Ruch w prasie...

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
MakeRson
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 299
Rejestracja: 27 sie 2009, o 11:58
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26686 Post autor: MakeRson » 24 maja 2024, o 20:51

AndRe pisze:
24 maja 2024, o 20:13
A kto byl?
I gdzie mysmy byli w szeregu vs gdzie teraz jestesmy(bedziemy)

Pytam z ciekawosci wynikajacej z niewiedzy
Trochę Cię nakieruję - wyszukaj w Google "Finansowa pierwsza liga" firmy Grant Thornton. Tam możesz sobie przeanalizować każdy klub i wyciągnąć wnioski.
Dlatego mi się dźwiga, jak co wywiad prezesa jest zakłamywana rzeczywistość.
Niebieskie Mysłowice

grzechub
Posty: 1837
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26687 Post autor: grzechub » 24 maja 2024, o 21:07

Zarząd zrobił i mam nadzieję, że jeszcze zrobi dużo dobrego dla Ruchu, ale ostatnie wywiady Siemianowskiego i Stokłosy rzeczywiście nie były najtrafniejsze. Kto jak kto, ale Prezesi powinni pokazywać społeczności, że panują nad sytuacją, nie boją się odpowiedzialności i trudnych decyzji.
Dzisiaj Bromer napisał gdzieś na X, żeby Grygierczyk przeprowadził szkolenie z medialności i niezależnie, czy żartował, czy nie, coś w tym jest.
Trzeba pamiętać, że za chwilę mamy sprzedawać karnety na molocha i trochę jak w polityce, trzeba coś obiecać, żeby pobudzić ludzi do działania. Nawiązując do naszego hasła PPD, to teraz jest czas na wytężoną pracę, a nie pokorę.

AndRe
Posty: 2242
Rejestracja: 8 paź 2002, o 21:36
Lokalizacja: Katowice/Pruszkow/London Zdroj
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26688 Post autor: AndRe » 24 maja 2024, o 21:21

MakeRson pisze:
24 maja 2024, o 20:51
AndRe pisze:
24 maja 2024, o 20:13
A kto byl?
I gdzie mysmy byli w szeregu vs gdzie teraz jestesmy(bedziemy)

Pytam z ciekawosci wynikajacej z niewiedzy
Trochę Cię nakieruję - wyszukaj w Google "Finansowa pierwsza liga" firmy Grant Thornton. Tam możesz sobie przeanalizować każdy klub i wyciągnąć wnioski.
Dlatego mi się dźwiga, jak co wywiad prezesa jest zakłamywana rzeczywistość.
dzieki wielkie MakeRson

super raport no i duzo mi teraz wyjasnia
My name is prince and i'm funky

17.11.11 - kolejny fan Niebieskich przychodzi na swiat :-)

pedro-sbl
Posty: 7509
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26689 Post autor: pedro-sbl » 24 maja 2024, o 22:07

grzechub pisze:
24 maja 2024, o 21:07
Zarząd zrobił i mam nadzieję, że jeszcze zrobi dużo dobrego dla Ruchu, ale ostatnie wywiady Siemianowskiego i Stokłosy rzeczywiście nie były najtrafniejsze. Kto jak kto, ale Prezesi powinni pokazywać społeczności, że panują nad sytuacją, nie boją się odpowiedzialności i trudnych decyzji.
Dzisiaj Bromer napisał gdzieś na X, żeby Grygierczyk przeprowadził szkolenie z medialności i niezależnie, czy żartował, czy nie, coś w tym jest.
Trzeba pamiętać, że za chwilę mamy sprzedawać karnety na molocha i trochę jak w polityce, trzeba coś obiecać, żeby pobudzić ludzi do działania. Nawiązując do naszego hasła PPD, to teraz jest czas na wytężoną pracę, a nie pokorę.
Moze bromer czytol moje komenty na tym forum :P
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Awatar użytkownika
19.TAUZEN.20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 353
Rejestracja: 21 maja 2011, o 20:03
Lokalizacja: Niebieskie Katowice
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26690 Post autor: 19.TAUZEN.20 » 26 maja 2024, o 11:34

True Blue pisze:
24 maja 2024, o 14:57
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka- ... em/3se6jbq

https://zapodaj.net/plik-QMBPRK9Z5L

Tak po prowdzie to mi sie już tym hepie. Durch godka jakie my som biydne i że trza pamiyntać kaj my byli pora lot do zadku. Robiymy rekord frekwencji, sprzedajemy od ciula gadżetów za chore piniondze, momy kasa z C+, bydymy mieć jeden z nojwiynkszych budżetów w 1 lidze. Trza to pedzieć prosto: gromy o awans, a niy durch dupić fleki co niy ma kasy.
Z tego wywiadu wyniko, że z tym Niedźwiedziem to my jeszcze na 100% nie som dogodane, niy wiymy kto zostanie a kto przyjdzie. Okienko jest krótkie, a my som w żici! :szok:
Cześć. Można prosić o cały artykuł?

tramp3k
Posty: 1300
Rejestracja: 29 mar 2008, o 22:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26691 Post autor: tramp3k » 27 maja 2024, o 10:11

https://www.instagram.com/reel/C7dtyXkt ... 1sYnI0eXls

Pana Janusza trza było na mecz zaprosić :rotfl:

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8066
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch w prasie...

#26692 Post autor: Scypion » 27 maja 2024, o 11:05

My momy kohuta

NG1920
Posty: 1299
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26693 Post autor: NG1920 » 6 cze 2024, o 16:15

https://x.com/KatowickiSport/status/1798624626446389369
Ma ktoś do tego dostęp i może wkleić treść? ;)

Awatar użytkownika
blue1920
Posty: 105
Rejestracja: 22 sty 2009, o 22:03
Lokalizacja: Niebieskie Południe
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26694 Post autor: blue1920 » 11 cze 2024, o 13:08

Podpinam się pod pytanie. Ma ktoś dostęp do wywiadu z naszym Prezesem oraz z Prezydentem z Dziennik Sport (@KatowickiSport) ???
Obrazek

pedro-sbl
Posty: 7509
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26695 Post autor: pedro-sbl » 11 cze 2024, o 13:32

Jo mom ale niy idzie tego wkleic bo to jest ino na apce. Musiol bych robic 15 uploudow. Zrobilch streszczenie wywiadu z Szymonem. Pozniyj moga zrobic z prezesem. Tyn wywiad z prezydentem jest dosc krotki i malo konkretny
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

pedro-sbl
Posty: 7509
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26696 Post autor: pedro-sbl » 11 cze 2024, o 17:17

DWA WYWIADY FATALNIE PRZEPROWADZONE Z NASZYJ ZAJTY. Kiedy w koncu klub ogarnie PR i komunikacja? :wstyd:
Wyprzedzajac pytania, niy ma lepszyj jakosci.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2595
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26697 Post autor: Radvan138 » 11 cze 2024, o 20:08

Pedro to sa płatne artykuły czy darmowe?

Btw
Ta ich aplikacja to jest jakiś nieśmieszny żart

pedro-sbl
Posty: 7509
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26698 Post autor: pedro-sbl » 11 cze 2024, o 20:44

Ja platne.

Apka jest fest daremno.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

piotrhalak
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1372
Rejestracja: 3 lut 2008, o 20:58
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26699 Post autor: piotrhalak » 24 cze 2024, o 08:36

Wczorajszy post na grupie historycznej o Wilimowskim zrobił taki odzew, że wielu żyjących piłkarzy może pozazdrościć do dnia dzisiejszego takiego zainteresowania. https://www.facebook.com/share/p/P34ExmZGXHggmTq3/
takie tam

pedro-sbl
Posty: 7509
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Ruch w prasie...

#26700 Post autor: pedro-sbl » 11 lip 2024, o 13:48

Ruch Chorzów po spadku z PKO Ekstraklasy buduje skład na Betclic 1 ligę. Prezes Seweryn Siemianowski zapewnia, że klub zrobi wszystko, żeby Niebiescy jak najszybciej wrócili do grona najlepszych. Ruch przed sezonem planuje jeszcze kilka transferów. Przeczytajcie rozmowę z prezesem Ruchu.
Prezes Ruchu Chorzów Seweryn Siemianowski: Zrobimy wszystko, żeby awansować do Ekstraklasy
Ruch Chorzów pozyskał dzisiaj nowego sponsora, więc prezes Seweryn Siemianowski ma chyba powody do radości...
Bardzo się z tego cieszymy, bo każdy sponsor, zarówno ten strategiczny jak firma STS, jak i ten mniejszy jest w klubie bardzo mile widziany. Teraz cieszymy się tym bardziej, że STS wraca do nas po siedmiu latach przerwy i po tym jak my przeżyliśmy trudne momenty. Myślę, że powrót takiej marki pokazuje, że idziemy w klubie w dobrym kierunku i systematycznie odbudowujemy naszą wiarygodność.

Taki sponsor bardzo się przyda, bo Ruch po spadku z elity straci przecież wpływy z transmisji telewizyjnych.
Budżet będzie uboższy niż ten w ekstraklasie, bo nie jest tajemnicą, że za grę w najwyższej klasie rozgrywkowej dostaliśmy w poprzednim sezonie z Ekstraklasy blisko 10 mln zł. Teraz za grę w I lidze dostaniemy jakieś 1,6 lub 1,7 mln zł. Robimy jednak wszystko, żeby tę lukę w jak największym stopniu wypełnić i móc zaistnieć w tej I lidze.

Jak wyglądają przygotowania Niebieskich na niespełna 10 dni przed rozpoczęciem nowego sezonu?
Przygotowujemy drużynę tak, żeby mogła powalczyć o powrót do Ekstraklasy. Kadra nie będzie tak szeroka jak w poprzednim sezonie, ale wierzę, że jakościowo bardzo mocna. Co parę dni dokładamy do niej kolejnego zawodnika, żeby trener miał narzędzia do zrealizowania postawionego przed nim celu. Fajnie, że dalej będziemy występować na Stadionie Śląskim, bo umowa została podpisana na cztery lata. Co prawda w letnim okresie odbywa się tutaj kilka imprez zakontraktowanych już wcześniej, ale udało się tak do poukładać, że jesienią zagramy tutaj siedem meczów w roli gospodarza, a wiosną dziesięć.

Z tego co słyszałem udało się przerwać serię ośmiu kolejnych wyjazdów, która wam groziła i mecz z Górnikiem Łęczna jednak zagracie w Chorzowie...
Jedna z wcześniej planowanych imprez jednak się na Stadionie Śląskim nie odbędzie i na przełomie sierpnia i września zagramy z Łęczną u siebie. Nasz jesienny terminarz wygląda więc tak, że zaczynamy sezon od wyjazdu z Odrą, później gramy dwa mecze u siebie. Dalej czekają nas cztery wyjazdy z rzędu. Potem mecz z Łęczną na Stadionie Śląskim i kolejna seria trzech wyjazdowych spotkań. Jestem przekonany, że mimo tej serii wyjazdów kibice o Ruchu nie zapomną, bo o Niebieskich się nie da zapomnieć, a końcówkę tej rundy będziemy już grać normalnie na zmianie w domu i na wyjazdach.

Porozmawiajmy chwilę o transferach, których Ruch latem dokonał już ośmiu. To są zawodnicy, w których celowaliście czy też po prostu byli na waszą kieszeń?
Celowaliśmy w nich, ale byli też dla nas dostępni. Transfery przygotowuje się czasem rok, czasem pół roku. Takich spontanicznych jest bardzo mało, bo trzeba je wcześniej dokładnie przeanalizować i rozebrać na kawałki wszystkie jego koszty. Mamy w klubie narzędzia i ludzi, którzy to weryfikują oczywiście w pełnej współpracy ze sztabem szkoleniowym. Wierzę, że te letnie transfery będą trafione.

Kibice Niebieskich zadają sobie pytanie czy przed sezonem pojawi się jeszcze w klubie nowy bramkarz?
Musi się pojawić i robimy wszystko, żeby sprowadzić na tę pozycję klasowego zawodnika. mamy dość mocno zaawansowanych kilka tematów i teraz musimy podjąć decyzję, która opcja będzie dla nas najlepsza. To zresztą nie będzie nasz ostatni letni transfer, bo kilka innych pozycji również musi być jeszcze mocniej obsadzonych, żeby konkurencja w zespole była większa. Myślę o obrońcy, a może nawet dwóch i wahadle. Nie wykluczam też później jakiegoś transferu last minute pod koniec okienka zamykającego się 6 września.

Przed sezonem padnie z pana ust jasna deklaracja walki Niebieskich o awans do Ekstraklasy?
Zrobimy wszystko, żeby taki cel osiągnąć, ale czy tak się stanie to dopiero przyszłość pokaże.

Ruch słynie ze swoich wiernych kibiców. Ile karnetów sprzedał klub po spadku do I ligi?
Mamy już sprzedanych około 4 tysięcy karnetów. Dziś jest 10, a więc Matki Boskiej Pieniężnej, i myślę że trochę karnetów po wypłacie się teraz sprzeda. Rusza też nowy etap promocji przed zbliżającym się wielkimi krokami nowym sezonem i myślę, że jesteśmy w stanie powtórzyć osiągnięcie z poprzednich rozgrywek, gdy sprzedaliśmy 6,5 tysiąca karnetów, a może nawet je przebić.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 46 gości