Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
robbo2k
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#17986 Post autor: robbo2k » 12 cze 2019, o 09:24

Smyła, Cecherz i Bereta .... wygląda jak rozpaczliwe szukanie czegokolwiek. Jeśli poszukujący trenera ma jakiekolwiek pojęcie o piłce to dobieranie do rozmów tak rożnych trenerów to jakiś żart. Mam wrażenie iz Bik nie wie czy chce "świeża krew", "zamordystę" czy "wujka kumpla".... a to raczej powinien na tym etapie wiedzieć. Bez odsunięcia Bika od "decyzji w pionie sportowym" NIC Z TEGO NIE BĘDZIE. Jak można oczekiwać kompetentnego wyboru od kogoś o zerowych kompetencjach do oceny. Nam potrzeba najpierw prezesa od działalności sportowej który poukłada wszystkie kwestie sportowo-organizacyjne. Jak Bik czy Chrapek zatrudnia trenera to nic z tego nie będzie.
Akcjonariusz Ruch Chorzów S.A
Współwłaściciel FC United of Manchester

Tomasz
Kontakt:

#17987 Post autor: Tomasz » 12 cze 2019, o 09:39

Ja już nie wierze, że cokolwiek z tego będzie. Jak bylismy w 1 lidze to byłem pierwszy wierzący w utrzymanie, a ja już zwłaszcza jak Rocha prowadził drużyne, bo tam był styl, jakiś ale był na utrzymanie by starczyło. Jak przybył Fornalak to było pewne, że ten patałach nas spusci. Jak przybył Wleciał to myślałem ok 2 liga i wierzyłem do konca ze sie ockną i będzie utrzymanie. Teraz robie smutne założenie, że gówno z tego będzie bo już się zbyt wiele razy rozczarowałem na tym co się w tym klubie dzieje, a to co teraz wyprawiają to już swiadczy, że jesteśmy w fazie totalnego rozpadu. Pion sportowy nie istnieje a czas leci i to nie ubłaganie, o licencji nawet nie mówie. Ciekae czy ktokolwiek się stawi na pierwszym treningu.
Ruch Ruch HKS!

Harpo
Kontakt:

#17988 Post autor: Harpo » 12 cze 2019, o 09:42

Smutne i zatrważające w tym wszystkim jest to, że coraz więcej ludzi macha ręką na ten bajzel.
Obawiam się, że dążymy do tego, że NIKT nie będzie chciał poprowadzić drużyny zarówno sportowo jak i marketingowo i finansowo...
DRAMAT.
Niebieskie serce od 1988 R.

"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
Elmer
Kontakt:

#17989 Post autor: Elmer » 12 cze 2019, o 09:43

Miał ratować a nas dobił. I tyle o panu kapitanie żbiku.

Jak pisałem wcześniej, kolejny rok w plecy.

Tyle dobrze, że ze stadionem rzeczywiście ruszyło i jest nadzieja, że w klasie B ew. IV lidze rywali na ładnym obiekcie podejmiemy, a przy Cichej przy piwie będzie można wspominać jak to kiedyś "było fajnie".
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

january-blefuje
Kontakt:

#17990 Post autor: january-blefuje » 12 cze 2019, o 10:27

A ja mam pytanie. Gdzie jest ten prezes wytypowany przez grupy kibicowskie?

Kibice, a raczej grupy kibicowskie dały się ładnie zrobić Panu zbikowi. Mógł być strajk, powstać jakąś fajną inicjatywa, a tak teraz jeden z drugim zdziwieni że nie ma żadnej koncepcji..

kickers
Kontakt:

#17991 Post autor: kickers » 12 cze 2019, o 11:06

Ruch Bydzie w elicie bo tam jego miejsce choć wielu było by na ręka żeby naszego klubu nie było to jednak Ruch prędzej czy później powRóci !
NOWY [R] BYTOM

AndRe
Kontakt:

#17992 Post autor: AndRe » 12 cze 2019, o 11:09

Trenerem moze byc nawet Bolek i Lolek
Nic z tych patalachow w obecnej sytuacji sie nie da wycisnac
Szorujemy dno jak ta lala wiec pal licho co bedzie
Tak jak ktos pisal jak bedzie Cecherz to przynajmiej bedzie smiesznie
Powyzywa sedziow od kurew I takie tam

Koncentrowac sie na nowym stadionie powinno byc glownym celem
Ostatnio zmieniony 12 cze 2019, o 11:10 przez AndRe, łącznie zmieniany 1 raz.
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

Awatar użytkownika
HKSADIK
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#17993 Post autor: HKSADIK » 12 cze 2019, o 11:10

To kandydat kibicow.

Awatar użytkownika
robbo2k
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#17994 Post autor: robbo2k » 12 cze 2019, o 11:21

Widzę dwie zalety:
- Tani
- Tani
- i może jeszcze być grający :)

W 2017 roku jako jeden z najmłodszych trenerów w Polsce uzyskał elitarną licencję trenerską UEFA ELITE YOUTH A, która jest najwyższym stopniem szkolenia dzieci i młodzieży w Europie. W międzyczasie zaliczył kilka staży trenerskich, m.in. u trenera Fornalika w Ruchu Chorzów a także w Rozwoju Katowice i… Borussii Dortmund.

Trener z IV ligi... za rok będzie jak u siebie. Czyli w sezonie 2019/20 walczymy o utrzymanie

Awatar użytkownika
ROHAN2
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#17995 Post autor: ROHAN2 » 12 cze 2019, o 11:30

robbo2k pisze:
12 cze 2019, o 11:21
Widzę dwie zalety:
- Tani
- Tani
- i może jeszcze być grający :)

W 2017 roku jako jeden z najmłodszych trenerów w Polsce uzyskał elitarną licencję trenerską UEFA ELITE YOUTH A, która jest najwyższym stopniem szkolenia dzieci i młodzieży w Europie. W międzyczasie zaliczył kilka staży trenerskich, m.in. u trenera Fornalika w Ruchu Chorzów a także w Rozwoju Katowice i… Borussii Dortmund.

Trener z IV ligi... za rok będzie jak u siebie. Czyli w sezonie 2019/20 walczymy o utrzymanie
Nikt nie zna jego warsztatu ale najlepiej gościa skrytykować na sam początek. Na pewno lepsza opcja niż Cecherz :D

Tomasz
Kontakt:

#17996 Post autor: Tomasz » 12 cze 2019, o 11:33

No ale czy może by gorzej?
Ruch Ruch HKS!

Awatar użytkownika
robbo2k
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#17997 Post autor: robbo2k » 12 cze 2019, o 11:44

Czy ja krytykuje warsztat? Ten trener to jest WIELKA NIEWIADOMA bo miedzy IV liga a III liga jest jednak przepaść. Z drugiej strony zapewne krótki kontrakt i małe wymagania finansowe bo to dla niego wielki awans sportowy. Pozostaje życzyć powodzenia.

Tomasz
Kontakt:

#17998 Post autor: Tomasz » 12 cze 2019, o 11:52

Nie no nie róbmy tutaj czarów chop mo 28 lat. Jak bedzie prowadził młodych synków to spoko, ale czy wypracuje sobie autorytet u Podgorskiego albo Kedziory? jeśli CI będą grac nadal u nas? nie wiem. drugiej strony w obecnych okolicznościach przyrody to jak ten młodziak, przyjdzie i wyciągnie nas z tego piłkarskiego marazmu chociaż trochę to będzie super.
Ruch Ruch HKS!

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#17999 Post autor: niebieski98 » 12 cze 2019, o 11:53

W sumie mieliśmy już wielu doświadczonych trenerów, którzy sporo kasy kosztowali, a którzy w ostateczności zaprowadzili nas do 3 ligi. Fornalak, Wleciałowski Rocha to nie są nazwiska anonimowe, szczególnie na poziomie pierwszej i drugiej ligi, a utrzymania nie zagwarantowały.
Problem nie leży tylko w trenerach, a w głównej mierze w naszym zarządzie i sposobie w jaki prowadzą nasz klub. Jeżeli dadzą popracować Berecie i piłkarzom w normalnych warunkach i zostaną tacy ludzie jak Foszmańczyk czy Zieliński to tragedii nie powinno być. Choć przyszły sezon, jeżeli okaże się że jednak w nim wystartujemy będzie nieciekawy dla nas. Nawet przy optymistycznym scenariuszu i spełnieniu wymagań kibiców ( w co nie wierze), postawieniu na kompetentnych ludzi w klubie, trochę będzie trwało sprzątanie burdelu po poprzednikach.

scaneRboy
Kontakt:

#18000 Post autor: scaneRboy » 12 cze 2019, o 11:56

zmieniamy trenerów, efektów brak! Wniosek jest tylko jeden, problem nie polega na nazwisku trenera.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

ODPOWIEDZ