Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
chorzowski_rsl
Posty: 1897
Rejestracja: 2 lut 2007, o 12:51
Lokalizacja: Niebieska Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#151 Post autor: chorzowski_rsl » 7 paź 2023, o 23:17

Dramat,tyle,zal patrzec na to to nie ta sama drużyna co w 1 lidze
NRŚL GANG

NG1920
Posty: 1236
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#152 Post autor: NG1920 » 7 paź 2023, o 23:18

Harpo pisze:
7 paź 2023, o 23:10
Szanowni kibice "młynowi" : po główkach jeszcze ich pogłaszczcie!!
Co wy odp...lacie?! :wsciekly: :wstyd:

Żenujący występ treneiro- pół składu wymienił ale tu trzeba grać COŚ INNEGO DO CH...A!!!!!!
Non stop to samo, wszyscy od kilku kolejek wiedzą jak gramy, a Skrobacza uparcie to samo... I 2 zmiany w 89 minucie przy 0:3. Trzymajcie mnie...
Ale chociaż chłopaki się starali, z trybun wyglądało to momentami całkiem nieźle, to na litość: te proste, głupie i dziecinne błędy irytują na maxa!!!! No i emeryt z nami robił co chciał. Przepaść. Jak tu się nie denerwować...??
Taka jest prawda, że ten "emeryt" jest gwiazdą ligi, a sezon temu był wybrany najlepszym graczem sezonu, więc nic dziwnego, że objeżdża Wójtowicza...

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12060
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#153 Post autor: Ozor » 7 paź 2023, o 23:20

NG1920 pisze:
7 paź 2023, o 23:18
Harpo pisze:
7 paź 2023, o 23:10
Szanowni kibice "młynowi" : po główkach jeszcze ich pogłaszczcie!!
Co wy odp...lacie?! :wsciekly: :wstyd:

Żenujący występ treneiro- pół składu wymienił ale tu trzeba grać COŚ INNEGO DO CH...A!!!!!!
Non stop to samo, wszyscy od kilku kolejek wiedzą jak gramy, a Skrobacza uparcie to samo... I 2 zmiany w 89 minucie przy 0:3. Trzymajcie mnie...
Ale chociaż chłopaki się starali, z trybun wyglądało to momentami całkiem nieźle, to na litość: te proste, głupie i dziecinne błędy irytują na maxa!!!! No i emeryt z nami robił co chciał. Przepaść. Jak tu się nie denerwować...??
Taka jest prawda, że ten "emeryt" jest gwiazdą ligi, a sezon temu był wybrany najlepszym graczem sezonu, więc nic dziwnego, że objeżdża Wójtowicza...
a kto go nie objeżdża ?
Jarosław Skrobacz (trener Ruchu Chorzów):
- Przegraliśmy wysoko, nie wykorzystaliśmy swoich szans, szczególnie do przerwy. Strat bramek nawet nie chce mi się już komentować. Mówiliśmy wielokrotnie, że w tej lidze jeśli będziesz popełniał proste błędy, to cię bardzo szybko zweryfikują. Tak właśnie dziś znowu było. Proste indywidualne zachowania decydują o tym, że przegrywamy, a wiedzieliśmy, że w dzisiejszym spotkaniu błędy nie będą wybaczone ze względu na dyspozycję Pogoni, która w ostatnich spotkaniach pokazuje naprawdę kapitalną piłkę. Jest bardzo dobrze dysponowana, szczególnie po przejęciu, w ataku szybkim. Ma atuty, wykorzystała to, co ma najlepsze. Myślę, że zasługiwaliśmy przynajmniej na tę jedną bramkę, ale kapitalnie bronił bramkarz gości. W kilku sytuacjach zachował się bardzo dobrze, uratował Pogoń od straty bramki. Odniosła zasłużone zwycięstwo i za to gratulacje. Jest w tak dobrej dyspozycji, że nie tylko Ruch miałby z nią problemy. Nie chcieliśmy się cofać, grać tylko na swojej połowie, czekać przy wyniku 0:0 na swoje okazje. Chcieliśmy grać do przodu. Wydaje się, że sytuacji można było stworzyć nawet więcej. Porażka z pewnością boli, ale trzeba już patrzeć na pozostałe spotkania. /quote]
Ostatnio zmieniony 7 paź 2023, o 23:29 przez Ozor, łącznie zmieniany 2 razy.

uszy
Posty: 263
Rejestracja: 3 maja 2004, o 14:28
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#154 Post autor: uszy » 7 paź 2023, o 23:27

Panowie i Panie po co te nerwy prezes w wywiadzie powiedział że w przypadku spadku nie będzie tragedii,trzeba się do porażek przyzwyczaić

Awatar użytkownika
spyru
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 5197
Rejestracja: 13 lis 2003, o 19:47
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#155 Post autor: spyru » 7 paź 2023, o 23:32

NG1920 pisze:
7 paź 2023, o 23:18
Harpo pisze:
7 paź 2023, o 23:10
Szanowni kibice "młynowi" : po główkach jeszcze ich pogłaszczcie!!
Co wy odp...lacie?! :wsciekly: :wstyd:

Żenujący występ treneiro- pół składu wymienił ale tu trzeba grać COŚ INNEGO DO CH...A!!!!!!
Non stop to samo, wszyscy od kilku kolejek wiedzą jak gramy, a Skrobacza uparcie to samo... I 2 zmiany w 89 minucie przy 0:3. Trzymajcie mnie...
Ale chociaż chłopaki się starali, z trybun wyglądało to momentami całkiem nieźle, to na litość: te proste, głupie i dziecinne błędy irytują na maxa!!!! No i emeryt z nami robił co chciał. Przepaść. Jak tu się nie denerwować...??
Taka jest prawda, że ten "emeryt" jest gwiazdą ligi, a sezon temu był wybrany najlepszym graczem sezonu, więc nic dziwnego, że objeżdża Wójtowicza...
Tym bardziej wystawianie na Grosickiego Wójtowicza wygląda fatalnie.
Mało tego, jest to jeden z nielicznych zawodników, którzy potrafią coś zrobić w ofensywie.
Ostatnio zmieniony 7 paź 2023, o 23:36 przez spyru, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja zawsze będę, zawsze będę wspierał drużynę swą!!

kru30
Posty: 8
Rejestracja: 25 wrz 2023, o 12:50
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#156 Post autor: kru30 » 7 paź 2023, o 23:34

Swędrowski jakby trafił na 1:1 a nie w slupek i bez karnego, który ciul wie czemu był to może by chociaż nam 1 pkt wpadł. Popieram, że Wójtowicz nie ogarnął a Kozak by chciał ogarnąć jakoś brama ale nie ma z kim.

Awatar użytkownika
cisiu
Posty: 774
Rejestracja: 22 lis 2003, o 21:30
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#157 Post autor: cisiu » 7 paź 2023, o 23:35

Czeba się pogodzić, że zmierzomy nazot do 1 ligi. Za wysoke progi nistety. Jo tu niy widza nawet światełka w tunelu. Wtoś pisoł że "momy teraz ciynżki terminarz" , a kedy on był łatwy??? Momy do 34 kolejki ciynżki terminarz. Smutne to...
--------------------Na Zawsze Niebieski----------------------
---------------------Na Zawsze Ruch--------------------------

NG1920
Posty: 1236
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#158 Post autor: NG1920 » 7 paź 2023, o 23:38

Poza głupimi błędami to Ile my jeszcze pecha będziemy mieć w ataku?
Firlej sam na sam, Firlej główka, Swędrowski główka, Swędrowski słupek. Feliks strzał w dymie.
Ulvestad lepiej strzelić nie mógł przy bramce na 1:0. Karny to jest kolejny skandal. Sadlok po prostu zabrał bramkę Koulurisowi, bo on i tak by ją wdupił.

Zwyczajnie trzeba przyjąć, że jesteśmy zbyt słabi na tle większości ekip i przepaść jest duża. Pogoń w ostatnich 4 meczach strzeliła 16 bramek. Rozklepali Lecha 5:1, w tej formie sa w stanie wygrać z każdym, więc ciężko było o złudzenia, że dziś się uda. Trener próbuje już wszystkiego, do pewnego momentu to jakoś wychodzi i jak zazwyczaj trafia się wielbłąd, potem "pomoc" sędziego i mamy pozamiatane. Brak zmian w przerwie błąd. Uważam, że jakby Michalski wszedł za Wójtowicza, a resztę gralibyśmy tak samo to chyba szłoby więcej zabezpieczyć w tyłach, ale teraz to już można gdybać.

Trzeba liczyć na punkty w meczach ze słabeuszami i na to, że pozostałe słabe ekipy nie odżyją. ŁKS i Puszcza będą równo bić się o ostatnie miejsca. Oby ktoś do tego wyścigu doskoczył, a żeby nam udało się zaliczyć jakieś dwie wygrane i już będziemy w innym miejscu. Nie ma na razie dużej straty, nie odstajemy wyraźnie od tych z dołu.

Trzeba pogadać z Morawieckim czy nie sypnie jeszcze 10 milionów na kilku graczy w przerwie zimowej...

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12060
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#159 Post autor: Ozor » 7 paź 2023, o 23:47

NG1920 pisze:
7 paź 2023, o 23:38
Poza głupimi błędami to Ile my jeszcze pecha będziemy mieć w ataku?
Firlej sam na sam, Firlej główka, Swędrowski główka, Swędrowski słupek. Feliks strzał w dymie.
Ulvestad lepiej strzelić nie mógł przy bramce na 1:0. Karny to jest kolejny skandal. Sadlok po prostu zabrał bramkę Koulurisowi, bo on i tak by ją wdupił.

Zwyczajnie trzeba przyjąć, że jesteśmy zbyt słabi na tle większości ekip i przepaść jest duża. Pogoń w ostatnich 4 meczach strzeliła 16 bramek. Rozklepali Lecha 5:1, w tej formie sa w stanie wygrać z każdym, więc ciężko było o złudzenia, że dziś się uda. Trener próbuje już wszystkiego, do pewnego momentu to jakoś wychodzi i jak zazwyczaj trafia się wielbłąd, potem "pomoc" sędziego i mamy pozamiatane. Brak zmian w przerwie błąd. Uważam, że jakby Michalski wszedł za Wójtowicza, a resztę gralibyśmy tak samo to chyba szłoby więcej zabezpieczyć w tyłach, ale teraz to już można gdybać.

Trzeba liczyć na punkty w meczach ze słabeuszami i na to, że pozostałe słabe ekipy nie odżyją. ŁKS i Puszcza będą równo bić się o ostatnie miejsca. Oby ktoś do tego wyścigu doskoczył, a żeby nam udało się zaliczyć jakieś dwie wygrane i już będziemy w innym miejscu. Nie ma na razie dużej straty, nie odstajemy wyraźnie od tych z dołu.

Trzeba pogadać z Morawieckim czy nie sypnie jeszcze 10 milionów na kilku graczy w przerwie zimowej...
tak naprawdę Grosicki strzelił bramkę Sadlokiem ale jak mówiłem strona Wójtowicza to autostrada do bramki Ruchu.Chłopak ma potencjał jako klasyczny skrzydłowy i tyle żadne wahadła czy tam obrona to zupełnie nie bajka dla niego.

arcio
Posty: 4800
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#160 Post autor: arcio » 7 paź 2023, o 23:53

Straciłem wiarę w tego trenera, nie straciłem wiary w zespół. Trener chyba robi wszystkim na złość i ustawia zespół nie tak jak 99% ludzi by ustawiła. Jak Wójtowicz był za słaby na wahadło to trener mu wymyślił prawą obronę choć już raz ten manewr zrobił i skoro wtedy nie wypaliło to dziś też nie mogło wypalić. Kolejny mecz i kolejny skład osobowy obrony. Kolejny mecz i zaś inna taktyka. Posadzenie na ławie Szczepana ok, ale wtedy wchodzi trener i wyciaga Firleja który do tej pory nie pojawia się nawet na ławie a dwóch ludzi na 9 w skladzie. No i ta taktyka na dziś. LAGA NA SKRZYDŁO. Brawo. Tu nie ma pomysłu i jest bladzenie po omacku. Na dziś przypuszczam że jak nie zmieni się trener to faktycznie pogodziliśmy się ze spadkiem.
Pogoń na spokojnie na pełnym luzie. Nawet se w dziadka pograli. Jakby chcieli to by nam i 8 wpakowali ale chyba nie chcieli się męczyć.
Na koniec "podziękowanie" do opiekunów sektora rodzinnego. Jakbym chciał się uj***ć w kolorki to bym se poszedł na wyrzut kolorów. Na drugi raz poproszę o info wcześniej to sobie inny sektor wybiorę.
nigdy nie jest za późno

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6305
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#161 Post autor: heli » 7 paź 2023, o 23:53

kolejny raz naprawdę zastanawiają mnie aż tak pochlebne wypowiedzi na temat Kozaka. Może w pierwszej połowie kaj był przez większość czasu daleko od mojej trybuny czegoś nie zauważałem. Ale w drugiej połowie naprawdę ciężko mi sobie znaleźć jakoś jego zagrania, które by pokazywały jakąś różnicę in plus na jego korzyść w stosunku do innych, a kojarzę conajmniej trzy zagrania, które były w tej połowie naprawdę nie na poziomie ekstraklasy (nie mówię, że inni grali lepiej, tylko nie wiem za co miałbym go jakoś chwalić w tym meczu)
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

NG1920
Posty: 1236
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#162 Post autor: NG1920 » 7 paź 2023, o 23:57

Z ciekawości wypisałem jak to szło do tej pory i jakie miejsca zajmują przeciwnicy.
Porażki z:
-Lubinem (4 miejsce)
-Legią (2 miejsce)
-Jagiellonią (6 miejsce)
-Górnikiem (15 miejsce)
-Rakowem (5 miejsce)
-Pogonią (7 miejsce)

Remisy z:
-Wartą (13 miejsce
-Piastem (10 miejsce)
-Stalą (12 miejsce)
-Puszczą (16 miejsce)
Wygrana z:
-ŁKS (18 miejsce)

Poza wtopą z żabolami to wszystkie wyniki w sumie mają odzwierciedlenie w tabeli.
Przed nami jeszcze Korona, Cracovia, Widzew i Radomiak, z którymi można powalczyć o zwycięstwo.
Śląsk i Lech poza zasięgiem.

uszy
Posty: 263
Rejestracja: 3 maja 2004, o 14:28
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#163 Post autor: uszy » 8 paź 2023, o 00:01

5 punktów więcej nie widzę

grzechub
Posty: 1832
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#164 Post autor: grzechub » 8 paź 2023, o 00:02

Zagraliśmy całkiem przyzwoity mecz, biorąc pod uwagę przeciwnika.
Pozytywnie zaskoczył mnie Firlej. Szczepek w poprzednich 10 meczach nie miał tyle sytuacji, co dzisiaj Firlej w 60minut, widać że tyn bal go szuko. Szkoda tylko, że słabo ze skutecznością.
Jestem ostatni do krytykowania Skrobacza, ale wystawianie Wójtowicza w obronie, to sabotaż. Widzi to każdy tylko nie trener.
Ta zmiana Fosy za Wójtowicza w 90min?!?!!!?!!
Jak Buchalik nie będzie mógł zagrać w kolejnym meczu, to niech wpuszczą Potocznego, bo Kuba musi w spokoju popracować z dietetykiem, a przede wszystkim z psychologiem. Dodatkowo rozwiązujemy problem młodzieżowca.

Michal578
Posty: 133
Rejestracja: 28 cze 2007, o 14:29
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin, sobota, 07.10, 20:00

#165 Post autor: Michal578 » 8 paź 2023, o 00:07

Tu wyraźnie widać że transfery były zawalone i teraz wszystko wychodzi , wciskali trenerowi wszystkich i godali że dają radę nawet jak ich nie chciał , druga sprawa to prezes wiem że wszyscy go chwalimy , ale nie może gadać do prasy że nic się nie stanie jak spadniemy bo na Śląski nikogo nie przyciągnie taką gadką kilka kolejnych porażek i zostanie nos cztery koble.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: andrzejn64, arcio, Bing [Bot], Google [Bot], Kuchtizo, lacky24, Pulocini i 175 gości