RUCH-polonia 0-0

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Chuliganeria

#16 Post autor: Chuliganeria » 12 kwie 2003, o 23:08

sorry tam miało być niech Mario wriuci

Tomasz_W

#17 Post autor: Tomasz_W » 13 kwie 2003, o 00:54

ZENADA !
Juz nie wiem czy Mandrysza maja wykjebac czy nie, ale wg mnie na takich grajkow to i nawet beckenbauer by nie pomogl :(((
Coraz bardziej sie boje spadku lub ewentualnej barazy.
W plocku musza byc 3 pkt, inaczej bedzie jeszcze gorzej !
Znow weekend zjebany !

Na pocieszenie zobaczcie se fotki - z kilku mozna sie posmiac - jak jakis polonista robi laske naszemu :))

Tomek

Dzyn

#18 Post autor: Dzyn » 13 kwie 2003, o 06:55

No ja przynajmniej mom 2 numer gazetki (zaplacil zech 4 zl 8) ), a co do gry to lepiej nic nie pisać, szkoda dla nich dopingować, widać było to po zaangażowaniu całego stadionu w doping :x

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#19 Post autor: fuhr » 13 kwie 2003, o 10:56

Baraze...?[/b]
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

TAU1920ZEN

#20 Post autor: TAU1920ZEN » 13 kwie 2003, o 15:35

To co gra RUCH to jest bajka(bez happy endu)polonia zagrala daremnie ale nasza ambitna dryzyna :D pobila ich na glowe(w nic nie graniu)jestem ciekaw ostatniego szpilu z Pogonia moze uda sie naszym wypocic REMIS :lol: !!!Poprostu tragedia!!!!!!

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#21 Post autor: marcyk » 14 kwie 2003, o 07:54

RUCH spuchl i ta opuchlizna chyba dlugo nie zejdzie.ku*** MAC do czego to doszlo?, do czego doprowadzila NASZ KLUB ta banda hujow z kryskiem na czele.
Mnie juz przestalo zalezec na tym czy sie utrzymia czy nie ja to poprostu juz pi***ole. Spadna to moze sie obudza. Mnie juz w CIULA robic nie beda NIY JEZDZA jusz w tym sezonie na Cicha bo wszystko ma swoje granice.
Ala moje serce i krew wciaz pozostaja NIEBIESKIE

Co do szpilu Wlecialowski,Molek-ok.,Bizak 1/2ok., dac jeszcze szanse Linesowi i Rekiaszwilemu a reszte do wora i utopic. Takiego hujograjswa jeszcze nie widzialem.

pko

#22 Post autor: pko » 14 kwie 2003, o 10:09

panowie spoko przeciez juz dawno nie przychodzimy na cicha dla pilki co dwa tygodnie jest szansa zeby spotkac kolesiow pogadac o du*** marynie zawsze sie mozemy obrocic plecami do boiska a obecnie nawet bez zalu ze cos stracimy

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#23 Post autor: marcyk » 14 kwie 2003, o 10:24

o du*** marynie to sobie moge pogadac w knajpie i mam na to posiedzenie 25 zl, bo 10 zl kosztuje mnie bilet i ok. 15 zl paliwo na trasie Naklo-Chorzow-Naklo.

pko

#24 Post autor: pko » 14 kwie 2003, o 10:37

ale nie spotkasz w tej knajpie tylu wariatow ktorzy kochaja ruch no chyba ze lubisz siedziec z miskami ktorzy powiedza ci wszystko co chcesz uslyszec z nadzieja ze postawisz im kolejke

Tyrolek

#25 Post autor: Tyrolek » 14 kwie 2003, o 10:56

Znowu zaj... mecz. Co się dzieje z "niebieskimi" jak tak dalej będą grać to nikt nie będzie chciał ich oglądać. Z plocka muszą wywieść trzy punkty nie ma innej możliwości.

WOJTEKK

#26 Post autor: WOJTEKK » 14 kwie 2003, o 11:33

którys z kolegów w tamtym tygodniu ładnie opisał,ze wszystkie punkty potracilsmy w meczach z czołówka.Teraz zaczniemy tracic ze srodkowymi druzynami a potem.....................strach pomyskec :cry: :cry: juz jest tyle temetów na temat gry i formy i zaangazowania i tyle o Mandryszu,ze chyba juz nic wiecej sie nie wymysli,szkoda,ze forum od pewnego czasu jest poprostu smutne no ale czym sie tu cieszyc :cry: :cry: :cry:

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#27 Post autor: marcyk » 14 kwie 2003, o 13:05

Do pko: zadnym miskom nie bede musial stawiac, siade z kumplami i powspominamy stare NIEBIESKIE dzieje.Bo ta dziura w ktorej mieszkam jest NIEBIESKA.
Tak ze z towarzystwem do browara nie bedzie problemu.
Pozdrawiam

BLUE

#28 Post autor: BLUE » 14 kwie 2003, o 14:25

''chuliganeria'' i ''tomaszw '' skad jestescie dokładniej z bedzina ?
ja jestem z łagiszy a wy?



:twisted: ŁAGISZA K.S.RUCH :twisted:

Awatar użytkownika
L-o
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2326
Rejestracja: 5 paź 2002, o 21:41
Kontakt:

#29 Post autor: L-o » 14 kwie 2003, o 16:53

Pogoń 0:1 Wisła Kraków :shock: :shock: :shock:

Ciekawi mnie kilka rzeczy związanych z meczem Ruch - Pogoń :

1. Ilu będzie kibiców ?
2. Jaki będzie wynik (boje sie myśleć jaki wynik mam pisać w Mega Typerze :( )
3. Jakim składem wyjdzie Ruch ?
4. Ile klubów w Polsce się "uśmieje" z wyniku (bo chyba każdy "Niebieski" będzie umiał wywróżyć tutaj jaka będzie gra i w efekcie wynik)


Co toma być ??? 1-ligowy klub ??? Pójde na mecz AKS-u i zobacze przynajmniej 2x lepszą grę !!! Jak się Ruch nie weźmie do roboty to...ja już niewiem !!!

dominik

#30 Post autor: dominik » 14 kwie 2003, o 18:05

to co zrobisz przezucisz sie na gornik zabrze?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 145 gości