!!! Ostrzeżenie !!!

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
marecek[TS]

#16 Post autor: marecek[TS] » 12 mar 2003, o 09:10

dobre dobre, gratuluje pomysłu :!:

Kolon

#17 Post autor: Kolon » 15 mar 2003, o 13:35

Ciekawe niech mi ktos wytlumaczy jedną rzecz.Dlaczego nie moge wejsc na forum torcida?Bylem na tym forum pare razy i zostawilem jeden wpis na ktorym nie bluzgalem na zaden klub a jednak mnie zablokowano.Tylko dlatego ze jestem za Ruchem?No to dzieki czuje sie zaszczycony :)

bolo23

#18 Post autor: bolo23 » 15 mar 2003, o 23:33

Kolon - nie jestes jedyny...
nie dziw sie - w koncu to żabole

Gość

#19 Post autor: Gość » 19 mar 2003, o 12:53

Kolon przekaż mi (najlepiej poprzez Viro, lub KK) swój IP, sprawdze dlaczego jesteś zablokowany.

Bolo baaaaardzo inteligetnaodpowiedź. Brawo!!

bolo23

#20 Post autor: bolo23 » 19 mar 2003, o 16:28

Panie Gościu z Górnika - jezeli to: Bolo baaaaardzo inteligetnaodpowiedź. Brawo!! odnosi sie do mnie to pragne poinformowac Cie, że z Twoją inteligencją nie jest rowniez za dobrze. Moje stwierzdenie Kolon - nie jestes jedyny... nie dziw sie - w koncu to żabole wynika z serii faktów, w których bralem samemu udzial badź sam bylem ich świadkiem (chodzi tylko i wyłącznie o internet). Odpowiedz mi czy na Waszym forum pojawiaja sie kretynskie wypowiedzi kogoś z Ruchu - przegladając takowych nie zauwazylem. Na naszym jest przeciwnie - co mniej wiecej dwa dni pojawia sie z Waszej strony jakis durny wpis typu "Ruch to ch..." bądź jakas prowokacja. W związku z tym nie zdziwilo mnie i to, że kogoś zablokowaliscie - najwidoczniej to u Was powszechne, gdyz jak pisalem Kolon nie jest zapewne jedynym. Odpowiedz mi rowniez czemu Dospelarze wpisujący się tu jakoś nie bluzgają i "trzymają fason" a wy nie.
Wracając do wątku inteligencji, to jeżeli mowisz, że nie usuwasz (Ty bądź inni moderatorzy - nie wnikam w to) z forum normalnych postów, to kłamiesz albo masz dość niskie IQ. Po prostu wmawiasz mi i innym, że czarne jest białe i odwrotnie... Zastanów sie nad tym co piszesz.
PS. Przy pisaniu zdań współrzędnie złożonych rozłącznych i alternatywie nie stawiamy przecinkow.

Torres

#21 Post autor: Torres » 23 mar 2003, o 01:22

hmmmmm ... to chyba znaczy ze Zabole nawet nie sa konsekwentni w tym co robia ... bo wypowiadalem sie na Ich forum nie raz i nikt mi bana nie dal ... no chyba raz ten dziwny czlowiek Fuzah mnie postraszyl ze mnie zablokuje i cholera do dzisiaj nie wiem za co :roll: :roll: :roll: :roll: ... no oprocz oczywiscie tego ze jestem kibicem Ruchu ... ale czy bym dostal czy nie dostal to i tak nie wazne bo z Nimi nie da sie nawiazc zadnej konstruktywnej rozmowy ...

Gruca1

TAk dalej !!!!

#22 Post autor: Gruca1 » 23 mar 2003, o 19:17

Tu widać Twardą i Przemyślaną ręke moderatora a nie tak jak jest na naszym forum same kłótnie. A redakkto rzy nie dają sobie z tym rady. Albo rzucaja banami za byle co !!! Moderatorzy i admini byle tak dalej.

Wy Kurwy czekamy

#23 Post autor: Wy Kurwy czekamy » 24 mar 2003, o 17:45

Czekamy na was w Katowicach przyjdzcie przed kasy dygory[/img][/url]

Awatar użytkownika
Adi-Żory
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1483
Rejestracja: 11 sie 2002, o 22:20
Lokalizacja: ŻoRy
Kontakt:

#24 Post autor: Adi-Żory » 24 mar 2003, o 18:29

Jesze do takiego tematu jakis palant sie wdupił.
Chyba nieumie czytać.
Pozdro.

Torres

#25 Post autor: Torres » 24 mar 2003, o 19:12

Co za koles ... pisac potrafi ale czytac juz nie ... :lol: :lol: :lol: :lol: ... ciekawe czy w Katowicach maja wiecej takich :wink:

bolo23

#26 Post autor: bolo23 » 24 mar 2003, o 19:25

to ja jeszcze dopisze cos do swojej poprzedniej wypowiedzi dla Goscia z Zabrza
- wiesz co, po przeczytaniu jednego z poprzednich postow musze zmienic swoje zdanie, a mianowicie dospelarze jednak nie "trzymają fasonu".
naRa

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 158 gości