Jednak Lorens??

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#16 Post autor: vahanara » 29 kwie 2003, o 14:28

Ja pier...le!!! je*** zarząd, zwolnić zarząd, czuje się bezsilny... Jacy Wy ku...wa jesteście smutni. Typowi polacy. Narzekac, biadolić i jeszcze trochę ponarzekać.
Zarząd jest wybierany przez członków klubu. Zapie...ać do sekretariatu, wypisać deklaracje członkowskie, opłacać składki i możecie sobie wybrać zarząd marzeń. Takie to ku...wa trudne!?
Żeby było jasne: nie bronię ani Rogali ani jego kolesi z zarządu ale niedobrze się robi przeglądając to forum. Kriszo zmień nazwę z Forum RUCH-u Chorzów na "FORUM MALKONTENTÓW".
Klub jest taki jakcy piłkarze, zarządcy i... "kibice" a kibiców Ruch ma ostatnio bardzo mało:(
Życzę owocnego marudzenia...

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#17 Post autor: radzion » 29 kwie 2003, o 14:33

ehe hmm!!tak mi sie wydaje ze sam marudzisz.... na to ze my marudzimy :D :D
wiecej luzu!!w poznaniu wygramy!!! :wink:

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#18 Post autor: vahanara » 29 kwie 2003, o 14:42

Spoko. Też wierzę w zwycięstwo, wierzę że za chwile okaże się iż trenerem został Lorens i że wszystko będzie dobrze. Póki co jednak jest kiepsko i Ruchowi jest potrzebna pomoc prawdziwych kibiców a nie zrzędzenie "szyderców".

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#19 Post autor: wojt » 29 kwie 2003, o 17:10

Vahanara właśnie przez takie marudzenie i szyderstwa pi***zony zarząd myśli o zatrudnieniu Lorensa. Gdyby nie nasze frustracje na forum Rogali i spółce nawet by przez myśl nie przeszło żeby zatrudnic na powrót Śrutwe, a Mandrysz miałby pewnie ciepłą posadkę do końca rundy. Więc nie pisz takich pierdoł o pracy organicznej, bo nadeszła dla Ruch taka godzina że trzbeba o całej tej "zdyscyplinowanej" (13 osob na zebraniu w sytuacji gdy klub sie wali) bandzie mówić jak najgłośniej i zmusić ich do ustapienia z stanowisk. Wiem że nie wszystkim to jest na rekę, ale dziennikarze czytaja to forum i to za ich sprawą często opinia publiczna dowiaduje sie o dramatycznej sytuacji w klubie. Nie widzę więc podstaw do tego żebysmy się zamkneli i po cichu czekali na kolejne lata nieudolnych rządów.

WOJTEKK

#20 Post autor: WOJTEKK » 29 kwie 2003, o 17:26

vahanara to załuz sam sobie klub wzajemnej adoracji i całujcie wszystkich w czułka w dupy i w cokolwiek jeszcze chcesz.Kochaj zarzad,kochaj to co sie dzieje,niech wszystko złe rzeczy beda dla ciebie tak miłe,ze az strach.Obrazek Prezesa i reszty powies sobie na scianie a modły,które bedziesz składał za zdrowie i pomyslnosc całego towarzystwa wzajemnej adoracji niech dojda do tego,którego chwalisz i kochasz a on napewno cie wysłucha.AMEN
I pytanie co ty tak naprawde chcesz od kibiców czy to my zarzadzamy klubem,juz w któryms poscie napisałem nam zostaje własnie tylko na forum wylac nasze smutki i zale za zaistniała sytuacje,bo jestesmy bezsilni,chyba,ze własnie ci malkontenci jak nas nazwałes rusza ostzrej,ale co wtedy ty jako obronca ucisnionych(zarzad+prezes+piłkarze) na to powiesz :?:

Awatar użytkownika
Adi-Żory
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1483
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:20
Lokalizacja: ŻoRy
Kontakt:

#21 Post autor: Adi-Żory » 29 kwie 2003, o 17:31

Ja bym chciał dodać jedno jeśli chodzi o strone oficjalną Ruchu.
Niema tam rzadnych wiadomości bo ta osoba która ją prowadzi wyjechała i będzie bodajże jutro.
Pozdro.

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#22 Post autor: DjMaciar » 29 kwie 2003, o 18:34

LORENS -TAK
niewiem czy mu sie uda ale potrafi rzadzic twarda reka i dyscyplina chyba byla by wieksza niz jest teras
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#23 Post autor: vahanara » 29 kwie 2003, o 20:23

Żeby było jasne: nie bronię ani Rogali ani jego kolesi z zarządu ale niedobrze się robi przeglądając to forum.


WOJTEKK pisze:vahanara to załuz sam sobie klub wzajemnej adoracji i całujcie wszystkich w czułka w dupy i w cokolwiek jeszcze chcesz.Kochaj zarzad,kochaj to co sie dzieje,niech wszystko złe rzeczy beda dla ciebie tak miłe,ze az strach.Obrazek Prezesa i reszty powies sobie na scianie a modły,które bedziesz składał za zdrowie i pomyslnosc całego towarzystwa wzajemnej adoracji niech dojda do tego,którego chwalisz i kochasz a on napewno cie wysłucha.AMEN
I pytanie co ty tak naprawde chcesz od kibiców czy to my zarzadzamy klubem,juz w któryms poscie napisałem nam zostaje własnie tylko na forum wylac nasze smutki i zale za zaistniała sytuacje,bo jestesmy bezsilni,chyba,ze własnie ci malkontenci jak nas nazwałes rusza ostzrej,ale co wtedy ty jako obronca ucisnionych(zarzad+prezes+piłkarze) na to powiesz :?:

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#24 Post autor: wojt » 29 kwie 2003, o 20:39

To zwymiotuj!

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#25 Post autor: vahanara » 29 kwie 2003, o 20:41

Wojt. Nie było moim celem obrażanie kogokolwiek ale po co utrudniać sobie życie? Chcesz wypi...lić zarząd to napisałem Ci jaka jest do tego najkrótsza droga. Wejdź w to "bagno" i spróbuj je wyczyścić od środka, lecz obawiam się że wtedy może się okazać że niema prostych rozwiązań, że nic nie jest tylko czarne czy tylko białe. Szczerze mówiąc to w Ruchu trenerzy byli zwalniani jeszcze zanim powstało forum i śmiesznie trochę brzmi stwierdzenie że bez narzekań na forum Rogala i s-ka siedzieliby i spuszczali Ruch do drugiej ligi nic nie robiąc.
Nie twierdzę również że masz się jeden z drugim zamknąc i siedzieć cicho. Róbcie coś. Coś, znaczy coś konstruktywnego. Na razie to wygląda tak : Wypier...ić wszystkich a potem... hmm co mnie to obchodzi? Niech się martwi kto inny.
Z cała pewnością dzięki takiej postawie przybędzie nam sponsorów, co za tym idzie pieniędzy (czyli droższych - lepszych piłkarzy) i generalnie będzie eldorado.
Żeby wreszcie zakończyć, obecna sytuacja nie jest oczywiście winą kibiców ale mam wrażenie że każdy (kibice, piłkarze, zarząd) wrzuca jakiś kamyk do tego worka który coraz szybciej opada na dno...

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#26 Post autor: vahanara » 29 kwie 2003, o 20:42

wojt pisze:To zwymiotuj!
No niezłe...

ukasz77
Posty: 336
Rejestracja: 11 sie 2002, o 17:01
Lokalizacja: Świony/Bytom/Ahlen
Kontakt:

#27 Post autor: ukasz77 » 29 kwie 2003, o 21:39

Vahanara najłatwiej powiedzieć "róbcie coś" a samemu tylko krytykować.
A może ty sam to zrobisz co napisałeś nam o wejściu do zarządu itp, skoro jesteś taki mądry co? Takie to K.... trudne?

A co do twoich probemów z samopoczuciem mam dla ciebie rade-nie musisz tu zaglądać, przecież nikt ci nie każe.Będziesz może się czuł lepiej.

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#28 Post autor: wojt » 29 kwie 2003, o 21:41

Nie wiem Vahanara czy jesteś taki naiwny? Do Ruchu nie przyjdzie żaden powazny sponsor jeśli ten klub będzie towazystwem sportowym, a żeby stać sie spólka akcyjna trzeba woli tego słynnego gremium, któremu niestety nie jest to na rękę. Nie myślisz też chyba że któryś z nas kibiców(którzy zdajesz sobie sprawe nie wiele mogą w tej sytuacji),pamietających wielkie czasy Ruchu będzie biernie, cicho i bezkrytycznie obserwował całą sytuacje.
Jeśli nie jesteś zwolennikiem prezesa i zarządu to powiedz mi jaka ty masz metodę na poprawienie sytuacji. Ja krytykuje tych panów ile wlezie i mam nadzieje ze w końcu zrezygnują i mój klub będzie normalnie zarządzany. A ty oprócz tego że jesteś przeciwny jakiejkolwiek krytyce co nam proponujesz. Jak sam staraasz się przeciwstawić błednemu nawet wg. ciebie kierowaniu klubu? Czy jesteś ślepy i nie widzisz co się dzieje na Cichej? Jeśli uważasz że wypisujemy pierdoły i jest Ci niedobrze nie czytaj tych postów i prowadz sobie dale swoja pracę organiczna na rzecz klubu . Bij dalej brawo kalekim piłkarzą ,oklaskuj prezesa i jego swite i czekaj na lepsze czasy a ludziom którzy troche wiecej rozumieją niz ty daj spokój i nie próbuj ich pouczać.

Gość

#29 Post autor: Gość » 29 kwie 2003, o 21:47

Ja tu czegos nie rozumim. Wczorej bylo zebranie i chlopcy popili. Przeniesli je na dzisiej. Na zebraniu mialy poleciec glowy.
Nie wiem czy ja cos przeoczylem czy to zarzad zapomnial sie zebrac.
Z Ruchu mial odejsc trener i kilku grajkow. Wiec gzie te zapowiadane zmiany???

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#30 Post autor: radzion » 29 kwie 2003, o 21:52

no!tak sie sklada ze bylem dzis na ruchu okolo godziny 17 i szanowny pan Christiano Kaizerka wszedl sobie do auta i odjechalk w sina dal!a po dzialaczach nie bylo sladu!jkopacze mieli chgyba trening i akurat zbierali sie do domow

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adikf1920, Bing [Bot], damank, Google [Bot], Majestic-12 [Bot], Marciak, Mavo1920, threeco i 172 gości