WYJAZD DO ZABRZA !!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Gość

#136 Post autor: Gość » 23 mar 2003, o 14:01

porownujecie mecze na gieksie ....

coz jstem ciekaw czy was bylo by wiecej np na piescie gliwice niz nas...
bo mecz z gks to dla was mniej iwecej to samo co dla nas z piastem.
nie chodzi tu o lige czy poziom prezentowany przez w/w zespoly czy grupy kibicow, a o odleglosc i to ze w katowicach mieszka duzo kibicow ruchu, a w gliwicach Górnika.

Inna rzecz porownywac sie powinno ilosci z meczow bezposrednich - a was bylo 16 osob...
Bojkot - wasza sprawa.
A gdybanie ilu by was bylo jakby nie bojkot mija sie z celem.

Gość

#137 Post autor: Gość » 23 mar 2003, o 14:05

Viro co do naszej oprawy byla jak byla i napewno byla dobra.
Byla urozmaicona, bylo wiele atrakcji, nasz problem i was polega na przekrzykiwaniu sie i udowadnianiu kto jest lepszy a nie docenieniu przeciwnika.

Piszesz o racach ja dam ci argument do obalenia: my na derbach ich mielismy 60+30 (u was) a wy?

Mi sie na derbach w chorzowie podobalo obie strony zaprezetowaly sie b.dobrze.
Wy jednak w swoim bojkocie bedziecie musiec byc konsekwentni rok w rok....zobaczymy.

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#138 Post autor: radzion » 23 mar 2003, o 14:08

skoro tak piszesz ze4 nas bylo 16 to jestem ciekaw ilu was bedzie u nas w przyszlym sezonie????my chyba znamy ta liczbe i wy raczej tez powinniscie sie domyslac!!!

a zreszta jesli chcecie sobie cos juz porownywac to sobie porownujcie!mnie to je***,wasza sprawa!!
ja tam np zawsze wolalem derby z gksem niz z wami!!!zreszta pewnie nie tylko ja!!a jesli chcecie sobie grac derby z pastem to musicie spasc do 2 ligi bo piast powinien awansowac,wtedy bedziecie mogli porownywac ilu was bedzie na piascie a ilu nas na gieksie :P :P :P

Viro

#139 Post autor: Viro » 23 mar 2003, o 14:53

ja doceniam wasza oprawe czy powiedzialem gdzies , ze nie doceniam???
stweirdzilem, ze fajne pomysly ale wykonanie pozostawia troche do zyczenia
a jezeli chodzi o race to juz pisalem race moze kupic i odpalic kazdy
wazne jest cos orginalnego jak np wasz napis ksg na gieksie
to np dla mnie ma wieksza wartosc niz kupienie rac bo do zrealizowania pomyslu z choreografia trzeba troche wysilku
a race to tylko kasa

Gość

#140 Post autor: Gość » 24 mar 2003, o 07:31

radzion juz wiem czemu wolisz mecze z gks, po 1 blizej a po 2 mniejsze prawdopodobienstwo oklepu :shock: a po 3 chyba za mlody, za szczeniacki i chyba z glupi jestes aby wiedziec co znaczy mecz GORNIK -RUCH i by go porownychac do meczow typu gks-ruch
wiec zmiluj sie nad soba i skoncz z takimi textami, bo tradycja jak i starsi kibice nawet twojego klubu nie rozumieja ciebie
pozdro

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#141 Post autor: radzion » 24 mar 2003, o 13:33

czytajac twojego posta nie wiedzialem czy mam sie smiac czy mam plakac!!moja odpowiedz na twoj post:

po 1!kiedys moze i tak bylo ze derby gornik ruch przynosily duzo emocji i wrazen,ale jak wiesz czasy sie zmieniaja!piszesz ze nawet starsi kibice mnie nie rozumieja?w takim razie powiedz mi czemu od nas nikogo nie bylo na meczu??z tego co wiem to dla wiekszosci z nas juz derbow z gornikiem nie ma!!!

po 2!albo slepy jestes albo glupi,w wczesniejszym poscie napisalem ze ja lubie bardziej derby z gieksa!!nie nap[isalem ze wszyscy tylko ze napewno nie tylko ja mam takie zdanie!

po 3!napisales ze na gieksie jest mniejsze prawdopodobienstwo oklepu!!!to juz jest kompletnie glupie,bo oklep mozesz dostac nawet przy swoim domu!!!oklep mozna wszedzie dostac!!no chyba ze chodzilo ci oto ze mozna starcic zycie,bo wtedy to akurat masz racje!!u was najszybciej mozna je stracic!!

po 4!napisales ze blizej na giekse jest!wiesz z mojego punktu widzenia to mi nie robi to zadnej roznicy czy musialbym jechac do katowic czy do zabrza!zreszta np wole tez jechac bardziej na lecha czy na Widzew niz do was!!!zreszta kazdy ma swoje jakies ulubione wyjazdy:ja np moge zaliczyc do nich szybxiej lech czy Widzew niz gornik!!a odleglosc jest jakby nie bylo wieksza!a i na "atrakcje" mozna trafic np po drodze!(patrz droga do poznania)

po 5!a te teksty typu za mlody,za szczeniacki to sobie daruj!!bo to nie ma nic wspolnego z tym!mam kumpla ktory ma 18 lat i ma juz okolo 60 wyjazdow!!wiec sobie sam policz od ilu lat juz jezdzi na mecze!!!aha i tak dla formalnosci to jestm pare lat starszy od niego!!

po 6!was naprawde chyba bardzo boli to ze lejemy cieplym moczem na was!ciagle glupie wpisy!tylko ja sie pytam po co???chcecie nas namowic zebysmy za rok przyjechali do zabrza???zalujecie ze teraz nie bylismy??chyba nie???

na koniec powtorze ci ejszcze raz to co napsialem na poczatku!!kiedys mecze gornik -RUCH wywolywaly emocje,przyciagaly tlumy na stadiony,byly nawet swietem sportowym,ale nie teraz i napewno bardzo dlugo takim nie beda!!!

poza tym nawet nie masz odwgi sie podpisac!!

pko

#142 Post autor: pko » 24 mar 2003, o 13:48

nie sledze watku bo mnie znudzil ale zdaje sie ze nikt nie napisal procz viro ze nie pojedzie w przyszlosci na Górnik bojkot bojkotem zaloba zaloba ale i ta kiedys mija
a co do wartosci derbow gornik ruch to juz dawno stracily one swoj stasus wielkich i jezeli o mnie chodzi rowniez wole meczyk z doscwelami jakos na gieksie czasami az iskrzy i moim zdaniem w oklepywaniu gieksa stoi znacznie wyzej niz gornik no chyba ze przy ognisku lub z rakietnicami ale to mniejwiecej tak jak z ta wojna w iraku punkt patrzenia zalezy od punktu siedzenia
jakos nie zaluje ze nie widzialem derbow w zabrzu w zeszla srode a kiedys potrafilem na nie jechac do wrocka heh ale to juz inna historia

Bolek
Posty: 851
Rejestracja: 21 sie 2002, o 20:12
Lokalizacja: paryz
Kontakt:

#143 Post autor: Bolek » 24 mar 2003, o 13:49

Dobrze piszesz radzion. Ale juz gdzies napisales ,zeby olewac posty od tych prymitywow, wiem ,ze trudno sie powstrzymac jak pisza takie gupoty.widac ,ze oni do teraz tydzien po meczu nie umia przebolec tego ,ze nas nie bolo.Mogli se postawic jakies kartonowe chopki w sektorze gosci ,moze by sie wtedy lepiej poczuli, pozniej wjechac w sektor gosci i je rozdupic a pozniej by sie napinali ,ze rozjebali Ruch :D
[img]http://www.widzewlodz.pl/images/logo/chorzow_d.jpg[/img]

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#144 Post autor: radzion » 24 mar 2003, o 13:59

Bolek pisze:.Mogli se postawic jakies kartonowe chopki w sektorze gosci ,moze by sie wtedy lepiej poczuli, pozniej wjechac w sektor gosci i je rozdupic a pozniej by sie napinali ,ze rozjebali Ruch :D
tyn tekst mie rozdupiol :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

pko

#145 Post autor: pko » 24 mar 2003, o 14:04

aaa i jeszcze jedno niewiem czy starzy kibice ruchu mysla tak jak tobie sie wydaje ale chyba sie mylisz a dowodem na to bylo to ze na ostatnich derbach nie zjawilo sie 500 strszych wiekiem kibicow ktorzy zbuntowali sie przeciwko decyzji mlodych ... a tym 19 wspolczuje tego ze liczy sie dla nich przede wszystkim mecz bo gdyby tylko o to chodzilo pewnie dawno przestalbym ogladac pseudo pilkarskie widowiska w polsce

19 MARIO 20

#146 Post autor: 19 MARIO 20 » 24 mar 2003, o 18:16

Zgadzam sie w 100% z osobami, które twierdzą, iż derby z GKSem są bardziej pasjonujące niż z Górnikiem :!: Zaliczyłem 2 wyjazdy do Zabrza i 3 na GKS, dlatego takie jest moje zdanie :!:

fuhr
Posty: 1169
Rejestracja: 10 sie 2002, o 15:52
Lokalizacja: Derry/Dublin/Chorzow
Kontakt:

#147 Post autor: fuhr » 24 mar 2003, o 18:37

dla mnie zasze byly na pierwszym miejscu derby z Gornikiem...no ale teraz to sie zmienia....
born and bred Blue!

KS RUCH CHORZOW

Górny Śląsk

Dzyn

#148 Post autor: Dzyn » 24 mar 2003, o 19:06

Nie no tekst jeden z najlepszych na tym forum, Bolek czekom na nastepne 8) [/quote]

Gość

#149 Post autor: Gość » 24 mar 2003, o 22:54

bolek wiesz co piszesz, bo sami to praktykujecie, bo kto jak kto ale na slasku, o ile nie w polsce to wy macie najwiecej 'nieprawdopodobnych' akcji hool's ktorych nikt poza wami potwierdzic nie moze, wiec te kartoniki to wy musicie ostro ciulac, zeby miec sie puzniej czym chwalic ze tu czy tu zrobiliscie wjazd, a jak sie wam nie uda to sie wszystkim skarzyc ze was zbili :? oj wy niebieskie biedactwa :roll:

Chuliganeria

#150 Post autor: Chuliganeria » 24 mar 2003, o 23:45

jezeli móiwsz ze mobilizujemy sie na mecz z gks a nie z wami no to skoro było nas 10 tys albo wiecej to co by było na meczu z gks

ps. je***j sie w głowe

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 9chomik9, Bing [Bot], DaReQ93, Rickenn10 i 155 gości