Gks-Ruch 1:0

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#61 Post autor: radzion » 9 kwie 2003, o 21:13

hmm,czytajac wasze wszystkie posty dochodze do wniosku ze niektorzy z was sa rownie po***ani jak ci z zabrza!nie mowie ze wszyscy ale napewno gro z was!
to co teraz napisze mam nadzieje ze bedzie obiektywnym odzwierciedleniem wczorajszego meczu!!!
zaczne od gry obu zespolow!!
po 1:poczatek meczu zdecydowanie nalezal do nas!2 grozne strzaly!
pozniej zaczeliscie przejmowac inicjatywe i prowadziliscie dobre akcje zwlaszcza skrzydlami!!
niestety pan w czerni niejaki ch** marczyk musial wypaczyc wynik!bo niestety sami musicie przyznac ze kowalczyk w tej sytuacji faulowal i bramka nie powinna byc uznana!kto tak z was nie uwazan jak dla mnie jest skonczonym debilem!wszystkie gazety,telewizja uznaly ze matyja byl ewidentnie faulowany!!wiec jesli bedziecie obiektywni to sie do tego przyancie!
co dalej!!ta bramka ustawila cala gre!wy mogliscie grac to co najbardziej lubicie:czyli gre z kontry a my to czego najbardziej nie lubimy czyli pozycyjny atak!!mielismy kilka gorznych strzalow,niestety nasza skutecznosc byla nie poraz pierwszy tragiczna!a to ze pozniej mieliscie chyba ze 4 setki to tylko i wylacznie efekt tego ze mysmy sie odkryli na calego dazac do wyrownujacej bramki!
z przebiegu gry zasluzylismy na remi i to bylby najsprawiedliwszy wynik!!niestety to sie jednak nie udalo,trudno

teraz 2 spraw:dopin i oprawa!
zaczne od was:na poczatek kartoniada i serpentyny!to drugie odsyc dobre!co do kartonow to troche mnie zaskoczylo ze nie robiliscie ich tylko w barwacgh klubowych!bo byly rowniez w kolorach bialo niebieskich!czyz takich barw nie ma dospel?poprawcie mnie jesli sie myle!
nastepna sprawa:swiece dymne:tu znowu troche nie wypalily kolorki,jakies rozowe!!ale mimo wszytsko i tak ok!
dalej w 2 polowie baloniki!!to mi sie podobalo,3/4 blaszoka w brawach,dosyc dobry efekt!pozniej ten wodospad!!!niby za***isty efekt,ale cos mi sie w tym nie podobalo!!choc mowie,brawo za pomysl!
dalej race i stroboskopy:tu rowniez dosyc dobrze!!!
dalej!frekwencja od was!tlumaczycie sie ze caly blaszok niby byl pelny ze ludzie stali na luku i ze w trakcie wodospadu wychodzili z sektoru!ok!ale jak wytlumaczycie polowe wolnych miejsc na przeciwleglej trybunie??
aha ktos od was napisal cos o 4000 widzow na derbach u nas na jesien!!cos chyba mu sie pomylilo,ale nie bede was obrazal i wyzywal od debili itd!zyjcie dalej w takim przekonaniu :P ze tam bylo tylko 4 tys!!
tyle o was!

co do nas!!na poczatku rzucamy naprawde duza ilosc konfetti!!!po chwili rozwijamy sektorowke ktora juz daje dobry efekt!
ukladamy z nowych transparentow napis ultras ruch!!!ponadto na sektorze porozrzucane transparenty PF!!
co dalej!!dobry efekt daja rowniez pasy materialu i wulkany!!!
chgwile poznie znowu sektorowka i racowisko na dobrym poziomie!!!
ogolnie dobrze tez prowadzimy doping!!zdarzyly sie tez krotkie slabsze chwile,ale bylo ich bardzo malo!!!
mysle ze w tym sezonie pokazalismy sie najlepiej na bukowej!zreszta gro z was uwaza tak samo!!!a to ze bylo nas mniej niz w poprzednich latach i mimo wszystko w sumie zaprezentowalismy sie tak dobrze to chyba i tak to jest plus dla nas!!czemu bylo nas tak malo??nie wiem!moze to przez te bilety!mozemy tak samo jak wy powiedziec ze niby mecz byl w zlym terminie!ze druzyna gra slabo!!chco dla mnie to nie ejst zadne wytlumaczenie,bo dla nas w sumie to byl najwazniejszy mecz w sezonie!!!dlatego bede obiektywny i napisze ze mimo wszystko w tym roku co do ilosci osob nie zachwycilismy!
i jeszcze jedno!nie popieram tego rzucania tymi sniezkami w tkocza!sam nie rzucalem a i to mi sie nie podobalo!!!cco innego w psiarnie!

podsumowujac:wydaje mi sie ze mecz powinien zakonczyc sie remisem!tak nie bylo,trudno!ultras:tu wydaje mi sie ze jestem obiektywny i ze byl remis!!!mam nadzieje ze za rok sie spotkamy znowu!!bo wczorajszym meczem pokazalismy ze to sa derby numer 1 na slasku i zabole chocby sie zesrali to nie beda lepsi!!!
ale prosze nie piszcie ze to byla oprawa numer 1 w polsce bo niestety do tego nam mimo wszystko jeszcze troche brakuje!!:(((

aha i do tego zabola co tu cops napisal!wez ty sie kurna zamknij bo wy akurat zescie sie zaprezentowali duzo gorzej na bukowej niz my!!!moze i my sie nieprezentujemy ostatnio za dobrze na wszystkich meczach,ale na takie potrafimy sie zmobilizowac!!!

aha i na sam koniec,ktorys z gieksiarzy napisal ze wy sie slabie prezentujecie u ans ze wzgledu na nasze ch***we trybuny!ok,ale znacie to przyslwoie "zlej baletnicy przeszkadza rabek w spodnicy"??
skoro tak jest to czemu my np potrafimy u siebie na derbach z wami zrobic wszystko to co bylo np wczoraj???my potrafimy a wy nie?tu chyba chodzi o cos innego!!czekam na to kiedy wy sie zjawicie z sektorowka na ruchu ,z flagami na kijach,transparentami itd!!

to tyle !mam nadzieje ze bylem obiektywny!
i do zobaczenia za rok!!

Muerte

#62 Post autor: Muerte » 9 kwie 2003, o 22:52

Jako ze mialem udzial w przygotowaniach do obu meczy zarowno u was jak i u nas wiec i ja sie wypowiem.
1. dospel. Jak na taka powazna ekipe ktora niby tak holduje tradycji zaskoczylo mnie nabijanie sie z dospelu. Bylo to zalosne. Podejrzewam ze jakby sytuacja byla odwrotna u nas uciszylibysmy tyck ktorzy by tak skandowali. Dla nas jest to ch***wa sytuacja Lech pokazal klase a wy? Radze przemyslec na przyszlosc... myslalem ze jestescie powazni a nie dzieci z piaskownicy
2. Mecz. Szczerze mowiac malo z tego widzialem na zywo w TV jak zobaczylem powtorke wydaje mi sie ze mielismy przewage nie jakas przygniatajaca ale o ta jedna bramke bylismy lepsi... chociaz rzeczywiscie budzi ona sporo kontrowersji.
3. Oprawa. Rozpocznijmy od was. Spodziewalem sie ze bedzie gorzej szczegolnie ze jak to pisaliscie wiekszosc kasy przeznaczyliscie na swoich ziomkow majacych teraz problemy. A wyszlo calkiem przyjemnie. Najfajniej wyszly wam te strobole. Race hmmm mysle ze te 2 rzedy nie wyszly wam... szczegolnie ze nie bylo to rowno. Lepiej jest te race porzpierdalac po calym sektorze efekt jest o wiele lepszy (patrz Lech u nas). Ponadto fajnie te pasy i sektorowka. Reszta na typowym poziomie. Co do tych PF i napisu to mi sie to osobiscie nie podoba... ale to moje skromne zdanie. Natomiast bardzo podobaja mi sie i to chyba od zawsze wasze fany na sztylach... za***iscie tak powoli sie ruszaja :) Co do dopingu w sumie jak na taka ilosc to serio dobrze no ale widac bylo ze po bramce was zatkalo.
Teraz o nas. Mowicie ze wodospad latwy bo przyszla firma zalozyla i koniec. No dobra ale pytal sie ktorys z was ile trwalo przygotowanie balonow? Po ten wodospad tez trzeba bylo jezdzic i go zalatwic. Co do poczatku to nie byla sama kartoniada bylo to:
sektor A: czarna folia a na niej napis FCB, druga czesc sektora barwy Banika
B: szachownica z kartonow, napis KRÓLOWIE ŚLĄSKA i w pionki szachowe na transparentach
C: kartony w naszych barwach i folie z napisem GKS.
Wyszlo to z tego co widzialem w TV i na zdjecach dobrze. Wszelka pirotechnika tez super (bez urazy ale nasze racowisko lepiej wyszlo tak mi sie wydaje... moze to przez dach?). Swiece odpalamy tak jak zawsze mowicie ze nie w barwach... a race to niby macie w barwach? No a na koniec wodospad. Mowicie ze to sylwestrowe, a ja mysle ze to nie jest sylwestrowe... Oprawy polegaja na tym zeby pozwolic kibicom sie bawic a wlasnie ten wodospad ruszyl u nas jeszcze bardziej mlynem... wiec mysle ze swoj cel spelnil :) Co do waszych ocen to nie oszukujmy sie, bylismy lepsi. Tak jak wy u siebie. U was wyszlismy gorzej z kilku powodow a najwazniejszym bylo zamkniecie stadionu po Widzewie to nam bardzo utrudnilo sprawe (tak jak i wam teraz ta sprawa z ziomalami).
Ogolnie oceniam was na 2 miejscu z gosci u nas. Mysle ze Lech byl lepszy, ale to moje osobiste zdanie.
4. Frekwencja. Nas u was bylo chyba cos kolo 1200 (tak sami mowiliscie) a was u nas... hmmm no jakby to powiedziec jak na was to tragedia. Tak malo to was nigdy nie bylo. Wiem ze wtorek ale myslalem ze skoro na Gornik nie pojechaliscie to do nas stawicie sie olbrzymia paka. I tutaj mnie zawiedliscie. Co do naszego mlyna to blaszok byl pelny mialem problemy zeby przejsc przez schody jak byl wodospad duzo ludzi wyszlo i przeszlo juz na luk.
Podsumowywujac mysle ze lepiej na GieKSie nigdy nie bylo (przynajmniej z naszej strony) a wy juz lepiej u nas sie prezentowaliscie (glownie chodzi mi o ilosc). Moze to jakies przelomowe derby byly? :) I na koniec jeszcze raz to samo: nie wiem czy wy zaczynacie miec jakies kompleksy czy cos ale chyba to nic zlego przyznac sie ze wypadlismy lepiej, a na dodatek je*** nas przez caly szpil o dospel. Takze wiecej obiektywizmu do tych ktorzy nie widza nic poza Ruchem.
Pozdrowienia dla wszystkich ktorzy stworzyli wczoraj ten wielki spektakl!
Muerte NFG Ultras Group

Gość

#63 Post autor: Gość » 10 kwie 2003, o 00:15

pko pisze:kibic_gks dzieki za ta:
ilosc na glownej "taka sobie" ...
jezeli chodzi o dospele itp itd to kuzwa jakos wy nie macie problemu z obrazaniem nas a to ze my was obrazamy w sposob ktory was troszke bardziej boli (bo tak odbieram wasze ciagle przyczepianie sie do tego tematu) chyba az takim problemem nie jest zreszta kazdy z nas zdaje sobie sprawe ze dospel zniknie z nazwy a ze mozemy wam obecnie dokuczyc troche bardziej bo tak sie potoczyla historia to i korzystamy z tego ... czlowieku przeciez nikt wam tej wszej zasranej zreszta nazwy z waszych glow nie zabierze ... przeciez caly ten doping ta atmosfera ten dreszcz i blyski spiec odbywaja sie glownie w naszych glowach no fakt czasami to sie wyrywa poza pewne ramy i wtedy mamy problemy.
i jeszcze jedno badzmy sprawiedliwi oprawa byla oki ale nie nazywajmy jej najlepsza w polsce bo chyba jednak taka nie jest ktokolwiek widzial pokazy ultras legii i lecha raczej sie z mna zgodzi ...
Tu sie nie zgodze...wczorajsza oprawa z obu stron (jako spektakl) po raz pierwszy nie odstawała a nawet przebiła ich oprawy (vide wodospad, którego nie zrobiła ani Legia ani Lech ) wiec nie ma sie co płaszczyć...To było naprawde cos....My na Śląsku nie jestesmy gorsi i wczoraj to pokazalismy. Oni w jednym sa mistrzami..Legia w kartoniadach, a Lech w fanach....

pko

#64 Post autor: pko » 10 kwie 2003, o 10:20

powiem tylko tyle probowales kiedys ustawic kartony w sensowny wzor? to jest koronkowa robota i wiele czynnikow moze miec na to wplyw a musisz wziasc pod uwage ze na zachodzie tego typu slawne kartoniady np (wlochy hiszpania) robia wyspecjalizowane firmy ... u nas kibice i nijak nie umywa sie wasz nawet pierwszy w polsce wodospad do tej katorzniczej roboty ktora musieli wykonac fani legii czy lecha poza tym caly czas mowie mi sie wodospady oraz wszelkiego rodzaju sztuczne ognie nie podobaja i to wszedzie ale jezeli wy jestescie tym zachwyceni to prosze bardzo ja osobiscie tego nie uznaje i tyle grunt ze wy sie dobrze bawiliscie przeciez chyba o to chodzilo a powyzsze slowa mogl tylko powiedziec ktos kto nie widzial oprawy na meczach w/w klubow na zywo

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#65 Post autor: fuhr » 10 kwie 2003, o 17:14

oprawa super....nas malo :?

i co jeszcze....sedzia nas oszukal
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#66 Post autor: Mikoruch » 10 kwie 2003, o 17:55

Ja myślę tak. Do zobaczenia w Chorzowie w przyszłym sezonie. Będziemy grali w ostatniej kolejce (mam cynk) rundy rewanżowej. My o majstra wy o utrzymanie. Ludzi będzie 20 tyś.

PS.
Już odpowiadam na wasze posty - w tym sezonie my nie spadniemy a wy nie zrobicie mistrza. To tak w nawiasie ;-)

yoo

#67 Post autor: yoo » 11 kwie 2003, o 00:01

oj chopy chopy.....zaprezentowaliscie sie bardzo dobrze ...[ilosciowo najlepiej, ultras na równi z Lechem]...tylko...

no własnie....pamietam te mecze kiedy cały blaszak włacznie z główna nie mógł przekrzycze Waszego "niebiescy"......kiedy zajmowaliscie całą trybune północną.....a tym razem taka niespodzianka..... 8) [fakt ze termin był nie fortunny, z drugiej strony jak sami podkreślacie są to Wasze jedyne derby]

jeszcze jedno z naszej strony [blaszak] nie padło ani jedno hasło [ale ze mnie gangster netowy ;( ]...[było od razu tłumione].....Wy najgłośniej spiewaliscie "dospelki".... :roll:

pozdore

Piter

#68 Post autor: Piter » 11 kwie 2003, o 00:13

Yoo z ta ilością to chyba się pomyliłeś.

Haslo [ale ze mnie gangster netowy ;( ] padło raz, gdy rzucali śnieżkami przy naszym kornerze :lol:

yoo

#69 Post autor: yoo » 11 kwie 2003, o 00:42

chodziło mi o ilosc w tym sezonie.....

niebieski78

#70 Post autor: niebieski78 » 11 kwie 2003, o 10:12

Mikoruch pisze:Ja myślę tak. Do zobaczenia w Chorzowie w przyszłym sezonie. Będziemy grali w ostatniej kolejce (mam cynk) rundy rewanżowej. My o majstra wy o utrzymanie. Ludzi będzie 20 tyś.


Już odpowiadam na wasze posty - w tym sezonie my nie spadniemy a wy nie zrobicie mistrza. To tak w nawiasie ;-)
za***isty tekst :lol: :lol: :lol:

Viro

#71 Post autor: Viro » 11 kwie 2003, o 10:21

jezeli chodzi o ilosc to nie chodzi nawet o to ze jedyne nasze derby ale niektorzy poprostu nie mogli byc chociaz bardzo chcieli np . ja
ktory na Bukowej nie opuscil szpilu z od nie pamietam nawet kiedy

pko

#72 Post autor: pko » 11 kwie 2003, o 14:46

wezcie skonczycie juz gadke o dospelach ku*** wy nie musieliscie spiewac czy wrzeszczec wy wyjebaliscie to centralnie na fanie/nach (zdaje sie 2) wiec nie jestescie tacy cacy i nie oczekujcie od innych tego czego sami tak naprawde nie potraficie
wiec zeby wam sie polepszylo je*** gIEKSE je***
...
albo i nie ... dospele to cwele aheja heja ho!!

Viro

#73 Post autor: Viro » 11 kwie 2003, o 15:09

tutaj pko ma racje wy nie spiewaliscie wy wywiesiliscie fane
wiec to jednoznaczne

Muerte_NFG

#74 Post autor: Muerte_NFG » 11 kwie 2003, o 17:09

Nie chce mi sie zas logowac (w ogole cos dziwnie mi to forum chodzi!) wiec jako gosc.

Fana ktora wisiala - "Łowcy smieRdzieli" to zupelnie inna sprawa jakbyscie ryczeli tak jak kiedys cos o dziewczynach to bardziej by nas walilo. A tu trafiliscie w czuly punkt. Nie zycze wam takiego dospelu jako sponsora... ale moze wtedy byscie skumali jak bardzo to zjebaliscie.

katowicer nfg

#75 Post autor: katowicer nfg » 11 kwie 2003, o 17:37

http://www.gks.katowice.pl/zdjecia/gks_ruch/13.jpg ewentualnie http://www.gks.witaj.pl/forum/viewtopic ... c&start=80 tu macie faul na bojarze w polu karnym....a jeszcze slyszalem cos o faulu na jahai i to od neibieskiego.amen

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 159 gości