Co z tym Ruchem?

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
NIEBIESKA GODULA
Kontakt:

Re: Co z tym Ruchem?

#12961 Post autor: NIEBIESKA GODULA » 12 sty 2018, o 21:09

Jake te PZPN jest takie surowe , skrupulatnie i robią wszystko zgodnie z regulaminem TO NIECH ku*** ODAJĄ ODSZKODOWANIA ZA LIPSKIEGO BO ROZIWIOZALI KONTRAKT NIE ZGODNIE Z REGULAMINEM!!!! To sądu te ku*** podać!!! Ruch Chorzów Ni9dy nie Z9inie!!!!!

[ Post napisany za posrednictwem urzadzenia mobilnego ]

marek79
Kontakt:

#12962 Post autor: marek79 » 12 sty 2018, o 21:37

HKSADIK pisze:Nie tylko Stanowski, dziennikarz DZ również napisał o minusach:
Kuczynski pisze:Jednak bez kolejnych minusowych punktów się nie obędzie :( Napiszemy o tym w poniedziałek w @zachodni
Stomil też dostanie jakiś minus.
http://futbolfejs.pl/i-liga/beda-minuso ... cencyjnej/
Natomiast mogę powiedzieć, że kwota, jaką klub ma do uregulowania w stosunku do osób chronionych procesem licencyjnym, jest stosunkowo nieduża w skali tego, z czym mieliśmy do czynienia w innych przypadkach, więc raczej można się spodziewać sankcji bliżej niższego progu – mówi nam przewodniczący Komisji ds. Licencji Klubów Krzysztof Rozen.
No ale może macie racje, nie ma co się wk***iać i ekscytować na zapas...wszystko będzie jasne we wtorek,
Kuczyński to szczewo tak samo jak Musioł kiery o szczewach złego słowa niy napisze. Takie obiektywne te dziennikarzyny ale o Ruchu to 3 razy dziennie piszą.

Ruch Chorzów: Szterujymy bogatych

scaneRboy
Kontakt:

#12963 Post autor: scaneRboy » 12 sty 2018, o 22:10

Scypion pisze:Srał to pies. Jestem już tak zmęczony tą sytuacją i tak bardzo brzydzi mnie środowisko polskiej piłki, łącznie z piszącymi o niej brukarzami, że z ulgą przyjąłbym wycofanie klubu z rozgrywek. Niech te wszystkie karykatury piłkarzy nie otrzymają ani grosza z , szczerze mówiąc, niezarobionych przez siebie sum. A w końcu bez śląskiego Ruchu będą się mogli w spokoju fascynować się emocjonującymi rozgrywkach elastycznych moralnie patriotów z Zabrza, Sandecji, Termalic i Amic udających zdechłe lechy.
Napisalem kilka postow w podobnym tonie. Bulwersuje mnie piciskanie pieniedzy tym nieudacznikom. Tak samo szkoda mi pieniedzy publicznych i prywatnych, bo ktos musial je najpierw zarobic. Wcale nie chodzi mi (tylko) o nasz klub. Gdyby nie szacunek dla tych, co byli tu przed nami bylbym za tym, zeby tym pietdolnac o zoll.

"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
Radvan138
Kontakt:

#12964 Post autor: Radvan138 » 12 sty 2018, o 22:47

scaneRboy pisze:
Scypion pisze:Srał to pies. Jestem już tak zmęczony tą sytuacją i tak bardzo brzydzi mnie środowisko polskiej piłki, łącznie z piszącymi o niej brukarzami, że z ulgą przyjąłbym wycofanie klubu z rozgrywek. Niech te wszystkie karykatury piłkarzy nie otrzymają ani grosza z , szczerze mówiąc, niezarobionych przez siebie sum. A w końcu bez śląskiego Ruchu będą się mogli w spokoju fascynować się emocjonującymi rozgrywkach elastycznych moralnie patriotów z Zabrza, Sandecji, Termalic i Amic udających zdechłe lechy.
Napisalem kilka postow w podobnym tonie. Bulwersuje mnie piciskanie pieniedzy tym nieudacznikom. Tak samo szkoda mi pieniedzy publicznych i prywatnych, bo ktos musial je najpierw zarobic. Wcale nie chodzi mi (tylko) o nasz klub. Gdyby nie szacunek dla tych, co byli tu przed nami bylbym za tym, zeby tym pietdolnac o zoll.

:ok: tez sie od jakiegos czasu nad tym zastanawiom

qwertyhu
Kontakt:

#12965 Post autor: qwertyhu » 13 sty 2018, o 01:30

Nic nikomu nie dawac niech sie ryzy cieszy i ta k... stanowska. Zacznijmy od poczatku bo ryzy i jego szajka nigdy nie dadza nam spokoju. Chcielismy splacac dlugi to bylo zle najlepiej pojdzmy tropem Amici Poznan

14182888
Kontakt:

#12966 Post autor: 14182888 » 13 sty 2018, o 13:58

Co jest? stanowski forum wylaczyl? Czy to zemsta darkarasa?

Hellun

#12967 Post autor: Hellun » 13 sty 2018, o 14:42

Pewnie serwer pi***olnął, za duże zainteresowanie :P
Złoty klub KS Ruch!

Awatar użytkownika
ROHAN2
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Kontakt:

#12968 Post autor: ROHAN2 » 13 sty 2018, o 15:47

Teraz rezygnować? Mamy niecałe 3 mln zadłużenia wobec pzpn. Wszystko idzie zgodnie z planem w kwestii spłaty. My som Ruch A nie jakieś pyry. Poradzymy.

pRzekliniak

#12969 Post autor: pRzekliniak » 13 sty 2018, o 16:27

ROHAN2 pisze:Teraz rezygnować? Mamy niecałe 3 mln zadłużenia wobec pzpn. Wszystko idzie zgodnie z planem w kwestii spłaty. My som Ruch A nie jakieś pyry. Poradzymy.

Jak te 3 bańki spłacymy, to gnoje z pzpn upomną sie o długi stowarzyszenia z czasów Rogali!
Mimo wyroku sądu i pzpn-u, i tak banda Ryżego twierdzi, że obecny Ruch to musi spłacić. Oni nom nigdy niy popuszczom.

Też mam już wszystkiego dość. Piłką się już nie interesuję. Oglądam jedynie mecze Ruchu, ale nawet w tabelę nie patrzę(bo na co tam patrzeć :) ).

Canal+ miałem od początku jak tylko powstali. Od 1 stycznia zrezygnowałem.
Gdy dzwonili do mnie jak na sranie i pytali dlaczego zrezygnowałem, mówiłem: "skoro Ryży i jego przydupasy w tym Canal+ nie chcą Ruchu w ekstraklasie, to jo wos niy chca w moim doma! Szukejcie abonyntow w Niecieczy!"

Som ciekawsze rzeczy do roboty, niż jaranie sie skorumpowanymi ścierwami.

Awatar użytkownika
Harry1990
Kontakt:

#12971 Post autor: Harry1990 » 13 sty 2018, o 18:58

Czasem mam wrażenie że PZPN to państwo w państwie, narzucają swoje racje gdy prawo wobec Nas mówi co innego. A gdyby zmusić PZPN do egzekwowania prawa polskiego, to zaś odezwie się FIFA czy UEFA o wykluczenie Polski z rozgrywek za to że państwo ingeruje w związek. A nikt tego nie zrobi, bo reprezentacja ma dobre wyniki.
Blue are the words I say and what I think.
Blue are the Feelings that live inside me.

Scypion
Kontakt:

#12972 Post autor: Scypion » 13 sty 2018, o 21:42

Harry1990 pisze:Czasem mam wrażenie że PZPN to państwo w państwie, narzucają swoje racje gdy prawo wobec Nas mówi co innego. A gdyby zmusić PZPN do egzekwowania prawa polskiego, to zaś odezwie się FIFA czy UEFA o wykluczenie Polski z rozgrywek za to że państwo ingeruje w związek. A nikt tego nie zrobi, bo reprezentacja ma dobre wyniki.

I pamietajcie o tym Ci ktorzy beda sie rzucac na koreański ochlap rzucony Ślązakom przez bońka. I ci którzy będą się ekscytować lewym, prawym i resztą w Rusach.
"Some folk we never forget
Some kind we never forgive
Haven’t seen the end of it yet
We’ll fight as long as we live"

franus
Kontakt:

#12973 Post autor: franus » 14 sty 2018, o 00:14

Kto mo c+ rezygnować z umowy argumentować tym że nie ma Ruchu w ex.i z polsatu. niech majom kibiców z Niecieczy Chojnic Bytowa. Niepołomic Nowego Sącza nie lekceważąc kibiców z tych miast ale co jest lepsze dla telewizji my czy oni

Scypion
Kontakt:

#12974 Post autor: Scypion » 14 sty 2018, o 00:18

Jeżeś taki pewny, że my?
"Some folk we never forget
Some kind we never forgive
Haven’t seen the end of it yet
We’ll fight as long as we live"

marek79
Kontakt:

#12975 Post autor: marek79 » 14 sty 2018, o 05:41

franus pisze:Kto mo c+ rezygnować z umowy argumentować tym że nie ma Ruchu w ex.i z polsatu. niech majom kibiców z Niecieczy Chojnic Bytowa. Niepołomic Nowego Sącza nie lekceważąc kibiców z tych miast ale co jest lepsze dla telewizji my czy oni

Ale ze co? Canal mo nos przy zielonym stoliku pociagnac w PZPNie? Argumentowac ze dzieki temu mo abonentow?

Ruch Chorzów: Szterujymy bogatych

ODPOWIEDZ