Działania marketingowe

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Esiu.

#76 Post autor: Esiu. » 21 paź 2005, o 23:55

A jo zapraszom do młyna :D To tam kaj fany wiszom:)

Awatar użytkownika
wolfik
Posty: 2159
Rejestracja: 3 cze 2003, o 23:44
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#77 Post autor: wolfik » 22 paź 2005, o 00:39

I zas zaczyna sie niebieskie biadolenie i szukanie dziury w calym, Sport zle radio Katowice zle TVP 3 tez zle. Oczywiscie zawsze moze byc lepiej, , ale wazne jest to ze w koncu klub robi cos aby zaistniec w mediach, choc narazie z miernym skutkiem. Tak Sport bardzo czesto nie pisal o nas najprzychyjlniej, ale idac tym tropem niektorzy nazywaja GW tuba propagandowa Gieksy, a i DZ mozna tez co nieco zarzucic, takze mozemy se do konca swiata narzekac jacy to my jestesmy biedni, kopani w dupe przez wszystkich tylko co nam to da? Natomiast faktem niezaprzeczalnym jest, ze Sport jest najwekszym dziennikiem sportowym i ma sporo grono czytelnikow. Radio ktaowice, fakt tego malo kto slucha, jest na Śląsku sporo ciekawszych stacji, choc z radiem jest ten problem, ze zdecydowana wiekszosc ludzi slucha dwoch ogolnopolskich stacji na reklame w ktorych nas nigdy nie bedzie stac. Co do telewizji kiedys sie narzekalo na brak relacji, jak sie pojawily to narzekajmy na to ze sa.
Radzion pisze:JAK DLA MNIE PODSTAWA: SA PLAKATY, OWSZEM FAJNE, ALE JEST ICH MALO, WISZA W KILKU MIEJSCACH I TO WSZYSTKO!TU POTRZEBABY ZROBIC WIEKSZA LICZBE PLAKATOW!!MOGA BYC GORSZEJ JAKOSCI ALE ZEBY BYLO ICH WIECEJ!!PROJKET TAKIEGO PLAKATU MZOEMY ROBIC SAMI, KLUB BY TYLKO WYLOZYL NA TO PARE GROSZY(KOSZT NP 500 PLAKAKATOW NIE EJST AZ TAK DUZY) , ROZKLEJANIE TO TEZ ZADEN PROBLEM!WYSTARCZYLOBY SIE ZGLOSIC DO NAS!!MY BYSMY POROZDZIELALI PLAKATY NA DZIELNICE I TAKIE INFO O MECZU BY WISIALO WSZEDZIE!!!DUZO LUDZI BY SIE NA TO ZLAPALO I BY PRZYSZLO NA MECZ!!!GODNE ZASTANOWIENIA BO I KLUB NA TYM ZYSKUJE!!!
Dokladnie, bo tak naprawde najwiekszym atutem tego klubu sa kibice, prosty przyklad odsniezanie, ile osób poswiecalo kupe swojego wolnego czasu, aby przygotowac stadion na pierwszy mecz, a klub jak im sie odwdzieczyl zrobil wszystko aby przelozyc ten mecz. I to co radzion napisal to jak dla mnie doskonaly przyklad kooperacji klubu z kibicami, koszt wydruku 500 czy 1000 plakatów dla klubu bardzo maly, ba z pewnoscia zwroci sie w biletach, tylko trzeba chciec, a teraz mozna sie wykazac mamy za 8 dni mecz jesieni na Cichej.
Jest mi bardzo przykro, że o moim ukochanym klubie, po ostatnim meczu mówi się nie w kontekście wydarzeń na boisku, a chuligańskich wybryków – mówi ikona „Niebieskich” Gerard Cieślik. Ci ludzie nie są prawdziwymi sympatykami Ruchu i nie zależy im na sportowych sukcesach. Mam nadzieję, że poniosą konsekwencje swojego zachowania i zostaną objęci zakazem stadionowym. Chcę też dodać, że prawdziwi kibice Ruchu, to osoby, które wspierają swój klub, utożsamiają się z nim i nie narażają go na utratę dobrego imienia i niepotrzebne koszty.

Awatar użytkownika
Goscioo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1301
Rejestracja: 16 lis 2003, o 08:51
Lokalizacja: Piekary Śl. / Kępno
Kontakt:

#78 Post autor: Goscioo » 22 paź 2005, o 09:36

ja mam taka propozycje ! z reklama na bilbordzie ! temat nie jeden raz juz byl walkowany tu na forum i zawsze argumenty przeciw byly ze drogo ze Ruch na to nie stac itp ale to o to w tym chodzi zeby powiozac reklame Ruchu z reklama czynnego uprawinia sportu przez mlodziez czy cos takiego i zeby miasto w tym pomoglo bo to chyba do miasta naleza te bilbordy (zeby za jakas rozsadna = czyt. symboliczna kwote udostepnic takie cos)
pozdRawiam

Luke

#79 Post autor: Luke » 22 paź 2005, o 11:08

Goscioo pisze:bo to chyba do miasta naleza te bilbordy (zeby za jakas rozsadna = czyt. symboliczna kwote udostepnic takie cos)
Do miasta nie należą żadne bilboardy tylko do firm reklamowych.

Robson
Posty: 740
Rejestracja: 29 wrz 2003, o 16:28
Lokalizacja: Cho(R)zów
Kontakt:

#80 Post autor: Robson » 22 paź 2005, o 11:37

Gdzie można się rozleklamowywać? Nie trzeba daleko szukać. Obok stadionu przechodzi DTŚ, którą to dziennie przejeżdża ileś tam tysięcy samochodów... Może warto byłoby postawic dwie większe tablice, które informowałyby, że takiego a takiego dnia jest na stadionie Ruchu mecz. Co dwa tygodnie ino by się zmieniało tablica z nazwą przeciwnika, datą i godziną spotkania.

HBSiwy
Posty: 491
Rejestracja: 27 wrz 2002, o 17:02
Lokalizacja: Bremen/Swietochlowice
Kontakt:

#81 Post autor: HBSiwy » 22 paź 2005, o 12:01

Robson

Gdzie można się rozleklamowywać? Nie trzeba daleko szukać. Obok stadionu przechodzi DTŚ, którą to dziennie przejeżdża ileś tam tysięcy samochodów... Może warto byłoby postawic dwie większe tablice, które informowałyby, że takiego a takiego dnia jest na stadionie Ruchu mecz. Co dwa tygodnie ino by się zmieniało tablica z nazwą przeciwnika, datą i godziną spotkania.

Popieram Cie!!! Duze tablice na ktorych widac np Druzyne i mlyn Kibicow i jakies piekny cytacic i godziny meczy albo meczu ktory ma sie wlasnie odbyc na Cichej.
Byla czy nawet jest jakas tablica na hali ale jak ona wyglada :oops: i ile osob tam jezdzi.
Pani Beato czy jest takie cos do zrealizowania?? Mysle ze pomysl jest super i nie az tak kosztownym jednak teraz Pani kolej.........
[color=blue][b]JESTESMY WSZEDZIE ALE NASZE SERCA SA ZAWSZE NA CICHEJ[/b][/color]

arcio
Posty: 4797
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

#82 Post autor: arcio » 22 paź 2005, o 12:49

Panowie
te pomysły są znane nie tylko Wam
jest pewna "opcja", która jak wypali zrobi coś dobrego
na 100 % na mecz z Jaga nie da sie zrobić dużo więcej niż teraz ale ... nigdy nei mów nigdy :)
koszt wydrukowania 500 kolorowych plakatów (A3) na dobrym papierze to około 1000-1200 zł
myśle że da sie to rade zrobić
nigdy nie jest za późno

Awatar użytkownika
Goscioo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1301
Rejestracja: 16 lis 2003, o 08:51
Lokalizacja: Piekary Śl. / Kępno
Kontakt:

#83 Post autor: Goscioo » 22 paź 2005, o 13:28

Luke pisze:
Goscioo pisze:bo to chyba do miasta naleza te bilbordy (zeby za jakas rozsadna = czyt. symboliczna kwote udostepnic takie cos)
Do miasta nie należą żadne bilboardy tylko do firm reklamowych.
nei wydaje mi sie bo kajs ten bilbor cza postawic wiec jakby nie bylo to chyba miasto musi wydac zgode na takei cos, no chybaze stawiasz bilborda na terenie prywatnym to juz inna godka

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10238
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#84 Post autor: jajo » 22 paź 2005, o 15:03

na budowa kosciola tyz musi dac zgoda, co nie znaczy ze sie potym moze powiesic na nim co ino chce.pozdRo
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Luke

#85 Post autor: Luke » 22 paź 2005, o 17:18

Goscioo pisze:
Luke pisze:
Goscioo pisze:bo to chyba do miasta naleza te bilbordy (zeby za jakas rozsadna = czyt. symboliczna kwote udostepnic takie cos)
Do miasta nie należą żadne bilboardy tylko do firm reklamowych.
nei wydaje mi sie bo kajs ten bilbor cza postawic wiec jakby nie bylo to chyba miasto musi wydac zgode na takei cos, no chybaze stawiasz bilborda na terenie prywatnym to juz inna godka
Oczywiście że miasto musi wydać zgodę na POSTAWIENIE\POWIESZENIE go na danym terenie ale miasto nie ma nic do gotki jaka reklama będzie na nim umieszczona ponieważ o tym decyduje firma która jest jego właścicielem.

B.Simon

#86 Post autor: B.Simon » 24 paź 2005, o 15:26

dzięki za wszystkie sugestie! mam nadzieję, że będę mogła liczyć właśnie na wasze wsparcie.
pozdrawiam i zapraszam na mecz w sobotę!

ps. wiem, gdzie jest sektor 10
ps.2 wypowiedź nie miała mieć nastawienia bojowego.

Eagle

#87 Post autor: Eagle » 24 paź 2005, o 20:11

arcio pisze:Panowie
te pomysły są znane nie tylko Wam
jest pewna "opcja", która jak wypali zrobi coś dobrego
na 100 % na mecz z Jaga nie da sie zrobić dużo więcej niż teraz ale ... nigdy nei mów nigdy :)
koszt wydrukowania 500 kolorowych plakatów (A3) na dobrym papierze to około 1000-1200 zł
myśle że da sie to rade zrobić
Chopie za ta cena mosz 2000-2500 plakatow format A2, kolorowych na offsecie to som ceny ze Slonska :wink:

Eagle

#88 Post autor: Eagle » 24 paź 2005, o 20:51

B.Simon pisze:dzięki za wszystkie sugestie! mam nadzieję, że będę mogła liczyć właśnie na wasze wsparcie.
pozdrawiam i zapraszam na mecz w sobotę!

ps. wiem, gdzie jest sektor 10
ps.2 wypowiedź nie miała mieć nastawienia bojowego.
Dziekujesz za sugestie, zapraszosz na mecz, wiesz kaj jest dziesiona... To gryfnie, a terozki mom pytania i uwagi:

1. Piszesz w jednym z postow ze bydom gadzety w punktach kere podpisaly umowy, wiec czekom na konkret czyli lista tych sklepow (skoro podpisaly umowa to chyba kajs som).

2. Piszesz tyz ze bydom tam sprzedowane gadzety, prosza o krotka lista jakie gadzety i czy bydom w koncu do nabycia repliki trykotow.

3. Chwolisz sie transmisjami w TVP3, z calym szacunkiem ale to TVP3 zabiegalo lo mozliwosc skrotow juz lod dlugiego czasu, zasluga zes to wylazila zdo mi sie zodno. Tako transmisjo przy dobrym marketingu powinna zwiekszyc ilosc potencjalnych sponsorow na banerach wokol stadionu czego narazie nie widac.

4. Reklama meczu pilkarskiego w radiu katowice to jest strzal w plot, jako to mo sluchalnosc w targecie potyncjalnych kibicow? Dobrze ze nie za twoja kasa, pra?

5. W jednym poscie zes napisala "(...)pracujemy nad projektem kampanii społecznej." Na czym ta kampania polego, czy zostol okreslony target - z kim projekt kampani bol/jest konsultowany (tukej powinien byc jako konsultant jedyn lub kilku kibicow - tak jak sie robi kampnia spoleczno w powaznych firmach som konsultanci, som potencjalni odbiorcy i jest badany efekt - inaczyj calo kampanio bydzie o dupa rozczas).

6. W tym samym poscie piszesz: "(...)podejmowanych jest wiele działań,które widocznie was nie interesują." jakich dzialan? Przikro ze Cie musza sprowadzic na ziemia ale jak narazie wsrod nos nie stwierdzono jasnowidza. Widac ze Public Relations nie istnieje.

7. Chwolisz sie ze prowadzisz agencja artystyczno... jakby Ci to powiedziec hmmm... zaczynosz prowadzic i sie uczysz jak dzialac na rynku. Do prowadzenia to jeszcze Ci trocha zostalo a blydow popelniosz wiencyj niz mosz sukcesow.

8. Do mie dali to jest smiech na sali ze tako modo siksa zajmuje sie w firmie z 85 tradycjom marketingiem, juz nie wspomna ze prowadzac marketing zapominosz o PR.

9. Twoj debiut na tym forum to zenada - jak wtos sie zajmuje marketingiem i mo pojecie o public relations to powinien sie wpierw przedstawic, rzeczowo przedstawic argumenty, plan dzialania oraz ogolno wizja PR i Marketingu w firmie... Po takim czasie w Ruchu powinnas juz chyba miec cosik takiego.

Pozdrawiom

PS.
Jakbys sie fest ciepala to Ci ino powiem ze w tyj branzy siedza pora dobrych lot i z tego co widza to lod dupy strony sie do tego zabierosz. wiecej informacji moga udzielic na PW.

OLSZA
Posty: 696
Rejestracja: 23 wrz 2004, o 16:16
Lokalizacja: Piekary
Kontakt:

#89 Post autor: OLSZA » 24 paź 2005, o 21:05

Tak mi sie wydaje, że lepszo sluchalność mo radio piekary niz katowice :lol:
My musimy zapewnić przetrwanie naszym ludziom i przyszłość dla naszych białych dzieci!

rumcajs_79
Posty: 1149
Rejestracja: 6 lis 2004, o 13:52
Lokalizacja: tarnowskie góry
Kontakt:

#90 Post autor: rumcajs_79 » 24 paź 2005, o 21:18

jo tam nic do babek niemom ale jednym wychodzi dobrze marketing a innym pudrowanie noska wiec niech sie naszo babka zajmnie tym co umi najlepij!kus se dobry puder! :wink:
[url=http://imageshack.us][img]http://img86.imageshack.us/img86/4302/tgah5.jpg[/img][/url]




[color=blue]WE ARE THE BEST AND FUCK THE REST[/color]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 9chomik9, Adkos95, BandzioR, Bing [Bot], blue1920, chropaczow, Google [Bot], Google Adsense [Bot], heR Fik, MakeRson, pataniak, pedro-sbl, Radvan138 i 109 gości