Ruch odra 0-1

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1955
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

#46 Post autor: wojt » 7 kwie 2003, o 14:30

Krzysiu K. ten na górze trybuny to chyba nie ja. Ja miałem miejsce w środku trybuny zaraz przy wejsciu do pomieszczeń klubowych, przy barierce. Obok mnie w pierwszej połowie stał Albin W.

bolo23

#47 Post autor: bolo23 » 7 kwie 2003, o 14:41

kolego Mik20 - czy masz obrazy w domu, to mnie nie interesuje :lol: - weź spojrz na tą swoją wypodziedź - ja sie pokapowalem o co chodzi po czterokrotnym jej przeczytaniu...
Mozesz miec o mnie zdanie jakie chcesz, ja Ci tego bronić nie będę.
Piszesz WIERNI PO PORAŻCE. Powiedz mi - czy ja nagle sie na dospel przerzucilem?? NIE!!!!
Na Ruch chodze juz dobry kawal czasu i byly jeszcze gorsze okresy, ale na drużyne sie nie wypinalem, wiec wypraszam sobie oskarżania mnie o zdrade (bo tak to odbieram). I jeszcze mi jedno powiedz - czy przed meczem z Odrą oni grali rewelacyjnie?? - od ponad roku grają beznadziejnie - wiec jak mozesz pisac, ze jak jest zle to się na nich wypinam!!
A myslec i pisac o tym zespole z paraolimpiady moge co chce, bo to moj klub i może sie tam kapną, że coś jest nie tak.

Poza tym teraz do wszystkich sie zwracam: NAS NA TYM FORUM O KSYWIE BOLO (LUB PODOBNEJ) JEST KILKU, WIEC PISZCIE CALE NICKI!!!

Odrzański

#48 Post autor: Odrzański » 7 kwie 2003, o 14:53

cóż zadziwiła nas ekipa nr1 jak to sie nazywacie na śląsku! u nas doping przez cały mecz z chwilaową przerwa u was po za ostatnimi 15-20 minutami zero dopingu bo jak mozna nazwac dopingiem bluzganie na nas! wkoncu na to odpowiedzielismy dwa razy lecz nas nie interesowalo bluzganie ... u nas chociaz były baloniki , race , stredoskopy u was nic !
byly 2 pelne autokary + auta wiec niech ktos nie pi***oli ze bylo nas 40 ! troche obiektywizmu by sie przydalo
prawda jest ze w tym dniu byla tylko Odra i na murawie i na trybunie !

ODRA ONLY

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#49 Post autor: radzion » 7 kwie 2003, o 15:11

HEHHEEH rozbawil mnie ten tekst o 2 autobusach!hmm a mzoe pomyliliscie mecze i nie na ten stadion dojechaiscie??? :D :D :D
a co do dopingu to wy prowadziliscie go dobrze tylko w 1 polowie!!!zreszta skoro piszesz ze dopingiem nie mozna nazywac bluzganie na kogos to wy tez nie byliscie za dobrzy bo ciagle spiewaliscie cos na gornik!!!to raz
a 2 to to ze my wiemy ze obecnie jestesmy slabi,kazd z nas to widzi i nie potrzebujemy opinii nikogo a tym bardziej kogos z wodzislawia!!!poza tym czesciej bylo slychac okrzyki pod adresem pana mikolajewskiego z wodzislawia,upsss tzn z ciechanowa :wink: :wink:

noto narazie!aha strobole mieliscie fajne ale te race jakies dziwne choc i tak plus dla was,przynajmniej cos mieliscie!!!
tak wiec jesli chodzi ci oto ze byliscie lepsi to niech wam bedzie!!!spadowa na swoje forum jesli takowe macie!!narzie :evil:


aha jeszcze jedno malutkie pytanie,czy wy mieliscietez kartoniki??
jesli tak to popracujcie jeszcze nad tym bo nie wychodzi to wam,a jesli nie mieliscie to sorki,widocznie to bylo cos innego!

niebieski78

#50 Post autor: niebieski78 » 7 kwie 2003, o 15:26

Odrzański pisze: u nas doping przez cały mecz z chwilaową przerwa u was po za ostatnimi 15-20 minutami zero dopingu bo jak mozna nazwac dopingiem bluzganie na nas! wkoncu na to odpowiedzielismy dwa razy
ODRA ONLY

te synek mam taka prace ze systematycznie jestem na waszych szpilach wiec jedyny komentaz jaki cisnie mi sie na usta po tym co napisales o waszym "za***istym dopingu" to
... a świstak siedzi i zawija...

malolat

#51 Post autor: malolat » 7 kwie 2003, o 16:19

:oops:
powiedziec nalezy tylko tyle ze jezeli trener chwali pilkarzy po meczu to jest cos nie tak . Ruch prezentuje slaby poziom w moim pojeciu jest to winne temu iz klub bardzo rozsadnie pozbywa sie swoich najlepszych graczy np. taki Madej czy Grzelak( wiem ze jest zwiazany z ptakiem )
.Dopoki sie nie zmieni polityka kadrowa Ruch co roku bedzie walczyl o utrzymanie i tyle ...

Gość

#52 Post autor: Gość » 7 kwie 2003, o 16:45

radzion pisze:...brakuje nam zawodnika ktory rozdzielal by te pilki,takiego jakim byl np surma czy wos
a Matuszek, w meczu z Odrą nawet mu nieźle wychodziło ;)

Mik20
Posty: 266
Rejestracja: 5 kwie 2003, o 22:38
Lokalizacja: Centrum
Kontakt:

#53 Post autor: Mik20 » 7 kwie 2003, o 17:05

Bolo23 nie chodzi mi o to ze przezuciles sie na dospel czy inne tego typu wynalazki nie oskarzam cie o to :!: :!:
Chodzi mi tylko o ten fragment twojego postu

''Po tym meczu zrezygnowalem z wyjazdu na dospel i przychodzenia do konca rundy na Cichą, by ogladac tych paralitykow. ''

To jest twoja decyzja czy bedziesz chodzil na Ruch do konca tego sezonu czy nie twoja sprawa. Ale jak karzdy by podjal by taka decyzje jak ty to
bardzo szybko kibicow Ruchu moglo by juz nie byc.

Sorry jesli cie urazilem

bolo23

#54 Post autor: bolo23 » 7 kwie 2003, o 17:32

MIK20 - Ja tak mowie po prawie kazdym meczu, ale teraz to juz oni przesadzili i sam będe trzymal sie za słowo.

Awatar użytkownika
radzion
Posty: 3982
Rejestracja: 23 wrz 2002, o 13:08
Lokalizacja: Świony
Kontakt:

#55 Post autor: radzion » 7 kwie 2003, o 19:23

BOLO NIE ROZUMIEM CIE!!ja tez prawie po kazdym takim meczu mowie to samo,ze juz nie pojde,ale ci powiem ze nie moge nie jechac!!!
dlatego tak samo jutro bede,jak i bede na polonii,bede na kazdym meczu na ktorym bede mogl byc!!1
gra jest gra!!!spojrz ilu kibicow chodzilo np na mecze lecha gdy gral w 2 lidze i bronil sie przed spadkiem!!tak samo na meczach lksu bylo!!
powiem ci ze czasami sie zastanawiam czemu jeszcze pare lat temu,nawet gdy gralismy w 2 lidze chodzilo na kazdy mecz conajmniej 5 tysiecy! a teraz jak jest 5 tysiakow to jest duzo!!

bolo23

#56 Post autor: bolo23 » 7 kwie 2003, o 21:44

Radzion - mnie juz tez ciagnie zeby jechac, ale sobie poprzysiagnalem, ze juz w tej rundzie nie dam sie nabrac na to cos (takie okreslenie, bo grą tego nazwac nie mozna).
A Lech to jest inna sprawa - tam to sie przynajmniej jakos starali, a poza tym na co mieli chodzic ci kibice (na Warte??). Poza tym "byli na głodzie" pilki w wydaniu pierwszoligowym i im było wstyd pobytu w II lidze.
A z ŁKSem to aż tak nie bylo.
A na to Twoje pytanie to są proste odpowiedzi - ta gra i atmosfera w klubie są katastrofalne.
Dziwisz sie - teraz jak komus powiesz, ze idziesz na mecz to cie nawet wysmieje i powie "co?? - ty tych lebrów idziesz ogladac - dalbys sobie spokoj".

I PISZ DO MNIE "BOLO23"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], dako, Google Adsense [Bot], jalboss, WolnyLogin i 204 gości