RUCH-WIDZEW

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
niebieski78

#16 Post autor: niebieski78 » 26 kwie 2003, o 22:20

Ciekawe gdzie Mariusz byl z Rozwojem na obozie przygotwawczym pewno na Cyprze bo tak wygladal na tle naszych partaczy

Gość

#17 Post autor: Gość » 26 kwie 2003, o 22:26

Nie wiem juz co pisac. Znowu narzekac na tych grajkow, na ten marny zarzad i cienkiego trenera. Ciesze sie z Mario ze strzelil pierwszwego gola na Cichej. Widac ze on ma naprawde niebieskie serce.

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#18 Post autor: DjMaciar » 26 kwie 2003, o 22:29

Tak jak juz kiedys pisalem Srutwa udowodni ze Potrafi Grac ale nam kibicom a nie zarzadowi bo zarzad chyba mu tak samo wisi jak mi i wam

hu* ma mie strzelic jak ogladam te wyniki Ruchu czy tam naprawde sa same ci*** w tym klubie co ku*** oni zapomnieli co to jest RUCH
traktuja nasz klub jak jakies kuchenki ,szczaniaki,KSZOki i inne wybryki CZARNOBYLU RUCH TO TRADYCJA WIELKA HISTORIA KLUB LIGOWY I-LIGOWY A ONI TO pi***ola PODUPCOM TROCHA DO GAZET I WIADOMOSCI RUCH SPADNIE I POJDA W SWOJA STRONA ZOSTAWIAJAC TO BEZ ECHA LUDZIE ZASTANOWCIE SIE CO ROBICIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

Mody

#19 Post autor: Mody » 26 kwie 2003, o 22:33

TO JUZ JEST KONIEC :( JAK CZEGOS SIE NIE ZMIENI TO W PRZYSZLYM SEZONIE SPOTKAMY SIE W 2 LIDZE :(

BRAWO MARIUSZ TAK DALEJ :!: :!: PRZYNAJMNIEJ TY JESZCZE WALCZYSZ :!:

Awatar użytkownika
Adi-Żory
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1483
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:20
Lokalizacja: ŻoRy
Kontakt:

#20 Post autor: Adi-Żory » 26 kwie 2003, o 22:33

Znowu porażka. :( :( :( :(
Cały skład troche przetasować,zostawić najlepszych.
Podziekowania dla Maria!!!!!!!!!
Mariusz powrócił i ma wkońcu kto strzelać bramki,ale sam meczy niewygra.
Pozdro.

Rommel
Posty: 175
Rejestracja: 23 mar 2003, o 20:59
Lokalizacja: Katowice-Giszowiec
Kontakt:

#21 Post autor: Rommel » 26 kwie 2003, o 22:36

Szkoda słów...
Ale trzeba wierzyc!! Choc przypuszczam ze mało kto juz wierzy w naszych "piłkazyków"

PANIE ROGALA SUPER MARIO POKAZAŁ NA CO GO STAC !!!
Obrazek

:twisted: GISZOWIEC K.S. RUCH :twisted:
[b]N I E B I E S K I[/b] [b]G I S Z O W I E C[/b]

niebieski78

#22 Post autor: niebieski78 » 26 kwie 2003, o 22:37

Czemu Lines gral dopiero od drugiej polowy ?!!!!!
przeciez przerasta tego cholernego Narwojsza o dwie klasy!

Tomicher

#23 Post autor: Tomicher » 26 kwie 2003, o 22:45

dzisiaj na meczu mój tata krzyknął zmiana prezesa i gdzie się kryje w tym tunelu zawsze jesteśmy na trybunie i jakoś nigdy nic się nie dzieje na tego chopa tzraba ruszyć !!!!!!!!!!

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#24 Post autor: DjMaciar » 26 kwie 2003, o 22:56

MAM JUZ DOSC TEGO PIERDOLENIA JAK KTOS SIE ZEMNA ZGADZA ZE ROGALA ZABIJA RUCH TO PROPONUJE SOBIE WRZUCIC TE LOGO KTORE JA MAM O TO ADRES
http://www.ruch-chorzow-ks.de/rogala_zabija1.jpg
i nie zapomnijcie o [img]adres%20bez%20przerw[/img]
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

OZOR

#25 Post autor: OZOR » 26 kwie 2003, o 23:18

Zrząd oraz prezes odebrali kibicom cos co jest nieocenione zabrali nam poczucie dumy ze jestesmy kibicami klubu legendy polskiej piłki.Przez lata swojej działalnosci doprowadzili do tego ze młodsi kibice nie pamiętają żadnego sukcesu Ruchu.Nasz klub zasługuje na lepszych działaczy takich co zapewnią mu rozwój a nie tylko kolejne lata dziadowania.Zasługujemy na to żeby byc jednym z największych zespołów w tym kraju bo jak nie my to kto?

Awatar użytkownika
Adi-Żory
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1483
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:20
Lokalizacja: ŻoRy
Kontakt:

#26 Post autor: Adi-Żory » 26 kwie 2003, o 23:28

Acha jeszcze jedno w 90 minucie powinien być karny dla Ruchu,ewidetnie Węgrzyn faulował Śrutwe.No ale cóz zrobić sędzia ze Słowacji i nic niewidział. :( :( :(
No ale punktów nikt nam niewróci.
Pozdro.

stan01

#27 Post autor: stan01 » 26 kwie 2003, o 23:34

Wracając z Cichej 6 po meczu z Widzewem (dzisiaj wyjątkowo głośnej) , zaliczyłem browara i stówę lux, bo inaczej bym się nie uspokoił . Tak na spokojnie to wydaje mi się, że sami Niebiescy to wcale dzisiaj tak źle nie zagrali ( poza skutecznoscią, która jest fatalna), w porównaniu do tego co prezentowali w poprzednich meczach. Tylko mam pytanie, sam nie wiem do kogo, czy oni tzn. Niebiescy grają to co im karze trener, czy może sami zawodnicy improwizują. Bo przecież większość tych zawodników chyba wie na czym polega gra w fusbal. Jeśli trener nie potrafi poustawiać odpowiednio dryżyny w zależności od klasy przeciwnika, nie potrafi dobrać zawodnika na odpowiednią pozycję, a przede wszystkim nie potrafi nauczyć, czy zmusić ich do pomysłowości w grze, no to bardzo przepraszam, ale coś tutaj jest nie tak. Przynajmniej takie dzisiaj odniosłem wrażenie, zresztą nie po raz pierwszy.

stan01

#28 Post autor: stan01 » 26 kwie 2003, o 23:44

Poza tym , wydaje mi się że wśród Niebieskich mamy ludzi którzy by mogli zająć stanowiska i trenera, przynajmniej chwilowo i Prezesa.
Moimi kandydatami są Panowie Marek Wleciałowski, Jan Rudnow, Mariusz Śrutwa (Prezes i grający zawodnik, ewenement w naszej "polischlidze"). Nie wiem jak to przyjmą bywalcy Forum, ale mnie osobiście trochę ulżyło.
stan01 :D :D :D

Kuba.

#29 Post autor: Kuba. » 26 kwie 2003, o 23:50

Brak slow ....

Qurwa wypierdolcie tego trenera jak dzis widzialem co wyprawiaja pilkarze pod bramka ... ( Stan w 100 % racja ) zero pomyslu . tam sie nikt quwra nie potrafil obrucic z balem No i ten Wiechoowski jakim cudem ten hu* sie miesci w podstawowym skladzie . ach brak slow

MANDRYSZ TWOJ CZAS DOBIEGL KONCA -- Bierz kolege Rogale wy***rdalac z Cichej...

deniss
Posty: 194
Rejestracja: 13 sie 2002, o 03:04
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

#30 Post autor: deniss » 27 kwie 2003, o 00:00

napisalem wczoraj na stronie glownej" Boze daj nam 3 pkt " ale Bog nas ku*** opuscil zas pi***olony karny i ta je***a niemoc strzelenia bramki
Biza dupcyl wszystkie bale
Gora gozy jak zle
Matyja totalne zero
Narwojsz na poziomie 3 ligi
Lines grol dzis bardzo dobrze az przecieralem oczy brawo !!!
Mario jestes wielki i caly Niebieski dzieki Ci za to
Wlecial i Cecot terz dobrze i reszta grala ambitnie mecz niezly ale ten ku***ski pech :wink:
a kibice ci kturzy przyszli to ta najwierniejsza Niebieska brac 8) dziesiona i mlyn dobry doping
na koniec napisze ze KOCHAM RUCH i na Cichej 6 deniss bedzie zawsze dla RUCHu i dla tych najlepszych kibicow na swiecie
pozdRo
MOJA JEDYNA MIŁOSC TO
NIEBIESCY

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adikf1920, Bing [Bot], blue1920, damank, Google [Bot], Majestic-12 [Bot], Marciak, Mavo1920, threeco i 164 gości