Gks-Ruch 1:0

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
19r20
Posty: 2357
Rejestracja: 23 sie 2002, o 10:33
Lokalizacja: Panewniki
Kontakt:

#31 Post autor: 19r20 » 9 kwie 2003, o 09:19

wodospad dospelowców nawet znakomity ale w sumie ultras na równym świetnym poziomie obu ekip
co do brami to zza bramki nie miałem wątpliwości ale teraz widze że padła po faulu

co do piosenki: cała Polska śpiewa pieśń mistrzem Polski ....
mogę powiedzieć PRZESTAŃCIE MARZYĆ SPRZEDAJNE BIEDAKI

ZAWSZE I WSZĘDZIE RUCH Chorzów NAJLEPSZY BĘDZIE

pko

#32 Post autor: pko » 9 kwie 2003, o 10:10

meczu nie bede komentowal ch** byl i juz go nie ma napisze tylko w odniesieniu do tego zajebistego wodospadu moze sie komus to i podobalo mnie osobiscie nie ... wygladalo to jak w sylwestra i bylo ch***we ogolnie jak na amerykanskich filmach gdzie na koniec wybuchaja sztuczne ognie (one rowniez mi sie nie podobaja a wpoprzednich sezonach dospel co mecz wystrzeliwal takowe) natomiast kiedy ten waz "super" wodospad wreszcie przestal sie palic a wszedl dym z racami wtedy wygladaliscie jak prawdziwi ultras a nie wiejscy kowboje tyle ze ruch w koncowce wyjebal znacznie lepsze racowisko aaaaa i jeszcze jedno nie krytykuje tego tylko chce podkreslic ze mi ten styl oprawy nie odpowiada wole klasyke :-) ale to wasze podworko i bawcie sie jak chcecie ... do zobaczenia za rok

mjr.Bień

#33 Post autor: mjr.Bień » 9 kwie 2003, o 10:26

Słusznie prawisz pko.Ja już po derbach ze 2 lata temu pisałem że na gieksie podczas derbów wygląda jak na sylwestra na rynku,dlatego mam podobne zdanie do pko-wolę klasyke.Co nie znaczy że wyglądało to hujowo i że nie wsadziliście w to dużo pracy.Poprostu mam inny gust i wypowiadam się za siebie.Dodam że nasze wulkany też mi za bardzo nie leżały,ale tak ja napisałem wcześniej:moje zdanie,nie ja się tym zajmuje,nie ja jestem za to odpowiedzialny.Dlatego pomimo moich "kaprysów"chwała wszystkim tym co nad całą oprawą pracowali-zarówno u nas jak i na gieksie-bo na serio odjebaliście kawał dobrej roboty :)

Viro

#34 Post autor: Viro » 9 kwie 2003, o 10:38

mi sie sztuczne ognie te wystrzelane co Gieksa miala w latach poprzsednich wogole nie podobaly i tez ich za to krytykowalem
ale wodospad mi sie bardzo podobal jestem pod duzym wrazeniem pomyslowosci i samego wykonania bo jest to ewenement napewno na skale Polska, a nie spotkalem sie z zadna fota tez na innych stadionach swiata czy europy choc tu moge sie mylic
ps. szczegolne podziekowania dla ekipy z nety i dla Brola
pozdRawiam

Piter

#35 Post autor: Piter » 9 kwie 2003, o 10:43

Viro pomysł został uchwycony z derby Stambułu, Fenerbahce-Gsalata.

Viro dzieki za te słowa o oprawie.


A do "kolegow" piszacych dospel - zal mi was...


SUPER GIEKSAAAAAA!!!!!

mjr.Bień

#36 Post autor: mjr.Bień » 9 kwie 2003, o 10:59

Aha,na waszym forum(tzn.gieksy) doczytałem się słów krytyki pod naszym adresem,że było nas mało :shock: :lol: Skoro nas było mało to ilu was było?????Jesteście liderem,gracie derby z Ruchem idąc niby na mistrza :P ,pomimo złej pogody macie gwarancje że wam główki nie zmokną a tu raptem 6500 widzów,z czego tauzen od nas!!!!
Wstyd,wstyd,wstyd żeby w takiej sytuacji nam frekwencje wypominać

niebieski78

#37 Post autor: niebieski78 » 9 kwie 2003, o 11:12

i pomyslec ze przed sezonem "w klubie po cichu mowilo sie o pucharach"
tradycyjnie zreszta :( to co prezentuje w tej chili czternastokrotny mistrz Polski to WSTD (niestety)

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#38 Post autor: Patton » 9 kwie 2003, o 11:14

To by bylo na tyle w temacie. Pokazac sie na wyjezdzie tak jak mysmy to zrobili to naprawde trzeba byc dobra paka. A ci wszyscy dospelowcy, co sie podniecaja i nam zarzucaja, ze beznadziejnie to wyszlo... pamietacie jesien? Szczegolnie popis daliscie z zimnymi ogniami - swietna oprawa, faktycznie pobiliscie nas w tej materii. I niech ktos nie wypisuje bzdur, ze sektor taki, albo taki.. Dla chcacego nie ma nic trudnego. Pozdrawiam i jak ktos ma jakies obiekcje do mnie, to moze pisac na PW a nie zakladac tematy "rzekomo" do mojej osoby.
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Bolek
Posty: 851
Rejestracja: 21 sie 2002, o 20:12
Lokalizacja: paryz
Kontakt:

#39 Post autor: Bolek » 9 kwie 2003, o 11:44

Obrazek
BEZ KOMENTARZA
pzpn pzpn je*** je*** pzpn

p.s.
Oprawa w naszym wykonianu poprostu za***ista malo kiedy mozna zobczyc taka oprawe w wykonaniu ekipy przyjezdnej a tak wogole to bylismy u siebie :P
[img]http://www.widzewlodz.pl/images/logo/chorzow_d.jpg[/img]

Gość

#40 Post autor: Gość » 9 kwie 2003, o 12:02

Kibice gości zaprezentowali się bardzo okazale. Nie przyjechało ich już tak wielu, jak kiedyś, ale i tak było ich w miarę przyzwoicie. Ich liczbę ocenia się na około 800. Biletów kupili dokładnie 724 sztuki. Ten mecz pokazał, że Ruch również należy do czołówki „ultras” w Polsce. Mieli wiele flag, napisów na kijach PF, pokazali swoją sektorówkę i pasy w swoich barwach. Utworzyli napisz „Ultras Ruch”. W drugiej połowie odpalili wulkany, stroboskopy, race. Na początku dopingowali bardzo głośno, później było już trochę gorzej. Ogólnie zaprezentowali się podobnie jak niedawno Lech Poznań, czyli bardzo dobrze.
Ze strony Gieksy.

Awatar użytkownika
NIEBIESKI_
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 189
Rejestracja: 10 sie 2002, o 18:06
Lokalizacja: oRzesze-Jaśkowice
Kontakt:

#41 Post autor: NIEBIESKI_ » 9 kwie 2003, o 12:16

1-Tomek jak zwykle spox fotki !
2-Co do prezentacji ultRas na szpilu z obu stron super(wodospad wyjebka)
3-Tak niektórzy gieksiarze piszą że nas mało było :)) jestem ciekawy ilu by was było unas !! we wtorek !!!! :lol: pozdRo dla Normalnych :twisted:

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#42 Post autor: radzion » 9 kwie 2003, o 12:33

kurna po takim meczu to mozna krzyknac tylko jedno!!!

marczyk!!!co???????/ty KURWOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

niech mi ktorys gieksiorz powie ze brama bola slusznie strzelono to normalnie ku*** za***ia!!!skandal!listkiewicz ch*** niemyty moze cos z tym zrobisz wrescie!!!

a co do oprawy:podobal mi sie u gieksy wodospad, racowisko i to w sumie wszystko!!aha takie pytanie:jak ukladaliscie na wejscie kartony to czemu ulozyliscie tez w barwach bialo niebieskich?:)
poza tym te swiece dymne mi sie nie podobaly,jakies rozowe chujstwo!

o naszej oprawie nie bede nic pisal bo pewnie bylbym nieobiektywny!!!

podsumowujac:ku*** z pzpnu zas polecieli w ch***!!ruch zasluzol na remis!gieksa jak na lidera bardzo slabo!sytuacji np narwojsza nie komentuje!aha jeszcze jedno
do gieksiarzy:wy chyba sami nie wierzycie w to co spiewacie!!
wy nigdy nie bedziecie mistrzem Polski!!

pko

#43 Post autor: pko » 9 kwie 2003, o 12:41

od niepamietam kiedy jestem na derbach z gieksa i jezeli mamy mowic o frekwencji to:
1 nie wydaje mi sie ze bylo 6500 tysiaca
2 gieksy bylo naprawde malo mowiac szczerze liczylem na wiecej
3 ruchu bylo ponad moje oczekiwania (liczylem przy tych ukladach na 500 glow)
4 wtorek (coz to ku*** jest? wiekszosc meczy z dospelem na bukowe rozgrywane jest w jakis dziwnych terminach wtorki piatki )
5 pogoda to jakies warjactwo
6 ZAMIESZANIE Z BILETAMI KTORYCH MIALO NIE BYC
7 ruch doluje a to sie odbija w frekwencji (dziekujemy zarzadowi ze doprowadzil zdawalo sie niezniszczalny klub do stanu kiedy jeszcze jeden krok i bedzie za pewna granica z za ktorej powrot jest juz niemozliwy badz bardzo trudny dziekujemy)
patrzac obiektywnie derby jak na te wszystkie przeciwnosci wypadly efektownie

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#44 Post autor: Patton » 9 kwie 2003, o 12:47

pko - dobrze podsumowales wszystko. A zarzadowi to podziekujemy chyba w inny sposob, jak nie daj Boze cos sie zlego z Klubem stanie :wink: Zreszta, co tu pisac, jak to wszystko ciagnie sie od dobrych kilku lat, a oni wciskaja kit, ze jest dobrze, ze bedziemy walczyc o puchary itd. Bez komentarza...
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#45 Post autor: Patton » 9 kwie 2003, o 12:49

pko - dobrze podsumowales wszystko. A zarzadowi to podziekujemy chyba w inny sposob, jak nie daj Boze cos sie zlego z Klubem stanie :wink: Zreszta, co tu pisac, jak to wszystko ciagnie sie od dobrych kilku lat, a oni wciskaja kit, ze jest dobrze, ze bedziemy walczyc o puchary itd. Bez komentarza...
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 158 gości