Wybory Samorządowe 7.04.2024

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Zablokowany
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8027
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Wybory Samorządowe 7.04.2024

#331 Post autor: Scypion » 30 mar 2024, o 16:43

Mavo1920 pisze:
30 mar 2024, o 16:37
Scypion pisze:
30 mar 2024, o 16:34
Mirek pisze:
30 mar 2024, o 16:10
Co ma Sikorski?
Niezłą renomę. W TVN i gazwybie co prawda, ale niektórzy w to wierzą

Ja rozumiem, że duża część forum to kryptopisowcy, ale taka jest prawda. Jak na polityka, jest lepiej postrzegany niż Tusk czy Kaczyński. Ale nie sądze, by takie happeningi miały jakkolwiek znacząco wpłynąć na wyniki wyborów.j

Po tym tweecie z podziekowaniami dla USA po wysadzeniu nord stream jest persona non grata i człowiekiem uważanym za niepoważnego. Ale skąd Wy to macie wiedzieć. Może choć to, że przyjeżdża poprzeć Kotale powinno Wam oczy otworzyć? Metody, którymi posługuje się chorzowskie PO nie są niczym nowym... Sukcesem Tuska odblokowanie kpo? A kto mówił wcześniej, że środki będą mrożone aż w Polsce znów wygrają ci co powinni? Ale wróćmy do Chorzowa. Szkoda, że bajdurząc o korzyściach jakie spłyną na Chorzów z Unii nie wspomnieli o kosztach jakie przyniesie dyrektywa emisyjna i konieczność zamiany tych wszystkich chorzowskich familokow w budynki zeroemisyjne.

Mavo1920
Posty: 977
Rejestracja: 14 maja 2022, o 17:02
Kontakt:

Re: Wybory Samorządowe 7.04.2024

#332 Post autor: Mavo1920 » 30 mar 2024, o 16:50

Scypion pisze:
30 mar 2024, o 16:43
Mavo1920 pisze:
30 mar 2024, o 16:37
Scypion pisze:
30 mar 2024, o 16:34
Mirek pisze:
30 mar 2024, o 16:10
Co ma Sikorski?
Niezłą renomę. W TVN i gazwybie co prawda, ale niektórzy w to wierzą

Ja rozumiem, że duża część forum to kryptopisowcy, ale taka jest prawda. Jak na polityka, jest lepiej postrzegany niż Tusk czy Kaczyński. Ale nie sądze, by takie happeningi miały jakkolwiek znacząco wpłynąć na wyniki wyborów.j

Po tym tweecie z podziekowaniami dla USA po wysadzeniu nord stream jest persona non grata i człowiekiem uważanym za niepoważnego. Ale skąd Wy to macie wiedzieć. Może choć to, że przyjeżdża poprzeć Kotale powinno Wam oczy otworzyć? Metody, którymi posługuje się chorzowskie PO nie są niczym nowym... Sukcesem Tuska odblokowanie kpo? A kto mówił wcześniej, że środki będą mrożone aż w Polsce znów wygrają ci co powinni? Ale wróćmy do Chorzowa. Szkoda, że bajdurząc o korzyściach jakie spłyną na Chorzów z Unii nie wspomnieli o kosztach jakie przyniesie dyrektywa emisyjna i konieczność zamiany tych wszystkich chorzowskich familokow w budynki zeroemisyjne.


Niepotrzebnie sie rozpisywałeś, mnie chodziło o to, jak jest postrzegany przez ogół ludzi, a nie jakie odpały miał na twitterze, jedno często nie ma związku z drugim.

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10341
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Wybory Samorządowe 7.04.2024

#333 Post autor: gerhat » 30 mar 2024, o 17:39

Lepiej jak kryptoPOwcy nie będą się wypowiadali za ogół ludzi, Szymon Michałek siedział dzisiaj na szpilu obok ważniejszego gościa niż ten pajac z Chobelina

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1475
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Wybory Samorządowe 7.04.2024

#334 Post autor: kroy » 30 mar 2024, o 18:00

gerhat pisze:
30 mar 2024, o 17:39
Lepiej jak kryptoPOwcy nie będą się wypowiadali za ogół ludzi, Szymon Michałek siedział dzisiaj na szpilu obok ważniejszego gościa niż ten pajac z Chobelina
Nie zmienia to faktu że zaplecza polityczne Szymona i Kotali są w koalicji i blisko współpracuja. Hołownia z Sikorskim to już zupełnie bliskio. Nie rozumiem skąd tu ta polityka - oczywistym jest, że każdy będzie popierać swojego, tak to działa.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 3086
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Wybory Samorządowe 7.04.2024

#335 Post autor: HullCityFC » 30 mar 2024, o 18:07

Najwazniejsze ze Kotala i jego przydupasy nie maja zdolnosci koalicyjnej w Chorzowie. Mysle, ze gdyby byl ras czy sld lub ktos jeszcze to mogliby utrzymac wladze w radzie, a tak sa w kropce bo ani pis ani Szymon nie pojdzie z nimi w koalicje. Oni to wiedza.

Wiedza ze glosow z pisu nie przejma wiec atakuja Szymona jak sie da, choc teraz teoche sie uspokili. Widocznie wyszlo im, z badan, ze im.bardziej sa agresywni tym bardziej traca.

ZebybKotala mial szanse wygrac to musi w 1 turze muec co najmniej 46-47%..Jesli to prawda z tymi 38% to przegra na pewno w II turze.

scaneRboy
Posty: 8372
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Wybory Samorządowe 7.04.2024

#336 Post autor: scaneRboy » 30 mar 2024, o 18:23

Każdy ma swój poziom wrażliwości na politykę. Ja bym sobie zyczyl prezydenta miasta, który potrafi współpracować z każdą opcja na szczeblu woj i kraju.

Gdyby na przykład doszło do tego, że będzie nam streczony ten SŚ na dłużej (uważam, że wielu ludziom to pasuje), to chciałbym żeby na ten temat rozmawiał ktoś do kogo mam zaufanie, a nie notoryczny kłamca.

Przeciez Anzej do teraz ma na sztandarze budowę stadionu, jednocześnie atakując kibiców.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Mavo1920
Posty: 977
Rejestracja: 14 maja 2022, o 17:02
Kontakt:

Re: Wybory Samorządowe 7.04.2024

#337 Post autor: Mavo1920 » 30 mar 2024, o 19:16

gerhat pisze:
30 mar 2024, o 17:39
Lepiej jak kryptoPOwcy nie będą się wypowiadali za ogół ludzi, Szymon Michałek siedział dzisiaj na szpilu obok ważniejszego gościa niż ten pajac z Chobelina

Że ja jestem krypto PO-wcem? Dej sie pokój za takie teksty, chcesz czy nie, Sikorski to jeden z najpoważniejszych polityków w tym kraju, takie są fakty. Dla Ciebie to pajac, ale dla większości poważny polityk, nie ważne że palnął ciulstwo na twitterze, to nie ma większego znaczenia bo wyborcy mają słabą pamięć. Niemniej, - przychodząc na kotalowy spęd i udzielając mu poparcia jest albo ignorantem, który nie wie ile grubas ma za uszami, albo cynikiem, dla którego dobro partii jest najważniejsze, mimo że to tylko szczebel samorządowy. A desperacji kotali (celowo z małej, nie mam szacunku dla obłudników i kłamców) nie można się dziwić, za chwile może stracić posadę życia, gdzie za minimalny wysiłek dostaje uposażenie w wysokości ponad dwukrotnie większej od pensji prezydenta RP. Plus rozporządzanie miejskimi zasobami, dla swoich zawsze się coś znajdzie. Wówczas będzie zdany na łaskę partii, która może go uratować wystawiając do PE lub dając posadę w SPP. Prędzej to pierwsze, bo kotala niczego oprócz płynnego wodolejstwa nie potrafi.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8027
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Wybory Samorządowe 7.04.2024

#338 Post autor: Scypion » 30 mar 2024, o 19:27

Też marzy mi się czlowiek gotowy do współpracy z prawem, lewem, środkiem dla dobra miasta. I wiecie co? Mamy takiego. Szymon Michałek.

scaneRboy
Posty: 8372
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Wybory Samorządowe 7.04.2024

#339 Post autor: scaneRboy » 2 kwie 2024, o 09:25

Na Bojarskiego (w innych miejscach też) jest inwestycja Dombudu. Ciekawe jest to, że na ich ogrodzeniu są plakaty wyborcze. Ciekawe jest to, że są to tylko i wyłącznie plakaty wyborcze Anżeja. Nie ma tam plakatów kandydatów na radnych KO ani żadnych innych. Tylko i wyłącznie sam jeden Anżej. Chodzi o te inwestycje, które idą w stronę parku.

Zastanawiam się jak to napisać... To jest bardzo jasne zamanifestowanie intencji dewelopera. Dlaczego deweloper ma akurat takie intencje to niech się każdy zastanowi. Niech się też każdy zastawowi, czy to jest dla niego korzystna sytuacja, czy niekoniecznie.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

scaneRboy
Posty: 8372
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Wybory Samorządowe 7.04.2024

#340 Post autor: scaneRboy » 2 kwie 2024, o 10:40

trzymajcie poziom
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

19gorek20
Posty: 2366
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Wybory Samorządowe 7.04.2024

#341 Post autor: 19gorek20 » 2 kwie 2024, o 10:43

Powiedzcie mi szczerze jesli waszym zdaniem Sikorski nie jest powaznym politykiem ktorego szanuje zachod to kto nim jest ? Prosze wymiencie 3

JEDI_V
Posty: 749
Rejestracja: 27 wrz 2005, o 19:47
Lokalizacja: TATOOINE
Kontakt:

Re: Wybory Samorządowe 7.04.2024

#342 Post autor: JEDI_V » 2 kwie 2024, o 10:46

No jest poważny, bo robi groźne miny, a że lewactwo zalewa Europe, to z kim ma sie spotykac.
OFICJALNY KLUB ŚLONZOKÓW/R\, NIY GOROLI, NIY LWOWIOKÓW

scaneRboy
Posty: 8372
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Wybory Samorządowe 7.04.2024

#343 Post autor: scaneRboy » 2 kwie 2024, o 10:47

przypomnę, że to jest wątek samorządowy. Rozmawiamy o Sikorskim tylko dlatego, że wmieszał się w walkę o samorząd chorzowski.

Jeśli chodzi o moje zdanie to zadaniem szefa polskiego MSZ z całą pewnością nie jest podobanie się zachodowi lub wschodowi.


ps. nie wnikam kim są członkowie jego rodziny i czy na pewno pracuje na rzecz obywateli Polski (polecam sprawdzić jakie są warunki rekrutacji do Armii USA). Natomiast zadziwiły mnie słowa o tym, że warto głosować na obecną ekipę, ponieważ ma doświadczenie w pozyskiwaniu (cokolwiek przez to rozumieć: komu, co i za co) w pozyskiwaniu funduszy. Mam pytanie w związku z tym: doświadczenie to znaczy ileś tych pieniędzy już "pozyskali". GDZIE W MIEŚCIE SĄ TE PIENIĄDZE??? Niech znikną pieniądze Tramwajów Śląskich! niech znikną pieniądze Marszałka! niech znikną pieniądze Polskich Linii Kolejowych! Pytam się co zostaje? Pokażcie mi to doświadczenie w pozyskiwaniu pieniędzy - mówimy o 15 (piętnastu) LATACH! Przecież to jest strzał w kolano!
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

19gorek20
Posty: 2366
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Wybory Samorządowe 7.04.2024

#344 Post autor: 19gorek20 » 2 kwie 2024, o 11:11

A dlaczego nie mamy sie podobac sie zachodowi ? Ten kraj musi isc w strone zachodu bo sami sobie to mozemy pobawic sie w piaskownicy. Zapytam jeszcze raz o 3 powazniejszych politykow niz Sikorski
A co do wyborow samorzadowych to nie bedzie zadna agitacja z mojej strony ale nie dajcie sobie wmowic ze kogos na cos nie stac. Na nasze szczescie mieszkamy w regionie gdzie duze miasto stoi obok duzego miasta i wystarczy sie rozejrzec
W gliwicach w ostatnich latach oddali piekne centrum przesiadkowe ogromna ilosc TBSow a w planach budowa nowego szpitala o tym ze na halach pracuje tam masa ludzi z naszych terenow to nie ma co wspominac
W rudzie potrafia budowac drogi i nowy budynek strazy pozarnej
Na swionach prezydent buduje hale widowiskowa i jako jedyny od X lat znalazl pieniadze na zrewitalizowanie kaliny dodatkowo szybciej tam ruszy liga zuzlowa niz u nas budowa stadionu
Ja wiem ze wladza deprawuje i Michalek pewnie bedzie w przypadku wygranej kilka razy zamieszany w skandale ale mieszkancy Chorzowa zasluguja na cos nowego

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8027
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Wybory Samorządowe 7.04.2024

#345 Post autor: Scypion » 2 kwie 2024, o 11:58

Bardziej poważana od Sikorskiego to juz jest jego baba.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Boszu, Google [Bot], hebel, slawekszpec, Stasiu19R20 i 164 gości