Prognozy.

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
bykuKSG

#16 Post autor: bykuKSG » 3 lut 2003, o 22:50

1. wisla
2. Legia
3. gks
4. groclin
5. amica
6. GÓRNIK
7. odra
8. lech
9. wisla p
10. ruch
11. szczakowa
12. zaglebie
13. Widzew
14. kszo
15. polonia
16. pogon

NIEBIESKI FANATYK

#17 Post autor: NIEBIESKI FANATYK » 7 lut 2003, o 17:45

1.RUCH
2.RUCH
3.RUCH
4.RUCH
5.RUCH
6.RÚCH
7.RUCH
8.RUCH
9.RUCH
10.RUCH
11.RUCH
12.RUCH
13.RUCH
14.zabole
15.dospel
16.zabole

Awatar użytkownika
L_M
Posty: 1137
Rejestracja: 16 gru 2002, o 13:20
Lokalizacja: z misji na Marsa
Kontakt:

#18 Post autor: L_M » 8 lut 2003, o 19:27

1. Wisła - to co pokazywali jesienia znacznie przewyzsza inne zespoly. Do tego doswiadczenie z pucharow - nie bedzie na nich mocnych

2. Dyskobolia - dobry zespol juz jesienia, teraz doszli nowi. Z drugiej strony nazwiska nie graja... Ale przed runda na papierze maja u mnie 2 miejsce

3. Legia - bo to legia. Jesli nie zagraja dobrze, to ktos im pomoze :) a tak powaznie, to wydaje sie trzecia sila naszej ekstraklasy

4. Ruch - ja w nich wierze, chodzi tylko o udany poczatek. Mecze domowe z reguly z latwymi przeciwnikami i w tym upatruje szans. A jak Kalasz sie rozegra... :)

5. Wisła Płock - Wreszcie nie eksperymentowali ze skladem, to im powinno wyjsc na dobre

6. Odra - dorobek z pierwszej rundy pozwoli im na ta pozycje. Za duzo ubytkow.

7. Lech - co drugi mecz z przewaga jednego zawodnika ( publicznosc ). poza tym trafne wzmocnienia i nawet bez gajtka sobie poradza.

8. GKS - brak porzadnych wzmocnien Yahaya, Klosinski, do tuzow pilki nie naleza. Odchodzi Gajtkowski, znowu nie pewnie z pieniedzmi

9. Amica - kasa jest, wzmocnienia z poloni zaprocentuja w srodku rundy. wtedy bedzie juz za pozno na walke o puchary

10. Gornik - porazka z Ruchem :D to bedzie poczatek nieudanej wiosny. nie pozbieraja sie po odejsciu niedzielana i krizanaca. kozminski to juz nie ten zawodnik, w bramce lech albo wrobel - 9 - to max co moze z nich byc :D

11. Zaglebie - pieniadze niby sa, ale juz nie tak duzo. nie ma nowych transferow, a nie wieze zeby tam zawitala rodzinna atmosfera

12. Widzew - zbieranina roznych pilkarzy, zle przeprowadzony okres przygotowawczy ( kto to widzial zaczynac od halowych turniejow ). Baraze

13. Szczakowa - baraze. Bykowski, Czerwiec, Iwanski, Bledzewski powinni utrzymac lige w barazach.

14. KSZO - bedzie ciezko. tym razem spadna. odejscie lasockiego, rogalski za mlody by go zastapic. zadnego porzadnego ligowca.

15. Polonia - co tydzien ktos odchodzi, a przychodza zawodnicy ktorzy nie wiedza co z soba zrobic. czarna wiosna koszul

16. Pogon - to co zrobil gondor z druzyna nie moze sie nie odbic na pozycji w lidze. jesli zakoncza sezon to na ostatnim miejscu i nawet wyrobek nie pomoze

tuszus

#19 Post autor: tuszus » 16 lut 2003, o 10:16

Morris pisze: No i proszę, dzis czytając wiadomości sportowe na którymś z serwisów internetowych natrafiłem na wiadomość, że Lasocki został powołany do reprezentacji Polski przez Pawła Janasa.
... zagral z macedonia i w debiucie strzelil piekna bramke....

Szkielet

#20 Post autor: Szkielet » 16 lut 2003, o 14:28

1.Gks
2.Wisła
3.Groclin
4.Legia
8.Ruch

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

#21 Post autor: Morris » 19 kwie 2003, o 19:47

korzystając z przedświątecznego czasu, tak sobie wygrzebałem nasze prognozy przed rundą wiosenną. widac, że większość z nas była nastawiona nazbyt optymistycznie.
jak dziś to widzicie?

Awatar użytkownika
L_M
Posty: 1137
Rejestracja: 16 gru 2002, o 13:20
Lokalizacja: z misji na Marsa
Kontakt:

#22 Post autor: L_M » 19 kwie 2003, o 20:15

na dzien dzisiejszy tez chcialbym 4 miejsce, tyle ze od konca
wtedy zagramy baraze. Szczyt marzen to unikniecie takze tego. Chcialbym tez przyznac racje tym, ktorzy narzekali na gre w sparingach, przed wiosna. Przyznaje, ze mylilem sie i moje nadzieje byly bardzo pohopne i optymistyczne. Chyba nieco za bardzo wierzylem w Mandrysza i druzyne. Pisze to po meczu z Plockiem, jestem przygnebiony, wiec pewnie tez z tad bierze sie moje, nazwijmy to "skruszenie". Ale ku*** widzialem wiekszosc meczow Ruchu w tym sezonie, i jestem zalamany, bo nie widze szans na poprawe gry. Tam prawie nie ma z czego strzelac goli! Obrona jest moze i niezla, ale nie do konca pewna. Idzie sie pociac. Jak nie zrobi sie rewolucji w tym klubie, to bedzie zle. Mimo ze wydaje sie ze gorzej byc nie moze.

pozdRawiam

Gość

#23 Post autor: Gość » 19 kwie 2003, o 22:22

Rzeczywiscie przed sezonem bylem zbyt wielkim optymista. Stawialem ze Ruch bedzie w 6, gora w 8. "Troche" sie pomylilem sa na 10 a to nie koniec sezonu.
Krotko podsumowywujac najgorsze mecze mamy az soba:

Mielismy w nich malo szczescia, przegrywalismy minimalnym wynikiem

Ze slabszymi rywalami rowniez podobna sytuacja przegrywamy 1:0 lub remisujemy 0:0. Nic nam to nie daje i regularnie zbliza sie do nas 13 pozycja "premiowana" barazami (wedlug mnie w naszym przypadku spadkiem do 2 ligi). Wyjatkiem jest tylko KSZO z ktorym wygralismy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 167 gości