Jednak Lorens??

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#31 Post autor: vahanara » 29 kwie 2003, o 21:54

wojt pisze: Jeśli nie jesteś zwolennikiem prezesa i zarządu to powiedz mi jaka ty masz metodę na poprawienie sytuacji. Ja krytykuje tych panów ile wlezie i mam nadzieje ze w końcu zrezygnują i mój klub będzie normalnie zarządzany. A ty oprócz tego że jesteś przeciwny jakiejkolwiek krytyce co nam proponujesz(...) Bij dalej brawo kalekim piłkarzą ,oklaskuj prezesa i jego swite i czekaj na lepsze czasy a ludziom którzy troche wiecej rozumieją niz ty daj spokój i nie próbuj ich pouczać.
Zarząd sam się nie zlikwiduje. Odwołać mogą go tylko członkowie klubu. Uwierz mi że zostanie członkiem tego stowarzyszenia nie jest czymś niemożliwym. Zarówno Ty jak i wiele innych osób z tego forum spokojnie może tego dokonać. Taką mam propozycję.
Nie wiem, gdzie wyczytałeś że oklaskuję Rogale i piłkarzy ale widocznie -skoro więcej rozumiesz - to tak jest...

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#32 Post autor: Patton » 29 kwie 2003, o 22:19

Cos mi sie to zbyt latwe wydaje. To w takim razie ilu czlonkow liczylby ten zarzad, gdybysmy chcieli ich wy***ac? 50, 51, 52.... No bez przesady.... Vahanara - dlaczego sam tego nie sprobowales?? pi***ole caly ten zarzad i mam do tego pelne prawo i wierz mi, ze nawet bym progu nie przekroczyl, zeby brac udzial w takim kretactwu. To tyle w temacie....
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BandzioR, sivy35 i 169 gości