Gks-Ruch 1:0

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
bolo23

#46 Post autor: bolo23 » 9 kwie 2003, o 13:40

wszyscy piszecie, ze to juz drugi raz na dospelu sedzia ustalil wynik meczu. A to nie prawda, bo trzeci raz z rzedu. W kwietniu 2001 pajac z pzpn nie uznal naszej bramki po dobitce z rzutu wolnego (wowczas Lech wybil pilke przed siebie a bodajze Gorski lub Kwiecinski ja dobil - a sedzia odgwizdal spalonego). A w listopadzie 2001 sedzia nie uznal naszych 2 bramek, a nie jednej jak piszecie.
Napisze jeszcze ze dospelarzy w sobote na Szczakowiance bylo ok. 800, a jak wiadomo polowa z nich to gorole, totez do Jaworzna mieli blisko.

Piter

#47 Post autor: Piter » 9 kwie 2003, o 14:25

Ale was ściska...

I to jest piękne :lol:


Ktoś tam napisał, że GieKSy było mało buhahahhahaha
Widziałeś jak wyglądał blaszok?
W cholere wiary stało na łuku bo nie mieli placu na trybunie.

O YES SUPER GIEKAES!!!!!!!!!!!!!

Gość

#48 Post autor: Gość » 9 kwie 2003, o 14:53

Jestem kibicem Gornika i musze przyznac,ze Gieksa zaprezentowala sie rewelacyjnie!gratulacje!Co do pewnych glosow niebieskich-naprawde jestescie zalosni.Przeciwnika trzeba umiec docenic.Malo was bylo [ale ze mnie gangster netowy ;( ]-najmniej w waszej historii.Pamietam takie czasy jak zajmowaliscie caly blaszak,a teraz.
Pozdro dla jednego z netfansow od pewnego zabola,gratulacje.B

Papuśny

#49 Post autor: Papuśny » 9 kwie 2003, o 14:55

Piter heheheh dobrze napisane ale SmieRdziela(pisze smieRdziela tylko w stosunku do tych ktorzy pisza duposel i takie tam bzdety)musi byc chujowo w ryju.
Dla rozumnych Niebieskich slowa uznania za pomyslowosc jaka wykazali sie przy oprawie pare elemetow naprawde dobrych i godnych najwiekszego meczu derbowego w Polsce.

pko

#50 Post autor: pko » 9 kwie 2003, o 15:02

ty mi smierdziel ja ci dospel ty mi w leb ja ci w leb nie szanuje cie i nie oczekuje szacunku

i nie zmienia sie nic ...

pko

#51 Post autor: pko » 9 kwie 2003, o 15:07

a przy okazji nie caly blaszok a ledwie 3/4 i jakos nie bylo tak ciasno skoro potrafiliscie zrobic kolejna 1/3 miejsca na ten wasz wodo/ogniospad
i nie mowie o blaszoku a o tej wielkiej trybunie ktora byla zapelniona moze i tu powiem jeszcze raz MOZE w 1/2
jezeli to uwazacie za wasz szczyt to prosze bardzo

Davids

#52 Post autor: Davids » 9 kwie 2003, o 15:22

Pko jak robilismy wulkan to ludzie wychodzili z Blaszoka

JurekNFG

#53 Post autor: JurekNFG » 9 kwie 2003, o 15:30

Jeśli chodzi o oprawe to był to mecz numer 1 w Polsce, Ruch zaprezentował się więcej niż przyzwoicie, ale nieskromnie powiem że byliśmy lepsi:) nawet nie licząc wodospadu(do tej pory jestem pod wrażeniem). Jeśli chodzi o waszą frekwencje to liczyłem że będzie was więcej, wtorek nie wtorek, ale 750 na derbach? Tak czy inaczej gratuluje dobrej prezencji, pokazaliśmy całej Polsce, że najlepsi kibice są na Śląsku!
Co do bramki to nie będe się wypowiadał, bo i tak nie dojdziemy do wspólnego zdania, wygraliśmy zasłużenie i to nie ulega wątpliwości.
p.s. patton pieprzysz że aż się płakać chce, weź pod uwage że my zapierdalamy z ultras przez cały sezon, a wy tylko na dwa mecze z nami i raz u siebie coś tam z Górnikiem.
p.s.Może i nie zdobędziemy mistrza, ale ważne jest to, że walczymy o mistrza!

Kibic_GKS

#54 Post autor: Kibic_GKS » 9 kwie 2003, o 15:33

Do wszystkich Chorzowskich co gadaja ze nas bylo malo na tych derbach:

pamietacie derby z zeszlej rundy (wygrana Ruchu 2:0) :?:

Widzow wtedy bylo okolo 4000, ale liczac ze u was zawsze w ch** wiary wlazi bez biletow dajmy 4500. Z tego GieKSy bylo okolo 800, czyli was gdzies 3700.

A teraz na meczu bylo wiary 6500, was okolo 1000 (daje na wasza korzysc), wiec GieKSy 5500.
A tak poza tym blaszok pekal w szwach, a na glownej frekwencja byla "taka sobie".

Liczby mowia same za siebie.

A gosc o ksywie Patton jest zalosny, jesli gada ze przebiliscie GieKSe w ULTRAS :lol: :lol: :lol:

Spiewania o dopelu nie skomentuje, bo nie wiem jakby w odwrotnej sytuacji zachowali sie GieKSiarze. Ale moim osobistym zdaniem to jest zalosne i dziecinne.

Pozdro

Gość

#55 Post autor: Gość » 9 kwie 2003, o 15:36

Aha, i podsumowanie.

Za slowami Pitera:

"Ale was sciska...

i to jest piekne :!: "


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#56 Post autor: Patton » 9 kwie 2003, o 15:58

Do tych madrali z gieksy: porownajcie sobie jak wy zaprezentowaliscie sie na jesien u nas, a jak my u was. Do tego napaliliscie sie jak po***ani, jeszcze opisujcie to na forum Boca Juniors, jak to wielcy jestescie w Ultras. I to dopiero jest zalosne, bo wlazicie do nas na forum i macie radoche jak dzieci w przedszkolu, gdy dostana farbki do malowania... do goscia o ksywie Kibic_GKS, zalosny to ty jestes, bo ja nic nie robie na waszym forum, a ty musisz sie jakos dowartosciowac wchodzac tu i wpisujac bzdury. Nastepny madrala - jureknfg - nie znasz aktualnej sytuacji u nas to zamknij morde i pieprzyc to mozesz swoja stara, az sie ze szczescia poplacze. :twisted: A poprostu podniecacie sie dziewczynki, bo to bylo przez was zrobione i wam wypalilo... Tyle w temacie. Nie mam zamiaru wiecej odpowiadac na wasze bzdety. Najlepszy komentarz bedzie taki, jak wasz ziomek po szalu wpisal - ze u nas nic nie mozna zrobic w Ultras, jak przyjezdzacie, bo my mamy dziwny sektor - no fakt, powod rozwalajacy. Pozdro dla Normalnych!
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Gość

#57 Post autor: Gość » 9 kwie 2003, o 16:11

Wedlug mnie ruch zaprezentowal najlepsza oprawa na bukowej w tym sezonie jezeli chodzi o gosci. podobal mi sie wasz "wloski styl" wczorajszej oprawy, jednak to my zaprezentowalismy sie lepiej i te derby na nasza korzysc. Do pattona na jesien my zaprezentowalismy gorsz oprawe, ale jako kibic ruchu przypominij sobie kto mial lepsza oprawe sezon temu(jak byles na szpilu to wiesz ze najlepszym waszym popisem byla swinia wpuszczona na murawe-wiec nie pi***ol bo zal ci sluchac) i jeszcze jedno porownaj sobie ogolna frekfencje z ostatnich sezonow i zobaczysz tam ze na bukowa chodzi wiecej ludzi niz na ruch i uwazaj co piszesz i do kogo bo ja np. wiem co dzieje sie teraz na ruchu ale to nie jest pretekst do tlumaczenia sie wiec jak nie wiesz nie pi***ol.Do zaboli i kto jest numer 1 na slasku chyba nie wy.

pko

#58 Post autor: pko » 9 kwie 2003, o 16:17

kibic_gks dzieki za ta:
ilosc na glownej "taka sobie" ...
jezeli chodzi o dospele itp itd to kuzwa jakos wy nie macie problemu z obrazaniem nas a to ze my was obrazamy w sposob ktory was troszke bardziej boli (bo tak odbieram wasze ciagle przyczepianie sie do tego tematu) chyba az takim problemem nie jest zreszta kazdy z nas zdaje sobie sprawe ze dospel zniknie z nazwy a ze mozemy wam obecnie dokuczyc troche bardziej bo tak sie potoczyla historia to i korzystamy z tego ... czlowieku przeciez nikt wam tej wszej zasranej zreszta nazwy z waszych glow nie zabierze ... przeciez caly ten doping ta atmosfera ten dreszcz i blyski spiec odbywaja sie glownie w naszych glowach no fakt czasami to sie wyrywa poza pewne ramy i wtedy mamy problemy.
i jeszcze jedno badzmy sprawiedliwi oprawa byla oki ale nie nazywajmy jej najlepsza w polsce bo chyba jednak taka nie jest ktokolwiek widzial pokazy ultras legii i lecha raczej sie z mna zgodzi ...

katowicer NFG

#59 Post autor: katowicer NFG » 9 kwie 2003, o 16:28

kiedys doczekamy derbow ktore beda w sobote wieczorem dwie druzyny beda o cos walczyly i bedzie full ludzi bedzie dobra pogoda itd
wtedy zobaczymy kto jest lepszy.
wczoraj to my bylismy lepsi tyle (a ja jestem bogatszy o jednego browarka :D )
pzdr

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#60 Post autor: Patton » 9 kwie 2003, o 16:33

do goscia - no pamietam, ale powiem Ci, ze akurat mi nie odpowiada styl "sylwestrowy" a taki wtedy u was wlasnie dominowal. Co do swinki, to niekonwencjonalne pomysly czasem biora gore :wink: Poza tym, jak nie odpowiada ci to co pisze, to po cholere czytasz i siedzisz tutaj? Do nazwy dospel - to jest wasz problem, nie nasz... moze jeszcze mielismy bluzgac na ta firme, tylko dlatego, ze wam wywrocila wszystko do gory nogami? Wszystko wroci do normy, to bedzie dobrze. Akurat dla mnie jest GKS i tyle. Co do frekwencji.... wy na fali, my w dolku... tak jest zawsze -> patrz 2000 rok u nas frekwencja jak na meczu z Wisla bylo ok. 12 tys. pko masz racje - wystarczy przypomniec niedawny popis na szpilu Widzew - Lech... Pozdro!
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], heli, pepson19R20 i 172 gości