Pomysł załozenia grupy ULTRAS na Ruchu

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Gość

#16 Post autor: Gość » 28 mar 2003, o 20:54

OCZYWISCIE JESTEM ZA !!

Rommel
Posty: 175
Rejestracja: 23 mar 2003, o 20:59
Lokalizacja: Katowice-Giszowiec
Kontakt:

#17 Post autor: Rommel » 29 mar 2003, o 22:09

dobry pomysł z tymi dojczami i rowniez jestem zdania zeby sie tylko nie skonczyło na gadce :D :D
[b]N I E B I E S K I[/b] [b]G I S Z O W I E C[/b]

Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 603
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

#18 Post autor: Wilus » 31 mar 2003, o 10:08

Zanim ktokolwiek zacznie sie za to zabierac, musicie sie zastanowic co chcecie osiagnac. Wracajac do obaw Chuliganeria, o to, ze nie wypali, chce powiedziec, ze mnie rowniez sie wydaje , ze bedzie z tym klopot. W tym przekonaniu utwierdza mnie propozycja Vira, ktory przy 100% aprobacie pozostalych bywalcow tej stronki, uzyskal zgode na przekazanie pieniedzy na chlopakow, zgarnietych za burdy z Wisla. Piszac to odstraszyliscie wiele ludzi, ktorzy mogliby potencjalnie wplacac jaks kase na oprawy, ale teraz wiedzac, ze zamiast na oprawe, kasa wspiera rowniez stadionowych bandziorow, z ktorymi nie chcemy miec nic wspolnego, macie jak w banku, ze z pozyskaniem pieniedzy moze byc klopot. Niestety znam wielu chlopakow, ktorzy z racji wieku, sytuacji rodzinnej nie moga sie zajac tym aktywnie, a mogli by wspomoc organizacje jakims pieniadzem, lecz nikt nie bedzie wywalal pieniedzy po to, aby w przyszlosci zasponsorowac kamien, ktorym dostana w leb w drodze na stadion. Przemyslcie to

pozdrawiam Wilus

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#19 Post autor: radzion » 31 mar 2003, o 13:02

Wilus pisze:. , ale teraz wiedzac, ze zamiast na oprawe, kasa wspiera rowniez stadionowych bandziorow,
hmm nie wiem czy wiesz ale w gronie osob zatrzymanych byly osoby ktore naprawde nie braly udzialu w tej akcji!!!
poza tym to tylko pokazuje nasza solidarnosc!!!to ze nie jestesmy obojetni na krzywde innych!!a to nas tylko umacnia!i nie wydaje mi sie zeby to akurat odstraszylo kilka osob!

Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 603
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

#20 Post autor: Wilus » 31 mar 2003, o 14:44

Radzion : Nie bylo mnie akurat na tym meczu, a cale zajscie znam z prasy, ktora podaje tylko suche fakty. Wiekszosc osob tez poprzez media wyrabia sobie opinie o jakies sprawie. Stad uzylem okreslenia stadionowi bandziory, bo nie wiedzialem, ze ucierpieli tez przypadkowi swiadkowie zajscia.
A co do dalszych wywodow, to jednak chcialbym, aby grupa ta dbala jednak generalnie o pozytywny wizerunek na meczach, a nie angazowala sie w chuliganke, bo to naprawde odstrasza normalnych ludzi od pojscia na mecz, kibicowaniu itp. Zadbajmy o to aby na Ruchu oprawy byly jak najlepsze, a kazdy mecz byl swietem dla kibicow :)

Pozdrawiam

pko

#21 Post autor: pko » 31 mar 2003, o 16:25

wilus znam te twoje gadki jeszcze ze strony marca wez nie umoralniaj ludzi na sile a odstraszanie ludzi jest dobra wymowka dla wiekszosci prykow ktorym nie chce sie ruszyc dupy z domu a biedolenie ze nie ma kasy na mecz to juz szczyt zwlaszcza kiedy zaraz po tym czesto pada stwierdzenie wole isc na piwo do knajpy

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#22 Post autor: wojt » 31 mar 2003, o 17:28

Brawo Wiluś w 100% popieram!

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

#23 Post autor: Mikoruch » 31 mar 2003, o 21:18

JA też to popieram.

Gość

#24 Post autor: Gość » 1 kwie 2003, o 09:09

pko pisze:a odstraszanie ludzi jest dobra wymowka dla wiekszosci prykow ktorym nie chce sie ruszyc dupy z domu a biedolenie ze nie ma kasy na mecz to juz szczyt zwlaszcza kiedy zaraz po tym czesto pada stwierdzenie wole isc na piwo do knajpy
Nie wiem, ale moim zdaniem nie jest to odpowiedz na temat. Przedstawilem tylko moja wizje czym powinna sie ta grupa zajmowac. Nikogo nie umoralniam, tak samo nie mowie, ze nie mam kasy na mecz, bo akurat poza sporadycznymi przypadkami, jestem zawsze na Ruchu a takze sporo na wyjazdach, z ta roznica, ze zamiast jezdzic z grupa gdzie dla niektorych szczytem dobrego wyjazdu jest zaspiewanie na rywali, ze sa chujami, ja wole jechac samochodem, spotkac sie z kibicami innych druzyn pogadac, napic piwa wspolnie i podyskutowac o pilce. I takich ludzi od nas jest wielu, moge cie zapewnic. Poza tym wez pod uwage, ze niektorzy co chodza na mecze, chodza rowniez z dziecmi, a zaden rozsadny czlowiek nie bedzie ryzykowal aby bajtlowi sie cos stalo. Jak najbardziej chcialbym aby oprawy na meczach byly superowe, aby nasz stadion znowu tetnil zyciem, zeby ludzie tlumnie przychodzili na mecze i kibicowali jak za dawnych lat.

Awatar użytkownika
Wilus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 603
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:07
Lokalizacja: kiedys Batory, K-ce Podlesie/ Ruda Śl
Kontakt:

#25 Post autor: Wilus » 1 kwie 2003, o 09:21

Zapomialem sie wczesniej zalogowac :(

Wilus

pko

#26 Post autor: pko » 1 kwie 2003, o 09:58

ale tacy jak ty nie robia opraw a brak kasy byl tematem ogolnie rzuconym na zas

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#27 Post autor: Patton » 1 kwie 2003, o 13:22

Wilus z calym szacunkiem, ale kiedy ostatnio na stadionie byla zadyma? Ja juz dlugo nie pamietam... Poza tym, co do zbierania na chlopakow, ktorzy siedza. Oni siedza za RUCH. Gdyby nie daj Boze Tobie to sie stalo i przez przypadek Cie zgarneli, to odmowilbys pomocy, bo stadionowi bandziorzy maja siedziec tak? Co do tej grupy, to bardzo jestem za, ale uwazam, ze jezeli to sie uda, to czeka nas bardzo duzo roboty... No, ale dla chcacego nic trudnego :P Pozdrawiam
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#28 Post autor: radzion » 1 kwie 2003, o 19:51

dobra to moze skonczmy juz na gadaniu i moze wysunmy jakies konkretne propozycje!jak to ma wygladac?nie wiem,moze trzeba by bylo wyznaczyc kogos kto by to wszytsko ze tak powiem kontrolowal!trza uzgodnic jak zbieramy kase,ile i wogole trza sie zastanowic nad pomyslami,troche osob juz sie na to zgodzilo wiedc mozna powoli przechodzic do konkretow!!!tylko zeby pozniej nie bylo ze ja nie mam kasy itp!jesli ktos na to idzie to musi si liczyc np ze co miesiac trza bedzie dac te pare zloty!!

nie wiem jak wy ale ja bym proponowal zeby to viro nad wszystkim czuwal,no oczywiscvie w pewnym sensie!no oczywiscie jesli viro i wy na to sie zgodzicie!do meczu z odra zostalo kilka dni!to z ta oprawa??
viro pogadalbys z kim trzeba o te rzeczy do oprawy?

pozdro

Rommel
Posty: 175
Rejestracja: 23 mar 2003, o 20:59
Lokalizacja: Katowice-Giszowiec
Kontakt:

#29 Post autor: Rommel » 1 kwie 2003, o 20:34

Rowniez jestm za tym aby Viro nad tym czował jesli zechce oczywiscie ! ! ! !

8) KATOWICE ZAWSZE Z RUCHEM 8)

[/b]
[b]N I E B I E S K I[/b] [b]G I S Z O W I E C[/b]

tort
Posty: 124
Rejestracja: 19 sie 2002, o 13:05
Lokalizacja: Nakło Śl.
Kontakt:

#30 Post autor: tort » 1 kwie 2003, o 22:38

No Viro mogłby nad tym wszystkim czuwac , moglibysmy miec stałą składkę co miesiąc , tylko to wszytko trzeba zorganizowac , mozna ewentualnie sie kiedys spotkac i omówic co i jak.Tylko zeby na dobrych checiach sie to nie skonczyło:D
PozdRo
Do przodu ide twardo , schowany za swa garda ...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19Ruch20R, 9chomik9, Bing [Bot], DaReQ93, Google [Bot], moRi95 i 173 gości