Lorens jednak nie..........

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
WOJTEKK

Lorens jednak nie..........

#1 Post autor: WOJTEKK » 30 kwie 2003, o 12:46

Swoja decyzja,ze Zagłebie mu dało lepsza oferte stracił u mnie bardzo duzo-jezeli to jest prawda.Mimo wszystko liczyłem,ze obejmie to stanowisko a potem skupi wokół siebie pare osób i ro***erdoli całe towarzystwo,stwarzajac nowe warunki i atmosfere wokół RUCHU.Jezeli chodzi tylko o kase lepsza,która mu zaoferowali to dla mnie nie moze sie utozsamiac JAKO NIEBESKI SERCEM TRENER,bo takowy podjał by sie nawet walki z wiatrakami byle uratowc RUCH :!: :!: a tak :cry: :cry: :cry: to jest moje zdanie.Jakie sa wasze opinie :?:

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#2 Post autor: marcyk » 30 kwie 2003, o 13:26

jak to jest prawda to dal dupy, ale z drugiej strony on juz siedzial w tym szambie z rogala za sterem. i moze tu nasz pan prezes jest przyczyna

Awatar użytkownika
Adi-Żory
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1483
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:20
Lokalizacja: ŻoRy
Kontakt:

#3 Post autor: Adi-Żory » 30 kwie 2003, o 14:28

Edek olał po prostu nasz Ruch!!!!!!!!!!
Pozdro.

WOJTEKK

#4 Post autor: WOJTEKK » 30 kwie 2003, o 15:50

w rzadzie sa koalicje,w poszczególnych partiach odłamy,dlaczego i on by nie miał zawiazac koalicji???? o to mi chodzi apm !!!!!!!!!!!

WOJTEKK

#5 Post autor: WOJTEKK » 30 kwie 2003, o 15:55

aha i jak sie zawiazuje koalicje zazwyczaj z wieksza iloscia ludzi to mozna smiało sie pokusic po skuteczny strajk,a raczej sobie nie pozwola aby wogóle Ruch pozostał bez piłkarzy z pierwszej lub drugiej druzyny w lidze

Awatar użytkownika
Schlesien
Posty: 572
Rejestracja: 10 sie 2002, o 21:01
Lokalizacja: Batory / Hamilton
Kontakt:

#6 Post autor: Schlesien » 30 kwie 2003, o 15:59

No strajk to chyba nie jest najlepsze rozwiazanie w tej chwili. Zreszta patrzac na to co oni graja to mozna miec wrazenie, ze to jest jakas forma protestu. :cry:
Obrazek

DjMaciar
Posty: 1998
Rejestracja: 19 paź 2002, o 15:49
Lokalizacja: Siemianowice/Aachen
Kontakt:

#7 Post autor: DjMaciar » 30 kwie 2003, o 16:14

Nie wydaje mi sie by LORENS olal RUCH z tego co sie orientuje to juz pare razy mial problemy bedac trenerem naszych z wladzami poprostu nie mial wolnej reki w poczynaniach i chyba tyljko o to chodzilo
[b]Fan Club Deutschland 🇩🇪 [/b]

pko

#8 Post autor: pko » 30 kwie 2003, o 16:42

zamoznych fanow

TAU1920ZEN

#9 Post autor: TAU1920ZEN » 30 kwie 2003, o 23:12

Edek Niebieski??? hmm jednak NIE!!!pieniadze jednak sa najwazniejsze!!! z drugiej strony nie znam sprawy od wewnatrz tzn stosunki prezes vs. Lorens??? narazie trza sie zadowolic Mandryszem :(

Gość

#10 Post autor: Gość » 1 maja 2003, o 19:29

Nierozumie facet tyle kasy ma ,a idzie do Zagłębia bo wiecej kasy dostanie niz w Ruchu ?!?!?!?!?!?!?!?!?Widać w doma chyba internetu niema i nie czyta naszych postow !!! WIEKSZOSC Z NAS CHCIALA ABY TO ON ZOSTAL TRENEREM RUCHU WSZYSCY W NIEGO WIERZYLI ,A ON TU TAKA REZC ROBI :roll:

Panie Lorens :
"PINIONDZE TO NIE FSZYSTKO"!!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19Ruch20R, Google [Bot], Mavo1920 i 176 gości