gornik-RUCH 0:0 !!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
NIEBIESKI_
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 189
Rejestracja: 10 sie 2002, o 18:06
Lokalizacja: oRzesze-Jaśkowice
Kontakt:

gornik-RUCH 0:0 !!!

#1 Post autor: NIEBIESKI_ » 19 mar 2003, o 20:23

Część !!! Co sądzicie o meczu ?dobra gra Nowaka ,Gorawskiego ,Bizy i Linesa!!! Wynik też jest zadowalający !!!Teraz powinnobyć już tylko lepiej !
:twisted: RUCH RUCH HKS :twisted:

Awatar użytkownika
THOMY
Posty: 1162
Rejestracja: 9 sty 2003, o 17:17
Lokalizacja: RuhRpott
Kontakt:

#2 Post autor: THOMY » 19 mar 2003, o 20:36

:D CIESZY MIE TYN PUNKT TYMBARDZI ZE Z WYJAZDU TERA BY SIE ALE 3 PKT NA KSZO PRZIDALI!
Pozdrowiynia do wszyskich NIEBIESKICH!!!

piechol
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 243
Rejestracja: 22 wrz 2002, o 11:18
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#3 Post autor: piechol » 19 mar 2003, o 20:39

Podobał mi się Nowak, Gorawski, Bizacki, Lines, no i Wleciałowski (zwłaszcza w drugiej połowie). Generalnie obrona Ruchu była dziś dość solidna. Oby tak dalej.

Niestety, zabrakło Ruchowi skuteczności, bowiem jedną bramkę można było strzelić, co przy słabej skuteczności Górnika i dobrej obronie Ruchu gwarantowałoby zwycięstwo.

Podsumowając, mecz ładny, zabrakło skuteczności obu drużyn. No i po raz pierwszy od dawna jestem zadowolony z obrony Ruchu :) Wleciał dziś nieraz pokazał klasę ! Brawo !
od małego NIEBIESKI

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#4 Post autor: radzion » 19 mar 2003, o 20:40

po meczu z wisla napisalem ze mimo wszystkko jestem optymista i dzis to potwierdzam!!!chlopaki zagrali w sumie niezle,slabiej 2 linia!!
nr 1 bezprzecznie sebastian nowak!!!cos czuje ze matuszek moze sobie jzu nie pobronic!!!mamy taki brylancik w skladzie ze nie m,ozna go teraz zmarnowac!!!

jak dla mnie super mecz zagral marek wlecialowski, po nowaku nr 2 naszego zespolu,tak dobrze grajacego wleciala juz dawno nie widzialem,jesli wogole widzialem,

ogolnie dobrze a juz bardzo dobrze powinno byc z kszo!!!!

Awatar użytkownika
L_M
Posty: 1137
Rejestracja: 16 gru 2002, o 13:20
Lokalizacja: z misji na Marsa
Kontakt:

#5 Post autor: L_M » 19 mar 2003, o 20:41

Ja jestem zadowolony, choc jako kibic Ruchu apetyt mialem na zwyciestwo. Ale obiektywnie rzecz biorac wynik wg, mnie zasluzony, Nowak potwierdza klase i talent, Lines i Gora podobnie. Biza tez zagral niezle, ale ja zwrocilbym uwage na bardzo dobra gre obrony, z Fronalikiem, Mastrnakiem i Wlecialem, nie do przejscia dzisiaj. Brawo Ruch, brawo trener Mandrysz!

Tomasz_W

#6 Post autor: Tomasz_W » 19 mar 2003, o 20:43

DOBRY MECZ w wykonaniu Ruchu, zabole troche rozczarowali, ale generalnie cieszy mnie, super zagral NOWAK, chyba niepredko wpuscie Matuszki do bramki !
Od dawien dawna nie mielismy 2 dobrych bramkarzy.
Nowak po meczu udzielil wywiadu i widac bylo straszna treme, walnal haslo ze zabole nas nie wpuscili na stadion i nie powinno tak byc, ale ze widzial dosyc mala grupe od nas ! :)

Mecz komentowal Srutwa i dalo sie odczuc jego zmartwienie, ale widac u niego nawet w komentarzu pelen profesjonalizm !

Szkoda ze bylo dzis duzo niespodzianek, ale jak bedziemy grac tak jak dzis - obojetne nbam beda inne wyniki !
W sobote pykniemy KSZO i powinno byc dobrze !

tort
Posty: 124
Rejestracja: 19 sie 2002, o 13:05
Lokalizacja: Nakło Śl.
Kontakt:

#7 Post autor: tort » 19 mar 2003, o 20:44

Ja sie bardzo ciesze z tego wyniku , na taki wynik własnie liczyłem :D
Jest super , bardzo mnie cieszy postawa Nowaka :!:
Mam nadzieję ze teraz z KSZO bedą 3 pkt.
PozdRo
Do przodu ide twardo , schowany za swa garda ...

gregor
Posty: 747
Rejestracja: 30 wrz 2002, o 20:12
Lokalizacja: Katowice-Janów
Kontakt:

#8 Post autor: gregor » 19 mar 2003, o 20:46

Ja tylko dodam że sędzia tego meczu był dzisiaj stroniczy i z wszelką cenę chciał pomóc górnikowi.
BRAWO NIEBIESCY!!!!!!

DIDI
Posty: 480
Rejestracja: 24 sty 2003, o 21:23
Lokalizacja: Myslowice-Duesseldorf
Kontakt:

#9 Post autor: DIDI » 19 mar 2003, o 20:47

Jeden punkt na wyjezdzie w naszej sytulacji jest spoko.
Oby tak dalej

Pozdrowka
FREIES Oberschlesien!
Ernst Otto Pradella

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#10 Post autor: DjMaciar » 19 mar 2003, o 20:49

Wynik dobry po dobrej grze wiec jak juz pisalem na wiselke to trza miec szczescie zeby wygrac bo to obecnie najlepsza ekipa w polsce a z zabolami 0-0 to niezle cieszy dobra postawa druzyny a w typeze znowu trafilem kto wygra/zremisuje ale ten wynik z wisla stawialem 1-4 z zabolami 1-1
Pozdrawiam wszystkich i przypominam klikamy na WWW.kibol.com
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#11 Post autor: Mikoruch » 19 mar 2003, o 20:49

Ruch nauczył się dobrej gry od ...Wisły. Zagrali tak jak oni w chorzowie. Presing na połowie rywala, dobrze w obronie. Szkoda, że zorientowałem się, że Wiechowski gra w drużynie Ruchu dopiero w ostatniej minucie :lol:
Czy on miał wcześniej kontakt z piłką ? W dalszym ciągu brak ataku oraz zbyt mało gry skrzydłami. Na duży plus obrona.

Mamy już dobrego bramkarza (wygryzł Matuszka), niezłą obronę. W ostrowcu powienie odrodzić się atak no i 3 punkty !

Awatar użytkownika
bluemario
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 593
Rejestracja: 21 gru 2002, o 21:45
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

#12 Post autor: bluemario » 19 mar 2003, o 20:51

dobry i 1 punkt, słaba gra w polu
Nowak zagrał dobry mecz czy już będzie do końca rundy bronił bramki

Ruch-Chorzów.de

#13 Post autor: Ruch-Chorzów.de » 19 mar 2003, o 20:54

Zawsze mom obawy co do derbów kurnika z Ruchem ale jakoś chopcy sie postarali.
Z KSZO przy groźniejszym ataku ( fto sam mo szisować tory ???)
3 punkty z KSZO.

Ile było noszych kibiców ? W Gazeta.pl pisali kilkunastu ???

W studio S13 nic nie godali.

Pozdrowienia

Marky

huta

#14 Post autor: huta » 19 mar 2003, o 21:08

Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma...

mysle ze gra Ruchu w tym meczu mimo iz nie byla zbyt skuteczna w liniach ofensywy to Ruch zasługuje na słowa uznania. zreszta przy takiej formie jaka dzis prezentuje Ruch powinnismy sie cieszyc z kazdego zdobytego punktu... Od poczatku typowalem remis w Zabrzu (1:1 fakt - ilosc bramek sie nie sprawdzila)

Mam taka cicha nadzieje ze Ruch powoli nabierze pewnosci siebie, rozmachu, wkroczy w swój rytm, a wtedy bedzie w stanie powalczyc nawet z najlepszymi o 3 punkty

hutAA

AndRe
Posty: 2204
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

#15 Post autor: AndRe » 19 mar 2003, o 21:08

Mecz mi sie podobal.Duzo walki , kilka strzalow szkoda ze nie bylo bramek (dla Nas rzecz jasna)
Podobala mi sie dzis gra Matyji , Linesa , Gory oraz Jarczyka (dobry pomysl zeby go przesunac do pomocy)
Ale dzis koncertowo zagral Wlecial i Nowak. Wlecial pokazal klase -pewny w defensywie , obecny w akcjach ofensywnych.
Jest dobrze , mam nadzieje ze po meczu z Kszo bedziem sie cieszyc z 2 w tym sezonie zwyciestwa na wyjezdzie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pyjter1920 i 174 gości