Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
bytkowblu10
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2018, o 22:39
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#166 Post autor: bytkowblu10 » 21 lip 2018, o 22:59

wela idzie robic zmian.siarka zrobiola 4-walkower

Elmer
Posty: 10375
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#167 Post autor: Elmer » 21 lip 2018, o 23:00

adamo_R pisze:
21 lip 2018, o 22:41

PS. Na awanse trzeba poczekać, aż Ruch będzie normalnym klubem. Nie wiadomo kiedy, moze nigdy.
90% klubów od esy do III ligi nie jest normalnych, więc czekanie na to nie ma sensu. Z tego g... trzeba jak najszybciej wyjść. Będzie ciężko, ale na normalność nie ma co czekać.

Od 2010 roku nie byliśmy klubem normalnym, a sukcesy były.

Edit. od II ligi 4 zmiany można. U nas jeszcze nie wiedzieli, że można. Mogli w doliczonym czasie zrobić, zyskaliby 30 sekund.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
Aveni1920
Posty: 434
Rejestracja: 25 lip 2016, o 19:00
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#168 Post autor: Aveni1920 » 21 lip 2018, o 23:08

JA, JA PIEKNIE MY GRALI JAK ZAWSZE INO JAK ZAWSZE MY PRZEJEBALI. GDYBYM MIAL MOZLIWOSCI TO ZEBRALNYM LUDZI I WPIERDOLIL SIE DO TEGO KLUBU ku*** je***a MAC. TO JEST pi***olona KPINA ZE ZA ROK TO ZAGRAMY W 3 LIDZE GDZIE SA ku*** KIBICE?? TEN KLUB ZDECHNIE PREDZEJ CZY POZNIEJ W CHORZOWIE SAME GOROLOE ZOSTANA CO TO O RUCHU BEDA ZE WSPOMNIEN SLYSZELI. CZEMU NIE MOZEMY TAK JAK Widzew? JESTESMY PIZDAMI I TYLE
Łowcy Cyganów

Awatar użytkownika
Goscioo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1301
Rejestracja: 16 lis 2003, o 08:51
Lokalizacja: Piekary Śl. / Kępno
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#169 Post autor: Goscioo » 21 lip 2018, o 23:10

WTH pisze:
21 lip 2018, o 22:57
Goscioo pisze:
21 lip 2018, o 22:33
to samo niektorzy pisali w 1 lidze



Różnicę widać i to sporą, zobaczymy czy następne kolejki to potwierdzą.
kaj ta roznica jest w punktach ? Siarka 3 pkt. Ruch 0 pkt. po 1 kolejce. Piekna gra sie punktow nie zdobywo, wali mnie to czy grali pieknie czy nie

adamo_R
Posty: 10866
Rejestracja: 9 lis 2005, o 11:03

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#170 Post autor: adamo_R » 21 lip 2018, o 23:25

Elmer normalność w sensie rzeczywistości. Wiem, ze jest syf od góry do dołu. Chodziło mi bardziej, normalność w sensie zarządzania. Czy nad nami wisi jakieś przekleństwo ? Ryży bawi sie Voodoo, albo inne choooojstwa? Czy zmieniliśmy sie z klubu Ruch, na klub porażka?

Czy nawet dziś nie można było wytargać remisu. Znowu w łeb. Jesteśmy większym dziadem niż reszta ligi nawet niżej. Co sie z tym klubem zrobiło. Dziś dostałem otrzeźwienia. Jeszcze walczyliśmy niedawno w 4 rundzie LE, a dziś jak widziałem tych ludzi na balkonach, to nie wiedziałem co oglądam. Najgorsze jest to, że nie upadliśmy jako bankrut bo by było wiadomo liga okręgowa za co. Ale takie upadki co sezon i kompromitacje w lidze od 2 lat to koszmar tydzień w tydzień. Nie wiadomo jak sie odnaleźć.
Ruhr-Ge-Beat - Mein Schalke
https://www.youtube.com/watch?v=MuJV1wEiP4w&list=RDMuJV1wEiP4w&start_radio=1
ladi ladi ladi oh bvb hurensöhne !!!

qwertyhu
Posty: 129
Rejestracja: 14 sty 2012, o 23:27
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#171 Post autor: qwertyhu » 22 lip 2018, o 00:22

Gra lepsza niz wynik przy odrobinie szczescia moglismy wygrac. Skonczyc w gornej polowce tabeli sprowadzic 2-3 grajkow moze trafi sie zdolny junior I mozemy walczyc o awans

Awatar użytkownika
markomaniak
Posty: 267
Rejestracja: 23 gru 2003, o 16:52
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#172 Post autor: markomaniak » 22 lip 2018, o 00:46

jak sie kupuje 4 LIGE, to sie ma 4 LIGE. No i jeszcze bez "trenera", za to z "demotywatorem"

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6208
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#173 Post autor: heli » 22 lip 2018, o 00:58

W sumie to cięgle możemy pisać o tym samym.
Dla mnie po pierwsze trener, który przez pół roku jak sam stwierdził nie był w stanie wydobyć z nich 100%, dla mnie to jest kompromitacja, że z młodym zespołem pracuje taki chop.
Po drugie środek pola Urbańczyk, Bogusz, Walski nie potrafili zdominować środka pola w meczach I ligi i podobnie zaczęli w II. Kowalski jeden z najlepszych na boisku i chop go pierwszego zmienio.
Po trzecie torman, który nawet jak broni to nigdy nie wiadomo kiedy coś zadupi, bo, że zadupi to pewne, pytanie ino czy z konsekwencją czy nie.

Zaznaczom, że moim zdaniem kolejność w moim wpisie ma znaczenie co do stopnia win
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 14 gru 2016, o 19:11
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#174 Post autor: użytkownik » 22 lip 2018, o 03:30

Jak czytam te posty, to mam wrażenie, że piszący je mają po 15 lat i znają piłkę tylko z Ligi Mistrzów.
Sam nie byłem wielkim zwolennikiem Fornalaka, z resztą jego fanem nie jestem dalej, ale.
Co Wy myślicie, że ligę się wygrywa samym trenerem? Gdyby tak było, że wystarczy dobry trener, to kto by awansował?
Prawda jest taka, że do sukcesu potrzeba kilku składników - odpowiedzialnego trenera, ambitnej jedenastki i odpowiedniej presji ze strony kibiców i zarządu. Jak myślicie, czego u nas brakuje? Bo mi się wydaje, że w szczególności dwóch ostatnich rzeczy.
Jeszcze co do samego Fornalaka, to jest to pierwszy trener od 10ciu lat, który porfaił powiedzieć (i to kilkukrotnie), że drużyna nie dała z siebie 100%. I za to u mnie ogromny plus. Bo nawet wielki Waldek po chujowych meczach mówił, że grali na maksa, ale się nie udało, bo to, bo tamto. Kocian robił to samo, nie wspominając o Krzyśku, czy o reszcie.
Obudźcie się, bo awans zrobiny tylko odpowiednią motywacją piłkarzy. Nie ma u nas szejka z kasą na transfery. Ambicja i zacięcie, albo ch*** z tego będzie. Dobranoc

Awatar użytkownika
Ozor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 11971
Rejestracja: 4 paź 2003, o 20:03
Lokalizacja: CHII
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#175 Post autor: Ozor » 22 lip 2018, o 07:27

a on dał 100% ? i ewentualnie jeśli tak to czy te jego 100% nie jest równe w trenerce wiedzy pani Reni?
Może jakieś przykłady jego dotychczasowych osiągnięć ? no niestety brak - prawda jest taka że robotę dostał po znajomości po długim okresie bez pracy i gdyby nie pewien pan z którym łączy go wspólny dom pewnie dalej był by na bezrobociu.
Dostając robotę po znajomości ten sam manewr zastosował wobec bramkarza na którego stawia z uporem maniaka wbrew logice.

WTH
Posty: 299
Rejestracja: 4 cze 2018, o 09:18

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#176 Post autor: WTH » 22 lip 2018, o 07:56

Obrazek
Goscioo pisze:
21 lip 2018, o 23:10
WTH pisze:
21 lip 2018, o 22:57
Goscioo pisze:
21 lip 2018, o 22:33
to samo niektorzy pisali w 1 lidze



Różnicę widać i to sporą, zobaczymy czy następne kolejki to potwierdzą.
kaj ta roznica jest w punktach ? Siarka 3 pkt. Ruch 0 pkt. po 1 kolejce. Piekna gra sie punktow nie zdobywo, wali mnie to czy grali pieknie czy nie


Nie zrozumiałeś o co mi chodzi... Poziom dużo słabszy niż chociażby Stal na inaugurację. Punktów nie ma bo jesteśmy frajerami i tyle.

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1709
Rejestracja: 21 lip 2013, o 23:00
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#177 Post autor: niebieski98 » 22 lip 2018, o 08:29

Dajcie na wstrzymanie, wynik i 2 połowa optymizmem nie napawa, ale piłkarsko byliśmy lepsi. Punktów nie ma, ale to nie jest porażka w stylu 1 ligowym, 0:6, przy biernej postawie naszych "liderów". Centymetry i po 30 minutach byłoby 0:2 , 0:3 w naszą stronę. Do zmiany napewno Kamilek, imponuje czasami dobrymi interwencjami, żeby potem puścić farfocla po ziemi na 25 metr do przeciwnika, albo daje sobie wbić z wolnego po długim słupku jak wczoraj. Świetny Kowalski, Bogusz też, Kędziora niewidoczny, Podgórski słabo, chyba nie jest w optymalnej formie. Zbyt wiele prostych błędów w przyjęciu albo podaniu bez jakiejkolwiek presji ze strony przeciwnika, wyglądało to momentami tak, jakbyśmy się chcieli poziomem przystosować do rywali. Szkoda, bo ci grali naprawdę słabo i przy odrobinie szczęścia wywieźlibyśmy 3 pkt. Sprawa awansu nie jest jeszcze przekreślona, ja bym się jednak nie napalał zbytnio. Murowanym faworytem nie jesteśmy, obecna sytuacja finansowa nie pozwoli nam na zbudowanie pewnej 11 do awansu. Radzę się przygotować na wszelki wypadek na dłuższy pobyt w 2 lidze. Do czasu aż trafi się nam dobry sztab, z dobrze dobranymi ludźmi do grania, albo do czasu aż wybudują nam stadion i może rozwiniemy skrzydła po całym procesie restrukturyzacji.

Awatar użytkownika
Siwy82
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 288
Rejestracja: 1 kwie 2005, o 15:26
Lokalizacja: KATOWICE
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#178 Post autor: Siwy82 » 22 lip 2018, o 08:58

Bilans trenera Fornalaka od objęcia posady - 2 zw. 4 rem. 7 por. W tym te najbardziej kompromitujące w historii Klubu.
Na 39 pkt do zdobycia - 10 pkt, skuteczność 25%. Bilans bramek 9 strzelonych do 27 straconych.

Co się musi jeszcze stać ? Czy nie ma trenera spoza Niebieskiej Rodziny który to ogarnie? Na prawdę?
"Bronić Śląskiej ziemi gotów każdy z nas"
[img]http://www.xif.pl/podpis/podpisy/grzyb.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Blaszany
Posty: 1913
Rejestracja: 20 sie 2004, o 14:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#179 Post autor: Blaszany » 22 lip 2018, o 09:16

Jak patrzołech na wczorajszy szpil to jestech pewien ze to jest matrix.... przeca Wielki Ruch Chorzów niy gro w 2 lidze na Orlikach z balkonami przy lini końcowej... to był ino sparing zagrany słabymi rezerwami.... niee... to nie jest prawdziwe....

Awatar użytkownika
Fairlight
Posty: 195
Rejestracja: 22 sie 2014, o 13:59
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 21 lipca, 17:00

#180 Post autor: Fairlight » 22 lip 2018, o 10:19

niebieski98 pisze:
22 lip 2018, o 08:29
Dajcie na wstrzymanie, wynik i 2 połowa optymizmem nie napawa, ale piłkarsko byliśmy lepsi. Sprawa awansu nie jest jeszcze przekreślona, ja bym się jednak nie napalał zbytnio. Murowanym faworytem nie jesteśmy, obecna sytuacja finansowa nie pozwoli nam na zbudowanie pewnej 11 do awansu.
Zgadza się. Ciężko przetrawić ten wynik, ale tragedii jeżeli chodzi o grę nie było (chociaż parę słabych ogniw przydałoby się wymienić). Poza tym, jak już ktoś wcześniej zauważył, obecny skład musi się zgrać i przy odrobinie szczęścia jeszcze o ten awans powalczymy--taką przynajmniej mam nadzieję.
Blaszany pisze: Jak patrzołech na wczorajszy szpil to jestech pewien ze to jest matrix.... przeca Wielki Ruch Chorzów niy gro w 2 lidze na Orlikach z balkonami przy lini końcowej... to był ino sparing zagrany słabymi rezerwami.... niee... to nie jest prawdziwe....
Myślę, że nie Ty jeden miałeś wczoraj podobne odczucia. Tak czy inaczej, trzeba się uzbroić w cierpliwość, spokój i przede wszystkim poczucie humoru, bo coś czuję, że jeszcze parę humorystycznych elementów w tym sezonie zobaczymy. :oczami:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamo1289, elquatro, GbatJ1920, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], OSH, Rickenn10, scaneRboy i 200 gości