadionu bo to nie jest tyle warte ,,

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1554
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17451 Post autor: Rafał19R20 » 15 lut 2019, o 20:01

jakimamnick? pisze:
15 lut 2019, o 18:09
Wariaciku - podejdź na konferencji do Nas to pogadamy. Tutaj nie zamierzamy już rozmawiać

Natiste - od kiedy grupa UN organizuje wyjazdy? Czy wiesz ile było zebranych pieniędzy na derby i ile kosztowała ta jedna jedyna oprawa? Czy wiesz w posiadaniu ilu opraw jesteśmy teraz? Nic nie wiesz, ale nie ufasz. Zrób dobry uczynek i nie pisz na nasz temat.

Jest to mój ostatni tu post. Bawcie się dobrze
Sam sobie przeczysz...
Nic nie wiesz ale nie ufasz...
No wlasnie chodzi o to ze nic nie wiemy....
Ciagle tylko podejdz tu, podejdz tam....
Tak ciezko jest szczerze napisac... kasa poszla na to i na to..., podac jakis kosztorys?
Sam wrzucam co mecz do puszki ale patrzac a ostatnie oprawy a raczej ich brak...checi sa coraz mniejsze

i odnosnie ostatniego Twojego zdania
Nie sztuka jest powiedziec mam to w du*** tulko przekonac tych nieufnych..
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

Awatar użytkownika
jakimamnick?
Posty: 1871
Rejestracja: 21 mar 2009, o 12:42
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17452 Post autor: jakimamnick? » 16 lut 2019, o 12:34

Ale ja nie mam zamiaru na forum nikogo przekonywać do niczego. Zawsze mówię z mojej perspektywy jak wygląda sprawa czy to UN, czy zarządu czy miasta, a wy zawsze wszystkie informacje przekrzykujecie. Jak chcecie pogadać to wiecie do kogo zagadać czy to na meczu u siebie czy to na wyjeździe. Ci którzy przychodzą bo mają wątpliwości a jest dużo takich osób (nie z forum, bo wy na forum się boicie wystawić nos poza nim i pi***olicie o łamaniu nosow) otrzymują odpowiedzi na wszystkie pytania. I w 99% zgadzają się z tym co mówimy i odrzucają wszelkie wątpliwości które mieli. Jesteście wszyscy jak urwani z choinki bo myślicie że tylko wy nam patrzycie na ręce, a zapominacie o różnych organach ścigania którym bardzo na rękę byłoby gdybyśmy byli bardzo transparentni i wszystko pisali na tym zjebanym forum. Tyle, to już naprawdę ostatni post.

LEMON-CHORZOW pisze:
15 lut 2019, o 19:48
a tu info ze stadiony net ,portalu zajmujacym sie tylko stadionami ,,http://stadiony.net/aktualnosci/2019/02 ... nki_miasta co na to kotala,,we wtorek godol ze nie bedzie placil 150 milionow za budowa stadionu bo to nie jest tyle warte ,,
Na tą chwilę koszta naszego stadionu sa szacowane na ok 200mln :) dlatego tymbarziej dziwi przesuwanie w czasie wszystkiego przez łysego. je*** tą całą mafię rządzącą
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
19Wariat20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 702
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 13:14
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17453 Post autor: 19Wariat20 » 16 lut 2019, o 18:36

jakimamnick? pisze:
15 lut 2019, o 18:09
Wariaciku - podejdź na konferencji do Nas to pogadamy. Tutaj nie zamierzamy już rozmawiać

Natiste - od kiedy grupa UN organizuje wyjazdy? Czy wiesz ile było zebranych pieniędzy na derby i ile kosztowała ta jedna jedyna oprawa? Czy wiesz w posiadaniu ilu opraw jesteśmy teraz? Nic nie wiesz, ale nie ufasz. Zrób dobry uczynek i nie pisz na nasz temat.

Jest to mój ostatni tu post. Bawcie się dobrze
Jakimamniczku-nikaj niy byda podłaził bo mom w rzici Wasza konferencja,podobnie jak Wos.Jak zaczniecie łaskawie walczyć o nowy estadio i robić manifestacje to wtedy sie na bank pojawia i połosprawiomy

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1554
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17454 Post autor: Rafał19R20 » 16 lut 2019, o 22:12

Jakimamnick,
Takimi wypowiedziami nie przysporzysz sobie sprzymierzeńców, a wydaje mi się że wiele osób z tego forum regularnie Was wspiera na zbiórkach, więc wypadałoby szanować forumowiczów , którzy często stanowią wiernych kibiców...
Po to jest chyba te forum by podyskutować, wymienić się spostrzeżeniami itp...
Zacznę może od tego , mówię tutaj za siebie że wcale nie tak dawne prezentowaliście za***iste oprawy , które do dziś wspominam. Jednak od pewnego czasu właśnie przez brak informacji , złą komunikację z kibicami tracicie zwolenników i podejrzewam że macie coraz słabsze zbiórki. Sam co mecz wrzucam zawsze jakieś drobniaki, ostatnio chyba bardziej przez wzgląd na przeszłość, ale mimo wszystko cenie Waszą pracę i poświęcenie dla Ruchu.
Mówiąc o transparentności, czy naprawdę zaszkodziły by informację typu:
na meczu takim i takim zebraliśmy strzelam 5tys.
- oprawa z drużyną x - kosztowała tyle i tyle
zresztą pisał kiedyś Bogas taki kosztorys i uważam że fajnie to funkcjonowało.
Do dziś nie wyjaśniona zbiórka derbowa też budzi kontrowersje....
Nikt nie oczekuje by pisać wydaliśmy 10tys na piro i kto jest odpalał... bo chyba do tego bijesz, ale można przecież przynajmniej przybliżyć na co poszła kasa ze zbiórki.
Nie chodzi tu też o tzw" łamanie nosów" , ale chyba też mija się z celem by każdy z pytaniem szukał osób "kumatych", zamiast udzielić odpowiedzi chociażby tutaj...
Mam nadzieje że sprawa stadionu znów zjednoczy wszystkich i ultraska też się odrodzi bo mam wrażenie że z każdym kolejnym spadkiem niknie w oczach...
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

Awatar użytkownika
WolnyLogin
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 451
Rejestracja: 4 lut 2016, o 20:51
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17455 Post autor: WolnyLogin » 18 lut 2019, o 20:07


LEMON-CHORZOW
Posty: 1082
Rejestracja: 24 gru 2009, o 14:40
Lokalizacja: CHORZOW
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17456 Post autor: LEMON-CHORZOW » 18 lut 2019, o 20:32

http://stadiony.net/aktualnosci/2019/02 ... nki_miasta kotala niech skonczy pozorowanie budowy ,,,bo za rok tego estadio nikt nie wybuduje nawet za 200 milionow ,,,,,,w sosnowcu stadion na 12 tys nojnizszo cena 161 milionow ,,,,,to co teraz zaprojektuja to w przetargu to zaroz wykasuja zeby zejsc z ceny

Awatar użytkownika
atleticomadryt
Posty: 1420
Rejestracja: 1 maja 2012, o 14:37
Lokalizacja: RUCH
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17457 Post autor: atleticomadryt » 19 lut 2019, o 00:28

UM leci w ciulki na male bramki.
„Naszym HonoRem WieRnosc jeeeeeesst - Naszym Klubem (H)KS RUCH
"z wychowankami i lokalnym wsparciem, nie potrzeba obcokrajowców"

marek79
Posty: 7699
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17458 Post autor: marek79 » 19 lut 2019, o 07:16

Przeca było widać na innych fotach jak gumką ściany skreślił i projekt jest już gotowy na zicher :)

Awatar użytkownika
Aveni1920
Posty: 434
Rejestracja: 25 lip 2016, o 19:00
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17459 Post autor: Aveni1920 » 19 lut 2019, o 16:18

https://www.youtube.com/watch?v=mSSYaQYSk3Q "Kotala od roku pracował na stadion" . Jest 2019 . Czy coś sie zmieniło ? Kotal woli wódkę/whiskey w bułgarii chlać , niz tam jakims stadionem sie przejmować
Łowcy Cyganów

Elmer
Posty: 10286
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Modernizacja stadionu

#17460 Post autor: Elmer » 19 lut 2019, o 19:33

Aveni1920 pisze:
19 lut 2019, o 16:18
https://www.youtube.com/watch?v=mSSYaQYSk3Q "Kotala od roku pracował na stadion" . Jest 2019 . Czy coś sie zmieniło ? Kotal woli wódkę/whiskey w bułgarii chlać , niz tam jakims stadionem sie przejmować
od 18:11 jest czarno na białym. Co ten pan jeszcze robi w UM jako prezydent?

ok. 21:00 - my tu przyjdziemy... Tak więc przyjdźmy!
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 84 gości