RUCH-WIDZEW

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
DAREK1964

#46 Post autor: DAREK1964 » 27 kwie 2003, o 16:39

Schlesien pisze:darek 1964 Zastanawialem sie czy usunac tego posta czy nie. Odpowiem Ci w twoim stylu. My dotychczas spadlismy pare miejsc, czyli tak jak wy. Kaj mocie tego majstra o ktorym bylo tak glosno zima? Widze, ze jak sie GieKSie nie wiedzie to lepiej sie cieszyc z naszych porazek niz... BTW, wlasnie strzelil bramke SRUTWA!!!!!!!!!!!!!!!

1:1 :P
Niewiem dlaczego chciałes usunącmojego posta nawet wy piszecie że jestescie w 2 lidze.A poraszki GieKSy mnie martwią ale wasze mi to rekompensują .A co do spadku o pare miejsc to my moze nie załapiemy się do pucharów ale wy wylecicie z ekstraklasy.Widzisz róznice bo jak nie to biegnij jutro z rana do doktora bo jest z toba żle. :lol:

Gość

#47 Post autor: Gość » 27 kwie 2003, o 17:25

Ruch nigdy nie spadnie z ligi! Tylko tyle mam komentarza dla Ciebie Darek. Wy nie tylko o mistrzowstwie możecie pomażyć, w tym sezonie możecie też pomażyć o pucharach i przekonasz się o tym po zakończeniu rundy.

RUCH TO MY A NIE WY!

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#48 Post autor: radzion » 27 kwie 2003, o 17:26

co jak co!porazka za porazka a ja wam mowie jedno!!za tydzien wqygramy na bulgarskiej!!!teraz bedzie mogli z tego je*** co napisalemale zobaczycie za tydzien :wink: :wink: :wink: :wink:

Awatar użytkownika
L_M
Posty: 1137
Rejestracja: 16 gru 2002, o 13:20
Lokalizacja: z misji na Marsa
Kontakt:

#49 Post autor: L_M » 27 kwie 2003, o 17:30

Patton - troche sie nie zrozumielismy. Gdzie ja bronie zarzadu!? Zawsze pisze ze to towarzystwo sie powinno ro***bac, nigdy nie bronie zarzadu. Kibice na Ruchu, a szczegolnie ci co TERAZ chodza na mecze, to najlepsze co tu jest. Ale na meczu bylem, i nikt nie wcisnie mi ze nie walczyli! Narwojsz dla mnie olewa sprawe, ale z tych co grali wczoraj nie mozna o reszcie tego powiedziec.

Ostatnio na temat zarzadu sie wogole nie wypowiadalem, wiec nie wiem skad wyciagasz wnioski ze go bronie. Otoz nie - tak jak napisalem to najwieksze zlo, ci ludzie ktorzy tam nic nie robia, odstraszaja potencjalnych spnsorow etc.etc. Zauwaz jedno: jedni mowia ze spadniemy z ligi, bo na tym zalezy zarzadowi. A drudzy mowia ze sie pewnie utrzymamy, bo prezes bedzie kupowal mecze. To bez sensu.

a co do obrony zawodnikow - zgadza sie. Jak nie jestem do czegos przekonany, nie jestem pewny, i nie potrafie czegos udowodnic, to sie z tym nie afiszuje. Dlatego jeden pisze, ze rozmawial z zawodnikiem pierwszego skladu, a nie chce mowic ktorym - niby z jakiej racji ja mam teraz sie przylaczyc i wierzyc w to? Czas na rozliczenia przyjdzie w czerwcu, wtedy wiele powinno wyjsc na jaw. A na razie gadaniem i tak sie nic nie zmieni, rewolucji w kadrze tez sie nie da zrobic. Wiec jedyne co do czerwca mozemy robic, to chodzic na mecze i trzymac za naszych kciuki. A po sezonie, jesli rzeczywiscie okaze sie ze niektorzy to olewali albo cos takiego, wtedy bedzie mozna opowiednio ich napietnowac czy podjac jakiekolwiek kroki. Bo tak czy inaczej na razie nic nie mozna zrobic, tylko liczyc na utrzymanie.

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#50 Post autor: radzion » 27 kwie 2003, o 17:44

aha jeszcze jedno!!nie mozna powiedziec ze nie walcza!ale tez nie mozna powiedziec ze walcza wszyscy!!!wczoraj jedno co zaobserwowalem to bylo to ze nasi kopacze czesciej juz strzelaja na bramke i czasami nawet celnie!bylo kilka dobrych akcji!!!piszecie ze niby zmiana trenera tu nic nie da,a mi sie wydaje ze moze dac duzo!!!bo jest naprawde kilku zawodnikow ktorzy chca grac i ktorzy moga nam uratowac lige!!!

zreszta pocieszam sie tym ze nie tylko my tak gramy!!i ciagle jest szansa na utrzymanie,narazie jestesmy nad kreska!!!a mecz prawdy bedzie za 2 tygodnie ze szczakowianka,kto przegra ten mecz bedzie 3 spadkowiczem!!!z szczakowa ma jeszcze gorszy terminarz niz my!wiec jest szansa!zostaja baraze, i tu wcale nie musimy grac!szkoda tylko ze nie potrafimy jak narazie wykorzystac tego ze wszytskie zespoly graja dla nas!!!zazwyczaj na remis!!!

ale przypomne wam jak bylio na jesien!!3 ostatnie mecze i 7 punktow!!!moze i sie ludze ale utrzymamy sie!nie ma innego wyjscia!!!

aha darek: a dospelio tak nie bedzie grac w pucharach!!tak przyznam ze byl;em tydzien temu z kuzynkamui z niemiec na dospelu,kurde jakbys widzial jak wszyscy sie na mnie patrzyli gdy sie ucieszylem jak groclin wam strzelil bramke :D :D aha i zajmijcie sie swoimi sprawami bo tez nie jestescie najlepsi i to w grze i wsrod kibicow(bylem na meczu i widzialem)

Awatar użytkownika
vahanara
Posty: 685
Rejestracja: 12 sie 2002, o 12:05
Lokalizacja: oldBytków
Kontakt:

#51 Post autor: vahanara » 27 kwie 2003, o 21:23

Uważam że zmiana trenera jest koniecznością. Mariusz który na jesień był słabiutki wczoraj błyszczał na tle grajków których całą zimę trenował Mandrysz. mario trenował w Polsce i to wcale nie w lepszych warunkach niz reszta Panie Mandrysz! Może i Pan chce ale jednak warsztat i autorytet jeszcze nie na miarę I ligi. Generalnie Ruch zagrał całkiem przyzwoity mecz. Paru "piłkarzy" jednak nie dorosło do grania w lidze. Wiechowski i Bizak - mimo że chcieli - słabiutko, Narwojsz - no comments (powinien podać rękę Salecie) . Dosłownie płakałem ze śmiechu jak Bizacki przyjmując piłkę "założył sobie siatkę". Żenada Panie Krzysztofie... Moim zdaniem bardzo fajnie grał Malinowski, rzucał sporo dobrych piłek i jestem przekonany że będzie z niego jeszcze spory pożytek jeśli będzie miał mu kto pomóc. Mario do momentu zdobycia bramki - rewelacja, potem trochę spuścił z tonu ale generalnie duży pozytyw. Szkoda że nie grał Nowak, sądzę że Seba obroniłby strzał Dymkowskiego. Matuszka bardzo cenię ale jednak brakuje mu centymetrów i co za tym idzie gry na przedpolu.
Przed meczem twierdziłem że będzie porażka (warunek zwolnienia Mandrysza) i oby teraz przyszedł Lorens (Panie Rogala MUSI PAN ZNALEŹĆ NA TO KASĘ!!!) i to poukładał. Lorens a nie Albin - pomimo wielkiego szacunku.
Generalnie jesteśmy jeszcze nad kreską, gra powoli jest coraz normalniejsza, oby przyszedł EDI i wyciągnął nas na prostą a czas rozliczeń z zarządem przyjdzie po lidze.

Awatar użytkownika
Adi-Żory
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1483
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:20
Lokalizacja: ŻoRy
Kontakt:

#52 Post autor: Adi-Żory » 28 kwie 2003, o 00:58

Mecz z Widzewem to przeszłośc,trzeba walczyć dalej.
Nawet tego karnego co niebyło, a Śrutwa był ewidentnie faulowany przez Węgrzyna (widziałem w Canal+,nawet obecny w programie pan Wit Żelasko stwierdził faul) nieda się podyktować.Trzeba żyć dalej dobrej myśli i wierzyć że chłopcy wywalczą 3 pkt na Bułgarskiej.
Pozdro.

marcyk
Posty: 704
Rejestracja: 22 sie 2002, o 13:21
Lokalizacja: Naklo Slaskie
Kontakt:

#53 Post autor: marcyk » 28 kwie 2003, o 07:43

Mik ja tez jestem z tych ktorzy po szpilu z Polonia powiedzieli sobie DOSC I KONIEC w tym sezonie, ale ku*** pod wplywem paru osob z mojego niebieskiego otoczenia peknolem i pojechalem tylko ku*** nie wiem po co. Do tego zdupiona imprezka geburstakowo.
PATTON 100% racji w twoim wywodzie powyzej mam tylko jedno ale, rogala od dluzszego czasu pisze sie tak jak ja napisalem, a nie przez duze R jak jest w twoim poscie kolego pozatym OK, masz u mnie SROGE PIWO. Mysle, ze wiesz gdzie zglosic sie po nagrode marcyka.

Awatar użytkownika
Patton
Posty: 4585
Rejestracja: 10 sie 2002, o 22:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

#54 Post autor: Patton » 28 kwie 2003, o 09:51

Marcyk - jest z duzej tylko dlatego, ze zaczynalem nowe zdanie :o Pozdrawiam i kiedys wpadne na to piwko :wink:
Słowem, jesteśmy skazani na przeciętność...

LoLo

#55 Post autor: LoLo » 28 kwie 2003, o 12:49

jedno pytanie !!!co to jest narwojsz???(wiekszego drewna to nawet umnie na placu niema!!BRAWO MARIUSZ!!!

Ruda Śląska

#56 Post autor: Ruda Śląska » 28 kwie 2003, o 13:13

Mnie natomiast dziwi iż zawodnik niegrający pare miesięcy był najlepszy w naszej drużynie.

Pawlo

Oby bylo lepiej......

#57 Post autor: Pawlo » 28 kwie 2003, o 19:17

Tak sie sklada ze po meczu z Polonia powiedzialem dosc- wiecej w tym sezonie nie przyjde- ale jak to bywa w dzien meczu juz zapomnialem o swoim postanowieniu i z nadziejami wybralem sie na Ruch....Panowie to chyba byl nasz najlepszy mecz w tej rundzie....Co prawda nie wiem co takie partacze jak Narwojsz Wiechowski Matyja czy mimo wszytsko Malinowski robia w pierwszym skladzie ale co do reszty nie mozna miec pretensji ze sie nie starali! Za pozno wszedl Lines ktory wniosl wiele ozywienia w nasza gre.....Brawa za cwanactwo w rogu boiska! Miejmy nadzieje ze bedzie z niego jeszcze w Ruchu pociecha! Wielkie brawa dla Maria- najlepszy nasz gracz w tym meczu! I co najwazniejsze- po meczu gdy juz stadion mocno opustoszal Mario zdecydowal sie podejsc pod 6 i podziekowac kibicom, za doping! Brawo!!!!!!!!!! Szacunek dla pilkarzy ktorzy swoja postawa i gra szanuja nas!!!! Oby ten sezon sie dobrze dla nas skonczyl bo nie chce znowu chodzic na 2 lige....

Gość

#58 Post autor: Gość » 28 kwie 2003, o 22:45

Tez uwazam ze byl to najlepszy mecz na Cichej w tym sezonie.
Troche mnie zaczyna to dziwic, najlpeszy mecz w sezonie a wynik 1:2 dla gości. :!: Oby nie byl to najlpeszy w sezonie bo lecimy razem z Kszokami i pogonia.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Boszu, krzysiek..., Majestic-12 [Bot], Rickenn10 i 163 gości